Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2007., 21:54   #1
Talking Tko je Matija Babić?

Dakle, gledam "U sridu" gdje je Babić gost uz Pukanića i Hebranga i jednostavno se ne mogu načudit ljigavosti, gluposti i najobičnijoj nepristojnosti.

Na svakoj temi ima biser... Prvo je na temi o Saddamu rekao "da je fizički malo jači ( ) da bi on i osobno tipovima poput Saddama slomio kičmu". Što uopće reći o takvom jadnom istupu?

Nadalje na temi o praznovjerju i predviđanjima za Novu godinu izjednačuje praznovjerje sa religijom, što je legitiman stav ateista, ali na totalno uvredljiv način tako da uspoređuje pljuvanje za crnom mačkom i religijske obrede.

Pa se onda seljački svađa s Hebrangom, koji, iako antipatičan lik, ispada pravi gospodin u usporedbi s njim. Optužuje Hebranga za sipanje floskula, a sam ih stalno prosipa "ništa ne valja, svi su političari isti..." i slično

Strah me dalje i gledat koju količinu glupila taj lik prosipa. Da sam malo fizički jači,osobno bi mu pičku nalupao
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 21:56   #2
Quote:
Whatever kaže:
Strah me dalje i gledat koju količinu glupila taj lik prosipa. Da sam malo fizički jači,osobno bi mu pičku nalupao

Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 21:58   #3
Sad se kači sa Pukanićem.



P.S.
Kako netko može Hebranga nzavati gospodinom?
Koji jebeni gospodin?
__________________
minirat Tunel Učku i poslati sve u PM
meat katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:00   #4
Matija Babić je retaj neopisivi...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:00   #5
Nikad cuo za lika. A i ta emisija je za qurac. Non stop nas mlate sa kojekakvim pametovanjima uvijek istih ljudi. Dvadesetak likova se po cijelu godinu vrti po raznim tv emisijama i uvijek slusamo iste. Koga vise zanima Pukanic, Kuljis, Rudanica, Blagonjic i slicni koji su sveprisutni. Kao da je cijela hrvatska javna pamet spala na tih dvadesetak faca.
zzbabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:00   #6
Pukanić je inače engleskih korijena, djed mu se prezivao Puky ili tako nekako, zanimljivo zar ne ?
Juda Iškariot is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:01   #7
Nemojte tako... čovjeku konstantno zebu ruke i zato ih drži u džepovima u svakom javnom nastupu...
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:01   #8
I kakva mu je ono košuljica?

Ali meni nije jasno kako uopće Pukanić i Hebrang mogu s takvim idiotom argumentirano pričat?
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:04   #9
Auuuu...puka je Hebrang i reka mu je da je pijanac
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:04   #10
Quote:
zzbabac kaže:
Nikad cuo za lika. A i ta emisija je za qurac. Non stop nas mlate sa kojekakvim pametovanjima uvijek istih ljudi. Dvadesetak likova se po cijelu godinu vrti po raznim tv emisijama i uvijek slusamo iste. Koga vise zanima Pukanic, Kuljis, Rudanica, Blagonjic i slicni koji su sveprisutni. Kao da je cijela hrvatska javna pamet spala na tih dvadesetak faca.
pa ti i takvi kao oni nam vladaju medijima danas i prodaju svoje jadne oficirske fore kuljiš,mali sandi blagonjic i onaj neki splićo igor mandić jadnijeg čovjeka u životu vidio nisam a ni babić nije daleko
brajkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:04   #11
matija ne podnosi hebranga i nemre si pomoć

a i uspio ga je isprovocirat
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:05   #12
Nije pukao kao kad ga je Čačić izdrkao.
__________________
minirat Tunel Učku i poslati sve u PM
meat katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:06   #13
Quote:
Whatever kaže:
I kakva mu je ono košuljica?

Ali meni nije jasno kako uopće Pukanić i Hebrang mogu s takvim idiotom argumentirano pričat?
I Pukanić je malo jači..provodi kampanju za aboliciju notornog Petrača..bar to mu je Babić dobro reko'..

Koliko li mu je samo capo di tutti capi obećao love za to..

A i frazeraš Hebrang je očaj živi...

Babić u svom toj svoj bezobraštini nekad nešto i kaže što ima rezona i smisla i šta se drugi ne usude..

kao Hebrangu npr..da šta on ima sipat laude Ademiju i generalima kad ih trpaju u zatvor..licemjerstvu nikad kraja..
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:16   #14
Pukanić/Babić

Evo gledat u Sridu i malo me iznenadio odnos Pukanića i Babića..... mislio sam da su oni na istoj strani....

jeli to na pomolu novi rat portala Nacionar.hr - Index.hr

Babiću su svi krivi i ni nevalja...
antest is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:20   #15
pukanić polako razvija portal Nacional.hr .... i napadi na babica služe tome....
antest is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:20   #16
Quote:
Juda Iškariot kaže:
Pukanić je inače engleskih korijena, djed mu se prezivao Puky ili tako nekako, zanimljivo zar ne ?
pukanic je turopoljac
shteva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:31   #17
Quote:
Juda Iškariot kaže:
Pukanić je inače engleskih korijena, djed mu se prezivao Puky ili tako nekako, zanimljivo zar ne ?
On je iz starog hrvatskog turopoljskog plemstva
__________________


...
g2sl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:32   #18
Quote:
g2sl kaže:
On je iz starog hrvatskog turopoljskog plemstva
Kaj su i stari Turopoljci bili lopuže ko i potomak im...
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:35   #19
Quote:
g2sl kaže:
On je iz starog hrvatskog turopoljskog plemstva
opako zvuci ovako receno

Ivo Plemeniti Pukanic
shteva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:36   #20
Quote:
Inkvizitor kaže:
Kaj su i stari Turopoljci bili lopuže ko i potomak im...
kako koji....

sve ti je to invidualno
shteva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.