Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2008., 10:57   #1
Čudna situacija - skoro pa je volim, al ne znam kako da postupim

pozdrav dame...

imam jedan problem koji neznam rijesiti,pa se nadam da se ne ljutite sto sam uletio ovdje...jer ako tko najbolje razumije zenske postupke onda je to druga zena... pa bi mi bilo kakav savjet dobro dosao...

ovako...

prije par god sam upoznao jednu curu... zivimo poprilicno daleko jedno o drugog ( sa kraja na kraj hrvatske)... vidjeli smo se dosad 2 puta al smo konstantno u kontaktu preko mobitela... imali smo prijateljski odnos,koji je bio na jako visokoj razini... ono..nevjerojatno mi je bila draga. kao i ja njoj... i jednostavno smo se naviknuli jedno na drugo... al na neki nacin..uvijek sam ju gledao na nesto vise od prijateljice...premda sam se kontrolirao...zbog udaljenosti a i zbog toga jer je bila u vezi... cesto smo o tome razgovarali. pa mi je i sama par puta priznala kako joj se svidjam i da sam blize,moguce da bi drukcije zavrsilo...

prije kojih 13 dana sam dosao u njen kraj...poslovno.nakon prva dva izlaska pocela se potpuno cudno ponasati...zove me van,izadjemo,al uvijek vodi neku prijateljicu sa sobom. neko vrijeme je cak i izbjegavala da ostane nasamo samnom ili da uopce sjedi blizu mene...shvatio sam to i pitao zasto...
odg je bio da sve to pocinje ici izvan prijateljstva... a da se ona boji da nebi necim unistili to prijateljstvo...sad meni nije uopce jasno... jel njoj stvarno to toliko znaci ili je to samo isprika da me ne povrijedi jer ne zeli nista vise samnom...? a ja patim zbog toga. nisam je nikad smatrao cisto prijateljicom...skoro pa je volim. al neznam kako da postupim dalje...da je pitam da raspravimo o tome? i sta vi mislite? ak se sta dogodi,hoce li to unistiti nas dosadasnji odnos? ja mislim da nece...da ce ga cak i produbiti...jer sumnjam da cu ja biti u stanju odrzavati to prijateljstvo ovakvo kakvo je nakon svega ovoga... jer sam izvan sebe otkad sam dosao...ne izlazi mi iz glave...


ps...mnogo puta mi je prije priznala da joj se svidjam,i da bi mogla biti samnom. a sad kad sam dosao,par njenih prijateljica se zanimalo za mene. i ona tvrdi da bi joj bilo drago kad bih ja nest pokusao sa jednom od njih...sto meni ne pada na pamet. ja bih nju

pa eto ako tko ima savjet,neka ga da. bio bih zahvalan.jer neznam sta da ucinim

tnx
AccesDenied1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 12:55   #2
Mozda ona prema tebi osjeca samo prijateljstvo koje joj puno znaci pa ga ne zeli pokvariti a ponasa se na ovakav nacin ( vodi sa sobom frendice,drzi distancu ) jer primjecuje nesto vise sa tvoje strane...Opet,mozda osjeca i nesto vise od prijateljstva ali se boji u bilo sto upustati jer na kraju krajeva ti ces se opet vratiti u svoj kraj,ona ce ostati ovdje...Moguce da se boji da ce biti povrjedjena...No sto je zapravo uzrok njenog ponasanja zna samo ona,ni ja,ni ti,ni bilo tko drugi...mozemo samo nagadjati.
Zato bi bilo najbolje da ju sam pitas,otvoreno porazgovaras s njom pa ces vidjeti na cemu si!
Sretno!
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 13:55   #3
Quote:
Lady_dawn kaže: Pogledaj post
Mozda ona prema tebi osjeca samo prijateljstvo koje joj puno znaci pa ga ne zeli pokvariti a ponasa se na ovakav nacin ( vodi sa sobom frendice,drzi distancu ) jer primjecuje nesto vise sa tvoje strane...Opet,mozda osjeca i nesto vise od prijateljstva ali se boji u bilo sto upustati jer na kraju krajeva ti ces se opet vratiti u svoj kraj,ona ce ostati ovdje...Moguce da se boji da ce biti povrjedjena...No sto je zapravo uzrok njenog ponasanja zna samo ona,ni ja,ni ti,ni bilo tko drugi...mozemo samo nagadjati.
Zato bi bilo najbolje da ju sam pitas,otvoreno porazgovaras s njom pa ces vidjeti na cemu si!
Sretno!
znam da je najbolji razgovor al kad ja jednostavno nemam priliku nasamo sa njom razgovarati. izadjemo van,ona skoro samo suti.gleda negdje zamisljeno u daljinu i moram cupati rijeci iz nje... potpuno suprotno onome kakva je inace. osjecam se nekako nametnicki. kao da sam pogrijesio sto sam uopce dosao. (ustvari,sve sam vise siguran u to)

a sto se tice neceg sa moje strane...cisto sumnjam...iako ona zna dosta o tom sta ja osjecam-prilicno sam sudrzan i neodredjen(moze li to znaciti da ustvari ima neceg sa njene strane?). rekao sam joj da ja prvi korak necu napraviti. al izgleda da sam se precjenio...ne mogu izdrzati. ak nista drugo,otvoren i iskren razgovor cu morati obaviti.

hvala
AccesDenied1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 14:16   #4
Da ona želi nešto s tobom, bilo bi nečeg. Jebiga.
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 14:34   #5
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
Da ona želi nešto s tobom, bilo bi nečeg. Jebiga.
koliko god ja to tesko prihvacao,vjerojatno i je tako... al to me i pati...koji se k...onda samnom gnjavi? sta me stalno zove van...na kave... itd... samo mi daje lazne nade... i to crno "prijateljstvo"...sta ne kaze istinu i gotovo. bolje je i to nego ovo na cem sam sada...u slijepoj ulici. otkad sam dosao, patim se sa time (ovo sad vec prelazi na US)
AccesDenied1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 14:36   #6
Quote:
AccesDenied1 kaže: Pogledaj post
koliko god ja to tesko prihvacao,vjerojatno i je tako... al to me i pati...koji se k...onda samnom gnjavi? sta me stalno zove van...na kave... itd... samo mi daje lazne nade... i to crno "prijateljstvo"...sta ne kaze istinu i gotovo. bolje je i to nego ovo na cem sam sada...u slijepoj ulici. (ovo sad vec prelazi na US)
Pa rekla ti je. Probala je na lijep način, ne želi te povrijediti jer joj je stalo do tebe, prijateljski.
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 14:37   #7
Quote:
AccesDenied1 kaže: Pogledaj post
koliko god ja to tesko prihvacao,vjerojatno i je tako... al to me i pati...koji se k...onda samnom gnjavi? sta me stalno zove van...na kave... itd... samo mi daje lazne nade... i to crno "prijateljstvo"...sta ne kaze istinu i gotovo.
pa žensko je, ne
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 14:39   #8
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
pa žensko je, ne
hm...ne shvacam.. zast bi to opravdavalo sta? zbog ovog sam zato i ovdje... ne kuzim uopce...
AccesDenied1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 14:41   #9
Quote:
AccesDenied1 kaže: Pogledaj post
hm...ne shvacam.. zast bi to opravdavalo sta? zbog ovog sam zato i ovdje... ne kuzim uopce...
Žene se često ponašaju tak sumanuto.
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 15:13   #10
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
Pa rekla ti je. Probala je na lijep način, ne želi te povrijediti jer joj je stalo do tebe, prijateljski.
jebes to prijateljstvo kad cu ja past u trans svaki put kad cujem da si je ona nasla nekog novog lika...kada cujem o njenim ljubavnim problemima...jbg...nemogu ja to. vjerojatno se blizi kraj svemu tome...

u svakom slucaju..hvala vam sto ste dopustile da vas utlacim. evo obecajem da necu vise
AccesDenied1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 15:08   #11
Quote:
AccesDenied1 kaže: Pogledaj post
jebes to prijateljstvo kad cu ja past u trans svaki put kad cujem da si je ona nasla nekog novog lika...kada cujem o njenim ljubavnim problemima...jbg...nemogu ja to. vjerojatno se blizi kraj svemu tome...

u svakom slucaju..hvala vam sto ste dopustile da vas utlacim. evo obecajem da necu vise
Dragi moj,ako takve stvari neces moci podnjeti onda bi za tebe bilo najbolje da vasem prijateljstvu dodje kraj...cemu da mucis sam sebe!?

I jesi li razgovarao snjom?
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 18:02   #12
najbolje da joj iskreno kažeš šta osjećaš da znaš na čem si
 
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 18:19   #13
Koliko ono godina imate?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:12.