Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2008., 10:19   #21
Imam 29 god i voljela bih se upisati na hip-hop? Koji klub u Zg-u prima stare cure? Inace sam jako sportski talentirana ( crni pojas u karateu) i mislim da bih jako brzo naucila osnovne stvari bez obzira na godine.
skywarrior is offline  
Old 23.04.2008., 10:55   #22
Ma ne brini se, svi primaju i malo starije. Sam trebaš naći neki koji ima još takvih ko ti, da ne budeš u grupi s klincima od 13-14 godina (ja imam 30 i idem na jazz, tak da se niš ne brini, nisi stara).
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Old 23.04.2008., 16:12   #23
, thx tvuk. Javim ako nadjem klub, gdje nisu svi plesovi ( valcer,rumba, samba..i sl), vec su posveceni hip-hopu i slicnim plesovima.
skywarrior is offline  
Old 23.04.2008., 16:22   #24
Quote:
skywarrior kaže: Pogledaj post
, thx tvuk. Javim ako nadjem klub, gdje nisu svi plesovi ( valcer,rumba, samba..i sl), vec su posveceni hip-hopu i slicnim plesovima.
Ja znam za plesne studije Tala i Liberdance, oba imaju stranice na webu pa možeš vidjeti koji ti odgovara što se termina tiče. Uvijek možeš doć pogledati i pitati da li možeš odraditi jedan sat, u pravilu je prvi sat besplatan.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Old 27.04.2008., 07:10   #25
Eto,pao je Liberdance!Ali nazalost tek na jesen,jer sad je pri kraju grupa koja je upisala prosle godine.Ja sam se totalno zagrijala i bas se veselim! Hvala na informacijama.Bye
skywarrior is offline  
Old 28.04.2008., 16:45   #26
jel neko od vas ide na ovu grupu u samoboru?
traceur-wannabe is offline  
Old 05.08.2008., 14:50   #27
jel mi može netko preporučit neki hip-hop plesni klub u koji idu i cure i dečki i gdje ima natjecanja....
molim vas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cera01 is offline  
Old 27.09.2008., 11:17   #28
Quote:
skywarrior kaže: Pogledaj post
Imam 29 god i voljela bih se upisati na hip-hop? Koji klub u Zg-u prima stare cure? Inace sam jako sportski talentirana ( crni pojas u karateu) i mislim da bih jako brzo naucila osnovne stvari bez obzira na godine.

Bok........ Jesi našla možda u Zg takav klub a di nije grupa s mlađima od 20?
Imam 24 a svugdje su juniori.
sonja83 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:43.