Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2015., 17:51   #981
Za PS4 imam Mordor koji sam presao, pa bi se mijenjao za nekaj kaj nisam igrao. Moze ponude na PM.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 19:36   #982
Pozz planiram uzet ps3 ili 4 na njuskalu pa me zanima realna cijena ps4?za kolko biste vi uzeli gledam najjeftnije su 2500kn al ovdje na oglasnicima sam vidao da su i za 2 k prodavali
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 19:53   #983
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
Pozz planiram uzet ps3 ili 4 na njuskalu pa me zanima realna cijena ps4?za kolko biste vi uzeli gledam najjeftnije su 2500kn al ovdje na oglasnicima sam vidao da su i za 2 k prodavali
ps4 ti je u zeldi od 3200 do 3600 kn sad zavisi dobiješ još neku igru uz to i naravno sve što ide uz ps4.Tako da sam ja na tvome mjestu kupio bi u trgovini jer tko zna ako nešto nije uredu sa ovime preko njuškala možeš ga bacit
za ps3 neam pojma
__________________
Enginn er alheimskur, ef þegja má...
FrozenAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 20:47   #984
PS4 se iznimno rijetko kvari,osim ovih par kaj su imali problema sa HDMI prikljuckom i malo bucnijih ventilatora. Jos ih puno ima i garanciju tako da se isplati uzet preko njuskala.
some_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 12:46   #985
ekipa, trebam pomoć.
Imamo ps4 i pokusavamo skinuti novi software. Skine ga, ali umjesto da ga instalira, izbaci gresku SU-30645-8 (the file iss corupted). Moze pomoć kaj s tim, kak dalje?
nije baš da sam nešto od tehnike
dea2408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 13:04   #986
Moras sa USB-eom

"If you are updating the system via the Internet, go to [Settings] > [System Software Update] and retry the update.
If you are updating via a USB storage device, please try updating your console via the Internet by navigating to [Settings] > [System Software Update] > [Update via Internet].
If this isn't possible, please re-download the latest System Update at this page. You'll need to install this using a USB storage device, and the correct folder structure. Details on how to do this can be found OVDJE"
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 22:06   #987



Cijena stvarno zanimljiva http://www.gamereactor.eu/news/31850...heel+detailed/
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 23:53   #988
Baš sam mislio staviti to ovdje na temu.

Cijena je odlicna, samo je onda pitanje kakav je volan.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 12:00   #989
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Baš sam mislio staviti to ovdje na temu.

Cijena je odlicna, samo je onda pitanje kakav je volan.
Pa ne bi trebao biti loš. Vjerojatno unaprijeđeni G27, koji je bio stvarno dobar volan. Tipke su prebacili sa centralne jedinice na sam volan, dodali i dole tipke sa DF GT volana, ručni mjenjač će se prodavati posebno i tako je i cijena povoljna.
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 14:07   #990
Da ali je jeftiniji od G27 (doduše bez mjenjača) pa si nekak mislim da je i lošiji. Ali vidjet ćemo, ako bude dobar vjerojatno ću ga kupit.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 14:18   #991
G27 se prestao proizvoditi pa su mu cijene otišle gore, prije je bio jeftiniji... uglavnom, njegova cijena po raznoraznim trgovinama i nije neko mjerilo. Osobno ne vjerujem da će biti nešto lošiji od G27, jer je i DF GT volan koristio isti motor kao i G27 koliko znam.
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 13:49   #992
Da li je PS4 Wireless Stereo Headset 2.0 (GOLD) dobar headset za tu cijenu. Vidim ga u SD za 700kn i stvarno bi mi dobro došao, a mislim da čak da mi frend može riješiti popust na gotovinu. Da li možda ima nešto bolje u tom cjenovnom rangu. Silvera nisam vidio kod nas za kupiti, je zna možda negdje gdje ga kod nas ima.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 14:04   #993
Ja ga imam i zadovoljan sam skroz.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 20:49   #994
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
Da li je PS4 Wireless Stereo Headset 2.0 (GOLD) dobar headset za tu cijenu. Vidim ga u SD za 700kn i stvarno bi mi dobro došao, a mislim da čak da mi frend može riješiti popust na gotovinu. Da li možda ima nešto bolje u tom cjenovnom rangu. Silvera nisam vidio kod nas za kupiti, je zna možda negdje gdje ga kod nas ima.
Od frendova čujem da je sasvim ok, mada, većina ekipe je išla na najeftiniju soluciju kupnjom nekog headseta za PC i spajanjem na kontroler, tu se dobije i voice chat i zvuk iz igre
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 08:34   #995
Quote:
mazgoon kaže: Pogledaj post
Od frendova čujem da je sasvim ok, mada, većina ekipe je išla na najeftiniju soluciju kupnjom nekog headseta za PC i spajanjem na kontroler, tu se dobije i voice chat i zvuk iz igre
Mislim da ću ipak ovoga uzeti ako ništa barem radi toga što je wireless i što ima virtualni 7.1. Koliko god želim odličan sound system u stanu mislim da neću moči kroz godinu kupiti onakav kakav želim.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 11:02   #996
Ja imam 5.1 slušalice (dakle, ne stereo slušalice kao te, pa se od toga radi virtualno, moja svaka "glava" ima po 4 zvučnika i ja prostornost zvuka ne čujem). Dakle, ako ti se netko šulja s desne strane ćeš čuti, ali ne i po dijagolali, da li ti je na 2 o'clock ili ti je na 5 o'clock... to nećeš razabrati



Da ne bi bilo zabune, nemam ništa protiv slušalica, ali po meni ipak malo previše novaca (reče čovjek koji je svoje platio 1200 kn ). No, ja sam svoje uzimao u vrijeme PS3 kad nije bilo ovakve slobode pri spajanju kao kod PS4.

Kako sam već ranije imao X360 i tamo koristio headset spojen na kontroler mogu reći da nema nikakve smetnje pri igranju...

Uglavnom, tvoj izbor, samo iznosim svoje dojmove
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 20:30   #997
Logitech G29 - službene slike

http://s15.postimg.org/c0ym0b9e3/image.jpg

http://s15.postimg.org/73pmsxwsr/image.jpg

http://s15.postimg.org/lbfbhl9hn/image.jpg

http://s15.postimg.org/9v4b5t5xn/image.jpg
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 09:30   #998
Prodajem ili mijenjam Minecraft, pa ako je neko zainteresiran...
__________________
We're associates of your business partner Marsellus Wallace.. You remember your business partner.., dont'ya!?
I am THE man.
The Final Cut is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 15:04   #999
xbox pojeftinijo za 50$ http://www.hcl.hr/vijesti-xbox-one-p...-13503-15.html

vjerovatno ce i onda ps4?

i kak je ps4 skuplji u sad neg kod nas?

kod njih je 2700kn a kod nas 2300.Ako npr pojeftini sad isto 50$ onda ce kod nas biti 1900?

Zadnje uređivanje D E N I S : 10.06.2015. at 15:39.
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 15:34   #1000
Jel nije on kod nas 3200 u SD. Općenito zbog jakog dolara ti se ne isplati više kupovina kod Amera. Posebno ako tamo uzimaš osobno onda moraš još i porez plaćati.
Kupio sam si baš jučer ovaj headset kod nas. Najjeftinije što sam našao je kod Kanađana i s poštarinom mi dođe 660kn.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:48.