Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2009., 17:43   #141
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ma ove sirotice se nisu čak ni bunile, on je njih doslovno zaveo, one su se sve od reda "zaljubile u njega".

Bože moj, jada djeca.
taj je, vjerojatno, bio strpljiviji igrač
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 17:43   #142
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
O, motiv je više nego očit, ti naime, nemaš 15.
Zatrti svaki konkurenciju
Kaj je tebi?
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 17:45   #143
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
to me podsjeća na mog profu iz psihologije (srednja škola je u pitanju) koji je također 'lovio u mutnom'. ono, psiholog je, pun razumijevanja za tinejđerske probleme, vabio je klinke u svoju ordinaciju i zamisli stoku, pipajuć im sise utvrđivao jesu li histerične. ono, ako bi se pobunile, šokirane, nazivao bi ih histeričnima, depresivnima i šta ja znam više šta je izmišljao..

smeće, koje se nažalost provuklo bez ogrebotine.
osim ako se nešto u novije vrijeme nije dogodilo. nemam pojma predaje li i dalje.
Znam jednog, imao je "agenciju" za zapošljavanje mladih i jedrih glumica. Zapošljavao je direkt u holywood. Naravno, cure bi se na audiciji trebale skinuti. Stručno oko bi to odmjerilo. Sad, kad je već gola, mora pokazati dviljenje ljepoti. Šta može , bog mu je svjedok, bona fide. Elem, izjebo on cura i cura. Pročulo se. Jednoj drugoj poznanici, hvali se treća da ide kod velikog maga na audiciju. Stane je ona razuvjeravat, da ne bude glupača i tako to.
Da je to čista prevara, da tu nema ni f od filma.
Gleda ju ova treća i krevelji se:

Nema filma, al tip ima bogovsku kurčinu!
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 17:45   #144
Quote:
SuzyQ kaže: Pogledaj post
Ma mislim i ja da je 15 godina premalo, al nije ni 16 bog zna koliko bolje.
Ipak je dijete različito zrelo sa 13, 14, 15 ili 16 i 17. Napredak i promjene su još užasno brze u tim godinama.
To što smo mi isti s 26 ili 28 različite su dvije godine razlike, nego u slučaju da imaš 14 ili imaš 16.
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 17:45   #145
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
O, motiv je više nego očit, ti naime, nemaš 15.
Zatrti svaki konkurenciju
tila sam te komentirat malo prije.
jest da mi trolaš, ali drago mi te čitat.

nažalost, u godinama sam da mi čak ni zatiranje konkurencije ne pomaže.
da mi sestru pikira takva budala bilo bi belaja.
šigo.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 17:46   #146
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Kaj je tebi?

To je šala, pametno moje!
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 17:46   #147
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
taj je, vjerojatno, bio strpljiviji igrač
Ma neću komentirati.

Al' evo, po toj logici, ako one nisu rekle NE, tj. "pristale su" ni one ne bi trebao biti osuđen.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 17:48   #148
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Kaj je tebi?
Ima pravo

Iz izloga broj jedan logičnije je odabrati svježe meso, nego suho i dimljeno iz izloga broj 2
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 17:51   #149
Moram spomenuti da ne bih bila u ništa manjem šoku da mi se dijete sa 15 godina sexa sa nekim od 18 godina, naime i dalje bi mislila da je prerano.

Pošto realno mislim da ne mogu to kontrolirati, veća bi mi briga bila da li mi dijete koristi kontracepciju ili ne. Korištenje iste (osim poznatih koristi) bi mi značilo i da je ono na neki način ipak pripremljeno i dovoljno zrelo da takvoj stvari pristupa sa dužnim oprezom i odgovornošću.

Sljedom toga, mislim da bi bolji učinak donijelo uvođenje sexualnog odgoja u škole od gore navedenog zakona.
SuzyQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 17:53   #150
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
tila sam te komentirat malo prije.
jest da mi trolaš, ali drago mi te čitat.

nažalost, u godinama sam da mi čak ni zatiranje konkurencije ne pomaže.
da mi sestru pikira takva budala bilo bi belaja.
šigo.
Ajmo se udružiti, skupa ćemo loviti pedofile po mračnim parkovima.
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 17:53   #151
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Ajmo se udružiti, skupa ćemo loviti pedofile po mračnim parkovima.

može ja picam, ti u mantilu.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 17:59   #152
Quote:
SuzyQ kaže: Pogledaj post
Moram spomenuti da ne bih bila u ništa manjem šoku da mi se dijete sa 15 godina sexa sa nekim od 18 godina, naime i dalje bi mislila da je prerano.

Svi novi strojevi su napravljeni na starim strojevima...

Problem je u glavi. Tisućama godina naši preci su se jebavali puno mlađi nego danas. Šta su radili najsnažniji odrasli članovi plemena. Jebali su sve sta su tili.
I šta se dogodilo?
A?
Dogodili smo se mi. A, nu nas!
Pusti zakone. Djeca su pono pametnija od nas, pogotovo onoga sta mi mislimo da oni znaju tj ne znaju.
Našu vrlu vlast nije ništa sprečavalo da toj istoj djeci ukradu budućnost. Sad bi nas, kao štitili.
Sjećate li se vica, "nemoj me striko branit!"
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 17:59   #153
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Znam jednog, imao je "agenciju" za zapošljavanje mladih i jedrih glumica. Zapošljavao je direkt u holywood. Naravno, cure bi se na audiciji trebale skinuti. Stručno oko bi to odmjerilo. Sad, kad je već gola, mora pokazati dviljenje ljepoti. Šta može , bog mu je svjedok, bona fide. Elem, izjebo on cura i cura. Pročulo se. Jednoj drugoj poznanici, hvali se treća da ide kod velikog maga na audiciju. Stane je ona razuvjeravat, da ne bude glupača i tako to.
Da je to čista prevara, da tu nema ni f od filma.
Gleda ju ova treća i krevelji se:

Nema filma, al tip ima bogovsku kurčinu!
i sve pet, ako se radi o onima iznad šesnaest. mislim, tako zakon kaže. ja bi stavila još koju godinicu gore.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:03   #154
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post

može ja picam, ti u mantilu.
Ne razumijem ovo, picam.
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:05   #155
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Ne razumijem ovo, picam.
bižat, trkat. picali smo (s nastave).
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:07   #156
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
To je šala, pametno moje!
Ajde.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:12   #157
U balknskim jezicima postoji uvreda tipa , jebem ti mater.

Kako to da je to uvreda. Uvreda je! Postoji podsvjesno, da se jebanjem matere zapravo nanosi bol. Da je mater kažnjena. U tom kontekstu, jebanje matere se realno moze doživjeti kao ozbiljna prijetnja.


Mislim da mnogi od nas, na neki čudnovat način i jebanje naše djece doživaljavaju kao kaznu i bol toj istoj djeci. Stoga, otpor. Nitko da promisli, da to možda "djeca" istinski žele. E, da. Ako i žele, šta ona tu imaju željeti. Mi ćemo željeti za njih. Mi ćemo odrediti šta će i kako uživati.

Kao onaj roditelj koji je natjeravao sina na vrtuljak, da se sin zabavi , da uživa. Mališan se prepao, pa ga otac istukao. Dakako, sve i za užitak sinčića.
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:13   #158
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
bižat, trkat. picali smo (s nastave).
Misliš, večernje
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:17   #159
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Misliš, večernje
yebise.

ali daj što daš. u godinama sam.
yebanje "djece" nije krivo dok se ne takne u klinku neko duplo stariji od nje.

slavici opraštam godine, i ja bi da mogu.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:17   #160
debeli, ima i ona psovka i uvreda 'puši kuratz'....dojmovi?
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:15.