Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 22.04.2011., 16:47   #1
Društvene mreže i sve vezano uz njih

Zbirna tema o Facebooku i inim društvenim mrežama te svim fenomenima koje uz njih vežemo. Lijepo molim uljudnu raspravu i postove koji su iole u kontekstu podforuma na kojem se topic nalazi. Također, budući da je tema nastala spajanjem više topica, bilo bi poželjno da bacite oko na datum postanja kako ne biste odgovarali na jako stare postove (ovo osobito vrijedi za postove baniranih korisnika).

Ugodno postanje


----------------------------------------------------------------------------

Ne znam jesam li pogodio pdf, no evo situacije: Iz manjeg sam mjesta, upravo onoliko malog da po faci (uglavnom) znaš tko je tko, no ne poznaješ se sa svima osobno. Naravno svi su na fejsu i, naravno, na friends listi imaš dosta ljudi iz svojeg mjesta. I tu se sada javlja vrlo zanimljiva situacija: čovjek mi je na friends listi, čestitamo si rođendane, komentiramo statuse i jučer se sretnemo u supermarketu- čovjek prođe kraj mene niti da bi okom trepnuo.

Zanima me zbog čega na fejsu možemo biti super, divni i krasni, kulturni, pristojni- skoro pa savršeni ljudi, dok, s druge strane, u RL-u imamo potpuno drugi modus ponašanja? Ima li još tko iskustvo slično ovome?

Zadnje uređivanje Pringles : 16.09.2016. at 20:56. Reason: spajanje tema
ObiWanKenobi is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.