Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2012., 17:12   #1
Gledanje ženama u sise

Svi muški vole gledati ženama u sise. One to znaju i nekad se namjerno oblače da bi ih muški gledali.
Ono što je apsurdno u toj priči je kad te vidi da joj gledaš u sise, onda je fol uvrijeđena
a kad joj namjerno ne želiš gledati u sise, onda ona popizdi
Koliko je ženska glupost beskonačna?
edit: evo jedna igra za hrabre
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 17:21   #2
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
One to znaju i nekad se namjerno oblače da čak pokriju i bradavicu.
Fixd.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 17:52   #3
tu su razroki u velikoj prednosti u odnosu na nas ostale... al znanost danas čini čuda... i tko nije razrok... lako razrok može postati a to dekoltirane žemske ostavlja nesigurnima... zbunjenima... i bez mogućnosti odgovora... da ne kažem napada
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 17:53   #4
to mi je najjačije ti bokca izbaci sise da se ne vidi nista drugo na njoj i onda kao sta mi gledas u sise.. ma MRŠ.. sakrij ih onda droljo
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 18:04   #5
je..toj zbilja fenomen..i najbolje je sisa joj ispale do koljena..mislim nisam je ja oblacio a onda pacis pogled..a ona kao navlaci vesticu i pokriva ih (persiram to)..kao nije ovo za tebe..a sto je gugl erth satelit snimio i cijeli svijet moze vidjeti ..to nist..
da nije kuja mahnula repom ne bi pas skocio

najbolje je to otvoreno reci: il pokrij sise il skidaj suknju (ako je u lacama onda lace)
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 18:17   #6
Ili raskopčaj gače tako da ti se vidi pola kurca. Pa ste na istom.
Prije nego kreneš u šetnju gradom s otkrivenom polovicom kurca, pripremi odgovor za svaku koja te začuđeno pogleda.
karlo-karlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 18:21   #7
Gledam u sise, gledam u guzu i gledam pod minic kad vec ne zeli znati sjediti kako spada
Medjutim jedno je gledati a drugo buljiti dok se netko ne osjeca ugodno vise. Bacis pogled, okrenes ae, nasmijes malo itd. Ne buljis 10 min otvorenih usta dok joj ne postane neugodno
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 18:30   #8
gledanje u sise produzuje zivot
rnr666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 18:38   #9
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
Gledam u sise, gledam u guzu i gledam pod minic kad vec ne zeli znati sjediti kako spada
Medjutim jedno je gledati a drugo buljiti dok se netko ne osjeca ugodno vise. Bacis pogled, okrenes ae, nasmijes malo itd. Ne buljis 10 min otvorenih usta dok joj ne postane neugodno
+1
__________________
Yes, I have a dirty mind and I refuse to clean it!! :)
mIšIca:P is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 18:55   #10
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
Gledam u sise, gledam u guzu i gledam pod minic kad vec ne zeli znati sjediti kako spada
Medjutim jedno je gledati a drugo buljiti dok se netko ne osjeca ugodno vise. Bacis pogled, okrenes ae, nasmijes malo itd. Ne buljis 10 min otvorenih usta dok joj ne postane neugodno
Koja nepotrebna i stereotipna netočna feministička propaganda i generalizacija. Ko bulji u sise 10 minuta otvorenih usta? Pokaži mi čovjeka koji nastavi buljit u sise nakon što ga skuže. Nitko. Automatski se zabuljiš u oči čim se okrene prema tebi, ponovo gledaš u sise tek kad makne pogled.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 19:08   #11
Gledat je dobro, ali pipat je bolje, a lizat najbolje
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 19:15   #12
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
Gledam u sise, gledam u guzu i gledam pod minic kad vec ne zeli znati sjediti kako spada
Medjutim jedno je gledati a drugo buljiti dok se netko ne osjeca ugodno vise. Bacis pogled, okrenes ae, nasmijes malo itd. Ne buljis 10 min otvorenih usta dok joj ne postane neugodno
ja bas volim kad se osjecaju neugodno
Ser Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 19:42   #13
Quote:
Ser Mark kaže: Pogledaj post
ja bas volim kad se osjecaju neugodno
tko? sise?
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 19:44   #14
neznam...guza je primamljivija....
gnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 19:46   #15
Quote:
gnu kaže: Pogledaj post
neznam...guza je primamljivija....
i ja kazem, jebes sise, to je zadnje sto gledam na zenskom primjerku.. guza prva
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 20:02   #16
samo gledajte , koja dama ne želi da joj se zaviruje u dekolte, ta oblači drugačije bluzice
a malo koja nosi obični grudnjak, sve push up , a onda se čude što je "materijal" poispadao vani
licemjerje na nivou
rosa967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 20:04   #17
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 20:05   #18
Problem je ponekad kako razlikovati bradavice od očiju... u žaru razgovora mogu se lako zamijeniti...
__________________
This is the life we belong to Our gift divine
SoulForged is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 21:51   #19
e.
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2012., 22:00   #20
da..ne znam jel iko od vas gledao ovaj film (osim mene naravno)..tu je objasnjen bit bitka..ne pricamao o bichkma i sl. niskointeligentnim feministicama ( kao sto se da primjetiti ja sam katolik)...poanta je u tom da zena hekla..jel riza bod ili neki slican ..nebitno...znaci da zna i pitu praviti..i sarmu..jebote.to ekskludira rc, bb, jebenu od onanura seherzadu i sl. niskointeligentne programe za koje imam samo jednu rijec..lopata..
cm: vuces vodu na svoju s..ovaj na jedro ili na jaderu
p.s.
kako je predivno u ovo predivno vece na kraju tjedna pljuvati po feministicama ( to su one sto lizu mindju a nadaju se da ce ostojic promjeniti zakon)..i dok sunce zalazi dok laste sjede na banderama i dok piva od 5,2% djeluje po programu kako treba..kako je bre lep ovaj svet..ovdje potok onde jjz cvet
za nasu stvar
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger