Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2015., 20:58   #7181
Tammach,ja imam ovu koja je tebi bzvz,meni je super.Koju vel imas,mozda bi ju sestra uzela,njoj je moja premala?
Inace,velicina je realna i super stoji,ko uhvati nek uzme bez zadrske,peplum stoji cvrsto i fino izgleda
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Old 22.05.2015., 22:59   #7182
Quote:
gloria56 kaže: Pogledaj post
Tammach,ja imam ovu koja je tebi bzvz,meni je super.Koju vel imas,mozda bi ju sestra uzela,njoj je moja premala?
Inace,velicina je realna i super stoji,ko uhvati nek uzme bez zadrske,peplum stoji cvrsto i fino izgleda
imala sam u veličini 8 ali sam ju danas odmah vratila jer mi se previše ocrtavala, ova narančasta mi je puna bolja i materijal i boja
vidjela sam da se često pojavljuje u broju 8 pa ju možda "uhvatiš"
tammmach is offline  
Old 23.05.2015., 17:56   #7183
gledam ove air maxice, i nez koju veličinu uzet. nosim eu 39 koliko vidim to je us 8 ali uk 5.5. probala sam 40broj / us 8.5 kod nas na kojima piše uk 6 i veće su mi za pola broja, možda broj, ne mogu točno procijeniti. ove 39 su mi bile taman. šta preporučate?
__________________
Keep calm and buy shoes!
Kokki is offline  
Old 23.05.2015., 18:26   #7184
Koju veličinu haljine iz petite linije treba uzeti žemska od 163cm i 50 kg?

Inače asosove regular haljine nosim UK4

Noomi is offline  
Old 23.05.2015., 19:22   #7185
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Koju veličinu haljine iz petite linije treba uzeti žemska od 163cm i 50 kg?

Inače asosove regular haljine nosim UK4

Ma da, uk 4? Ja s 162 i 52 kg, i nosim regular uk 8. Petite sam isto uzela uk 8.
Dea007 is offline  
Old 24.05.2015., 15:11   #7186
Ja sam 167 i 52 kg, petite sam narucila UK4 - mala mi je ispod pazuha, hodat nisam mogla u njoj jer mi je na donjem rubu tj kod koljena bila preuska, a kad bi pokušala sjest nema šanse. Haljina nema elastina, ali čak i da ima mislim da bi mi UK6 bio taman
cokolada_mljeko is offline  
Old 24.05.2015., 16:14   #7187
Quote:
cokolada_mljeko kaže: Pogledaj post
Ja sam 167 i 52 kg, petite sam narucila UK4 - mala mi je ispod pazuha, hodat nisam mogla u njoj jer mi je na donjem rubu tj kod koljena bila preuska, a kad bi pokušala sjest nema šanse. Haljina nema elastina, ali čak i da ima mislim da bi mi UK6 bio taman
Mislim da ću uzet 6icu.


Quote:
Dea007 kaže: Pogledaj post
Ma da, uk 4? Ja s 162 i 52 kg, i nosim regular uk 8. Petite sam isto uzela uk 8.
Imam teške kosti.
U biti, haljine nosim nekad UK6, nekad 4, a skater suknje 4. Pencil i bodycon uzimam 8 jer imam široke kukove
Pa ti sad budi pametan
Noomi is offline  
Old 24.05.2015., 19:29   #7188
Quote:
Sanjch kaže: Pogledaj post
Ja imam Mel by Melissa peep toe cipele, naručila uk5 ,iliti 38, a nosim 38 i true to size su. ako ti što ovo znaci...
Znači mi puno. Ohrabruje me da uzmem jedne kad se pojave.

Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
Da, prolazi taj kod, ali samo na nesniženo i iznad 50 funti. Dobro će i taj doći.
hooly is offline  
Old 24.05.2015., 19:51   #7189
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Znači mi puno. Ohrabruje me da uzmem jedne kad se pojave.



Da, prolazi taj kod, ali samo na nesniženo i iznad 50 funti. Dobro će i taj doći.

Evo novog:

GETDOWN10, 10%, ide i na snižene neke.
Vrijedi do 7.6.
cokolada_mljeko is offline  
Old 24.05.2015., 21:18   #7190
Quote:
cokolada_mljeko kaže: Pogledaj post
Evo novog:

GETDOWN10, 10%, ide i na snižene neke.
Vrijedi do 7.6.
ne radi
the discount code "GETDOWN10" has already been used and is no longer valid


Baš sam planirala uzeti ove



ima li itko sličan model, za ove nema nigdje info koliko je visoka peta. Ne znam jesu uopće stabilne ili su neudobne i bučne
FatGlow is offline  
Old 25.05.2015., 10:57   #7191
Quote:
glam-g kaže: Pogledaj post
Jel se nekom dogodilo da mu je stigao samo dio narudžbe?
Naručila sam balerinke i košulju i došle su samo balerinke, a za košulju nisam dobila sorry mail, kao što se znalo događati, niti refund.
Tako da mi sad nije jasno, gdje je košulja, hoće li doći naknadno ili da im pišem da nisam dobila cijelu narudžbu?
Molim pomoć!
itko?
glam-g is offline  
Old 25.05.2015., 12:43   #7192
Quote:
glam-g kaže: Pogledaj post
itko?
Javi im se na fejs, twitter ili mail preko stranice Asos. I napisi sta se desilo. Vratit ce ti novac ili poslat kosuljicu. I provjeri si na mailu spam ili nezeljenu postu. Mozda si dobila sorry mail pa je tamo otislo.

A cak se znalo curama desit da su u odvojenim paketima dobile stvari iz jedne narudzbe. Tako da kontaktiraj ih odmah i pitaj.
drazo is offline  
Old 25.05.2015., 13:54   #7193
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
ne radi
the discount code "GETDOWN10" has already been used and is no longer valid
Ni meni ne prolazi, ista stvar
polkagaist is offline  
Old 25.05.2015., 14:29   #7194
Quote:
glam-g kaže: Pogledaj post
itko?
Meni su prije par mjeseci došle cipele u jednom paketu, a hlače par dana kasnije u drugom paketu. Oboje iz iste narudžbe, ali su paketi došli sa dva različita skladišta iz dvije različite države.
Moguće da će ti drugi paket doći (ako se poštari nisu počastili ), ili možda fakat nema na stanju, a da ti nisu poslali sorry mail (ili si ga previdjela...)
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Old 25.05.2015., 14:34   #7195
Unhappy

Jel ima tko iskustva sa satovima, tipa da im metal pocrni i sl.
Konkretno ovaj:

http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?...TARef=Mini+Bag




Quote:
polkagaist kaže: Pogledaj post
Ni meni ne prolazi, ista stvar
Šteta, možda je za mail vezan
cokolada_mljeko is offline  
Old 25.05.2015., 17:34   #7196
Prezadovoljna.

Ako se vrate u stock, svakako preporučam.
Alexa is offline  
Old 26.05.2015., 18:28   #7197
Cure, kako Asos u zadnje vrijeme šalje pakete? Nisam ništa naručivala od jeseni kad su mi cipele došle normalno, običnom poštom za tjedan dana. Prošli tjedan sam si naručila tenisice, došao mi je mail da je shippano u četvrtak, 21.05. Danas sam dobila mail od DHL-a Germany sa brojem za praćenje pošiljke, no on još ne pokazuje ništa... Je li to taj Asosov paket, koriste li oni DHL, jel to nešto novo? Nisam ništa drugo naručivala u zadnje vrijeme, ne čekam nikakvu drugu narudžbu, tako da ne znam što bi ovo moglo biti osim tih tenisica... Zbunilo me ovo, nisam očekivala takvo slanje, nisam ni doplaćivala za tracking.
Violet35 is offline  
Old 26.05.2015., 19:31   #7198
ako su skuplje tenisice, doć će dhl-om
Alexa is offline  
Old 27.05.2015., 07:22   #7199
Quote:
Violet35 kaže: Pogledaj post
Cure, kako Asos u zadnje vrijeme šalje pakete? Nisam ništa naručivala od jeseni kad su mi cipele došle normalno, običnom poštom za tjedan dana. Prošli tjedan sam si naručila tenisice, došao mi je mail da je shippano u četvrtak, 21.05. Danas sam dobila mail od DHL-a Germany sa brojem za praćenje pošiljke, no on još ne pokazuje ništa... Je li to taj Asosov paket, koriste li oni DHL, jel to nešto novo? Nisam ništa drugo naručivala u zadnje vrijeme, ne čekam nikakvu drugu narudžbu, tako da ne znam što bi ovo moglo biti osim tih tenisica... Zbunilo me ovo, nisam očekivala takvo slanje, nisam ni doplaćivala za tracking.
Koriste. Ako si naručila samo to onda ti je to taj paket.

Mislim da ti nema pravila kad će ti slat DHL-om. Ja sam bila naručila jaknu za cc 30 funti i došlo mi je običnom pošiljkom, dok mi je kapa od dvije i pol funte došla DHL-om. Jedina razlika je u tome što sam kapu naručivala u Njemačku, a jaknu u Hrvatsku.
cokolada_mljeko is offline  
Old 27.05.2015., 10:14   #7200
Koji je od ovih asosovih britanskih brandova vrijedan pažnje a da nije preskup, i da nudi kvalitetniju robu?
Tipa tshirt?
__________________
.
quadzilla is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:13.