Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2017., 01:21   #2261
Ovo nije tema o snovima

za to postoji posebna tema

https://www.forum.hr/showthread.php?t=798777

Ako imaš vidovite snoie onda ih napiši uz vijesti stvarnih događaja.

Ovo što ti pišeše je samo zgodna tumačenje i umišljaj bez ikakvih konkretnih usporedbi za mundanim događajima
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 21:40   #2262
Quote:
LadyMargaret kaže: Pogledaj post
.. ono što mene zanima je pogodi li on svima..
Najbolji među najboljima mogu proricati budućnost najbolje. To najbolje od najboljih nikada nije 100%, nikada nije sigurno. Najbolje što mogu, a najbolji su tu izuzetno sposobni, je izračunati brojne varijante i postotak njihovog potencijala, ali zbog slobodne volje onih koji sudjeluju u događajima sigurno proricanje teško da postoji. Sve što mogu je izračunati potencijale događaja. Što su bliži, to je vjerojatnost točnosti izračuna veća, što je događaj dalje tu se znatno gubi na točnosti. Potencijale mogu vrlo precizno izračunati, ali budućnost ne mogu. Koliko je dotični vidovnjak sposoban ne znam, ali visoka vjerojatnost je da su mu sposobnosti znatno ispod najboljih.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 21:41   #2263
Stvarno mi nije jasno da ne znate pročitati naslov teme
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 01:44   #2264
Vidovitost se postiže skladom uma i tjela.
Jedno i isključivo pročišćenjem organizma postom, na relaciji gušterača mozak.
Zašto ?
Ljudi kada su u prošlosti gladovali i pili čistu izvorsku vodu, znali su po vjetru, položaju lista, kretanju ptica..., što će se odvijati u budućnosti, kada će biti mraz, kada kiša, kara suša....
Gušteraća je bitna, kao i jetra, organi koji u harmoniji sa mozgom, znaju oćekivati kada će biti period hranjenja, a kada gladovanja.
Ti vidoviti ljudi, živjeli su po 180 godina na više, i jeli su jako malo , i to samo šumsko lišće.
Bilo kakva zatrovanost od npr gradske sredine, onemogućuje mogućnost vidovitosti, i otupljuje intuiciju.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 23:12   #2265
Jake nadosjetilne sposobnosti

Plasi me ovo. Dal vi imate nekad osjecaj, pomislite da ce se netko javit i osoba se javi, dobite neki cudni osjecaj da ce se nesto desit i desi se nesto ugl lose.da ste predvidjeli sta ce se desit i to se desi. Nekim ljudima sam neke stvari znala iz proslosti sto nikako nisam mogla znat, pogodila neke stvari. Isla nekim ljudima pogadat neke stvari i dosta njih pogodila dogadaje iz proslosti banalnosti, neke detalje.. isla se igrat nepoznatim ljudima pogadati. Recimo nikad nisi imo crvenokosu. Jednoj osobi pogodila da je bio u pozaru, pogodila da je neki bio na nekoj manifestaciji bas sam osjecala a tad se nisu velike stvari dogadale. Samo su mi dosle misli. dal bi mogla izostrit to jos u vidovitost? .imate li vi jaku intuiciju
gamerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 09:49   #2266
Nisam našao adekvatan pdf, pa ovdje stavljam post. Našao sam zanimljivo „štivo“ uz pomoć čijih algoritama se daju iščitati budući događaji, u periodu od godinu-dvije. Naravno, to sve treba uzeti s (velikom) dozom rezerve. No, evo što sam uspio iščitati ovako na brzinu, vezano uz zanimljivije događaje.

SP u Rusiji

SP u Rusiji će biti „EP u Rusiji“ jer će u polufinalu igrati 3 europske zemlje i Brazil koji će u konačnici uzeti broncu. U finalu će se naći europske zemlje, jedna čija zastava će sadržavati i crvenu i žutu boju i druga čija zastava će sadržavati i crvenu i bijelu boju. Riječ je o baznim bojama.
Portugal kao europski prvak će razočarati.
Najbolji strijelac će biti mlada zvijezda u usponu.
Najava terorističkih napada će biti, ali nešto bitno po tom pitanju se neće dogoditi. Međutim, biti će huliganskih napada i ozbiljnih ozljeda.

RH

U RH narod će se usprotiviti vladajućima izražavajući svoje nezadovoljstvom masovnim izlascima na ulicu. Policija je poslana također na ulicu-opći kaos. To pokušavaju iskoristiti drugi-jačanje „treće“ stranke (Živi Zid?). Vladajući gube većinu. Slijede novi izbori.

Međunarodna politika

Trump će jednim potezom učvrstiti svoju vladavinu i lagano pripremiti teren za još jedan mandat. Od rata sa S.Koreom neće biti ništa. Hilary gubi potporu demokrata i medija.
U Austriji mutne političke igre koje će imati značajan utjecaj na buduću EU politiku (masovno se postavlja pitanje njezinog integriteta, a samim tim i opstojnosti same Unije).
Dvije velike tragedije s Afričkim izbjeglicama.

Općenito

Velika glazbena zvijezda na Balkanu će se ugasiti, tiho i mirno. Mnogi će tugovati.
Umire još jedan James Bond. Za njim i mlada glumačka nada.
Teška nesreća sportske mega zvijezde.

Financije

Kriptovalutama slijedi pad u drugoj polovici godine. Mnogi će izgubit novac. Nova svjetska financijska kriza u najavi.
Poznata HI-tech kompanija će naglo krenuti nizbrdo (gubi povjerenje dioničara).

Toliko za sad. Budem se kasnije javio s još "predviđanja".
Utnapishtim is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 11:21   #2267
Ni ovo nije adekvatna tema za tako nešto, eventualno bi mogli raspravljati o tom algoritmu no razne maštarije "što se babi snilo" ne spadaju ovdje.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2019., 15:33   #2268
Poštovana, dobar dan !
Dugo sam razmišljala da li da Vam odgovorim ili ne, jer jako je davno bilo
da sam posjetila gdju Ahnetku,a kako se sve mijenja, tako sam i ja bila podložna
promjeni i sukladno tome, NIKOME više NE BIH preporučila da posjećuje TAKVA
mjesta i TAKVE duše.
Ja osobno, ne bih NIKAD VIŠE !!!

Žao mi je zbog Vaše majke, ali tim više jer je bolesna, ja Vam najiskrenije
savjetujem da sve prikažete dragom Bogu, da platite misu za majku i na tu
nakanu, ili ako ste neke druge vjeroispovijesti, obratite se tim vjerskim duhovnicima.
Kako i sami pišete - Ahnetka Vam je puno toga POGODILA. Težište je na tom
glagolu - POGODITI. Instiktivno, Vaša duša piše da je pogodila, ne piše da je
Ahnetka mnogo toga REKLA PO ISTINI. I ja sam pisala poput Vas, ali tada toga
nisam bila svjesna. Danas, Milošću Božjom jesam. AHNETKA NE ZNA !!! NIŠTA !!

I meni je Ahnetka " POGODILA SVE " !!! IZUZEV JEDNE ŽIVOTNO BITNE STVARI.
Koju sam ja uzela zdravo za gotovo, pošto je ona " sve pogodila ". No, minirala
me iz temelja, poljuljala, gotovo uništila. Ahnetkina je takva sila, da tu SAMO BOG
POMAŽE.
MENE JE IZVUKAO ISUS !!! HVALA MU !!!

Bila sam ogrezla, bavila se takvim ljudima, čeprkala po njima poput kokoši,
ozbiljnost mog slučaja je bila strašna. Danas se užasavam pri pomisli kako
me malo dijelilo od propasti... I kako sam se za dlaku izvukla....

Nakon svega sam otišla k Ahnetki, da joj kažem što se kod mene dogadjalo
i da je posavjetujem da se ostavi tog posla. Lijepim i biranim riječima sam joj to
rekla. Sa njom sam uvijek imala dobar odnos, bila je jako ljubazna, jednostavna, htjela
me počastiti lubenicom od 14 kg, otvoriti je zbog mene, smijala se, prijazna je bila,
naizgled vrlo draga duša i u svom korijenu, po postanku, ona je zacijelo takva. I sigurno još
svjetlija i ljepša. Ali, NIJE U SLUŽBI BOGA !!! NIJE !!! I neka Vas Bog čuva i nje
i takvih duša. No, odluka je na Vama. Bog Vas neće vući za rukav. A ja toplo savjetujem,
NE IDITE NI K AHNETKI, NITI KOD BILO KOJE TAKVE I SLIČNE DUŠE !!
Opasne su to duše i ne želim spominjati ni razmišljati za koga rade. Protiv Boga su !
Da upitate Ahnetku za Juliju iz Rijeke, znala bi za mene. Kad sam joj došla nakon
godinu dana i rekla što je bilo, ni trepnula nije, samo je smireno, brzo uzela moju lijevu
ruku i rekla, Sad ću ja pogledati šta se dogodilo. Na to sam, takodjer smireno,
uskratila vlastitu ruku i rekla: " Nikad više Ahnetka. Nikad !!! I nemojte da Vas guja ujede
da mi još jednom bez pitanja uzmete ruku u svoju. To je MOJA ruka. Toplo savjetujem,
OSTAVITE SE TOGA, NE VALJA VAM POSAO. Vjerujem da ima još uvijek nade za Vas,
jer KROZ VAS SE AHNETKA, PROSLAVIO ISUS I NJEGOVA VELIČINA . "

Ahnetka mi se nikad više nije javila , nisam ni ja njoj. No, zapažam da se i dalje bavi
svojim poslom; vrlo često dobivam mailove od ljudi i strašno mi je žao , te Boga molim
da i nju i slične njoj, spriječi da upropaštavaju duše. Jer , POMOĆI NE MOGU.
SAMO UNOSE NEMIR. NE NUDE RJEŠENJA, jer niti ne mogu. Ali unose nemir i
konfuziju. I ŠTA imate od toga da Vam ona kaže bilo što?? Nemate ništa. Stoga ponavljam,
moj je savjet da iskreno sve prikažete Bogu. Njemu se molite, da pomogne i Vama i majci.
Po Njemu nam dolazi spas.

Ne znam koliko ste zadovoljni mojim odgovorom. Potrudila sam se odgovoriti Vam
čim je moguće jasnije. Ovo je moj dar Vama. Vrijeme je Došašća, vrijeme darivanja i ja sam
sigurna da ćete shvatiti vrijednost ovog odgovora ( savjeta ), ako ne odmah, a ono sa
izvjesnim vremenskim pomakom. Želim Vam Mir i Dobro, majci dobro zdravlje, Vama takodjer,
te sretan Božić i Novu godinu.
Sa Vašim dopuštenjem , ovaj bih odgovor objavila na Forumu, jer mi svako toliko netko
piše; dakle, ljudi čitaju, pa da pročitaju i ovo. Javite mi. Sa štovanjem, Julija.
julija64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2020., 03:33   #2269
2007 posjetio sam lika koji me nagovarao na lasersko skidanje dioptrije, nisam otišao, ne znam zašto. Podignem danas naočale sa novim staklima i kao ne magle se a magle se. Sjetim se lika koji mi je rekao da ću se zezati sa naočalima zbog maske, mislio sam da ću raditi posao na kojima ću nositi masku. Dosta mi je svega.
Private spice is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2021., 01:23   #2270
Quote:
julija64 kaže: Pogledaj post
Poštovana, dobar dan !
Dugo sam razmišljala da li da Vam odgovorim ili ne, jer jako je davno bilo
da sam posjetila gdju Ahnetku,a kako se sve mijenja, tako sam i ja bila podložna
promjeni i sukladno tome, NIKOME više NE BIH preporučila da posjećuje TAKVA
mjesta i TAKVE duše.
Ja osobno, ne bih NIKAD VIŠE !!!

Žao mi je zbog Vaše majke, ali tim više jer je bolesna, ja Vam najiskrenije
savjetujem da sve prikažete dragom Bogu, da platite misu za majku i na tu
nakanu, ili ako ste neke druge vjeroispovijesti, obratite se tim vjerskim duhovnicima.
Kako i sami pišete - Ahnetka Vam je puno toga POGODILA. Težište je na tom
glagolu - POGODITI. Instiktivno, Vaša duša piše da je pogodila, ne piše da je
Ahnetka mnogo toga REKLA PO ISTINI. I ja sam pisala poput Vas, ali tada toga
nisam bila svjesna. Danas, Milošću Božjom jesam. AHNETKA NE ZNA !!! NIŠTA !!

I meni je Ahnetka " POGODILA SVE " !!! IZUZEV JEDNE ŽIVOTNO BITNE STVARI.
Koju sam ja uzela zdravo za gotovo, pošto je ona " sve pogodila ". No, minirala
me iz temelja, poljuljala, gotovo uništila. Ahnetkina je takva sila, da tu SAMO BOG
POMAŽE.
MENE JE IZVUKAO ISUS !!! HVALA MU !!!

Bila sam ogrezla, bavila se takvim ljudima, čeprkala po njima poput kokoši,
ozbiljnost mog slučaja je bila strašna. Danas se užasavam pri pomisli kako
me malo dijelilo od propasti... I kako sam se za dlaku izvukla....

Nakon svega sam otišla k Ahnetki, da joj kažem što se kod mene dogadjalo
i da je posavjetujem da se ostavi tog posla. Lijepim i biranim riječima sam joj to
rekla. Sa njom sam uvijek imala dobar odnos, bila je jako ljubazna, jednostavna, htjela
me počastiti lubenicom od 14 kg, otvoriti je zbog mene, smijala se, prijazna je bila,
naizgled vrlo draga duša i u svom korijenu, po postanku, ona je zacijelo takva. I sigurno još
svjetlija i ljepša. Ali, NIJE U SLUŽBI BOGA !!! NIJE !!! I neka Vas Bog čuva i nje
i takvih duša. No, odluka je na Vama. Bog Vas neće vući za rukav. A ja toplo savjetujem,
NE IDITE NI K AHNETKI, NITI KOD BILO KOJE TAKVE I SLIČNE DUŠE !!
Opasne su to duše i ne želim spominjati ni razmišljati za koga rade. Protiv Boga su !
Da upitate Ahnetku za Juliju iz Rijeke, znala bi za mene. Kad sam joj došla nakon
godinu dana i rekla što je bilo, ni trepnula nije, samo je smireno, brzo uzela moju lijevu
ruku i rekla, Sad ću ja pogledati šta se dogodilo. Na to sam, takodjer smireno,
uskratila vlastitu ruku i rekla: " Nikad više Ahnetka. Nikad !!! I nemojte da Vas guja ujede
da mi još jednom bez pitanja uzmete ruku u svoju. To je MOJA ruka. Toplo savjetujem,
OSTAVITE SE TOGA, NE VALJA VAM POSAO. Vjerujem da ima još uvijek nade za Vas,
jer KROZ VAS SE AHNETKA, PROSLAVIO ISUS I NJEGOVA VELIČINA . "

Ahnetka mi se nikad više nije javila , nisam ni ja njoj. No, zapažam da se i dalje bavi
svojim poslom; vrlo često dobivam mailove od ljudi i strašno mi je žao , te Boga molim
da i nju i slične njoj, spriječi da upropaštavaju duše. Jer , POMOĆI NE MOGU.
SAMO UNOSE NEMIR. NE NUDE RJEŠENJA, jer niti ne mogu. Ali unose nemir i
konfuziju. I ŠTA imate od toga da Vam ona kaže bilo što?? Nemate ništa. Stoga ponavljam,
moj je savjet da iskreno sve prikažete Bogu. Njemu se molite, da pomogne i Vama i majci.
Po Njemu nam dolazi spas.

Ne znam koliko ste zadovoljni mojim odgovorom. Potrudila sam se odgovoriti Vam
čim je moguće jasnije. Ovo je moj dar Vama. Vrijeme je Došašća, vrijeme darivanja i ja sam
sigurna da ćete shvatiti vrijednost ovog odgovora ( savjeta ), ako ne odmah, a ono sa
izvjesnim vremenskim pomakom. Želim Vam Mir i Dobro, majci dobro zdravlje, Vama takodjer,
te sretan Božić i Novu godinu.
Sa Vašim dopuštenjem , ovaj bih odgovor objavila na Forumu, jer mi svako toliko netko
piše; dakle, ljudi čitaju, pa da pročitaju i ovo. Javite mi. Sa štovanjem, Julija.
Draga Julija,
Procitala sam toliko tvojih postova...
Sada bih rekla, iz krajnosti u krajnost..

Da bi na kraju , 2019. Godine pozivala da se ljudi okrenu tj. Obrate Isusu za pomoc..
Od tolikih tvojih hvalospjeva , od cuvene Ahnetke koju si toliko naprasito propagirala, a i od ostalih takodjer, pozivala da de jave njima, s Ahnetkom postala kucna prijatepjica, a sada si zavrsila kod Isusa!?
Vjerujem da si iskreno pisala i da si nakon razocarenja na kraju se okrenula Bogu..
E , to je paradoks sudbine i sto simti htjela, ocekivala i ostalo..
Covjek treba imati mjeru u svemu pa i obracat se Bogu po tome ne hi trebalo traziti pomoc bilo kakvih proroka ili "proroka" i samozvanih pomagaca..
Ali ti si zaista isla iz krajnosti u krajnost..
Samo nemoj 2024 pozivati i svjedociti da si se obratila nekom indisjkom guruu ili sta znam, vec..
Bila si najglasnija, javljala se stalno, svjedocila i pisala o svojoj sudbini, forsirala i zaista to ostavlja jedan dojam, neznam kako bih to opisala..
Naomi01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2021., 18:44   #2271
Često sam vidio što se desava kod nekih osoba, što mojih prijatelja, što nekih javnih licnosti.

Frend je jednom zivio sa curom. Nisam znao ni gdje, jedino da navodno zive zajedno.
U snu sam vidio njihov stan, ali ne i gdje se nalazi.

Bio je omanji stan gdje je odmah kod ulaza kuhinja, a na lijevoj strani mali kuhinjski stol.
Lijevo, iza ugla se islo u dnevnu sobu gdje je bio manji ugaoni kauč i tv.

Dosao je neki tip dok je frend bio vani… ona je pricala s njim i onda su se posevili na kauču u dnevnoj sobi. Taman nakon toga je usao frend, a ovi su sjedili za tim stolicem, pili kavu i smjeskali se kako ovaj nista ne kuzi…

Za bozic me taj frend pitao da odemo kod njega da nahrani mačku. Dosli smo u stan koji je bio tocno takav.

San br 2:
Bivša je izasla sa novim tipom i otisli su do Ivanca. Na putu su se posvadjali sto je malo vjerojatno za nju, jer je inace sasvim mirna cura. Toliko se naljutila na njega, da je odlucila ici kuci pješe. Kako zivi u drugom selu, pjesacila je po mraku uz cestu, a dijelom i po prtenom putu.
Nazvao sam ju iduci dan da ju pitam kako novi tip, i sto je bilo sa tom svadjom. Kako je znala da znam sanjati stvari, priznala mi da se posvadjala s njim, kao i to da je isla sama kuci.

San br 3:
Milo Đukanović. Kad je postao predsjednik je zapravo bio jako sretan, jer nije imao samopouzdanja u vezi njegove zene. Ona je hladna osoba i jednostavno je takva, a on pokusava prodrijeti do nje i boji se da ga ne napusti. On je zapravo u krivu… cinjenicom da je postao predsjednik je postao puno mirniji u vezi njihovog braka.

Mogao bi nastaviti, ali se bojim …
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2021., 00:36   #2272
Taroth, ovo mi zvući fascinantno. Je l možeš da vidiš to planski ili ti se spontano javlja?
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2021., 22:45   #2273
Vidovitost (bez reklamiranja i preporuka)

Kako koje stvari.
Toga zapravo ima previše da bi mogao sve primjere navesti

Ono sto mi je najzanimljivije, najfascinantnije i najteze je vidjeti stvari s druge strane, kako bi te stvari eventualno bolje razumio.
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2021., 22:36   #2274
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Taroth, ovo mi zvući fascinantno. Je l možeš da vidiš to planski ili ti se spontano javlja?

Evo primjer jedne stvari koju mogu potaknuti, ali ne mogu nikako provjeriti..

Gledao sam jednom Putina na nekom sastanku s nekim drzavnikom..
tu noc sam sanjao da on kad se nadje s nekim, inicijalno pred kamerama najcesce prica gluposti. To radi radi onih koji čitaju sa usana, a on dok su kamere okolo ne zeli pricati o konkretnim temama.
Zato su mu takve “teme” za brbljanje pred kamerama redovno neke gluposti, a kako sam shvatio, cesto prica o tome sto je jeo taj dan.

S druge strane ima dvojnika, pa je recimo tako poslao dvojnika kad je trebalo plesati sa austrijskom ministricom vanjskih poslova (kad se udavala). To je zato sto mu se nije dalo ici, a i nije dobar u plesanju.

Opet, zanimljivo a tesko provjerljivo
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2021., 13:53   #2275
Naletih na nedavni post na youtube koji mi je vrlo zanimljiv a odnosi se na predviđanja (u ovom slučaju za sukob u budućnosti) pa rekoh da podijelim

https://www.youtube.com/watch?v=Wkwa36NHhIw&t=21s
Dobrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2021., 12:24   #2276
Glupost
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2022., 02:15   #2277
Neke stvari znam, osjećam o drugim ljudima, o sebi, općenito. Ne bih rekla da je predosjećaj u onom pravom smislu riječi, već neka neobjašnjiva nervoza, konkretno kad su u pitanju negativni događaji.

Npr, prije zg potresa.. tih dana sam bila jako uznemirena iz nekih sasvim desetih razloga, a dan prije.. mir samo takav. Kako se bližila večer, sve jača, neobjašnjiva nervoza. Nisam mogla spavati, do pred sat vremena prije potresa. Nervoza u želucu i s time sam zaspala.

Prije 100 godina.. rođendan, druženje, pogledala sam člana obitelji, onako, nekako drugačije, tako je bio sretan i pomislila "kako je sretan" i osjetila nešto čudno u tome - to je bilo zadnje da sam ga takvog vidjela.

Prije par godina.. neobjašnjiva nervoza, ludilo, da se moram naći na određenom mjestu drugi dan, ne dan kasnije, već drugi dan, kao i svaki put do sada. Da smo došli dan kasnije, osobe koju smo posjetili, više ne bi bilo.

Taj me osjećaj vodi u životu općenito, ali priznajem, ponekad ga je teško poslušati, pogotovo kad emocije prevladaju pa mi kasnije bude jasno.. a u poslu pogotovo, čim se emocionalno odvojiš.. ne znam konkretno, ali znam da nešto je ili nije u redu, bit će ili neće.

Ne mogu upozoriti, nije tako ojačano, ali je smjernica! al priznajem da ponekad uplaši pa poželim da ne znam, ali opet mi je s druge strane i drago!
__________________
~~ <3 I wanna know what love is... and I want you to show me... <3 ~~
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:37.