Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2012., 18:37   #1001
Quote:
mallala kaže: Pogledaj post
Hjoj evo još se sitno broji, posto ja uvijek čekam 1. dio na yt očekujem od cura koje gledaju live isti onakav prijenos kao i prošli put
Zar uopće sumnjaš...? Samo da si ovime ne ureknem stream... Jedino ako su nam ponudili lažne tipove pa umjesto kaktusa ugledamo bršljan , e onda mi nemojte zamjeriti ako neću biti u stanju odraditi live...
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Old 12.04.2012., 18:41   #1002
WICH kaže[QUOTE] Mukades treba zavrsiti u zatvoru za ono sto je napravila Fatmi.....mora odgovarati kao i ostali Fatmini krvnici. Ne nalazim ni humor ni simpatije za nju u svih ovih 69 epizoda. Jedini put kad sam se nasmijala s njom u kadru je scena s papigom, i to samo zbog savrseno sarkasticnog poklona. Ne opravdavam ni taj izgovor "nuzno zlo i rod"..... Fatmagul sada ima izbora, nije vise siroce od 12 godina. Udata je zena, sa poslom, financijski je neovisna. Yeter!

A Esra je super glumica, za razlliku od Firata.[QUOTE]
wich..sve točno tako koja je to mustra...još ona ima obraza reći da ima novce u džepu a kako i na koji način je došla do njih...biće svojim radom zaradila ili možda jezikom mlateći...da nije prodajom Fatme i njene traume..: koja je to..rospija:jedina smješna situacija i bijaše ona papiga za poklon više fore radi..
ps...Erkanu sve pohvale jer ipak je tu puno vremena potrebno..mnogo je to riječi i izraza..meni poznato jer mi poznata osoba davno prevodila jednu epku dok je imala vremena za to...

Zadnje uređivanje mimoza doma : 12.04.2012. at 18:47.
mimoza doma is offline  
Old 12.04.2012., 18:42   #1003
Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Erkan nije potpisao ugovor o radu ni sa kime da bi ga trebalo grditi .On dobrovoljno troši svoje vrijeme,novac,poznanstva da bi preveo i postavio te prijevode kako bi ljudi koji gledaju televizijsku seriju mogli uživati u njoj a da ne moraju čekati 2-3 godine da njihova televizija otkupi prava i postavi ju u svoj program.
Za prijevod epizode od 90 minuta potrebno je puuuno truda i tipkanja....
Ne samo da to redovito radi već se i ispriča ako zbog nekih razloga nije u mogućnosti stići i to napraviti.
Tako je i ovaj put napravio.
Bilo bi lijepo zahvaliti mu se...ne ga grditi.
Iako sam ja stekla dojam da je @barbarita to rekla više kroz zjbnciju (u smislu šta mi ova serija radi, pa ludim i zbog prijevoda) potpisujem tvoj post od riječi do riječi...
Lijepo rečeno, kratko i jasno, a ja nemam šta dodati osim Hvala Erkanu!
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Old 12.04.2012., 18:44   #1004
Quote:
mallala kaže: Pogledaj post
Ja se isto slažem s onim sto je witch napisala i s ovim sto ti kažeš. Muku isto zaslužuje neku vrstu kazne, jer ruku na srce ona uopće nije nevina i ima prste u svemu sto se događa Fatmi, samo sto ona uvijek okrene vodu na svoj mlin i nakon nekog vremena sve sto je napravila i rekla se zaboravi, i mislim da ako se dozna da je ona muljala s ovim pismima ( a trebalo bi se ) da se to ne smije ignorirati i da fatma i Kerim imaju pravo ispucat rafalnu paljbu po njoj. Samo se bojim da Muki ne kaže nesto u stilu da ona to nije napravila da Fatma ne bi skontala koliko voli Kerima i kako ne može bez njega e onda ću ja

Hjoj evo još se sitno broji, posto ja uvijek čekam 1. dio na yt očekujem od cura koje gledaju live isti onakav prijenos kao i prošli put
welcome to the club !!! I ja cekam yt
__________________
... If we believe that tomorrow will be better, we can bear a hardship today. ...
eckway is offline  
Old 12.04.2012., 19:08   #1005
Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Erkan nije potpisao ugovor o radu ni sa kime da bi ga trebalo grditi .On dobrovoljno troši svoje vrijeme,novac,poznanstva da bi preveo i postavio te prijevode kako bi ljudi koji gledaju televizijsku seriju mogli uživati u njoj a da ne moraju čekati 2-3 godine da njihova televizija otkupi prava i postavi ju u svoj program.
Za prijevod epizode od 90 minuta potrebno je puuuno truda i tipkanja....
Ne samo da to redovito radi već se i ispriča ako zbog nekih razloga nije u mogućnosti stići i to napraviti.
Tako je i ovaj put napravio.
Bilo bi lijepo zahvaliti mu se...ne ga grditi.
Nisam ja mislila ozbiljno! Svaka njemu čast ....nego je to što nisam čitala šta piše....
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 12.04.2012., 19:16   #1006
Jel ono neko reka da će jedan glavni lik umrijeti?!

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...17376761_n.jpg

Mustafa u predzadnjoj epizodi,tako curke u zadnjoj možemo mirno uživati u bršljanjenju
Dempsy is offline  
Old 12.04.2012., 19:16   #1007
@barbie jel stream radi?
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Old 12.04.2012., 19:22   #1008
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Mukades treba zavrsiti u zatvoru za ono sto je napravila Fatmi.....mora odgovarati kao i ostali Fatmini krvnici. Ne nalazim ni humor ni simpatije za nju u svih ovih 69 epizoda. Jedini put kad sam se nasmijala s njom u kadru je scena s papigom, i to samo zbog savrseno sarkasticnog poklona. Ne opravdavam ni taj izgovor "nuzno zlo i rod"..... Fatmagul sada ima izbora, nije vise siroce od 12 godina. Udata je zena, sa poslom, financijski je neovisna. Yeter!

A Esra je super glumica, za razlliku od Firata.
možda si u pravu, vidjet ćemo

Quote:
masal kaže: Pogledaj post




Erkan nije potpisao ugovor o radu ni sa kime da bi ga trebalo grditi .On dobrovoljno troši svoje vrijeme,novac,poznanstva da bi preveo i postavio te prijevode kako bi ljudi koji gledaju televizijsku seriju mogli uživati u njoj a da ne moraju čekati 2-3 godine da njihova televizija otkupi prava i postavi ju u svoj program.
Za prijevod epizode od 90 minuta potrebno je puuuno truda i tipkanja....
Ne samo da to redovito radi već se i ispriča ako zbog nekih razloga nije u mogućnosti stići i to napraviti.
Tako je i ovaj put napravio.
Bilo bi lijepo zahvaliti mu se...ne ga grditi.
on je genije! :klap: svaka mu čast; kad sam sinoć još pročitala da onima koji idu ranije spavati napominje da ne čekaju jer će postaviti oko 24 - to me oborilo; kakva veličina i osjećaj za drugoga
aysha is offline  
Old 12.04.2012., 19:23   #1009
Quote:
Mia007 kaže: Pogledaj post
Pa ne mogu višeeeeeeeee Sapunka......e ispalila sam na ovo....nemoj molim te da moram ići tražit taj "novi" časopis na kiosk....
nadam se canim, da ne buš tražila ovaj časopis zbog OVOG oglasa....mi idemo na onu drugu rubriku ,usamljena muška srca koja traže ........
sapunka is offline  
Old 12.04.2012., 19:27   #1010
Da i Perihan kaže da neće uzeti ni dionice ni ništa od onog šarana jedino zemlju koju joj je otac poklonio..i još im je rekla da će ona dva silovatelja biti uhvaćena jer da se za zločin mora odgovarati...Reško je upita zna li ona možda nešto što njemu nije poznato...kaže ne..ali možda ipak??
I ja primjetih da su Munjera i Lale možda u nekom dogovoru...a bdwey me zanima što su joj se Jašarani zamjerili kad im se želi osvetiti
Primiče se polako...volim da sporo dođe veče ali sad jedva čekam kad će...
I ja čekam na yt.. mada ako uspijem ne propuštam ništa pogledati bar malo...
mimoza doma is offline  
Old 12.04.2012., 19:27   #1011
Quote:
Dempsy kaže: Pogledaj post
Jel ono neko reka da će jedan glavni lik umrijeti?!

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...17376761_n.jpg

Mustafa u predzadnjoj epizodi,tako curke u zadnjoj možemo mirno uživati u bršljanjenju
To je izjavila redateljica Hilal za jedne arapske novine. Rekla je da ce jedan od glavnih likova umrijeti. Ako ce se tvrdnja pokazati tocnom, nadam se da to nece biti Kerim i Fatma
__________________
... If we believe that tomorrow will be better, we can bear a hardship today. ...
eckway is offline  
Old 12.04.2012., 19:36   #1012
Quote:
mimoza doma kaže: Pogledaj post
I ja primjetih da su Munjera i Lale možda u nekom dogovoru...
Da, to sam zaboravila komentirati - i meni tako djeluje...

Quote:
eckway kaže: Pogledaj post
To je izjavila redateljica Hilal za jedne arapske novine. Rekla je da ce jedan od glavnih likova umrijeti. Ako ce se tvrdnja pokazati tocnom, nadam se da to nece biti Kerim i Fatma
Yok, canim, naravno da neće...Hilal i tako ne zna šta priča - eto kako alkohol djeluje na ljude... Pa kakva li bi to pljuska bila svima koji su uopće počeli gledati seriju, da ne govorim o njenoj osnovnoj poruci... Umut hep var... Možda će se obistiniti one želje nekoga od nas (ne mogu se sjetiti koga točno) da će Mukicu pokupiti kamion? Bilo tko, samo ne Kerim i Fatma... Nego daj ti nama radije malo onih "umut" emoticona...
__________________
♥ 1.Bihter Ziyagil 2.Korkut Ali 3.Kuzey Tekinoğlu ♥
Chica Loquita is offline  
Old 12.04.2012., 19:42   #1013
Veliki poozdrav najboljoj ekipi na forumu
alaj ste se raspisali...u vezi Erkana...ne znam o čemu se radi ali tip je fenomenalan mi se svi skupa trebamo njemu zahvaliti za sve ovo što on radi, ne znam ko još ima ovakvu privilegiju... odoh da vidim šta sam propustila u ova dva dana...chica sretan rođendan canim, kasnim malo...nije do mene
čupko073 is offline  
Old 12.04.2012., 19:43   #1014
Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Nisam ja mislila ozbiljno! Svaka njemu čast ....nego je to što nisam čitala šta piše....
Ok

Quote:
aysha kaže: Pogledaj post
možda si u pravu, vidjet ćemo

on je genije! :klap: svaka mu čast; kad sam sinoć još pročitala da onima koji idu ranije spavati napominje da ne čekaju jer će postaviti oko 24 - to me oborilo; kakva veličina i osjećaj za drugoga
Zaista je...ne bi to mnogi tako shvaćali-zna on da ljudi vole seriju i ovise o njegovom prijevodu...

Quote:
Chica Loquita kaže: Pogledaj post
Da, to sam zaboravila komentirati - i meni tako djeluje...

Yok, canim, naravno da neće...Hilal i tako ne zna šta priča - eto kako alkohol djeluje na ljude... Pa kakva li bi to pljuska bila svima koji su uopće počeli gledati seriju, da ne govorim o njenoj osnovnoj poruci... Umut hep var... Možda će se obistiniti one želje nekoga od nas (ne mogu se sjetiti koga točno) da će Mukicu pokupiti kamion? Bilo tko, samo ne Kerim i Fatma... Nego daj ti nama radije malo onih "umut" emoticona...
Budući je Mustafa uspio iz sporednog lika prerasti u glavni,nadam se da se radi o njemu

Stream radi " ko vurica "...dokle?
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Old 12.04.2012., 19:46   #1015
Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Erkan nije potpisao ugovor o radu ni sa kime da bi ga trebalo grditi .On dobrovoljno troši svoje vrijeme,novac,poznanstva da bi preveo i postavio te prijevode kako bi ljudi koji gledaju televizijsku seriju mogli uživati u njoj a da ne moraju čekati 2-3 godine da njihova televizija otkupi prava i postavi ju u svoj program.
Za prijevod epizode od 90 minuta potrebno je puuuno truda i tipkanja....
Ne samo da to redovito radi već se i ispriča ako zbog nekih razloga nije u mogućnosti stići i to napraviti.Tako je i ovaj put napravio.
Bilo bi lijepo zahvaliti mu se...ne ga grditi.
Erkan je jedna predivna i plemenita Dusa. Dojmio me se kada je napisao za prijevod najnovije epizode, da iz tehnickih razloga nije u mogucnosti staviti prijevod cijele epizode i da ima tehnicki problem sa postavljanjem drugog dijela prijevoda i moli za razumijevanje. Pa on besplatno prevodi dajuci i svoje vrijeme na raspolaganje. Nema se on kome ispricavati. Mi trebamo biti sretni i itekako zahvalni da uopce i mozemo gledati tu seriju s engleskim prijevodom. To samo govori o plemenitosti njegove Duse.

Erkan veliko hvala
__________________
... If we believe that tomorrow will be better, we can bear a hardship today. ...
eckway is offline  
Old 12.04.2012., 19:56   #1016
proba...

[IMG][/IMG]

uspjelaaaa

tek sad vidim koliko je ovo jednostavno
čupko073 is offline  
Old 12.04.2012., 19:58   #1017
Quote:
čupko073 kaže: Pogledaj post
proba...

uspjelaaaa

tek sad vidim koliko je ovo jednostavno


sjetim se svojih prvih pokušaja

bravo, dobru sliku si odabrala
aysha is offline  
Old 12.04.2012., 20:01   #1018
Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Budući je Mustafa uspio iz sporednog lika prerasti u glavni,nadam se da se radi o njemu

Stream radi " ko vurica "...dokle?
možda bude mustafa, samo da nisu fatma i kerim, a ne bi htjela ni da su erdogan i selim jer njima ne želim smrt nego dug i bolan provod u zatvoru

A što se streama tiče radit će sve dok serija ne počne, ili u prvih 15 minuta, to je već konstantna stvar zato se ja ne upuštam u to jer bi moj laptop letio onda kroz prozor
__________________
K: '' Rekla mi je ''volim te''. To je bilo čudo. Ali,vjerujte mi prije toga je rekla ''vjerujem ti''. To je vrijednije od ičega.''
mallala is offline  
Old 12.04.2012., 20:03   #1019
Quote:
Chica Loquita kaže: Pogledaj post
Da, to sam zaboravila komentirati - i meni tako djeluje...



Yok, canim, naravno da neće...Hilal i tako ne zna šta priča - eto kako alkohol djeluje na ljude... Pa kakva li bi to pljuska bila svima koji su uopće počeli gledati seriju, da ne govorim o njenoj osnovnoj poruci... Umut hep var... Možda će se obistiniti one želje nekoga od nas (ne mogu se sjetiti koga točno) da će Mukicu pokupiti kamion? Bilo tko, samo ne Kerim i Fatma... Nego daj ti nama radije malo onih "umut" emoticona...
ja sam izraziio želju da je marne kamion sa sve Vlajkom i Rajkom (bubbies)
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 12.04.2012., 20:04   #1020
Quote:
Quote:
Dempsy kaže: Pogledaj post
Jel ono neko reka da će jedan glavni lik umrijeti?!

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...17376761_n.jpg

Mustafa (na slici) u predzadnjoj epizodi,tako curke u zadnjoj možemo mirno uživati u bršljanjenju
O allah,allah,pa zar niko ne prepoznaje ovu bezličnu facu bez usnica,a ja lipo kazah da se opustite,a one u paniku se dale.
Dempsy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:13.