Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2009., 14:14   #1
Kako vaš partner prihvaća promjene u vašem fizičkom izgledu?

Jučer mi se frendica požalila na kavi da joj dečko stalno spočitava što se zdebljala. Kad su se upoznali imala je prosječnu težinu i super izgledala, sad su već 4 g zajedno i kroz to vrijeme se zaista dosta zdebljala. Ona je toga svjesna i pokušava skinuti kile, prvenstveno jer i njoj samoj to smeta. Ali, više je pogađa što njemu jako smeta i što joj prigovara. On sam se nije baš promijenio, izgleda isto kao prije.

S druge strane, imam drugu frendicu koja je imala viška kila, sad je smršavila, super izgleda i njen muž sada šizi kad odemo na kavu, tipa ''što si se zriktala, kamo ideš,'' i sl., dok mu prije -dok je bila deblja i izlazila samo u trenirkama nije smetalo što smo izlazile.

Ili, recimo, jedan moj bivši je stvarno obožavao moju dugu kosu (općenito je uvijek imao samo cure s dugom kosom) i uvijek mi je govorio da će me ostaviti ako se ošišam...

Dakle, imate li vi ovakvih iskustva, predbacuje li vam partner promjene izgleda - bez obzira bile one pozitivne ili negativne, ili vas prihvaća takve kakvi jeste, bez obzira da li mršavite, debljate se, mijenjate boju kose, itd.
Sashica is offline  
Old 06.08.2009., 14:18   #2
I što je čudno da joj kaže da se udebjala? Samo govori istinu a njoj to može biti samo poticaj da se vrati kako je prije bila.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 06.08.2009., 14:19   #3
Ma da mi prigovori zbog nove frizure ili 3-4 kg viška, ili zaprijeti prekidom..ma letio bi on koliko je dug i širok. Dalje od mene.
Imala sam takve,ne podnosim ta kvocanja. Ok,ako cura ne drži više do sebe,ako se zdeblja15 kg,ako ne vodi računa o sebi..to je druga stvar.
Meni jedan moj non stop kvocao radi tetovaže koju sam,btw planirala napraviti još puno prije nego sam njega upoznala. Dobio je nogu kad mi je puko film. Ovima poslije njega je ta ista tetovaža bila sexy.
Rainbow Lady is offline  
Old 06.08.2009., 14:21   #4
ne vidim problem. upoznao ju je mršavu, voli mršave cure i želi da mu cure bude takva.
ovaj se navodno zdebljao 15 kila ali ja na njemu to ne prijetim, ali važno da on vidi +5 kila. a kaj sad, bumo skup na dijetu
__________________
Athletes Row, Everyone Else Just Plays Games
Balkanka is offline  
Old 06.08.2009., 14:25   #5
Ja sam recimo uvijek imao problema sa curama kad bi brijao glavu. Brijem glavu negdje od svoje osamnaeste godine, s povremenim razdobljima kad pustim malo kose. Uvijek kad bi se ponovo ošišao bila bi drama, s kojom god curom bio. Dugo je trebalo da prelomim da sam to ja i da meni to tak paše i da me nije briga izgledam li bolje s kosom ili bez nje.
Blue is offline  
Old 06.08.2009., 14:26   #6
haha, i ja sam slucaj tvoje prve frendice, tj. decka sam upoznala s puno manje kila nego sto sad imam. no, ne prigovara mi, jedino popi*di kad pojedem pola kutije keksa, a onda pocnem cmizdrit da sam debela. mislim da mi decko nakon nekog odredjenog vremena veze tupi po kilazi kao da je to presudan faktor u nasoj vezi, spucala bih ga brzo. naravno da je pozeljno odrzavat dobar izgled, prije svega radi sebe, a i radi partnera, ali mislim da prigovarat partneru radi izgleda u tolikoj mjeri da to drugu osobu deprimira, frustira ili sto vec samo pokazuje da je lik (a moze bit i cura ta koja to radi) totalni kreten...
dilmah is offline  
Old 06.08.2009., 14:29   #7
meni se dečko smijao pol sata kad me vidio s novom kraćom frizurom, ponudio se čak da mi plati ekstenzije konj jedan i nije mi bilo baš ugodno da mi spočitava da ličim na njegovog naj frenda hehe al je prestao kad sam mu rekla da me to smeta
Soookie is offline  
Old 06.08.2009., 14:35   #8
Dok sam ja zadovoljna i sretna sama sa sobom nema mi tko što govoriti.
Aliera is offline  
Old 06.08.2009., 14:44   #9
nema te osobe kojoj bi dopustila da me jebe u zdrav mozak ako sam se udebljala ili ošišala ili ti šta ja znam
imala sam 50 sad imam 53-54 i zaboli me ko me hoče takvu dobro ko neće nemora
__________________
Uvijek izaberi mlađeg muškarca. Ionako nikada ne sazru.
kiara1 is offline  
Old 06.08.2009., 14:46   #10
Quote:
Sashica kaže: Pogledaj post
Jučer mi se frendica požalila na kavi da joj dečko stalno spočitava što se zdebljala. Kad su se upoznali imala je prosječnu težinu i super izgledala, sad su već 4 g zajedno i kroz to vrijeme se zaista dosta zdebljala. Ona je toga svjesna i pokušava skinuti kile, prvenstveno jer i njoj samoj to smeta. Ali, više je pogađa što njemu jako smeta i što joj prigovara. On sam se nije baš promijenio, izgleda isto kao prije.
pa ako je pogađa što joj dečko nije zadovoljan njenom težinom, ili nek promijeni težinu ili nek promijeni dečka.


Quote:
S druge strane, imam drugu frendicu koja je imala viška kila, sad je smršavila, super izgleda i njen muž sada šizi kad odemo na kavu, tipa ''što si se zriktala, kamo ideš,'' i sl., dok mu prije -dok je bila deblja i izlazila samo u trenirkama nije smetalo što smo izlazile.
ova nek svakako promijeni muža jer je ovaj posesivni kreten.

Quote:
Ili, recimo, jedan moj bivši je stvarno obožavao moju dugu kosu (općenito je uvijek imao samo cure s dugom kosom) i uvijek mi je govorio da će me ostaviti ako se ošišam...
ako se nije šalio, trebala si ga ostaviti jer je plitak kreten.

Quote:
Dakle, imate li vi ovakvih iskustva, predbacuje li vam partner promjene izgleda - bez obzira bile one pozitivne ili negativne, ili vas prihvaća takve kakvi jeste, bez obzira da li mršavite, debljate se, mijenjate boju kose, itd.
kad sam smršavila smanjile su mi se sise pa mi je rekao da me prije više volio. pa sam tri tjedna krkala sve na šta sam naišla a da je bilo jestivo, sise su se vratile na staro i opet me jako voli.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 06.08.2009., 14:48   #11
Quote:
Sashica kaže: Pogledaj post
Jučer mi se frendica požalila na kavi da joj dečko stalno spočitava što se zdebljala. Kad su se upoznali imala je prosječnu težinu i super izgledala, sad su već 4 g zajedno i kroz to vrijeme se zaista dosta zdebljala. Ona je toga svjesna i pokušava skinuti kile, prvenstveno jer i njoj samoj to smeta. Ali, više je pogađa što njemu jako smeta i što joj prigovara. On sam se nije baš promijenio, izgleda isto kao prije.

S druge strane, imam drugu frendicu koja je imala viška kila, sad je smršavila, super izgleda i njen muž sada šizi kad odemo na kavu, tipa ''što si se zriktala, kamo ideš,'' i sl., dok mu prije -dok je bila deblja i izlazila samo u trenirkama nije smetalo što smo izlazile.

Ili, recimo, jedan moj bivši je stvarno obožavao moju dugu kosu (općenito je uvijek imao samo cure s dugom kosom) i uvijek mi je govorio da će me ostaviti ako se ošišam...

Dakle, imate li vi ovakvih iskustva, predbacuje li vam partner promjene izgleda - bez obzira bile one pozitivne ili negativne, ili vas prihvaća takve kakvi jeste, bez obzira da li mršavite, debljate se, mijenjate boju kose, itd.
i moja se udebljala, guzica joj je izrasla, izgleda dosta lošije u trapericama nego što je izgledala kad smo se upoznali, čak me to počelo i malo smetati...

ali da ću joj to govoriti?!?! nema šanse. evenutalno u par mjeseci mi to pobjegne, a ostalo vrijeme joj dižem samopouzdanje i govorim da joj je dupe baš super ovak velko i da nek se ne uzrujava zbog toga!

uostalom, nisam nikad jebo velku guzicu. I iskreno mislim istinu kad joj kažem da će me palit i kad će bit i stara i debela!
pzastavka is offline  
Old 06.08.2009., 14:48   #12
pa moj se uvijek malo scima kad mu kažem da idem kod frizera, ali ako i napravim neku drastičnu promjenu, privikne se i ok mu je. Ne prigovara mi zbog izgleda, ali s druge strane drago mu je kad odem na role, bicikl, aerobik i sl. jer mu je ipak stalo do toga kak mu žena zgleda
__________________
"budi magnet mome zlu..."
ex-lazy is offline  
Old 06.08.2009., 14:49   #13
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
I što je čudno da joj kaže da se udebjala? Samo govori istinu a njoj to može biti samo poticaj da se vrati kako je prije bila.
Ma nije čudno, ona i sama zna da mora smršaviti, zbog sebe.

Ali, eto, ipak ju to smeta više nego kad smo joj mi frendice savjetovale kako da smršavi ili kad joj frendica ponudi neki novi recept dijete i sl.

Odnosno, kad joj mi frendice kažemo da bi trebala smršaviti manje ju smeta nego kad joj to kaže dečko.
Sashica is offline  
Old 06.08.2009., 14:50   #14
Quote:
kiara1 kaže: Pogledaj post
imala sam 50 sad imam 53-54 i zaboli me ko me hoče takvu dobro ko neće nemora
Uh neš ti razlike iz 50 i 54. Da si rekla 150, to bi druga stvar bila
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 06.08.2009., 14:50   #15
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Ma da mi prigovori zbog nove frizure ili 3-4 kg viška, ili zaprijeti prekidom..ma letio bi on koliko je dug i širok. Dalje od mene.
Imala sam takve,ne podnosim ta kvocanja. Ok,ako cura ne drži više do sebe,ako se zdeblja15 kg,ako ne vodi računa o sebi..to je druga stvar.
Meni jedan moj non stop kvocao radi tetovaže koju sam,btw planirala napraviti još puno prije nego sam njega upoznala. Dobio je nogu kad mi je puko film.

Ovima poslije njega je ta ista tetovaža bila sexy.


sigurno su čuli kako im je prethodnik prošao,

pa u strahu moraju potvrđivati da im je tvoja tattoo super
__________________
All characters and events in my posts are fictional!
Ian Anderson is offline  
Old 06.08.2009., 14:53   #16
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Uh neš ti razlike iz 50 i 54. Da si rekla 150, to bi druga stvar bila
pa je jel sam visoka samo 160 i sad imam balon
__________________
Uvijek izaberi mlađeg muškarca. Ionako nikada ne sazru.
kiara1 is offline  
Old 06.08.2009., 14:53   #17
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
ako se nije šalio, trebala si ga ostaviti jer je plitak kreten.
Nije se šalio. I da, ostavila sam ga (ali zbog mnogo drugih stvari)
Sashica is offline  
Old 06.08.2009., 14:55   #18
Quote:
Sashica kaže: Pogledaj post
Ma nije čudno, ona i sama zna da mora smršaviti, zbog sebe.

Ali, eto, ipak ju to smeta više nego kad smo joj mi frendice savjetovale kako da smršavi ili kad joj frendica ponudi neki novi recept dijete i sl.

Odnosno, kad joj mi frendice kažemo da bi trebala smršaviti manje ju smeta nego kad joj to kaže dečko.
dečki su takvi da traže 90-60-90 i to je to njima zasmeta i najmanja poromjena ne generaliziram da nebi bilo
__________________
Uvijek izaberi mlađeg muškarca. Ionako nikada ne sazru.
kiara1 is offline  
Old 06.08.2009., 14:56   #19
Quote:
Sashica kaže: Pogledaj post
Ma nije čudno, ona i sama zna da mora smršaviti, zbog sebe.
njoj smeta šta je debela, a on bi morao time biti oduševljen? oprosti, ne razumijem. ajde da se taman lijepo zaokružila i super si je sad, a on sere - ima žena koje se tako lijepo debljaju da bih se odmah krenula debljat 15 kila da znam da će mi se tako posložit

ali ona misli da je debela i da izgleda loše, njene prijateljice to misle, a dečko bi morao jedini lagati? i riskirati da ona odluči ostati takva jer je njemu to baš super
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 06.08.2009., 14:56   #20
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Meni jedan moj non stop kvocao radi tetovaže koju sam,btw planirala napraviti još puno prije nego sam njega upoznala
zato sam ja tetovažu napravil ko klinac sa 17 let, tak da je išla oduvjek smenom u kompletu...

i oduvjek sam ružan, pa je, u principu, svaka promjena na meni, nemoguća... a ko me prihvatil od početka, zna odma ščim i skim ima posla...

__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger