Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2017., 01:56   #21
Quote:
QuarterPound kaže: Pogledaj post
... Htio sam uvijek raditi nešto sa glazbom.
...
Da sam se htio prodati, prodao bi se, išao bi na pravo, pišao krv, radio za 5K€ mjesečno kod rodbine ... posao koji me apsolutno ne zanima i mislim da je odvratan.
...
Mjenjao sam par identiteta jer ne bi volio da ljudi povežu neke stvari. Pošto se to isto tiče i mojeg "budućeg poslovnog života".
Imao si priliku raditi za 5 tisuća eura posao i to kod rodbine još i to si odbio???
Možda idealiziraš bavljenje glazbom i precjenjuješ vlastite sposobnosti?
Čemu paranoično mijenjanje identiteta?
Quote:
QuarterPound kaže: Pogledaj post
Nisam htio ostati u mjestu gdje su me ljudi tretirali kao zadnje govno i gdje sam svima smetao. ....
ali je bio je**ni gušt vidjeti njihove kisele face kada su vidjeli svjedodžbu.

...Tretirali su me ljudi kao zadnje smeće, i onda me još imaju obraza pitati kako to da nisam došao na maturalnu....

....Vjerujem da ljudi koji me ne vole, a ima ih ... čim ovo čitaju, sigurno imaju privatni tulum na ovo....

Ne podnosim osjećaj da budem okružen ljudima....

...pomalo mi je žao vidjeti određene ljude kako uspiju .. I onda si mislim: koji vrag samnom nije ok kad to ja to ne mogu?

Ne mogu normalne 2 osobe zadržati kao prijatelje. Ne znam održavati najbanalnije odnose. Zbilja ne znam. I imam problema kad vidim da ljudi koji rade sranja čitav život, da se žene za fakin' 3 mjeseca.
Iz većine teksta se vidi da su kod tebe problem socijalni odnosi, ali isto tako je vidljivo da zavidiš drugima i pomalo kriviš druge.
Moguće problem nije u drugima nego u tebi?
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 22:31   #22
Borio si se cijeli život s nepostojećim roditeljima, primitivcima iz sela i nerazumne okoline u Zagrebu i u toj borbi si zaboravio razviti karakter.
Vjerujem da nije bilo lako, ali dobra je vijest da još imaš vremena. Mlad si, život je pred tobom. Nađi si curu i bavi se s onim što voliš!
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:13.