Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2016., 00:52   #41
O jebenti sve,samo je jos falilo turaka na HRT'u
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 09:27   #42
Kada vidim kako HRT danas izgleda, uopće se ne bih iznenadio ako otkupe turske serije.

Što se ove suradnje tiče, mislim da bi se od TRT-a trebao preuzimati materijal za informativne emisije, možda će na HRT 4 za vrijeme nekog važnog događaja biti uključenja u program njihovog news kanala.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 09:46   #43
znači turske safunjare na masovno - udriiii

DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 13:54   #44
Quote:
split1995 kaže: Pogledaj post
Vidio sam da su na Dnevniku prenosili trenutak kad je HRT potpisao suradnju sa turskom nacionalnom kućom TRT. Što nam donosi ta suradnja?
turske serije, eto što nam je posjet Erdogana donio
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 15:18   #45
Neće biti nikakve turske serije. Koliko znam, TRT i ne radi te turske sapunice nego komercijalne televizije.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 15:38   #46
U samo dva mjeseca od HTV-og dnevnika odustalo 125.000 gledatelja

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u...--/891222.aspx
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 18:38   #47
Quote:
HRT primio 5 ponuda za ravnatelja, prihvaćena i Kovačićeva

Nadzorni odbor (NO) Hrvatske radiotelevizije u četvrtak je otvorio ponude kandidata za novog ravnatelja HRT-a, te utvrdio da su svih pet zaprimljenih prijava u skladu s uvjetima natječaja, uključujući i prijavu vršitelja dužnosti glavnog ravnatelja Siniše Kovačića.

Kao kandidati na temelju pravovremenih i valjanih prijava potvrđeni su i Ante Rončević, bivši glavni ekonomist HRT-a, povjesničar Josip Jurčević, kandidat za ministra kulture iz redova HDZ-a Dinko Čutura te Božidar Domagoj Burić, nekadašnji direktor programa HRT-a.

Predsjednik Nadzornog odbora HRT-a Šenol Selimović za Hinu potvrdio je da se raspravljao o navodima nekih medija kako kandidatura vršitelja dužnosti Siniše Kovačića nije bila u skladu s propozicijama natječaja jer svoju ponudu nije poslao poštom, nego ju je navodno osobno urudžbirao na HRT-u.

Potvrdio je i da je NO HRT-a na sjednici donio zaključak da je Kovačićeva bila pravovremena i valjana.

'Sva pošta koja je pristigla na javni natječaj za imenovanje glavnog ravnatelja HRT-a putem pisarnice HRT-a, bez obzira da li je zaprimljena u pisarnici direktno od stranke ili putem dostave ili na drugi način, smatra se valjano zaprimljenom poštom, ali i pravovremenom, ako ju je stranka osobno ili putem dostave predala u roku koji je propisan javnim natječajem', navodi se u zaključku Nadzornog odbora.

Prema riječima Šenola Selimovića, zadaća Nadzornog odbora je bila utvrditi koliki je broj prijavljenih te tko od njih zadovoljava na temelju uvjeta natječaja. Kompletan zapisnik o otvaranju prijava s naznakom koje su u skladu s uvjetima natječaja, Nadzorni odbor će poslati Saborskom odboru za medije koji će dalje provesti svoj dio postupka. Saborski odbor predlaže kandidate, a odluka o izboru novog glavnog ravnatelja HRT-a na plenarnoj sjednici Sabora mogla bi se donijeti najranije u lipnju.
http://hr.n1info.com/a122211/Vijesti...ovaciceva.html
Tom.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 19:30   #48
Burić jedino ima kvalifikacije za šefa HRTa, no HDZ će sigurno Jurčevića izabrati za ravnatelja. Štoviše, ja se tomu nadam.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 01:11   #49
Ja bih rekao da je ovo borba između Kovačića, Čuture i Burića...
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 08:50   #50
tak nekak i ja mislim, s tim da možda čutura ima najveće šanse, zgleda najopičenije, tip hasan..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 10:58   #51
Čutura i ja mislim ima najviše šanse jer je bio opcija za ministra, tako da nije bez vraga što se čovjek na ovo prijavio...
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 13:36   #52
Kucni ljubimci od 7. svibnja opet na HRT1, subotom ujutro.

http://m.24sata.hr/show/antun-ponos-...-na-hrt-472795
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 08:11   #53
Napokon!
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 01:49   #54
Da li netko moze postaviti vecerašnju emisiju od Bourdaina, Sicily? Bio bi jako zahvalan.
Lp
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 15:44   #55
kad su zadnji put reprizirani smogovci, kapelski kresovi?
__________________
Jebeš potpis na kojem ništa ne piše.
deni-15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 15:56   #56
Prije 2-3 god

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
ZoomZoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 16:42   #57
Ima li negdje snimka onog dokumentarca "Domovinski rat je počeo na Maksimiru"?
__________________
Enginn er alheimskur, ef þegja má...
FrozenAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 17:46   #58
Vjerojatno najgluplje ime jednog dokumentarca svih vremena.
__________________
volim ptice što seru po ljudima, a žao mi je što krave ne lete
pseto kaiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 20:54   #59
Quote:
FrozenAss kaže: Pogledaj post
Ima li negdje snimka onog dokumentarca "Domovinski rat je počeo na Maksimiru"?
Mozes jos dva dana pogledati na HRTi.hr no za skinuti ne znam.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 14:45   #60
HRT



Ovi podaci potvrđuju rezultate našega rada i svih aktivnosti koje smo poduzeli od ožujka do svibnja s ciljem stabilizacije gledanosti. U tomu razdoblju Dnevnik Hrvatske radiotelevizije bilježi prosječnu gledanost od 8,2 posto, što pokazuje da u ukupnosti naša središnja informativna emisija ima stabilnu i kvalitetnu gledanost. Očekujem nastavak ovoga pozitivnog trenda porasta gledanosti, ali i citiranosti Dnevnika jer pripremamo brojne nove ekskluzivne sadržaje te iznenađenja i novosti s kojima ćemo vas već narednih dana upoznati, izjavila je vršiteljica dužnosti rukovoditelja Informativnoga medijskog servisa Hrvatske radiotelevizije Katarina Periša Čakarun.

Kako se to slaže s ovim?
Imaju li oni porast gledanosti središnjeg dnevnika ili imaju stabilnu gledanost?
http://www.index.hr/vijesti/clanak/u...--/891222.aspx

Strahovit pad gledanosti Dnevnika

No, sada je sasvim drugačija priča. Kada smo danas na HTV-u upitali za podatke gledanosti Dnevnika priznali su pad od gotovo 125 tisuća gledatelja u odnosu na podatke iz veljače.

"Obavješćujemo Vas da je središnji Dnevnik Hrvatske radiotelevizije tijekom travnja prosječno pratilo 7,2 posto opće populacije (AMR) odnosno nešto manje od 300.000 gledatelja. Riječ je o prosječnoj gledanosti svih 30 emisija emitiranih u travnju", obavijestili su nas danas s HRT-a.

Prema službenim podacima HTV-a, primjerice, središnji je Dnevnik Hrvatske radiotelevizije u nedjelju 1. svibnja pratilo 9,1 posto opće populacije (AMR) odnosno 371.551 gledatelj. Središnji je Dnevnik Hrvatske radiotelevizije u ponedjeljak 2. svibnja pratilo 7,4 posto opće populacije (AMR) odnosno 301.804 gledatelj. No nisu nam davali podatke o konkurenciji.
__________________
"Glupost u suštini nije defekt intelekta, nego ljudskosti" D.B.
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:31.