Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2004., 17:34   #21
Sve to čitam i sjetim se dobrog starog Čorbinog stiha: "O, kako je lepo biti glup"

Što manje znaš, to bolje za tebe

The Biggest Secret - by David Icke
se može skinut ovdje, pdf format,
http://www.val.hr/valznanje/Home2.htm
__________________
" Incredibly dismal, pathetic chord sequence "
ztuzgg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2004., 17:37   #22
Jebaga patak, al svaka rasa s fetišom za okupaciju, a sposobna premostiti bezdan između zvijezda, sigurno se ne bi zajebavala "infiltracijom", već bi poslali dopis otprilike ovog sadržaja:

"Mi bi Zemlju. Imate 24 sata da se iselite ili ćemo rušit Mjesec.

Srdačno vas pozdravljaju,

vaši Vanzemaljci."



Na što ljudi troše vrijeme...
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2004., 18:46   #23
Quote:
Gaudrath kaže:
Na što ljudi troše vrijeme...
Ej Gaudraže....znaš ti onaj vic koji završava "A tko je prvi počeo?"

Eh ti zmajevi...ne podnose prisustvo drugih zmajolikih bića...
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 22:16   #24
Citam i svako malo pogledam na vrh ekrana da provjerim jel to scenarij za dark angela ili smo jos na rosewellu

Idem po kokice pa citam dalje
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 10:52   #25
Quote:
Gaudrath kaže:
Jebaga patak, al svaka rasa s fetišom za okupaciju, a sposobna premostiti bezdan između zvijezda, sigurno se ne bi zajebavala "infiltracijom", već bi poslali dopis otprilike ovog sadržaja:

"Mi bi Zemlju. Imate 24 sata da se iselite ili ćemo rušit Mjesec.

Srdačno vas pozdravljaju,

vaši Vanzemaljci."



Na što ljudi troše vrijeme...
a šta ako žele ostati skriveni?

očito im tako više paše.

kako ono ide- vrag je uvjerio svijet da ne postoji.

manje je važno materijalno, energija njima treba (kao i nama, samo njima iz suprotnog izvora).
crazy child is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 13:01   #26
Gle... da sam ja vanzemaljac, ili vrag il što već... nije važno što sam, važno je čime raspolažem. E, da ja raspolažem tehnologijom kojom mogu premostiti taj bezdan među zvijezdama, zašto bi se skrivao? Jedino ako sam dobrohotni istraživač, pa ne želim poremetit stanje stvari na Zemlji, kao što naši istraživači ne žele uznemiravati gorile dok ih proučavaju, kako bi se gorile ponašale prirodno.

No ak sam ja tipus koji želi malo krzna, ili duševne energije... onda bi u roku 24 sata porobio cijeli planet i ubacio sav živalj u organizirane, efikasne farme gdje ću moći isisati svu energiju koja bi mi trebala Matrix-style.
I ljudi ne bi mogli ništa učiniti protiv mene, kao što čimpanze ne mogu ništa učiniti ako se ljudi odluče sve ih pobiti ili im posjeći šumu.

Zato vjeruj mi... ako postoje vanzemaljci, njihov cilj je u najgoru ruku nekakvo proučavanje pri čemu na nas gledaju kao na životinje pa im nije bed rasporiti jedan ili dva primjerka da vide kak radimo.
Jer ako postoje tamo negdje vanzemaljci koji nas žele osvojiti... vjeruj mi, bili bi puno direktniji. To su ti osnovna pravila agresije - ako imaš neusporedivo jaču silu, infiltracija je nepotrebna. Pogledaj povijest: niti jedna jedina superiorna sila nikad nije pokušala osvojiti inferiornu silu putem infiltracije i subverzije. Kulture koje počivaju na načelima agresivnosti također počivaju na načelima kapitalizma - stoga izbjegavaju nepotrebne troškove.
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 13:24   #27
Mislim da ima i ovih drugih "vanzemaljaca" tj. bića koja su jedno s Bogom i koji nam žele pomoći.

A čini mi se da postoji i sotona (također se može za njega reći da je vanzemaljac) kojoj/kojima nije u interesu da ljudi znaju i spoznaju, jer onda nema straha, a strah im daruje tu frekvenciju energije koja im treba.

Daj pogledaj malo ljude- većina ih više- manje živi u strahu
taj strah je odraz iluzije i neznanja.
Život po Zakonu realizira potpunu (Božju) svijest- znači nema iluzije, patnje, straha.

Kad bi se oni javno razotkrili ljudi bi napokon skužili- aha, znači postoje, dakle istina je i sve drugo što je Isus rekao, pa ajmo to konačno živjeti- i onda nema više robova- gotova priča.
crazy child is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 13:41   #28
Aha... no ak je strah potreban, ja kao jedan u zlu nemaštovit čovjek bi mogao napraviti popriličan teror među ljudskim življem - zamisli što bi moglo onda jedno takvo biće poput vraga? Jer malo je teško vjerovati u Isusa dok ti nekakva demončina rasteže dijete ko harmoniku. Naprimjer.

Ne ne... ne šljaka stvar sa vragom i bogom tako. Vrag i bog smo mi, tj. oni su dio nas. A armagedon već odavno traje, if thou knowest what I mean.
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 14:00   #29
Al poanta je u tome da ti demončina ne može ništa ako živiš po Zakonu.
Priznali ga mi il ne.

Samo dosta ljudi to ne zna.
crazy child is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 16:10   #30
Quote:
crazy child kaže:
Život po Zakonu realizira potpunu (Božju) svijest- znači nema iluzije, patnje, straha.
... "And The Truth Will Set You Free"
__________________
" Incredibly dismal, pathetic chord sequence "
ztuzgg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 16:19   #31
Ovdje govorimo o vrlo realnoj demončini iz svemira koja te može spržiti vrlo realnom zrakom vrlo realne smrti. Ne o alegoriji iz religijskih spisa. Zato kažem, bome bi osjetili da nam se prikradaju monstrumi sa zvijezda.

Inače, postoji čitava jedna teorija o tome zašto je nemoguće da bilo kakva agresivna civilizacija bude istovremeno i međuzvjezdana...
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 17:57   #32
Postoji i citava jedna teorija koja tvrdi da su ljudi nastali alienskim krizanjem i genetskom modifikacijom kupusa i japanskog graha.

Il mozda ne postoji

Al sigurno bi se dala stvorit

Jebo teorije.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 18:35   #33
Quote:
Jebo teorije.
Pretpostavljam na osnovu ove izjave da će tebi u ovom životu doktorat stić jedino iz područja mangupluka. Indolentni mužek!

Inače ono bi prije bila jedna logička izvedenica, no kako do sad nismo sreli puno vanzemaljaca, sve ostaje neprovjereno...
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 19:42   #34
Quote:
Al poanta je u tome da ti demončina ne može ništa ako živiš po Zakonu.
Priznali ga mi il ne.

Samo dosta ljudi to ne zna.
Ma kakav zakon.. kaj si ti još na stupnju Inkvizicije i politike
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2004., 10:55   #35
Quote:
Gaudrath kaže:
Ovdje govorimo o vrlo realnoj demončini iz svemira koja te može spržiti vrlo realnom zrakom vrlo realne smrti. Ne o alegoriji iz religijskih spisa. Zato kažem, bome bi osjetili da nam se prikradaju monstrumi sa zvijezda.

Inače, postoji čitava jedna teorija o tome zašto je nemoguće da bilo kakva agresivna civilizacija bude istovremeno i međuzvjezdana...
Mislim da nije međuzvjezdana u smislu da ne vrijedi za druge svijetove/ stvarnosti nego samo za ovu našu.

Ovako nekako- postoje bića koja su jedno s Bogom, ona su potpuno svjesna i zato su radosna, mudra, kreativna, prekrasna, ljubav sama.
-postoje bića koja su izašla iz zakona, spoznala su dobro i zlo, iskoračivši iz Boga, dotad je bilo (realno još uvijek jest i samo to postoji) samo Dobro. I ta bića spoznajom i iskustvom moraju shvatiti da izvan Boga/ Zakona su izvan života i prave stvarnosti, te su podložni iluziji i patnji. Budući je od svega što postoji bit Bog, tako i oni uvijek mogu postati samo Bog i to živeći po zakonu.
- to su ljudi.

- i postoje bića koja su toliko izašla iz zakona da više uopće nisu slična Bogu, ali i oni imaju u sebi Božju bit inače ne bi bili živi. Bog je život.
- oni, čini se ne žele ili ne mogu više (?) primati ljubav (to je energija života) nego žive od ljudskog straha (strah je suprotan od ljubavi, ali također visoko frekventan, tj. mogu se najesti njime).
- to su sotone.
Imam dvije priče (ne osobne) koje potvrđuju postojanje sotone, tj. zla u obliku bića, te potvrđuju da je strah njihova domena.
crazy child is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2004., 11:03   #36
Quote:
Gaudrath kaže:
Ovdje govorimo o vrlo realnoj demončini iz svemira koja te može spržiti vrlo realnom zrakom vrlo realne smrti.
I šta bi im to koristilo?
Shvati, oni znaju da materijalno nije važno, njima ne treba prostor, njima treba (kao i svima) energija, ali ona koja se emitira kad je netko u strahu.

Zato im paše da živimo i da živimo što je moguće grešnije (grijeh se protivi Zakonu i našoj pravoj- Božanskoj prirodi), jer nam grijeh sužava svjesnost, tj. rezultira patnjama, a kad patimo to znači da manje vjerujemo u ljubav (manje je tad primamo), a kad smo manje u ljubavi onda dolaze strahovi.

Jasno ko dan.
p.s.
Kad si spomenuo međuzvjezdane civilizacije za koje je nemoguće da budu agresivne mislio si vjerojatno na bića Božje svijesti. To je točno, oni ne mogu biti loši.
crazy child is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2004., 12:11   #37
Gleč, kolko god ti bila svetica, postoje grozni načini da te se natjera u grijeh. Kolko god ti bila po zakonu, dokle god imaš tijelo može te se natjerati da patiš. Dokle god voliš nekoga, može te se natjerati da patiš. Dokle god si pričvršćena za ovaj materijalni nivo tijelom i umom - može te se natjerati da patiš. Zašto onda pustiti ljude da griješe i da se boje sami po sebi, kad možeš potencirati proizvodnju straha i grijeha tako da Zemlju pretvoriš u doslovni pakao?

Kažem ti: da postoje takva bića koja mogu aktivno sudjelovati u fizičkoj stvarnosti, oni bi nam donijeli *fizički* pakao.
Ali, ne postoje. Radi se o alegoriji koju ne treba shvaćati doslovno. Čak bi išao tako daleko da kažem da je doslovno shvaćanje pojma sotone i demona kao otjelovljenja zla jedan od najboljih načina da čovjek podlegne tom istom zlu.

No sad očito ulazimo u vjerovanja - nešto o čemu ne vidim smisla diskutirati.
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2004., 13:00   #38
bog(monoteisam) i vrag(dualizam)njegov namjesnik u kreaciji i
niži činovi: demon-također rogat kao i namjesnik!
mora da je takav jer je pametan, pa ima "extenzije"iz glave, a opet je bitno gdje ti rogovi gledaju..
a svi, bog,daemon i vrag -alieni!!!
iz različitih sazvježđa?
iz fraktalnih područja anti-svemira?
iz abstrakcije?
iskustvo sa svakim od tih inteligencija je absolutno korisno za neperceptivnu ljudsku rasu!
nema kraja ljudskoj farmi mrava!!
__________________
A dream to some, a Nightmare to others.
SUŠTINA SE NE MOŽE UNIŠTITI VATROM! PYRA AMIDA!
apop is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2004., 14:43   #39
Quote:
Gaudrath kaže:
Gleč, kolko god ti bila svetica, postoje grozni načini da te se natjera u grijeh. Kolko god ti bila po zakonu, dokle god imaš tijelo može te se natjerati da patiš. Dokle god voliš nekoga, može te se natjerati da patiš. Dokle god si pričvršćena za ovaj materijalni nivo tijelom i umom - može te se natjerati da patiš. Zašto onda pustiti ljude da griješe i da se boje sami po sebi, kad možeš potencirati proizvodnju straha i grijeha tako da Zemlju pretvoriš u doslovni pakao?

Kažem ti: da postoje takva bića koja mogu aktivno sudjelovati u fizičkoj stvarnosti, oni bi nam donijeli *fizički* pakao.
Ali, ne postoje. Radi se o alegoriji koju ne treba shvaćati doslovno. Čak bi išao tako daleko da kažem da je doslovno shvaćanje pojma sotone i demona kao otjelovljenja zla jedan od najboljih načina da čovjek podlegne tom istom zlu.

No sad očito ulazimo u vjerovanja - nešto o čemu ne vidim smisla diskutirati.
Netočno. (ono za zakon i patnju)

Oni nemaju toliku moć, jer je svemir, baš kao i Bog, pravedan.
Svatko odlučuje za sebe i nema šanse da se nekom dogodi nešto što nije izazvao- bilo dobro bilo loše.

Kažem ti da znam osobu koja je vidjela takvo biće.
Nažalost, takva bića postoje.

Na kojem god nivou se protumači NZ, ne možeš fulati.
A neke stvari su zbilja doslovne.
crazy child is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2004., 14:44   #40
Quote:
- oni, čini se ne žele ili ne mogu više (?) primati ljubav (to je energija života) nego žive od ljudskog straha (strah je suprotan od ljubavi, ali također visoko frekventan, tj. mogu se najesti njime).
- to su sotone.
Ma to su pricice za malu djecu..

Quote:
Imam dvije priče (ne osobne) koje potvrđuju postojanje sotone, tj. zla u obliku bića, te potvrđuju da je strah njihova domena.
E pa ispricaj onda
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:02.