Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2008., 17:36   #41
i ja se bojim da nitko nece nista pisati jer to je u mom kraju skroz rijetko, zapravo toga nema nikako..znam da ce odmah biti price da nesto glumim al bas me briga
kako sam sad u Njemackoj bas cu pogledati ovdje kakvih ima, nadam se da cu naci nesto
planiram to staviti na stol gdje ce ljudi i darove moci ostaviti...pa ako netko zeli meni bi bilo drago da napisu nesto..
__________________
30.08.2008
aurora83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 17:48   #42
u njemackoj ti ima sigurno
loretalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2008., 01:58   #43
Quote:
loretalu kaže: Pogledaj post
u njemackoj ti ima sigurno
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2008., 10:17   #44
U njemackoj imas mali milijon, jer ovdje je to kod svaba tako da knjiga dojmova mora biti...
Pa ima toga i u HR...
A i da nema, uzmes fotoalbum veliki s bijelim koricama ili crnim kako god vec netko zeli ukrasis ga i eto... Tako sam ja mislila da nisam dobila od kolegice...
Jer samo ako kazes Knjigu Dojmova oni dignu cijenu, mada to nije nista drugo nego fotoalbum u nekim slucajevima ili fina biljeznica s malo debljim korama...
__________________
PRINC 08.08.08...jedan zivot malo je...
"Steh zu allem,was Du liebst..." by Carrey Bradshaw
ATE13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 17:27   #45
Evo, cure moje drage!
Ja sam svoju knjigu dojmova nabavila, i uz nju flomastere u puuuuunooo boja, da mi knjiga bude vesela...




Još i svoju slikicu možemo umetnuti u srčeko...
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 09:48   #46
Ah Alka, preduhitrila si me!
Baš sam i ja htjela podijeliti novost da su stigle knjige.
Dakle cure, knjižara na Cvjetnom između PBZ-a i kafića VIP. Cijena 103 kn. Boje bijela, bež i crvena.
__________________
Dan u kojem se nisi nasmijao, izgubljen je dan!
Najvažnija stvar koju imam na sebi je izraz mog lica
tirsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 15:16   #47
Ja sam knjigu dojmova kupila u njemackoj. Zid iza glavnog stola bit ce prekriven zlatnim zvjezdicama, na stolovima se takodjer biti sitne zvjezdice kao dekoracija i kada sam ugledala zlatnu knjigu sa zlatnom zvjezdicom na sredini znala sam da je to ta ! inace, smatram da je knjiga dojmova nesto prelijepo i uz slike i dvd najljepsa uspomena na taj dan! kad slikam knjigu pokazem vam je ...
__________________
Mozda ja nikada necu biti netko ali nitko nikada nece biti ja!
**bubi** is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 22:14   #48
Evo moje knjigice, kupila neki dan u Becu:



Ova iza, na kojoj pise Guests&Friends.

Sad ja sam dosla jos na ideju, da imamo polaroid i da svako opali fotku i zaljepi...Aparat polaroid niti nije skup, skup je film, ima samo 10 snimaka, ko ce mi mjenjat svaki puta (osim da dam upute otvori tu, tutni tu) a bojim se, da ne bi neko ispuco ono iz fore 5 slika (a 10 snimaka kosta 30 dolara ). Mogu stavit digitalni fotic, imam onaj mali razvijac slika, pa odma print. Mislim nije nis puno kompliciranije?
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 11:46   #49
Bluegirl, ovo je stvarno lijepo... Ja sam vidjela one knjige na cvjetnom i fora su skroz, ali jel ima još negdje u zg-u toga? Ja bih knjigu dojmova rado iskompletirala sa albumom? Help, jel se može naći to negdje zajedno?
Fotoalbum od ovih knjiga na Cvjetnom mi se nikako ne sviđa...
__________________
18.10.2008. The day...
Irkre is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 14:22   #50
Evo i moje knjigice!!! Malo mi je losa fotografija ali nadam se da se vidi...
http://img217.imageshack.us/img217/9...ture026ak8.jpg
__________________
Mozda ja nikada necu biti netko ali nitko nikada nece biti ja!
**bubi** is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 15:47   #51
Irkre, ja sam vidjela takve, koji imaju gore kao rupu da umetnes polaroid fotku a dolje pises...nekaj takvog sam si i ja zamislila sa svojom knjigom.
Svoju sam kupila u Ordning&Reda.

Dali ce neko imati wish tree? Ono da svatko napise neku zelju pa ti ju objesi na neko drvce? Ili je vec to tu mac (knjiga&wish). Ali opet malo zaposlis ljude .
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 19:31   #52
Quote:
Irkre kaže: Pogledaj post
Bluegirl, ovo je stvarno lijepo... Ja sam vidjela one knjige na cvjetnom i fora su skroz, ali jel ima još negdje u zg-u toga? Ja bih knjigu dojmova rado iskompletirala sa albumom? Help, jel se može naći to negdje zajedno?
Fotoalbum od ovih knjiga na Cvjetnom mi se nikako ne sviđa...
Naravno da se može. Imaš pm.
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 18:21   #53
Knjiga dojmova je pun pogodak!!!
Mi smo ujutro, kad smo stigli doma sa svadbe,prvo se otuširali pa onako svježi sjeli i čitali kaj su to nama naši gosti napisali. Bilo je i suza i smijeha!!! predobra stvar...
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 18:53   #54
Quote:
Alka Zagreb kaže: Pogledaj post
Knjiga dojmova je pun pogodak!!!
Mi smo ujutro, kad smo stigli doma sa svadbe,prvo se otuširali pa onako svježi sjeli i čitali kaj su to nama naši gosti napisali. Bilo je i suza i smijeha!!! predobra stvar...


Alka, da li vam je knjiga kružila po stolovima ili je bila na jednom mjestu gdje su vam gosti dolazili pisati?
maan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 19:18   #55
Kružila je po stolovima. Zadužila sam jednu frendicu da samo pripazi da li su se svi upisali i da se negdje ne zagubi ili zapne.
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 19:35   #56
ja sam mislila staviti knjigu na jedan poseban stol i napisati do nje da se mole gosti da se upišu u knjigu dojmoa bla, bla.....
a onda u neko doba noći da ju pustim đir po stolovima..... jedva čekam
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 19:41   #57
Quote:
Alka Zagreb kaže: Pogledaj post
Kružila je po stolovima. Zadužila sam jednu frendicu da samo pripazi da li su se svi upisali i da se negdje ne zagubi ili zapne.
Tako ću i ja napraviti, mislim da se na taj način upiše više ljudi nego da je na posebnom stolu.
maan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 00:17   #58
I ja tako mislim. Brijem da je nekim ljudima malo bed diči se i napisati nešto, a ovak kad knjiga sama dođe k njima ljepše im je i ugodnije...
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 16:37   #59
Knjigu dojmova dobili smo natrag malce zaprljanu izvana, a iznutra ispunjenu emocijama, savjetima, šalama i malo janjetine.

Nabavite si to!
__________________
Dan u kojem se nisi nasmijao, izgubljen je dan!
Najvažnija stvar koju imam na sebi je izraz mog lica
tirsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 21:08   #60
. . i moj vam je savjet da si knjigu nabavite , dragi i ja smo se fino zabavili čitajući što su nam gosti pisali!
dama19 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.