Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2006., 09:33   #161
..............73 dana.
Moram vam priznati da čitajući nove postove od friško udanih, da mi je nekako lakše... neznam kako vama.
Ukazuju na stvari na koje treba pripaziti, na koje uopće ne treba paziti, a i to da se toliko nervoziramo, a pitanje je dal je to toliko potrebno? Ali kad je to jače od mene
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 09:38   #162
jos 3 dana...panika, panika...
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 09:59   #163
Još 59 dana ....joj curke moje ja se tak tome veselim, jedva čekam!!!U zadnje vrijeme sam počela sanjati vjenčanje tak da mislim da sam čak postala i malo preopterećena!!!!Trenutno sam u fazi prikupljana raznorazne dokumentacije ....ostala mi je općina!
Molly drži se , sve će biti super a mi na kraju od tebe očekujemo iscrpan izvještaj!!!
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 11:34   #164
jos 60 i nekaj dana
moram vec polako pripremat ici na zarucnicki tecaj
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 12:38   #165
Jos 524 dana I nisam jos nervozna Al kad bude jos 60 dana i ja budem nervozna nece ovdje nikoga vise biti jer ste se sve poudale vec.. uh...
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 12:46   #166
Quote:
Magg kaže:
Jos 524 dana I nisam jos nervozna Al kad bude jos 60 dana i ja budem nervozna nece ovdje nikoga vise biti jer ste se sve poudale vec.. uh...
Bit ćemo uz tebe

A i oformiti će se nove udavače na ovom podforumu
Nema straha!
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 12:47   #167
Quote:
Magg kaže:
Jos 524 dana I nisam jos nervozna Al kad bude jos 60 dana i ja budem nervozna nece ovdje nikoga vise biti jer ste se sve poudale vec.. uh...


A biti ćemo ovdje bez brige, vidiš da nam je svima ovaj poforum prirastao srcu...skoro sve naše nove 'gospođe' i dalje dolaze, ne tako često ali njima nije za zamjeriti...ne brini imat češ ramena za plakanje i savjete već iskusnih gospođa!!!!
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 13:01   #168
Quote:
Magg kaže:
Jos 524 dana I nisam jos nervozna Al kad bude jos 60 dana i ja budem nervozna nece ovdje nikoga vise biti jer ste se sve poudale vec.. uh...
Ti si stvarno počela na vrijeme planirat!
fiorella is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 14:16   #169
Bas mi je drago cure/zene

@fiorella
Morali smo.. Ja zivim u Njemackoj, dragi u Zagrebu - treba tome doc kraja
A htjela sam kod Antunovica slavit i tamo je uvijek sve zauzeto daleko unaprijed. Tako da smo dosad njega rezervirali i Bend. Kad dodjem sad na godisnji cemo fotografa i onda sve ostalo na godinu
Als skupljam vec svakakve informacije
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 17:33   #170
Djevojke, primate me u vaše odbrojavajuće društvance?

Dakle, moje vjenčanje je 16.09., na ho-ruk se smislili prije jedno 2 mjeseca i prilično smo toga uspjeli riješiti do sada (bravo mi!!!), ali toga još toliko ima...
Sada dijelimo pozivnice, još sitno nam je ostalo, ali i to ćemo do polovice slijedećeg tjedna zgotoviti. Ne znam kak vama, ali meni je to najgori dio posla; svaki dan iza posla trčimo nekamo pa navečer kod još nekog i kad dođemo doma tako sam krepana da mi nije do ničeg.
Kak ste vi to rješavale?
Ekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 22:47   #171
Quote:
iva11 kaže:
... U zadnje vrijeme sam počela sanjati vjenčanje tak da mislim da sam čak postala i malo preopterećena!!!!
Znam kak je. Ja otkad sam saznala da sam kuma prijateljici za godinu dana svake noći sanjam njezinu svadbu.. šta će tek biti kad odredim svoj datum
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 09:27   #172
Quote:
Ekica kaže:
Djevojke, primate me u vaše odbrojavajuće društvance?

Dakle, moje vjenčanje je 16.09., na ho-ruk se smislili prije jedno 2 mjeseca i prilično smo toga uspjeli riješiti do sada (bravo mi!!!), ali toga još toliko ima...
Sada dijelimo pozivnice, još sitno nam je ostalo, ali i to ćemo do polovice slijedećeg tjedna zgotoviti. Ne znam kak vama, ali meni je to najgori dio posla; svaki dan iza posla trčimo nekamo pa navečer kod još nekog i kad dođemo doma tako sam krepana da mi nije do ničeg.
Kak ste vi to rješavale?
Kak da ne! Dobro došla

I mi imamo 16.9......već sto puta sam rekla, al nekako mi je to još... hm
Pozivnice- jeste li razmišljali poslati poštom?
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 10:24   #173
ja cu pozivnice davat osobno,a oni koji ce mi biti too far zakaj ne postom,al uvijek mislim da je najbolje osobno
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 11:38   #174
naše je isto 16.09.. još 72 dana... izgleda malo.. mi ćemo isto dio osobno, dio poštom.. jedva čekam da se riješim svih ostalih obveza (npr diplomskog) pa da se mogu skroooooz posvetiti vjenčanju i dogovarati sitnice.. mislim da će mi to biti odmor za mozak
zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 12:34   #175
Quote:
zmaja kaže:
naše je isto 16.09.. još 72 dana... izgleda malo.. mi ćemo isto dio osobno, dio poštom.. jedva čekam da se riješim svih ostalih obveza (npr diplomskog) pa da se mogu skroooooz posvetiti vjenčanju i dogovarati sitnice.. mislim da će mi to biti odmor za mozak
joj blago tebi kaj se diplomskog tice

ja sa 22 upisala i.god.vise grad.
i u 9 mj me cekaju najmanje 4 ispita,ja sam bolonja pa moramo sve ocistiti,ma uzas
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 14:29   #176
Quote:
ema1 kaže:
Kak da ne! Dobro došla

I mi imamo 16.9......već sto puta sam rekla, al nekako mi je to još... hm
Pozivnice- jeste li razmišljali poslati poštom?
Dio i jesmo poslali poštom (možda se nekome to ne sviđa, al` kaj sad! Prije slanja smo ljude nazvali, malo popričali s njima i rekli im da im šaljemo poštom), dio uvaljali starcima da podijele (uglavnom njihovi tj. obiteljski frendovi), a dio bogme moramo sami.
Naša svadba je velika (očekujemo da će doći 170-180, a zovemo i više ; nisam baš tako planirala, ali eto...) pa je zato to toliki posao...

Danas navečer idem u restoran definirati menu (jesmo nešto okvirno već i prije) i vidjeti od koga uzimaju tortu (torta je njihov poklon, ali ne znam tko im to radi, ne rade sami) pa da to odem provjeriti i vidim da li uopće želim to.
Ja bi neku full jednostavnu, bez cvjeteka, perlica i sličnog i htjela bi da bude na jedan kat i da bude fiiiiiinaaaaaaa
Ekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 14:41   #177
Quote:
Ekica kaže:

Danas navečer idem u restoran definirati menu (jesmo nešto okvirno već i prije) i vidjeti od koga uzimaju tortu (torta je njihov poklon, ali ne znam tko im to radi, ne rade sami) pa da to odem provjeriti i vidim da li uopće želim to.
Ja bi neku full jednostavnu, bez cvjeteka, perlica i sličnog i htjela bi da bude na jedan kat i da bude fiiiiiinaaaaaaa
I moje su želje kao i tvoje,,,, htijela bih da definitivno bude čokoladna , naravno "obučena" u bijelo
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 22:56   #178
Quote:
snjeska kaže:
joj blago tebi kaj se diplomskog tice

ja sa 22 upisala i.god.vise grad.
i u 9 mj me cekaju najmanje 4 ispita,ja sam bolonja pa moramo sve ocistiti,ma uzas
vidim, ima nas dosta studentica.. ja apsolvent, jos 10 pa gotovo... alizato sad odmaram
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 08:40   #179
i prevec studentica hehe
najvaznije da se svi drzimo zajedno
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 19:26   #180
pridruzujem se studenticama...
pretpostavljam da sam sa snjeskom na istom faksu (TVZ??)

jos 11 mj. pa nema frke
lea83 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:28.