Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2007., 19:43   #41
slažem se s magg i ja sam bila s jednom buckom na probavanju...i nosila je kronolinu s korzetom gore i toliko joj je žena stegla struk da sam ja samo gledala kad će se onesvjestit strašno.
kasnije sam ju opet srela kod jedne druge žemske, isto smo skupa se oblačile al ovaj put joj je normalno sve namjestila....i baš mi je bila lijepa isti stil haljine je probala al s velom i tako tim i baš je bila....uf...super.
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 19:58   #42
Quote:
morfin@ kaže: Pogledaj post
Zapravo se bojim nepotrebnih komplikacija- ne znam da li bih u neku krojačicu bila sigurna niti gdje bih našla takve materijale. Ne sviđa mi se to što po salonima (niti na netu) gotovo uopće nema vjenčanica s bilo kakvim rukavićima. Nisam baš za to da mi salence leluja iznad korzeta!
Ja sam danas bila u jednom salonu, probala jedno dvadesetak haljina i odmah ostavila kaparu za haljinu koju će mi šivati po mjeri jer zbog visine (nizine) i širine isto kao i ti nijednu nisam mogla zakopčat. O salonu ću pisati na topicu "Gdje iznajmiti vjenčanicu".
Helly7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 20:11   #43
Drage moje, nisam probala previše vjenčanica bila sam samo u Heri i tamo sam probla nekoliko a samo jednom sam bila zadovoljna kako mi stoji, iako ide oko vrata stavila bih nekakav bolero . Ipak, krajem 4.og ću obići još par salona i probati ono u šta mogu stati pa ću donijeti odluku. Svadba je 18.8 pa stignem dotad...
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 13:16   #44
Punije mladenke

ej zanima me jedna stvar, gledam sve ove slikice zgodnih mršavih cura , pa padam u depresiju,imam višak kila, pa se pitam kako ču izgledati u vjenčanici?
ljutka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 13:20   #45
Quote:
ljutka kaže: Pogledaj post
ej zanima me jedna stvar, gledam sve ove slikice zgodnih mršavih cura , pa padam u depresiju,imam višak kila, pa se pitam kako ču izgledati u vjenčanici?
Gle ak misliš da si jedina koja ima viška kilograma, varaš se. I ja imam isti problem, i vjeruj mi nećeš imati nikakvih problema. Jesi zagledala koju haljinu i dali imaš fotku možda?
stipanovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 13:24   #46
Quote:
stipanovic kaže: Pogledaj post
Gle ak misliš da si jedina koja ima viška kilograma, varaš se. I ja imam isti problem, i vjeruj mi nećeš imati nikakvih problema. Jesi zagledala koju haljinu i dali imaš fotku možda?
nisam još gledala vjenčanice jer je svadba u 6 mj.09. misliš na moju fotku?
ljutka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 13:31   #47
o pa onda imaš vremena i smršaviti
stipanovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 13:35   #48
Quote:
stipanovic kaže: Pogledaj post
o pa onda imaš vremena i smršaviti
pa počela sam s un dijetom i svakodnevnim vježbanjem
ljutka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 13:38   #49
savijet

Quote:
ljutka kaže: Pogledaj post
pa počela sam s un dijetom i svakodnevnim vježbanjem
nemoj koritstiti un dijetu, ona je dobra za nabrzinu skinuti kile aki kada prestaneš kile se vrate u duplo
stipanovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 14:31   #50
Lutka, jel se ti udajes?? Da! Znaci netko te voli takva kakva jesi i ti si njemu najljepsa bas takva kakva jesi - stoga..gdje je problem??
bluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 14:34   #51
Quote:
bluma kaže: Pogledaj post
Lutka, jel se ti udajes?? Da! Znaci netko te voli takva kakva jesi i ti si njemu najljepsa bas takva kakva jesi - stoga..gdje je problem??
ovo je najbolji odgovor, svaka čast i imaš puno pravo
stipanovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 14:38   #52
Thanks..thanks... Mislim.. i ja sam se zamarala s ISTIM problemom, ali sam na dan pira sama sebi sjala.. jer me voli i ja sam njemu izabrana. A i na slikicama ima punijih mladenki koje su sve odreda predivne.
bluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 14:44   #53
Quote:
bluma kaže: Pogledaj post
Thanks..thanks... Mislim.. i ja sam se zamarala s ISTIM problemom, ali sam na dan pira sama sebi sjala.. jer me voli i ja sam njemu izabrana. A i na slikicama ima punijih mladenki koje su sve odreda predivne.
objasnite mi molim vas otkad mršavo znači lijepo?!?
to su nam nametnuli razni gurui, stilisti, kreatori i to svi od reda samoprozvani
zato molim lijepo, osjećajte se ugodno u svojoj koži bili mršavi ili puniji, nemojte robovati trendovima
skidajte kile jedino ako vam ugrožavaju zdravlje
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 14:45   #54
mislim da sve želimo biti daj savrešene, a u biti smraviti nije nešto, jeh haljina prekrije sve nedostatke tak da nije vrijedno truda
stipanovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 15:01   #55
ja sam prošle godine u 9. jesecu krenula na dijetu prvenstveno zbog vjenčanja i toga kako ću izgledati u vjenčanici.
ali kako su se kile topile uvidjela sam da mi se zdravlje popravilo, držanje i općenita slika te pogled na samu sebe.
do sada sam uspjela izgubiti nešto više od 15 kila i zadovoljna sam sobom, ali moja kilaža još uvijek nije idealna.
još bih željela malo smršaviti prije nego krenem u pohod na vjenčanicu, a to će biti u 4. ili 5. mjesecu.
mislim da nema ništa loše u tome što cure žele smršaviti zbog svadbe.
meni je svadba bila idealan razlog da napokon smršavim i počnem zdravije živjeti.
Reina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 15:22   #56
nemoj se opterećivati s kilogramima
imam isti problem cijeli zivot
i ako ces ici skidat skile zato da bi stala u manju vjenčanicu/haljinu/što već
baš ti i nije neki razlog
moze ti se dogoditi da nista ne skines, da pokleknes
(pogotovo ako se mucis s tim cijeli zivot kao ja)

radije promijeni navike, vjezbaj, zdravije se hrani
zbog sebe i zbog svog zdravlja
a ne zbog glupe haljine!

osim toga, ja sam punija mladenka
i jos sam u 6.mj trudnoce
i danas sam uzela svoju vjencanicu iz salona i prezadovoljna sam
na probama sam mislila da mi je haljina šator
i jos si mislim: cijeli zivot mucim muku s kilama i onda na dan vjencanja cu bit najdeblja u zivotu
i danas sam bila happy jer sam samoj sebi bila prekrasna

najbitnije ti je kako se ti osjećaš i kako zračiš
nisu ni sve mršave cure baš prekrasne (ima ih koje su prave bitch )

dakle, osmijeh na lice i sretno!

ako zelis da ti preporučim salon gdje sam šivala haljinu tj.vjenčanicu
javi mi se na pm
hani-bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 15:26   #57
..i ja sam jedna koja se braja u malo punije...i mene muci da ne budem na kraju ko balon u haljini...hm...
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 15:26   #58
Quote:
bluma kaže: Pogledaj post
Lutka, jel se ti udajes?? Da! Znaci netko te voli takva kakva jesi i ti si njemu najljepsa bas takva kakva jesi - stoga..gdje je problem??
da udajem se , u sretnoj sam vezi 11godina , on me voli ,ali bojim se da ču koma izgledati s svojim viškom kila.
ljutka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 17:06   #59
ljutka ne brini, puuuuno vjenčanica bolje stoji na pravoj ženi, s oblinama, nego na štapu s dvije naranče..neki dan gledam stranicu vere wang...dam se kladiti da ti modeli nemaju više od 13 godina...nit sisa, nit guzice, a štrkljave ko moja metla.....ljepota žene je iskren osmjeh, i kladim se da ćeš bit predivna mladenka, unatoč manjim tjelesnim nedostacima
__________________
I want to hug you and squeeze you into itty bitty pieces ♥
Br2B is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 17:08   #60
Quote:
zeljka2905 kaže: Pogledaj post
..i ja sam jedna koja se braja u malo punije...i mene muci da ne budem na kraju ko balon u haljini...hm...
ja sam te vidla u vjenčanici i ne zgledaš takkak ti kažeš-baš si lijepa
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:59.