Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2015., 11:38   #1
Kojeg ET porijekla su Hrvati?

Ima li netko bilo kakvog saznanja kojeg vanzemaljskog porjekla bi bili Hrvati kao narod? Znamo da su duše reinkarnacijom izmiješane no ovo bi me baš zanimalo. Do ovoh informacijanje jako teško doći pa ne očekujem odogovor ali ako je neko slučajno od nekih ET kontakata načuo bilo kakva informacija bi bila zanimljiva. MOLIM BEZ SPRDANJA!

Zndamo da su Hrvati opće poznato dobro namjeran narod duhovno su bili povezani i prije prelaska na Krščanstvo u stara vremena.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 15:43   #2
Hrvati su porijeklom sa planete Zviran...rekao mi A'znday Dai Coocoo
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 02:42   #3
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Ima li netko bilo kakvog saznanja kojeg vanzemaljskog porjekla bi bili Hrvati kao narod? Znamo da su duše reinkarnacijom izmiješane no ovo bi me baš zanimalo. Do ovoh informacijanje jako teško doći pa ne očekujem odogovor ali ako je neko slučajno od nekih ET kontakata načuo bilo kakva informacija bi bila zanimljiva. MOLIM BEZ SPRDANJA!
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 05:42   #4
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Ima li netko bilo kakvog saznanja kojeg vanzemaljskog porjekla bi bili Hrvati kao narod? Znamo da su duše reinkarnacijom izmiješane no ovo bi me baš zanimalo. Do ovoh informacijanje jako teško doći pa ne očekujem odogovor ali ako je neko slučajno od nekih ET kontakata načuo bilo kakva informacija bi bila zanimljiva. MOLIM BEZ SPRDANJA!

Zndamo da su Hrvati opće poznato dobro namjeran narod duhovno su bili povezani i prije prelaska na Krščanstvo u stara vremena.
Možda nisu dovoljno namjeran narod da bi bili vanzemljanačkog porijekla?!
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 22:47   #5
Zanimljivo pitanje. Buduči da smo mi jedno ratničko pleme, rekao bih da smo Klingonci po podrjetlu. Koji se još narod može pohvaliti tolikim napadima koje smo mi doživjeli, počevši od Tartara, preko Turaka, pa do nedavnih događanja,
Vaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 14:09   #6
Tau Cetinjani?!
Dostoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 17:59   #7
Pa zar to uopće treba pitati? Pa Ferenđiji.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.