Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2004., 17:58   #21
cavallino, ne pretjeruj i ne kenjuckaj s kopiranjem privatnih poruka.
FiA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 18:08   #22
Covjek ima pravo jer nije uredu da bas na obljetnicu otvara ovakve topice. Neznam koja mu je to fora, ali nikome normalnom bio on Ferrarist, Bmwist ili što već, ne pada na pamet pisat takve gluposti. Žalim ljude koji su oko njega, ako ima takav odnos prema njima...

morski
morsk! is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 18:20   #23
Quote:
morski_pljas kaže:
Covjek ima pravo
Čovjek ima pravo izraziti svoje neslaganje argumentima, a ne uvredama poput "crve", "gnjido" i tome slično.
FiA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 18:31   #24
Quote:
FiA di Montezemolo kaže:
Čovjek ima pravo izraziti svoje neslaganje argumentima, a ne uvredama poput "crve", "gnjido" i tome slično.
Dobro rijeci su bile teske, neke cak i uvredljive, ali se ne moze rec da nije izazvan. Na kraju krajeva pobrisi ovaj offtopic i ono sta smatras uvredljivo... Vuk sit, a ovce na broju.

morski
morsk! is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 18:49   #25
Re: Re: Re: Senna u novinama

Quote:
mr X kaže:
tocno. toliko je dominantan da nam je f1 pretvorio u dosadu.
I, kao što već netko ovdje reče, u toj dosadi su sposobni uživati samo ljudi poput tebe...čisti dosadnjakovići!

Quote:
tocno. samo je jedan pobjednik po trci. jebiga, pravila su pravila.
btw sennina smrt je sluzbeno objavljena...deja vou...kasnije...popodne...fuckin deja vou...kao da sam ovo vec ranije pisao...
Svi su prošli pokraj mjesta tragedije dok su Sennu izvlačili iz auta....svi su vidjeli raskomadani bolid....svi su vidjeli smrt Ratzenbergerovu dan prije (o kojoj je Senna najviše govorio i upozoravao na opasnosti staze)....jedino je Berger, koji je vodio nakon ponovljenog starta, te nakon par krugova odustao zbog strašnih slika koje je imao pred sobom (Ratzenberger, Senna) otišao u bolnicu .....LAuda je tražio da se utkra prekine nakon što je saznao u kavkom je stanju Senna...i prije kraja utrke, svi, ama baš svi čelni ljudi momčadi i F1 su znali da je Senna gotov, da će vrlo teško preživjeti.
Činjenica da su vozači čekali oko petnaestak minuta, tj. dok su čistili stazu i odvozili Sennu, dala je naslutiti da se nešto strašno dogodilo...

Da, i meni se čini da se ovo nekim dosadnjakovićima mora često ponavaljati. Al nema veze, treba ih malo probuditi iz te njihove letargije kojom žele i druge zatrovat.

Quote:
netocno. nisam ni ja.
Tipovi poput tebe ne bi znali niti dati bolji odgovor. Glup.
I dosadan.....strašno dosadan.

Quote:
kako je u tom trenutku bio na tablici iznad senne i kako mu je takodjer u tom trenutku bio za petama senna je svakako osjecao pritisak. damon hill je rekao nedavno da je senna napravio gresku u toj krivini jer "su samo njih dvojica znali koliko je tesko s onim williamsom proci kroz tu krivinu"... 1+1=?
Ha, tko se našao suditi o pritisku!
Tvoja konstatacija o "pritisku" načinila je kod mene toliki pritisak da sam skoro puknuo od smijeha. Daj se malo saberi pa ne valjaj takve nebuloze i gluposti, molim te! Usput, Obućar je tada imao 20 bodova, a Senna ništa, to je bila treća utrka...pritisak...blebećeš.
Hill?
Tko zna koliko je novaca dobio da šuti...ili da rekne jednu glupost poput izrečene.
Osim toga, zašto npr. Obućar, ili netko drugi nije izletio u Tamburellu? Williams te sezeone nije bio ništa lošiji od Ferrarija il Benettona? Što bi se trebalo reći za Ratzenbergerovu smrt? Ili što je sa Barichellovim izlijetanjem i teškim stradavanjem dva dana ranije? Ne seri gluposti, odnosno ne citiraj čovjeka koji je na suđenjima koja su se povlačila nakon Sennine smrti svjedočio uvijek u Williamsovu korist!
Znaš li da je Berger sa svojim Ferrarijem na kvalifikacijama dan ranije postigao brzinu od 335, 4 km/h, a Senna 330, 3 km/h, i sve to upravo na tom, najbržem dijelu staze?

Quote:
a ti kao nisi u zivotu uradio nista da bi poslije zbog toga zalio...svetac...
Ja sam toliko svetac koliko se Obućar kaje zbog učinjenoga!

I da ne bude zablude, Schumi je dobar vozač, zaista dobar vozač. I ništa više.
Uspoređivati njega i Sennu je omalovažavanje Ayrtona Senne!
Za Obućara je on bio i ostao "tata mata"!
__________________
Godot was here.
101st Airborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 19:14   #26
Re: Re: Re: Senna u novinama

Quote:
FiA di Montezemolo kaže:
Nadam se da si gledao emisiju posvećenu Senni nakon utrke.

Ja sam gledala... i drago mi je da jesam. Lijepo se prisjetiti tih utrka i vidjeti kako je to izgledao kada je on vozio.

No, Blacky, po običaju si neobjektivan i nekorektan. Kada pričaš o Senni i o njegovoj vožnji onda je to "definicija svega što formula 1 treba biti", a kada pričaš o Schumacheru i njegovoj vožnji onda je to "prgavost, arogancija, prljavi pokušaj izguravanja konkurenta sa staze" itd, itd... a po onome što se vidjelo iz emisije o Senni - njih se dvojica nisu previše razlikovali. Osim što mislim da je Senna daleko bolje vozio po kiši nego što će Schumacher ili itko drugi ikada.
Nisam gledao emisiju. Gledao sam utrke. Njih dvojica su se prije svega razlikovali po tome što je Senna čovjek, a za ovog drugog još nisu pronađeni dokazi. Kao i za nekog ko otvara ovakav topic.

Emisija o Senni ne može vratiti Sennu i stavit ga u Ferrari da ih usporedimo. Ali moje mišljenje je da za to nema ni potrebe...

Isto kao i za ovim topicom...
Blackbird is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 19:33   #27
Re: Re: Re: Senna u novinama

Quote:
Tommy kaže:
Je si ti gledao tu utrku ili si samo cuo od nekog ko je cuo??
Je si ti vidio na podiju i hakinnena mozda? sta je on radio??

I ti stvarno mislis da su vozaci F1 najbolji prijatelji, i sad je Schumi morao doc na njegov pokop?? daj molim te koji ti ku*** uopce pokop znaci toliko da pljujes po covjeku.

Iritiraju me tipovi ljudi "Senna je zakon" "Najbolji svih vremena"
ma daj molim te... sam je zaj** i spucao se... pa ga sad svi velicaju... procitaj si jednu Hillovu (Damon) knjigu u kojoj opisuje "kako je bilo vozit taj bolid na taj dan na toj stazi" i kaze da on misli da se Senna sam Zaj*.

Toliko zasad

Na tvoju razinu kulture nisam se sposoban spustiti pa ti tako na neke tvoje malograđanske, vulgarne "ispade" neću niti odgovarati.

No, dvije stvari ću ti reći:
1. Kada netko pogine, umre stvar je kulture, normalnog općeljudskog ophođenja, poštovanja otići toj osobi na popkop. Vozači F1 su jedna veća obitelj, sa svim karakteristikama jedne normalne obitelji, trzavice, nesimpatije, svađe...oni se svi poznaju, susreću se, imaju slične probleme...štoviše, smrt u F1 nije čest gost, osim tog vikenda u Imoli, pa stoga je čudno to što Schumacher nije otišao na pokop radnog kolege, osobe za koju je govorio da mu je uzor, čovjeka protiv kojeg se borio-u sportskome smislu!
A time je pokazao samo kakav je karakter, kakav je čovjek - nikakav!

2. Već sam napisao, al za tebe evo još jednom:
Hill nikada ništa nije govorio protiv Williamsa na suđenjime na koja je bio pozivan.
Hill je čuvao svoju stražnjicu i svoj novčanik, odnosno dobro ga je podebljao samo da šuti.
To što on piše ili priča je "prodaja magle"!
Stoga, pozivati se na njega je apsurdno.
__________________
Godot was here.
101st Airborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 19:35   #28
Re: Senna u novinama

Quote:
robybaggio kaže:
Nema članka o Senninoj smrti i karijeri u tisku koji barem malo ne zakači Schumachera. Zašto? Ne mogu shvatiti da Schumi cijelu j****u karijeru mora trpiti usporedbe sa Sennom...
To je sasvim logicno... Senna je mozda najveci vozac po svojoj umjetnosti u pretjecanjima i da sad ne nabrajam a Schumacher je najtrofejniji vozac svih vremena... i normalno da ih se stalno pokusava usporedit...
Damson is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 20:01   #29
Re: Re: Re: Re: Senna u novinama

Quote:
101st Airborne kaže:
1. Kada netko pogine, umre stvar je kulture, normalnog općeljudskog ophođenja, poštovanja otići toj osobi na popkop. Vozači F1 su jedna veća obitelj, sa svim karakteristikama jedne normalne obitelji, trzavice, nesimpatije, svađe...oni se svi poznaju, susreću se, imaju slične probleme...štoviše, smrt u F1 nije čest gost, osim tog vikenda u Imoli, pa stoga je čudno to što Schumacher nije otišao na pokop radnog kolege, osobe za koju je govorio da mu je uzor, čovjeka protiv kojeg se borio-u sportskome smislu!
A time je pokazao samo kakav je karakter, kakav je čovjek - nikakav!
Ovo je relativno.
Nije mali broj medija koji su nakon nesreće indirektno krivnju prebacivali na Schumachera. U takvom ozračju nije bilo ni pametno da se pojavi na Senninom sprovodu.
__________________
Omnia vincit amor et nos cedamus amori
preatorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 21:37   #30
Re: Re: Senna u novinama

Quote:
Damson kaže:
To je sasvim logicno... Senna je mozda najveci vozac po svojoj umjetnosti u pretjecanjima i da sad ne nabrajam a Schumacher je najtrofejniji vozac svih vremena... i normalno da ih se stalno pokusava usporedit...
Da, znam ali te usporedbe uvijek idu u smijeru "ovaj je imao karizmu, a ovaj nije". Kakva je to glupa usporedba? Ja sad ne stajem ni na stranu Schumija ni na stranu Senne. Ali čini mi se da su mnogi Schumijevo udaranje Villeneuvea spremni okarakterizirat kao "ljigavi potez bezobraznog Nijemca", a Sennin isti propust protiv Prosta kao "genijalni potez agresivnog vozača". Zaista, njih dvojica su sličniji nego što su mnogi spremni priznati.

A tko je kriv za smrt... Očito prvo prst ide u vozača koji se zabio u zid. Pošto se vidi da je pokušavao skrenuti krivica pada na auto. To nas vodi na ekipu... A možda ga je vozač raštimao za vrijeme vožnje... Tko će znati?
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 21:39   #31
Re: Re: Re: Re: Senna u novinama

Quote:
Blackbird kaže:
Nisam gledao emisiju. Gledao sam utrke. Njih dvojica su se prije svega razlikovali po tome što je Senna čovjek, a za ovog drugog još nisu pronađeni dokazi. Kao i za nekog ko otvara ovakav topic.

Emisija o Senni ne može vratiti Sennu i stavit ga u Ferrari da ih usporedimo. Ali moje mišljenje je da za to nema ni potrebe...

Isto kao i za ovim topicom...
Topic je otvoren zato jer me zanima razlog stalnih omalovažavanja Schumachera kad god se piše o Senni. To mi ne može biti jasno, a sumnjam da će mi biti i nakon što svi kažu što misle.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 21:51   #32
Kako netko uopće može uspoređivati ono što je šumaher napravio 94 hillu i ponovo 97 vilnevu,sa sudarom prosta i senne?Mislim da šumaherovcima nema smisla to objašnjavati,a uostalom šumaher im je jedino što su vidjeli.Bilo tko da je gledao utrku 1989 u suzuki nebi sada tu srao i taj potez uspoređivao sa šumaherovima.Mislim ovo već prelazi granicu dobrog ukusa.Ako baš hoćete pogledajte snimku,polako,par puta i vidjet ćete da je prost skrenuo u sennu koji je bio skoro u ravnini sa prostom.Ako se kome treba pripisati šumaherovski potez onda bi to prije bio prost nego senna mada to što radi taj njemac(a i brat je savladao dobro gradivo, ili im je to u genima)toga nema nigdje.94 je gledao i ciljao hilla,pa dajte nemojte srati.Ili ovo danas,da je čovjek ostavio bi prostora montoji.
__________________
Italia-via-ferrari-vita
cavallino is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 22:41   #33
Quote:
robybaggio kaže:
..., ali činjenica jest da je Schumacheru to bila prva pobjeda u životu i da se tada događalo puno toga što javnost nije saznala...

To nije bila Schumacherova prva pobjeda u životu. To mu je bila treća uzastopna samo te sezone, 94-te, a valjda četvrta ili peta u životu...
Leaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 00:48   #34
Quote:
Leaf kaže:
To nije bila Schumacherova prva pobjeda u životu. To mu je bila treća uzastopna samo te sezone, 94-te, a valjda četvrta ili peta u životu...
Djelomično moja pogreška, priznajem. Netko je neki dan u novinama to napisao i zato sam to i ja citirao. Ne sjećam se koliko je tada pobjeda imao pa sam zaključio da novinar bolje zna od mene.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 19:05   #35
Re: Re: Re: Re: Senna u novinama

Quote:
FiA di Montezemolo kaže:

*off-topic*

Da cavallinov post ne bi bio poticaj Tommy-u i drugima da krenu njegovim riječnikom postati, cavallino je dobio upozorenje. Nemojte da i vas moram upozoravati, jer od sad na dalje upozoravam samo jednom... a onda kud koji...

Bez vrijeđanja, još jednom upozoravam (ne molim)!

OK kao prvo, razjasnimo nesto.... meni to sto me on naziva kao "crvom" "gnjidom" UOPCE NE SMETA... to je njegovo misljenje i ja to cijenim (kako je ono netko rekao "opinions are like asshol** everyone has one.")
To sto on smatra da sam ja rekao nesto sto vrijedja sennu (ili sta god je mislio da vrijedjam u tom trenu) to je njegov problem... i jedini koji je na razini cokolina je ON.
no dosta o tome...



Quote:
101st Airborne kaže:
Na tvoju razinu kulture nisam se sposoban spustiti pa ti tako na neke tvoje malograđanske, vulgarne "ispade" neću niti odgovarati.

No, dvije stvari ću ti reći:
1. Kada netko pogine, umre stvar je kulture, normalnog općeljudskog ophođenja, poštovanja otići toj osobi na popkop. Vozači F1 su jedna veća obitelj, sa svim karakteristikama jedne normalne obitelji, trzavice, nesimpatije, svađe...oni se svi poznaju, susreću se, imaju slične probleme...štoviše, smrt u F1 nije čest gost, osim tog vikenda u Imoli, pa stoga je čudno to što Schumacher nije otišao na pokop radnog kolege, osobe za koju je govorio da mu je uzor, čovjeka protiv kojeg se borio-u sportskome smislu!
A time je pokazao samo kakav je karakter, kakav je čovjek - nikakav!

2. Već sam napisao, al za tebe evo još jednom:
Hill nikada ništa nije govorio protiv Williamsa na suđenjime na koja je bio pozivan.
Hill je čuvao svoju stražnjicu i svoj novčanik, odnosno dobro ga je podebljao samo da šuti.
To što on piše ili priča je "prodaja magle"!
Stoga, pozivati se na njega je apsurdno.

OK kao 1 zalim sto cu ti unistit lijepu fantaziju ali vozaci F1 nisu lijepa skladna obitelj sa simpatijama nesimpatijama itd, itd... Mislim da je mansel ili Clarke rekao "Kad bih imao samo prijatelje u F1 i druzio se samo sa njim bilo bi to prilicno tuzno zar ne?"
Dobro... to je sve slobodno tumacenje, ali koliko ja znam vozaci bas i nisu toliko cesto zajedno van staze... besides the point...
Nego svi se vi sjecate Senne... nitko nije plakao za "onim drugim koji je poginuo..."... to je licemjerno... sta "taj drugi" nije zasluzio da mu svi ti fgamozni vozaci dodju na pokop...

a ono moje pitanje sta ti pokop znaci... meni osobno ne znaci NISTA.... ako cu se ja oprostit sa osobom koja je meni bila draga meni ne treba hrpa ljudi koji placu oko mene, i svi govore kako mu je stalo do njega.... ili otic u crkvu da se tamo neki fratar moli oko mene... to je stvar VJERNIKA... i oni ako hoce to je njihova volja...
a ne stvar "kulture, normalnog općeljudskog ophođenja, poštovanja ".... ili si ti jedan od onih koji idu na pogleb da su samo rekli da su bili tamo... vjeruj mi takvih ljudi ima vise nego sto mislis...
To što Schumi nije neki vjernik i nije mo stalo do nekih tamo vjerskih rituala ne govori NIŠTA o njemu... nego samo govori da ako je on "tugovao" za njim onda je to napravio privatno u svom domu.... kako i treba bit... (ili ic u jos jednu krajnost PRIJENOSI TELEVIZIJOM)


nego ovo je sad bilo kapitalno OFF TOPIC... a molim FIA-u da ovo ne brise... samo da opravdam svoje misljenje... kad me vec svi toliko napadate...
I da sad ne mislite da nisam gledao Sennu kako vozi... gledam F1 od cca '88... istina bio sam mlad ali od kasnijih se godina ipak neceg sjecam... (mislim na Sennu & co.)

2. Ja nemam bas nekog postovanja prema Hillu takodjer, ali samo sam prepisao sta je on rekao (tj. sta sam procitao na nekom f1 sajtu.)... toliko o tome...

slijede random quoteovi:
Quote:
Ja sam toliko svetac koliko se Obućar kaje zbog učinjenoga!
I da ne bude zablude, Schumi je dobar vozač, zaista dobar vozač. I ništa više.
Uspoređivati njega i Sennu je omalovažavanje Ayrtona Senne!
Za Obućara je on bio i ostao "tata mata"!
Kako ti znas da li se ona kaje ili ne? citas misli ili iz nekih drugih izvora??
Dobro ti mislis da je to omalovazavanje Senna a hrpa ostalih ljudi misli suprotno... sta ces,,, tako je to...


Quote:
I, kao što već netko ovdje reče, u toj dosadi su sposobni uživati samo ljudi poput tebe...čisti dosadnjakovići
Nije bilo upuceno meni ali... ja vjerujem da nitko ne uziva u ovim utrkama... ali sta se moze... gledajte to sa koje god strane hocete... ili Schumi nema konkurencije TRENUTNO ili sve ostale momcadi neznaju napravit dobar bolid (ili OBOJE)...

Quote:
Nisam gledao emisiju. Gledao sam utrke.
Njih dvojica su se prije svega razlikovali po tome što je Senna čovjek, a za ovog drugog još nisu pronađeni dokazi. Kao i za nekog ko otvara ovakav topic.
Ja nisam gledao jer nisam znao daje na TV-u... za dokaze...
dobra,dobra...


Quote:
Kako netko uopće može uspoređivati ono što je šumaher napravio 94 hillu i ponovo 97 vilnevu,sa sudarom prosta i senne?Mislim da šumaherovcima nema smisla to objašnjavati,a uostalom šumaher im je jedino što su vidjeli.Bilo tko da je gledao utrku 1989 u suzuki nebi sada tu srao i taj potez uspoređivao sa šumaherovima.Mislim ovo već prelazi granicu dobrog ukusa.Ako baš hoćete pogledajte snimku,polako,par puta i vidjet ćete da je prost skrenuo u sennu koji je bio skoro u ravnini sa prostom.Ako se kome treba pripisati šumaherovski potez onda bi to prije bio prost nego senna mada to što radi taj njemac(a i brat je savladao dobro gradivo, ili im je to u genima)toga nema nigdje.94 je gledao i ciljao hilla,pa dajte nemojte srati.Ili ovo danas,da je čovjek ostavio bi prostora montoji.

Ok ovo je jedna hrpa... necega...
Mislim da nema smisla objasnjavat slazem se... to sve spada u kategoriju, montoya prodje schumachera i to je "najbolji manevar svih vremena" a schumi prodje montoyu i "prljavi potez svjetskog prvaka..."
nego mene to ne smeta... to mi samo pokazuje da JE LJUDIMA ZAO STO JE ON UVIJEK 1 i da su LJUBOMORNI na njega
Ja sam gledao utrku i usporedjujema... i moje je misljenje TADA, POSLIJE TE UTRKE bilo da je Senna smece od covjeka... a toga se nisam rijesio ni njegovim kvalitetnim SAMARANJEM Irvinea... koji se evo USUDIO vratit se natrag u isti krug sa VELIKIM Sennom...


Inace da ja ne pretjerujem sa prevelikom dnevnom kolicinom sra*** ZASAD sam gotov.
Tommy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 19:50   #36
Quote:
robybaggio kaže:
Jedini je čovjek zbog kojeg su (neuspješno) mijenjana pravila u F1, samo da bi se zaustavila dominacija... Eh, eh...
u vrijeme kad je senna vozio konkurencija je bila strašna.... danas? šupak do šupka ili oni koji nisu šupci voze u bolidima koji jesu šupci...
SUTON(ašica) is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 19:55   #37
Quote:
SUTON(ašica) kaže:
u vrijeme kad je senna vozio konkurencija je bila strašna.... danas? šupak do šupka ili oni koji nisu šupci voze u bolidima koji jesu šupci...
Po nekakvoj količini vozača u svijetu i njihovim sposobnostima, smatram da je konkurencija uvijek bila ista. Niti je Schumiju teže niti je Senni teže bilo. Ovo "šupak do šupka" ti nije trebalo...
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 20:37   #38
Quote:
robybaggio kaže:
Po nekakvoj količini vozača u svijetu i njihovim sposobnostima, smatram da je konkurencija uvijek bila ista. Niti je Schumiju teže niti je Senni teže bilo. Ovo "šupak do šupka" ti nije trebalo...
Hm... Cini mi se prije nisu donosile odluke o dovodenju nekog vozaca u tim s obzirom na to koliko miljuncica dolara donese u timsku blagajnu... I cini mi se da je bilo vise timova pa tako i vise vozaca pa tako i vece konkurencije... I cini mi se da je prije bio veci utjecaj vozaca na ishod same utrke, a manji utjecaj bolida...
I cini mi se
Damson is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 23:14   #39
Quote:
Damson kaže:
Hm... Cini mi se prije nisu donosile odluke o dovodenju nekog vozaca u tim s obzirom na to koliko miljuncica dolara donese u timsku blagajnu... I cini mi se da je bilo vise timova pa tako i vise vozaca pa tako i vece konkurencije... I cini mi se da je prije bio veci utjecaj vozaca na ishod same utrke, a manji utjecaj bolida...
I cini mi se
Doboro ti se čini!

Što je najvažnije, prije vozač koji je vodio čitavu utrku nije morao stati "piškit" da bi pobjedio njegov kolega, jer, et, treba se čovjek osigurati za budućnost.
__________________
Godot was here.
101st Airborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2004., 08:40   #40
Quote:
robybaggio kaže:
Po nekakvoj količini vozača u svijetu i njihovim sposobnostima, smatram da je konkurencija uvijek bila ista. Niti je Schumiju teže niti je Senni teže bilo. Ovo "šupak do šupka" ti nije trebalo...
da senna, piquet, prost, mansel, berger,.... pa ti pobijedi ili danas.... kad mi likovi zaostaju sekundu po krugu, a baričelo nesmije napasti i kad bi mogao...

bla, bla, bla, pričaš bezveze.....
SUTON(ašica) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:40.