Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2007., 15:38   #21
E moja Afro ...to ti znaci samo jedno...STARIS!
Kako starimo tako postajemo izbirljivije!
Al znas onu "Birac, birac pa otirac!"
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 16:04   #22
pitala sam se kada će ovo na kokošinjac
__________________
Until this moment, I never understood how hard it was to lose something you never had.
Mary Bellows is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 18:17   #23
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
a sad...jel bu dosel na stanicu kad i ja-nis ga do sad vidla nigdar(vec 4 god)pa mi sve to ne zgleda bas nekak na dobro...al,joj,kaj nije bilo proljece ili ljeto,jer steta da me kaput tak zajebal.bil je,ti velim,unikatan tip.kad su meni okice pobegle,mo's si misliti onda.ajooooooj.
Mozda je novi u tvom kvartu.
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 18:52   #24
Quote:
cap_insaino kaže: Pogledaj post
mozda je po tvom izgledu skuzio da si drolja za pare, pa ga nije marilo da gleda ima li kakvu mrlju ili ne, vec kako da te pita za cijenu
a ti si ocito jako inetligentna osoba kad si po mom postu u tancine skuzio/la bas to.
a mozda...zato se ja drzim svog stock brokercica...on nema fleke.on je upicanjen.i ne smeta mu moja 'jeftinoca'..dapace-mozda mi kupuje skupe stvari da me malo poskupi
bilo kako bilo-da nije bilo prasine po kaputu-vec bi ja njemu danas poslala sms porukicu.ako je isel s posla jucer kad sam ga nasla na stanici..onda radimo u relativno istom kvartu..42nd...59th...tu smo.midtownci.valjda bu se zalomil na jednoj od njih.usput receno-to je ljepota ne-ekskluzivne veze...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 18:54   #25
Quote:
_malicka_ kaže: Pogledaj post
Mozda je novi u tvom kvartu.

moj kvart je ogroman.cjeli borough je kao par zagreba...dakle moj kvart je ko pola zagreba...a mozda je isel kod nekoga???iz 59th st??? amozda ovo a mozda ono...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 18:56   #26
Quote:
bibobu kaže: Pogledaj post
E moja Afro ...to ti znaci samo jedno...STARIS!
Kako starimo tako postajemo izbirljivije!
Al znas onu "Birac, birac pa otirac!"
starim starim.ali cijeli zivot sam takva.od kada sam pocela gledati decke u srednjoj skoli.ak je jedan vredil na cijeloj skoli!
ali nadem...samo nije da sam sama totalno pa mi bas tolko treba...ali onak..malo jedan malo drugi.dva unikatna iskustva.i zabave.dok jedan stresno drka po stock-u po cjele dane...drugi mozda mi moze gitaru svirati(bas mi je isel na gitaristu...)
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 18:58   #27
A znači, bankara si ćopila?
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 19:00   #28
Quote:
taman je osmjehnuo malo jer vidi da ga gledam...a to je flek na kaputu.znas,kad imas tamni kaput,pa ti se donji rub povuce po podu pa bude onak kao prasno...e tak je on ima
Afro, ošla si na kvasinu
dobro da mu nisi raširila usta i pregledala zube ko konju

pretjeruješ!!
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 19:05   #29
Quote:
crtica kaže: Pogledaj post
A znači, bankara si ćopila?
ne..on je mene..vec je bila ta prica,o mom rolanju oko wfc-a i naseg poznanstva...prije par mjeseci!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 19:09   #30
Quote:
Kent kaže: Pogledaj post
Afro, ošla si na kvasinu
dobro da mu nisi raširila usta i pregledala zube ko konju

pretjeruješ!!

ma,velim ti,sve je stimalo.i visina i debljina i faca-bas narocito faca...i rep koji mu izrazito dobro stoji...ma sve osim, ha, jebiga- kaputa.ma i on je bil kak frajeri tu furaju kad je zima..ali prasnjat.po jednom djelu prasnjat.a znas ko ima tak prasnjave? homeless-i!!! ali bas sam zato obratila paznju na ruke i nokte jer oni na muskom puno kazu-ali uredni..dapace jako lepe ruke je imal sa dugim prstima(ne volim bunceke) i sa tim prstenom...i kak je slusal mjuzu na ipod,tak je po ritmu sa prstenom lupkal po gelenderu u vlaku..mozda je i u bubnjar! ritmican je,to stoji. to se kuzi.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 01:05   #31
Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post
Blizanac hehe.. to je taj nas nepobjedivi duh....koji ce se i iz mrtvih dignut..pretpostavljam da ne moze bas puno ljudi zapocet razgovor sa slucajnim prolaznikom..
Ej, ovo me podsjetilo na nesto..
Ja sam kad sam bila mladja jako lako stupala u razgovor na ulici, ma svugdje.. u stranom gradu.. mama me jednom pratila na autobus da odem kod ujaka ( na vrrrrrlo dug put a bilo mi je samo 16 god.. znaci negdje poslije 1 srednje..) i ona veli da je umirala od straha tako me samu pustit ..al ja sam eto od 15te, 16te voljela sama putovat po nekadasnjoj yugi.. i bili su to ratovi u kuci da me se pusti...
i veli zena vrata autobusa se zatvaraju, ona stoji na peronu, srce joj lupa od straha a ja vec uveliko diskutiram sa cijelom grupom na zadnjem sicu autobusa.. i niti ju vise ne vidim..
Poslije je to kod mene eskiviralo do te mjere da sam te slucajne poznanike pocela dovlacit doma, neke da nahranim, neke da ih oraspolozim.. puuuuno njih..nebitno od spola i od godina..no u ta vremena takvo nesto i nije bilo toliko opasno koliko je to danas..
Ali.. meni je vec u srednjim dvadesetim ta zelja za upoznavanjem slucajnih prolaznika prestala.. ono odmjerim ljude i odmah znam sto ih muci, u koju kategoriju spadaju..pretuzno.. valjda sam se prica naslusala i zasitila..
I kako godine prolaze, sve sam manje u stanju zapocet neoobavezni razgovor na ulici.. bas tuzno
Twins power!
cuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 01:17   #32
Quote:
cuca kaže:
Twins power!
Ili gemini power?
__________________
You'll never leave where you are, until you decide where you'd rather be

buvljak :)
kit10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 02:18   #33
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
ma,velim ti,sve je stimalo.i visina i debljina i faca-bas narocito faca...i rep koji mu izrazito dobro stoji...ma sve osim, ha, jebiga- kaputa.ma i on je bil kak frajeri tu furaju kad je zima..ali prasnjat.po jednom djelu prasnjat.a znas ko ima tak prasnjave? homeless-i!!! ali bas sam zato obratila paznju na ruke i nokte jer oni na muskom puno kazu-ali uredni..dapace jako lepe ruke je imal sa dugim prstima(ne volim bunceke) i sa tim prstenom...i kak je slusal mjuzu na ipod,tak je po ritmu sa prstenom lupkal po gelenderu u vlaku..mozda je i u bubnjar! ritmican je,to stoji. to se kuzi.
ma ženo božja, ja stalno imam prašnjave fleke po cipelama i/ili kaputu a čista sam osoba, šta to ima veze
joj, joj, ne možeš gledati na takve stvari

možda je nosio nećaka pa mu je mali zaflekao tenisicom kaput, možda je šetao psa...tisuću je razloga, pa ne možeš gledati takve detalje
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 02:18   #34
Ma volim horoskop ali jebo horoskop. da ga jebo!

Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 02:24   #35
Quote:
Kent kaže: Pogledaj post
Ma volim horoskop ali jebo horoskop. da ga jebo!

Ma sto ti je.. samo provjeravamo koliko nas ima ..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 02:33   #36
Ja isto zapazam te detalje.. nedaj boze da mi se pojavi u biciklistickom shorcu.. ili da ima neke bozesacuvaj cipele il da mu smrdi iz usta..
Ne volim niti celave.. ni engleze s onim zubima.. u stvari mislim da volim one feminizirane..koji su zenski lijepi .. ona malo juznoamericka ljepota, bujna kosa, nasmjesenost i fine andjeoske njezne crte lica.. mozda tajlandjani al da su malo veci i malo svjetliji a moze i slavenska dusa ono poljski djir sa plaaaaaavim ocima i plavom kosom al opet njezno tj ne volim bas balkanske ruzne grube i koscate face..mozes ih poznat na kilometar i nije ugodno oku bas ih gledat
Eto meni i lice smeta.. a kamoli da je tu jos neki neukus, prljavstina i smrdljivost npr
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 05:48   #37
ja sam twincica...mi smo soooooooo special!

bila sam sa svojim financijercicem na veceri poslje posla danas...bas sam gledala jel ima kakav prasnati flek i ne nadoh ni jedan...a isto ide po stepenicama i na subwaye...ali ipak mi ovaj drugi(prasko) ne izlazi iz glave...
to su sva razlicita tipa.tu bi i threesome bio cool.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 11:11   #38
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
moj kvart je ogroman.cjeli borough je kao par zagreba...dakle moj kvart je ko pola zagreba...a mozda je isel kod nekoga???iz 59th st??? amozda ovo a mozda ono...
A sta bi onda sisao na tvojoj stanici? Ak ti je kvart velik ko pol Zagreba to bi ispalo ko da je sisao na Trgu, a zivi u Dubravi. Mora da je tam negdje blizu.... Pa nebu valjda hodao do doma 2 sata od vlaka.
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 13:32   #39
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
a ti si ocito jako inetligentna osoba kad si po mom postu u tancine skuzio/la bas to.
ne, vec iz svih tvojih postova
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 18:31   #40
Quote:
_malicka_ kaže: Pogledaj post
A sta bi onda sisao na tvojoj stanici? Ak ti je kvart velik ko pol Zagreba to bi ispalo ko da je sisao na Trgu, a zivi u Dubravi. Mora da je tam negdje blizu.... Pa nebu valjda hodao do doma 2 sata od vlaka.
nebi,ali dalje ga furaju busevi!
konekcije na sve strane.rijetko ko zivi bas tik do vlaka...taman moze biti kao od trga do dubrave!i dalje cak.pa 4 milijona ljudi zivi,zaboga.nije to malo.a to je frtalicka new york city-a.
dakle...sve je moguce.mada,prema strani na koju je otisao,nema buseva,ima drugi vlak ali njega je mogao izravno uzeti s pocetne stanice...to mi malko daje nadu-mada...opet,ne mora biti negdje blizu-a mozda je nekoga posjecivao.ah ah...zajebo me kaput kako god da okrenem.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.