Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2005., 08:14   #41
Re: Spavanje skupa

Quote:
Grof_Drkula kaže:
uglavnom....ima li rjesenja? kako naci neki balans, da meni bude ugodno, a i njoj toplo?
ne znam... ja sam se prilagodila (njemu je vječito hladno, meni je uvijek vruće... navikla sam spavati čak i zimi uz otvoren prozor, polugola - imam pokrivač i to je sasvim dovoljno...) sad se (već 3 godine budim ujutro sva mokra jer mi je prevruće, ali, iskreno, nije mi se nikad dalo time zamarati
 
Odgovori s citatom
Old 01.04.2005., 12:43   #42
Quote:
Ipanema kaže:
Jesi li (još uvijek ) pušač? Negdje sam našla na informaciju da je pušačima u prosjeku uvijek toplije neko nepušačima...

Prestani pušit
teorija ti pada u vodu, moj ne pusi a vruce mu je cesto, nazalost, cesce nego meni!
__________________
zasoli me
valentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 15:33   #43
Moja supruga često radi po noći, što uveliko rješava problem različitih karaktera i psihofizičkih osobina, a kada je doma ja sam na poslu. Pokušaj djevojku zaposliti u nekoj djelatnosti koja zahtijeva smjenski rad, viđat ćeš je sve manje i imati ćeš i manje problema.
Streljnikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 01:39   #44
SAD ČU JA NEŠTA ŠTO SAM DAVNO PROČITALA AL SE POKAZALO ISTINITO...
ZA SAVRŠENU VEZU BITNO JE I ZAJEDNIČKO SPAVANJE TEK TADA SE MOŽE I NA TEMELJU TOGA SE MOŽE PROCIJENITI KVALITETA VEZE JEL KAŽU DA ONO POSVJESNO
(DOK I KAKO SPAVAMO SA PARTNEROM- JE U BITI ONO ŠTO ODRAŽAVA NAŠE PRAVO STANJE VEZE
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 13:06   #45
Quote:
hoja kaže:
SAD ČU JA NEŠTA ŠTO SAM DAVNO PROČITALA AL SE POKAZALO ISTINITO...
ZA SAVRŠENU VEZU BITNO JE I ZAJEDNIČKO SPAVANJE TEK TADA SE MOŽE I NA TEMELJU TOGA SE MOŽE PROCIJENITI KVALITETA VEZE JEL KAŽU DA ONO POSVJESNO
(DOK I KAKO SPAVAMO SA PARTNEROM- JE U BITI ONO ŠTO ODRAŽAVA NAŠE PRAVO STANJE VEZE
Tako je!

Opustite se malo!

__________________
Infinite Diversity in Infinite Combinations...
Suhi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 14:14   #46
Quote:
hoja kaže:
SAD ČU JA NEŠTA ŠTO SAM DAVNO PROČITALA AL SE POKAZALO ISTINITO...
ZA SAVRŠENU VEZU BITNO JE I ZAJEDNIČKO SPAVANJE TEK TADA SE MOŽE I NA TEMELJU TOGA SE MOŽE PROCIJENITI KVALITETA VEZE JEL KAŽU DA ONO POSVJESNO
(DOK I KAKO SPAVAMO SA PARTNEROM- JE U BITI ONO ŠTO ODRAŽAVA NAŠE PRAVO STANJE VEZE


sad si toplu vodu otkrila...
__________________
pa šta!!!
TETE A TETE is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2005., 01:21   #47
NISAM JA TO OTKRILA TO JE NETKO PRIJE MENE URADIO....JA SAM SAMO NATIPKALA ONO ŠTA SAM NEKADA ČULA TJ.PROČITALA
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2005., 23:38   #48
Quote:
Grof_Drkula kaže:
i istoj prostoriji iili?
A ti bjezis u stvari od intimnosti?Zar nije najljepse zaspati kraj tijela koje ti je pruzalo vrhunsko zadovoljstvo?Pa i kad te lupi svaki cas po nosu kod okretanja u snu?
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2005., 23:39   #49
Quote:
hoja kaže:
SAD ČU JA NEŠTA ŠTO SAM DAVNO PROČITALA AL SE POKAZALO ISTINITO...
ZA SAVRŠENU VEZU BITNO JE I ZAJEDNIČKO SPAVANJE TEK TADA SE MOŽE I NA TEMELJU TOGA SE MOŽE PROCIJENITI KVALITETA VEZE JEL KAŽU DA ONO POSVJESNO
(DOK I KAKO SPAVAMO SA PARTNEROM- JE U BITI ONO ŠTO ODRAŽAVA NAŠE PRAVO STANJE VEZE
Cim te nece da se privijas uz njega po noci i svira o tom kak se treba naspavati...van s njim
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 16:29   #50
mene opet ebe sto se dere u snu , skoro svaku noc me probudi po tri cetri puta njeno deranje, mislim na pravo vikanje,(radi u skoli s djecom) , ebote nije mi bas svejedno kad ti se neko prodere u uho na sav glas , a da stvar bude jos gora , ja kad se jednom probudim imam problem ponovo zaspati pa se sav uzivcanim. Stavljao sam cepove u usi al ne pomaze.
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 16:40   #51
Quote:
Anastasia kaže:
Imam fobije od hrkanja.... ja to neću moći trpiti ....

I ja imam fobije od hrkanja. Al s menom ionako nema spavanja...
__________________
ja sam želio kupnjom našičke cementare pokazati hrvatskom narodu da hrvatski političari vjeruju u domaće gospodarstvo

by predsjednik republike Hrvatske Stjepan Mesić
Kopernik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 01:03   #52
__________________
pozdrav svima dobre volje
mrgudi me ne zanimaju
keš is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 18:46   #53
Quote:
Anastasia kaže:
Imam fobije od hrkanja.... ja to neću moći trpiti ....
Ona hrče, meni ne smeta.
Hello Operator is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:29.