Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2015., 06:54   #241
onda ću ja, ali tek negdje u listopadu
__________________
Confluence of sounds
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 14:13   #242
nHajd otvori tu temu ,budem prvi ucesnik .Nisam mogao odolijeti kada se doslovno valjam od smijeha .

Ovi moderatori su zbilja zlato i trebas da im dupe ljubis ,koliko su strpljivi sa tobom . Cekam nastavak ,imas fana tu na glazbi .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:03   #243
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
nHajd otvori tu temu ,budem prvi ucesnik .Nisam mogao odolijeti kada se doslovno valjam od smijeha .

Ovi moderatori su zbilja zlato i trebas da im dupe ljubis ,koliko su strpljivi sa tobom . Cekam nastavak ,imas fana tu na glazbi .
zahvaljujem

a u vezi modova ja sam rekao što mislim i iza toga i dalje stojim

uostalom snow zna da mi je ona super
__________________
Confluence of sounds

Zadnje uređivanje manchild : 30.03.2015. at 21:18.
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 22:43   #244
Dali mogu otvoriti temu EDM? Electronic Dance Music

tu spadaju razni žanrovi ima ih jako puno a nisam vidio niti jednu temu da sadržava sličnu glazbu poput te
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 02:05   #245
ofkors da smiješ (možeš li ne znam) ak ne postoji već ista takva. ja sam gledala prek tražilice i ne izbacuje mi niš, na popisu tema je nema a i ne sjećam se da sam je vidjela tu tak da samo daj.
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 11:14   #246
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
Dali mogu otvoriti temu EDM? Electronic Dance Music

tu spadaju razni žanrovi ima ih jako puno a nisam vidio niti jednu temu da sadržava sličnu glazbu poput te
Lorik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 21:50   #247
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
Dali mogu otvoriti temu EDM? Electronic Dance Music

tu spadaju razni žanrovi ima ih jako puno a nisam vidio niti jednu temu da sadržava sličnu glazbu poput te
EDM je jaaaako širok pojam, a sve njegove podvrste manje više imaju svoju temu. sad ne znam jel ti se isplati otvarat takvu temu i koje pisme bi stavlja, al pretpostavljam da već imaju svoju temu.
__________________
"Primi sve što te stigne
i budi strpljiv u nestalnosti svoje bijede."
noliđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 17:10   #248
Ja sam ipak otvorio EDM temu jer niti u jednom žanru na forumu nisam naišao na klasične EDM izvođaće moderne jel, a dosta se razlikuje taj stil glazbe od naprimjer housea, trancea, techna klasičnog itd.



Anyway pitanje za Snow nisam naišao na temu Hardcore žanr na podforumu dali je mogu otvoriti?

Pod Hardcore ne mislim na Hardcore u metalu nego Hardcore techno evo primjer što je hardcore

https://www.youtube.com/watch?v=oDTg4UO8NVI
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 18:24   #249
hardcore plus metal je metalcore tak da nitko ni ne bi mislio da se radi o tome, jedino o hardcore punku

topic ofkors da smiješ otvorit ak ga nema, samo onda stavi u naslov harcore techno, hardcore (techno) ili slično da se zna.
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 20:52   #250
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
Ja sam ipak otvorio EDM temu jer niti u jednom žanru na forumu nisam naišao na klasične EDM izvođaće moderne jel, a dosta se razlikuje taj stil glazbe od naprimjer housea, trancea, techna klasičnog itd.
ali house, trance i techno spadaju u EDM, jer je EDM skup žanrova, ne zaseban žanr. dakle sva elektronska glazba je EDM.

ovi noviji izvođači su eventualno neki Big Room House, pošto je on sad popularan u elektronskoj glazbi.
__________________
"Primi sve što te stigne
i budi strpljiv u nestalnosti svoje bijede."
noliđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 04:18   #251
Pitanje za moderatore dali se može otvoriti tema "Glazba koja vas podiže/Glazba za nabrijavanje/aktivnosti (svi žanrovi)"
Nisam naišao na sličnu temu mislim da je nema, ako ima može link, hvala
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 15:31   #252
Nema potrebe da svaki put prije otvaranja teme pitaš smiješ li je otvorit, ak nema već ista takva ofkors da smiješ, a ak i ima ali je nije lako naći i dogodi se da otvoriš istu nije bed, jedino bi bilo problema da ista takva već postoji na prvoj ili drugoj stranici (iako za drugu još nekak i kužim) ili još gore, ak je top tema.
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 20:38   #253
ali zašto je glazba iz serija završila na televiziji??? :
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 20:42   #254
nemam blage veze, ne vidim ni tko ju je prebacio, nitko nije niš napisao. tražit ću je natrag.
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 20:44   #255
Quote:
dile kaže: Pogledaj post
ali zašto je glazba iz serija završila na televiziji??? :

Zato što mi je poruku poslao otvarač teme i zamolio da premjestim "njegovu" temu na "SERIJE", jer će tamo biti više komentara.
KingCrimson is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 20:46   #256
to nije razlog za to, tema se ovdje jako dobro uklapa, a ak mu ne paše nek otvori takvu i tamo
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 20:46   #257
ja naravno imam parcijalu na TV pa tako nemrem komentirati. totalno glupa ideja da se premjesti
__________________
Confluence of sounds
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 21:27   #258
pa da, tko mu brani otvoriti temu tamo, a ne sad naše postove prebacivati na drugi pdf.
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 22:46   #259
Ne razumijem u čemu je drama: SleepyHollow me zamolio da premjestim njegovu temu "Glazbe iz serija" na "Serije".
Ako je nekome tako važno imati "Glazbu iz serija" na "Glazbi"... be my guest ali ne znam čemu silna dupliranja. Tako sam prije godinu dana predložio da se spoje teme o hrvatskom "Rolling Stoneu" na "Glazbi" i u "Tiskanim medijima" pa je odbijeno. Tema je raspršena pa je danas nema nigdje.
KingCrimson is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 22:52   #260
tema o jednoj stvari može biti i puno ih i je na više podforuma i o njoj se raspravljati iz više perspektiva, koncentrirano na različite aspekte tematike, različiti sudionici u raspravi itd. za primjer, tema njega kose može biti npr. na pdf-u kozmetika, ali isto tako može biti i na muškom kutku, ženskom kutku, roditelji i djeca... i nema potrebe sve teme o x stvari na cijelom forumu spajati u jednu
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:28.