Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2013., 19:55   #1
Tema vjenčanja: rockabilly, 60s, Disney, istok...)

Ima puno tema o temama vjenčanja ali malo listam po webu, i vidim da vani ima poprilično takozvanih tematskih vjenčanja.

Evo pošto će naše biti uskoro, tražim ideje za rockabilly/vintage dekoracije, i općenito ideje o tome kako organizirati i izrealizirati svadbu u određenom stilu.
Nama je sve tematski podijeljeno na dvije boje, te ima puno čipke... Vjenčanica je potpuno u stilu 50ih, takva bu i frizura, šminka, asesoar (ne znam napisat)....
Razmišljam o izradi dekoracija, uz cvijeće koje naručuje i dekorira osoblje sale ja bi još nešto što će biti prepoznatljivo i tipično za nas dvoje.
Pretražila sam razne teme od Neobičnih vjenčanja do Malih svadbi i nisam našla to što tražim, pa molim inspiraciju od vas.

Voljela bih da tu budu fotke radi boljeg razumijevanja i jasnijih ideja, te možda neke informacije o tome kako napraviti ili gdje nabaviti. Tema nije chat, i molim moderatore da me spoje s eventualno postojećom ovakvom ako sam propustila.
Molim i vas da ne stavljate samo fotke frizura, haljina, cipela i slično bez objašnjenja jer za to postoje teme, nego dekoracije, ideje, detalje vezane za određenu tematsko uređenje. Nisam ni samu sebe shvatila, nema veze.

Primjer rockabilly teme:

Stalak za kolačiće:


Dekoracija stola:


Ideja za catering - stol za kanapeiće, cugu....


Kutijice za konfetiće (bombončiće, trzalice s imenima, figurice,..)
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 20:52   #2
Ovo bi bio 50`s/Briljantin stajl....Valjda.

Konfetić


Dekoracije






Ostalo


__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 20:53   #3
Ovo bi bio 50`s/Briljantin stajl....Valjda.

Konfetić


Dekoracije






Ostalo


__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 21:13   #4
u naslovu teme su tri točkice, pa nadam se da mogu izaći mrvicu izvan okvira, prema ljubiteljima tetovaža.... to je blisko vezano za rockabilly







abondazieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 21:13   #5






abondazieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 21:17   #6
Quote:
abondazieri kaže: Pogledaj post
u naslovu teme su tri točkice, pa nadam se da mogu izaći mrvicu izvan okvira, prema ljubiteljima tetovaža.... to je blisko vezano za rockabilly
Naravno da možeš! Zato i jesu tri točkice...ne stane mi sve kaj sam htjela napisati u naslov.
Super su slikice, baš onak...rockabilly punk! Otkačeno skroz.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:18.