Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2016., 09:37   #61
Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
Promijeniš selene o onda ne bu treslo ...
Promijenio sam selene . Mislio sam da se podrazumijeva.

Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
weć je bilo pritužbi na molidon...odi tamo i reklamiraj balansiranje.
Da ne kazem da su mi sve rubove na alu felgama zgulili. Nisam bio siguran jer ih je stari čiča toliko zaprljo da nisam skuzio. Kad sam ih oprao bio sam ih spreman ic zadavit ko pilice.

Otici cu reklamirati pa cemo vidjeti....hvala
gawran is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 09:39   #62
Quote:
gawran kaže: Pogledaj post
Promijenio sam selene . Mislio sam da se podrazumijeva.



Da ne kazem da su mi sve rubove na alu felgama zgulili. Nisam bio siguran jer ih je stari čiča toliko zaprljo da nisam skuzio. Kad sam ih oprao bio sam ih spreman ic zadavit ko pilice.

Otici cu reklamirati pa cemo vidjeti....hvala
Aha ... a možda je ispao uteg sa koje felge ...
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 09:41   #63
Quote:
gawran kaže: Pogledaj post
Ja kupio u molidonu sesvete ljetne dunlop blueresponse sport 205 55 16 prije tjedan dana i auto mi trese od 130 i nesto sitno km/h na dalje. Nije treso sa gumama starim 8 godina. Sad trese.
Napominjem da sam u molidonu kupio gume, platio demontazu, montazu i balansiranje.

Auto je pregledan 12.5. Jedino su seleni trebali biti promijenjeni naprijed tako da znam da je sve oke sa autom.
Balansiraj kotače!!!
Promjeni selene ako treba, ali do nebalansiranog kotača je 99%. Uloži reklamaciju na radove, može biti da je ispao uteg, deformiran pneumatik i slično...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 11:08   #64
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Balansiraj kotače!!!
Promjeni selene ako treba, ali do nebalansiranog kotača je 99%. Uloži reklamaciju na radove, može biti da je ispao uteg, deformiran pneumatik i slično...
Čuo sam se sa ekipom iz molidona sesvete, rekli su da svratim. Tako da cemo vidjeti sto ce biti
gawran is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 12:05   #65
Meni je treslo kad sam imao šarafčinu u gumi, bio je toliko velik da je bacao kotač iz balansa. Zabijen između ripni, nije previše smetao niti se čuo da lupka o asfalt.
__________________
machinae machinae machinae machinae machinae machinae machinae machinae machinae machinae machinae machinae machinae machinae machinae machinae machinae machinae machinae machinae
machinae is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 15:43   #66
A kad naletiš na klin od potkove koji ti sjebe i felgu, e to je posao :-D

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 13:45   #67
Bio isti dan u molidonu. Cini se da nisu uopce balansirali, dobio sam besplatnu kontrolu cijelog vozila (otom potom). Sad je dobro. Isprobano do 150 km/h. Poslje ionak nije bitno jer se ne vozim tak brzo
gawran is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 13:48   #68
I zaboravi Molydon za sva vremena.
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 14:36   #69
Quote:
gawran kaže: Pogledaj post
Bio isti dan u molidonu. Cini se da nisu uopce balansirali, dobio sam besplatnu kontrolu cijelog vozila (otom potom). Sad je dobro. Isprobano do 150 km/h. Poslje ionak nije bitno jer se ne vozim tak brzo
Pak sam ti rekel....
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 14:37   #70
kod mene je malo cudna situacija, dakle kad kocim ,trese auto, nije bas toliko strasno ali se osjete vibracije, ali je cudno sto se na volanu nista ne osjeti, dakle volan stoji ravno, ne podrhvata, dok automobil podrhtava. ?

a to mi se desilo od jedne situacije. bio sam malo jace kocio s vece brzine ( oko 160tak kmh , nije bilo max kocenje da se ABS upali ), i odjednom mi pocelo tako podrhtavati

googlao sam da vidim dal itko ima slicni problem, ali svima se volan trese, i podrhtava, dok je meni on skroz miran
marko19576 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 15:30   #71
Jel to na onom Jaguaru ili negdje drugdje?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 18:33   #72
Quote:
marko19576 kaže: Pogledaj post
kod mene je malo cudna situacija, dakle kad kocim ,trese auto, nije bas toliko strasno ali se osjete vibracije, ali je cudno sto se na volanu nista ne osjeti, dakle volan stoji ravno, ne podrhvata, dok automobil podrhtava. ?

a to mi se desilo od jedne situacije. bio sam malo jace kocio s vece brzine ( oko 160tak kmh , nije bilo max kocenje da se ABS upali ), i odjednom mi pocelo tako podrhtavati

googlao sam da vidim dal itko ima slicni problem, ali svima se volan trese, i podrhtava, dok je meni on skroz miran
Provjeri diskove...ako su dosta potroseni, moguce da su se svinuli lagano
nigda_vz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:54.