Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2006., 09:41   #81
Curke - panic out!!
Počnite tražiti lagano, nije još velika panika, ali čim prije krenete, neće vam se dogoditi da je baš ona koju želite rezervirana taj dan! No još imate zaista dovoljno vremena, pa lagano počnite šetati po salonima - a što je najvažnije počnite isprobavati. Moj savjet - meni je barem tako uspjelo - uzmite si cijeli dan i posvetite ga samo vjenčanici - i doma si napravite "turu", krenite s isprobavanjem i odite doma prespavati - a drugi dan idite po "nju"
Tako je meni bilo, imala sam čak 3 u najužem izboru, ali u trenutku kada sam doma počela sanjati jednu, znala sam da je to ta -samo moja!!!
I drugi dan sam otišla po nju!
Tako možete realno sagledati sve vjenčanice iako, vjerujte, na kraju dana će vam sve biti iste, osim par kojih ćete se malo detaljnije sjećati (a sama činjenica da vam je ostala u sjećanju već znači nešto). Priuštite si taj dan i uživajte u njemu, jer zaista vam je to prvi i zadnji puta za tako nešto lijepo - a prodavačice u salonima će vas tretirati kao princezu - feeling je super!
Samo bez panike..
Jedna od vas je rekla da je počela tražiti oko nove godine - pretpostavljam da se to radilo samo o gledanju, ali probaj ih, kada ne vidiš kako ti stoji ne znaš ništa.
Samo hrabro i uživajte!!!!!
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 09:45   #82
Da, gledala sam oko Nove godine, al sam prvu probala tek u travnjuI onda sam sve salone prošla po Splitu, moram obić još ZG al mi je to nezgodno jer nemam frendica gore a sa zaručnikom ne mogu ići gledat
AL krajnji je rok da do kraja 6.nešto nađem tj.rezerviram ili barem dam šivati
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 09:48   #83
Quote:
Ksistina kaže:
Da, gledala sam oko Nove godine, al sam prvu probala tek u travnjuI onda sam sve salone prošla po Splitu, moram obić još ZG al mi je to nezgodno jer nemam frendica gore a sa zaručnikom ne mogu ići gledat
AL krajnji je rok da do kraja 6.nešto nađem tj.rezerviram ili barem dam šivati
Ma, vjerujem da ima i u Splitu...a ako ne, uzmi neku frendicu, otiđite na izlet taj dan i laufajte po salonima..zbilja je izbor velik! I ziher budeš našla nešto za sebe! Sigurna sam!!
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 09:51   #84
Teško je ići na izlet preko tjedna Ipak smo sve zaposlene. Al vidit ću, pa jednu subotu probat pogledat toga što više. Al sporo to ide. U jednom salonu znala bi biti po 2 ure A u ZG ima mali miljun salona na sto lokacija i 1 dan nije dovoljno za sve detaljno pregledati.
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 09:56   #85
Quote:
Ksistina kaže:
Teško je ići na izlet preko tjedna Ipak smo sve zaposlene. Al vidit ću, pa jednu subotu probat pogledat toga što više. Al sporo to ide. U jednom salonu znala bi biti po 2 ure A u ZG ima mali miljun salona na sto lokacija i 1 dan nije dovoljno za sve detaljno pregledati.
ozbiljno?!? dva sata? Aj, baš si smiješna! Ja sam po pola sata do 45 min (vjerojatno sam i stigla u par sati, poslije posla, obići većinu planiranih).
Da, imaš pravo, nezgodno je što nisi iz Zg. Ma, naći ćeš ti nju :-)
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 10:36   #86
Pa dobro to je bija prvi salon di sam išla, a još su mi frendice isprobavale neke haljine pa se razvuklo A i žena je objašnjavala sve i tako. Al u pravilu to brzo ide jer odma kažem što želim pa mi pokažu što imaju i onda ako mi se svidi probam i to je to
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 12:52   #87
Odlucila sam da ovaj tjedan definitivno krecem s potragom...mogla bi recimo sutra.Planiram prvo pogledat salone u okolici (ja sam iz dugog sela) a onda krecem u zg.Prosle godine kad mi se frendica udavala cijeli dan smo hodale po zg i trazile joj vjencanicu,isti taj dan ju je nasla.Imam neke smjernice,al opet me strah da necu naci onu pravu.Zelim da mi bude posebna,a s obzirom da sam po prirodi neodlucna pitam se kak cu uopce znat odlucit.Ugl. rekla sam sama sebi da vodim mamu i kumu pa valjda ce mi one pomoc.Kaj je najbolje vec sam gledala i na netu i po salonima,al na svakoj mi nekaj fali i to nije to.A valjda me negdje ceka moja vjencanica,samo pitanje je gdje.
ayrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 14:14   #88
Da, tako je i kod mene. Kod svake mi fali nešto i sama ne znam kako ću odlučiti koju. Trebam li uopće osjetiti ono nešto kad naiđem na pravu Strah me da ukoliko i dalje nastavim čekati da se pojavi taj feeling da nikad neću naći onu pravu
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 14:54   #89
Quote:
ayrin kaže:
Odlucila sam da ovaj tjedan definitivno krecem s potragom...mogla bi recimo sutra.Planiram prvo pogledat salone u okolici (ja sam iz dugog sela) a onda krecem u zg.Prosle godine kad mi se frendica udavala cijeli dan smo hodale po zg i trazile joj vjencanicu,isti taj dan ju je nasla.Imam neke smjernice,al opet me strah da necu naci onu pravu.Zelim da mi bude posebna,a s obzirom da sam po prirodi neodlucna pitam se kak cu uopce znat odlucit.Ugl. rekla sam sama sebi da vodim mamu i kumu pa valjda ce mi one pomoc.Kaj je najbolje vec sam gledala i na netu i po salonima,al na svakoj mi nekaj fali i to nije to.A valjda me negdje ceka moja vjencanica,samo pitanje je gdje.
Vjeruj mi kad ju obučeš, znat ćeš da je "jedna od tih" ili "upravo ta"..
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 14:58   #90
Quote:
Marta2010 kaže:
Vjeruj mi kad ju obučeš, znat ćeš da je "jedna od tih" ili "upravo ta"..
Iskreno se nadam...
ayrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 15:22   #91
I ja isto
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 00:04   #92
Ja sam si našla vjenčanicu

Možda ne bi bilo loše da sam mogla pogledati još neke, ali bojala sam se da mi neko ovu ne "zauzme". A zbilja od mene obične napravi princezu Čak izgledam vitko u njoj Uzela sam je u salonu Maria Grazia, mislim da je Benjamin Roberts, ali nisam je našla na njihovoj stranici.
Floriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 08:15   #93
Quote:
Floriana kaže:
Ja sam si našla vjenčanicu

Možda ne bi bilo loše da sam mogla pogledati još neke, ali bojala sam se da mi neko ovu ne "zauzme". A zbilja od mene obične napravi princezu Čak izgledam vitko u njoj Uzela sam je u salonu Maria Grazia, mislim da je Benjamin Roberts, ali nisam je našla na njihovoj stranici.
I ja sam kod njih uzela njegovu vjencanicu. E vjencanice su mu ZAKON

Cestitam na pronalasku.
Al, vjeruj mi, ova koju sam ja uzela sam probala u prvom naletu potrage. Poslije sam ih jos isprobala i kod njih i kod drugih i cak sam bila na knap da uzmem drugu, ali onda sam jos jednom obukla ovu (da pokazem mami koja nije bila prvi put) i tad sam vidjela da je to to, niti u jednoj nisam tako dobro izgledala -izravnala mi trbuh, smanjila rit, drzi mi grudi (koje nisu male) da ne moram niti grudnjak imati i nije pepljugasta

Dakle, to ti je to. KAd si se vidjela u njoj i odusevila, to ti je to. Vratila bi se njoj da si isla i dalje gledati.
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 08:41   #94
e dosta nas ima vjencanicu iz marie grazie!! ko zna, mozda imamo iste! meni je moja toliko prekrasna da mislim da je svima....
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 08:48   #95
Mislim da nemamo iste jer koliko ja znam oni imaju po jednu od svakog modela i to je to. A moja je doma, pa ju nitko nije mogao ni probati poslije mene
Al najbitnije je da se tebi svidja kako ti stoji i kako se osjecas u njoj
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 10:53   #96
Hvala na cestitkama prije svega

Ne znam nosi li neko moju prije mene, ali znam da nosi poslije. Rekla sam ženi da bih je mogla kupiti koliko dobro izgledam u njoj i nositi je svaki dan Rekla mi je da ne mogu da je već rezervirana nakon mog datuma.

Je li i vama žena izabrala?

Meni jeste i zbilja je pogodila. Prvo mi je dala neku drugu pa onda ovu, ali je i sama rekla da je zapravo i mislila da će mi ta koju sam uzela biti savršena

P.S. Ja sam bila na Ribnjaku i isto je žena skroz ljubazna.
Floriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 10:59   #97
Ja sam svoju upiknula onako malo sa strane na vjesalici. SKroz je presvucena cipkom u koju su u obliku cvjetica usivene perlice. I ona je rekla da mi ta nece bas dobro stajati (vidjevsi me u debeloj zimskoj jakni u prosincu). Ali ja sam ustrajala. Na kraju su svi ostali zapanjeni, a nadam se istoj reakciji i kod dragoga
Ja sam ju prvi put probala u Petrovoj, mama me u njoj vidjela u Skalinskoj a dosla sam po nju na Ribnjak. Oni ti imaju u svakom salonu druge vjencanice pa ih razmjestaju
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 10:59   #98
Ja sam sama izabrala! Moju isto nitko nije nosio--barem je tako bilo prije 2 mj kad sam ju izabrala--mozda sad vec je. Nadam se da nije....
Moja je jako jednostavna....Boje sampanjaca, s malo kamencica svjetlecih i to je to, bez bretela, bez iceg...jako mrsavo izgledam u njoj a to mi se jako svidja!
I da, zena iz ducana je SUPER!!
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 11:07   #99
Quote:
molly* kaže:
Moja je jako jednostavna....Boje sampanjaca, s malo kamencica svjetlecih i to je to, bez bretela, bez iceg...jako mrsavo izgledam u njoj a to mi se jako svidja!
I da, zena iz ducana je SUPER!!
Moja je isto dosta jednostavna. Dolje nema baš ništa jedino je široka, to joj je jedini ukras A gore je model kao bez bretela (tako je "krojen), ali ima tanke bretelice koje su lijepe i baš dobro stoje, ali više su ukras. I samo po tom gornjem dijelu ima ukrasa i nije ono skroz običan. Ja nisam htjela dolje široku, međutim žena je u pravu. Imam jaka bedra i bokove, a i trbuščić mi nije stran i bolje je da se širi od struka jer se onda to sve sakrije Boja je bež valjda. Nadam se da će mi dati da je slikam jer idem za par dana budući da nisam imala love za cijelu kaparu
Floriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2006., 11:20   #100
Quote:
Floriana kaže:
Nadam se da će mi dati da je slikam jer idem za par dana budući da nisam imala love za cijelu kaparu
Meni su dale. Kad sam odlucila.
Ja sam im rekla da je meni to neophodno za daljnje planiranje-od frizure, cvijeca, cipela...

I rekle su OK.
Mislim da ti ne bi trebalo biti problema. Uostalom pa dok ti je jos nova u mislima, onda ju svaku malo odes pogledavati. Samo pazi da ti se dragi ne domogne slika (mislim ja od svoga cuvam)
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:02.