Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2015., 17:39   #41
I meni se to cesto dogadja, vjerujem da je to sasvim normalno. Samo sto se kod mene to ne dogadja pred spavanje vec za vrijeme spavanja ili pred budjenje. To budu novinarski tekstovi, rijetko kada knjige i price, u 90% slucaja budu tekstovi. Zanimljvo je i to sto uvijek citam sve u jednom redu, nema prelaska u donji red vec jednostavno bude beskonacno dugacak red u kojem budu kompletni tekstovi. Tekst uvijek ima smisla, nikada to nisu samo nabacane rijeci i vise manje uvijek budem svjestan svega.

Neko moje objasnjenje bi bilo to da volim opcenito citati (knjige, ne novine) tako da je mozak naucen na slova pa ih onda podsvjesno slaze u nekakve nizove koji imaju smisla.
Rory Delap is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2023., 17:58   #42
Ja kad zaklopim oči budan pred spavanje najčešće vidim slike razno raznih demona pačenika nekad zna biti nešto ljepo ali rijetko uglavnom osim slika vidim i video vidim kako se auto vozi po pustinji usred ničega onda me prebaci na interijer auta neki stari chevrolet impala ja mislim i ovaj znam vidjeti patuljke kako plešu oko vatre i dosta čudnih stvari kojih se više ne sječam uglavnom dijagnoza mi je nespecifirana neorganska psihoza f29 i f60.3,,ali velim dosta toga se nesjecam ali znam po sebi da sam vidio nešto
Rakun22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2023., 14:46   #43
Quote:
anita j kaže: Pogledaj post
meni se stalno, ali svaku veče a i po danu, događa da kad legnem, ne zaspim nego samo ležim zaklopljenih očiju, i meni se odjednom prikazuju tekstovi koje čitam bez problema i koji imaju smisla, pa ponekad i neke likove koji nešto rade vidim...ali ja ne spavam, niti to zamišljam....imam osjećaj da me to napada....šta je to, jeste li i vi tak šta osjetili kad bi legli???
Previše gledaš u ekran tokom dana
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.