Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2006., 12:03   #21
kada bi ste mogli zamislit,tj tocno vidjet u mislima lice osobe koja vam se svidja,onako jasno,mozda bi vam se prestala svidjati
lepi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 15:14   #22

tako nekako.
__________________
idem malo vidjet šta ima na forumu
~Jesen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 19:12   #23
ljubav je slijepa...voljenu osobu gledaš "drugačijim" očima...vidiš srcem...etc.
lupus_in_gabula is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 21:02   #24
Meni se to dogadjalo kod osoba koje su mi vrlo bitne - u smislu da ih ne vidim samo fizički nego ih doživljavam kao osobe, u svoj njihovoj punini. Što mi je osoba manje bitna tj. manje sam emotivno vezana uz nju to mogu bolje vidjeti njezino lice.

To nije samo slučaj kod osoba u koje sam zaljubljena nego i kod bliskih prijatelja. Način na koji sam to prevazišla je da gledam fotografiju te osobe, onda se s vremenom mogu sjetiti lica s te fotorafije. Ali, opet ne u nekoj drugoj situaciji ili s drugom frizurom, nego baš doslovno te fotke.

Drugim riječima, gledamo srcem ne očima i ti vidiš feeling, a ne lice.
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 22:37   #25
Ljudski mozak je još jako neistraženo područje.
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 17:51   #26
Quote:
sbg kaže:
e to je istina, kada mi se netko svidja niikada ga ne mogu zamisliti, zaboravim kako izgleda!
I ja isto, nema šanse zamislit nekoga kad se zaljubim... . evo ni sad ne mogu zamislit tipa koji mi je trenutno napet... fuckk
a i inače pamtim face grozno.... broj mobitela, datum rođenja, svaku glupost i sitnicu zapamtim, ali lice - nikako!
__________________
For me, it was purely about the music, I was never a fan in the regular sense, it was all about the music.
Nothing_But_You is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.