Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2007., 02:45   #61
Evo i mene.. jos jedna Djevica.

Mogu za sebe reci da sam "tipicna". Smisao za detalje, analiticnost, toplo-hladna razdoblja, zelja da mi je zivot uvijek sredjen i bez nekih komplikacija.. sve sam to ja.

Nego, mene zanima vase misljenje o necemu.

Sto mislite o spoju Djevice i Ribe? Ja sam u podznaku Lav.
Imam sa deckom nekih problema i sve vise mi se cini da je to do nasih karaktera i polozaja zvijezda a ne do vremenske prognoze i ostalih cimbenika koji su meni samo sjene i potpuno nebitni. Nikad do sad nisam imala neke odnose sa Ribama pa nisam upoznala znak poblize, a sve Ribe koje sam i sretala nisu me previse zanimale jer mi nisu u tom trenutku zivota bile zanimljive kao osobe.. Da ne duzim - Djevica + Riba?

I poslije mi recite kako stojim sa Vodenjakom. Vec par godina imam jedan poseban odnos sa jednim vodenjakom ali se ja bojim upustiti u bilo kakve ozbiljnije emotivne odnose iz nekog razloga. Mozda zato sto mi je previse drag.

Prosvijetlite jednu emocijonalno zbunjenu Djevicu.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 23:26   #62
Quote:
OkatoZlo kaže: Pogledaj post
Evo i mene.. jos jedna Djevica.


Sto mislite o spoju Djevice i Ribe? Ja sam u podznaku Lav.
Imam sa deckom nekih problema i sve vise mi se cini da je to do nasih karaktera i polozaja zvijezda a ne do vremenske prognoze i ostalih cimbenika koji su meni samo sjene i potpuno nebitni. Nikad do sad nisam imala neke odnose sa Ribama pa nisam upoznala znak poblize, a sve Ribe koje sam i sretala nisu me previse zanimale jer mi nisu u tom trenutku zivota bile zanimljive kao osobe.. Da ne duzim - Djevica + Riba?


Prosvijetlite jednu emocijonalno zbunjenu Djevicu.
eeej,evo mogu ti reći o toj kombinaciji djevica-riba iz svog iskustva. dakle,pri upoznavanju je bilo nerazumijevanja,poslije nerazumijevanje....ja kao djevica nikad nebi progovorila o osjećajima,bila sam previše hladna,a on jedva čekao da je nešto kažem i tako..na kraju sam ja malo popustila tj. rekla nešto lijepo i tako...u svim horoskopima piše da to baš i nije najsretnija kombinacija ali ako se savladaju početne prepreke da se to može pretvoriti u dugu i romantičnu vezu ..i eto meni se isplatilo... dobre su ribice...malo te podignu i tako..ko neka droga samo nemoj previše sa svojim realnim razmišljanjima..to njih ne zanima.
__________________
Put your hands in the air and give me all your money!
female is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 12:15   #63
Pa u biti je stvar u tome da je on mene otvorio i ja sam njega pustila iz hladnog hodnika u sobu punu ljubavi i sad se on malo povlaci. Mene je to uzasno povrijedio i sad se bojim pokazati mu opet koliko ga volim.

Ma, kompliciram, svi mi to govore, a ne mogu protiv sebe.

Hvala ti na savjetu, pricekat cu jos da vidim kako ce se stvari razvijati, samo me malo strah da su Ribe previse uzivljene u svoj svijet i ne pustaju nikoga unutra.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 17:18   #64
ja sam djevica, podznak rak (10.09.), a dragi mi je lav, podznak također lav (24.07.)...
inače sam se s lavovima uvijek dobro slagala, a sad sam dobila jednog pravog i baš mi je super s njim

što se tiče osobina koje karakteriziraju djevice, moram priznati da što sam starija, to ih više kužim kod sebe...oštrim ih!
ex-lazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 18:51   #65
Quote:
ex-lazy kaže: Pogledaj post

što se tiče osobina koje karakteriziraju djevice, moram priznati da što sam starija, to ih više kužim kod sebe...oštrim ih!

istina..i meni su neke stvari puno jasnije nego prije..sama sebi dolazim do izražaja onak kužim se u sebe...sad glupo mi je reć da je to na temelju horoskopa ,ali ipak kad sam pročitala sve o djevici onak začudilo me koliko toga je istina.
__________________
Put your hands in the air and give me all your money!
female is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 22:09   #66
Quote:
OkatoZlo kaže: Pogledaj post
Evo i mene.. jos jedna Djevica.

Mogu za sebe reci da sam "tipicna". Smisao za detalje, analiticnost, toplo-hladna razdoblja, zelja da mi je zivot uvijek sredjen i bez nekih komplikacija.. sve sam to ja.

Nego, mene zanima vase misljenje o necemu.

Sto mislite o spoju Djevice i Ribe? Ja sam u podznaku Lav.
Imam sa deckom nekih problema i sve vise mi se cini da je to do nasih karaktera i polozaja zvijezda a ne do vremenske prognoze i ostalih cimbenika koji su meni samo sjene i potpuno nebitni. Nikad do sad nisam imala neke odnose sa Ribama pa nisam upoznala znak poblize, a sve Ribe koje sam i sretala nisu me previse zanimale jer mi nisu u tom trenutku zivota bile zanimljive kao osobe.. Da ne duzim - Djevica + Riba?

I poslije mi recite kako stojim sa Vodenjakom. Vec par godina imam jedan poseban odnos sa jednim vodenjakom ali se ja bojim upustiti u bilo kakve ozbiljnije emotivne odnose iz nekog razloga. Mozda zato sto mi je previse drag.

Prosvijetlite jednu emocijonalno zbunjenu Djevicu.
Reci mi dan,mjesec i godinu kad ste ti i on (riba i vodenjak) rođeni. Zna biti jako dobra kombinacija, u oba slučaja.
Fermine is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 14:36   #67
Quote:
Fermine kaže: Pogledaj post
Reci mi dan,mjesec i godinu kad ste ti i on (riba i vodenjak) rođeni. Zna biti jako dobra kombinacija, u oba slučaja.
Riba i vodenjak su ta dva muskarca u mom zivotu, ne ja, nadam se da se to kuzi iz teksta.

Ja - 16.09.1986
Riba - 18.03.1986
Vodenjak - 04.02.1980.

Prosvjetli me jer se sama ne mogu.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 17:54   #68
Moj bratić je djevica, to je toliko veseo, duhovit i optimističan čovjek, ma milina.
Znam još dvije ženske djevice, obje su prekrasne.
Pogotovo jedna koju sam nedavno upoznala, ta mala ima ono najljepše što žena može imat u sebi - onu pravu, živu mladost koja isijava iz nje. Žena-djevojčica, vječito zaigrana i nasmijana.
Šteta što većina žena to izgubi u relativno mladoj dobi te se pretvore u agresivne babuskare
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 10:47   #69
Djevice moje, danas nam saturn ulazi u naš znak
Čekaju nas skoro 3 šugave godine
Tako me je strah.
Ja već osjećam negativni utjecaj, već 2 tjedna sam bolesna, nemam snage za ništa.
Jel ima još koja djevica da osjeća negativni saturnov utjecaj?
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 10:50   #70
e, da, kad smo kod ovih slaganja znakova, ja nikako ne mogu na zelenu granu sa ribama i strijelcima(u podznaku sam jarac).
to su mi totalno čudni ljudi
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 11:13   #71
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
djevice su mi najhladniji znak.
bojim ih se.
jarci su ti najhladniji znak
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 11:19   #72
Quote:
~B.Davies~ kaže: Pogledaj post
ma nije istina, neke od nas bi. Ja neam s tim problema. Mislim da čovjek može veću grešku napravit ako NE pokaže osjećaje, nego ako ih pokaže...
tako je!
ja svoje osjećaje itekako pokazujem(možda i previše nego što bih trebala)
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 11:22   #73
Quote:
Self-portrait kaže: Pogledaj post
Ma kakvi, nisu djevice bezobrazno kriticne. One su analiticne, zahtijevne ali i puno daju, vjerne su kao prijatelji.
One su vise - tihi kriticari . One "babetine" koje svima sole pamet i tracaju naokolo nikad nisu djevice. Najveci traceri su vage i skorpije, prema mom iskustvu.
Djevicu ne zanimaju oni s kojima nema nekakav "odnos" , djevice najcesce gledaju svoja posla, nisu zavidne ni zlobne. Pa im je i kritika konstruktivna, i izgovaraju je samo onome koga vole .
Prepristojne su i prestidljive da bi nekome tek tako u oci rekle nesto neugodno (to najlakse cine vatreni znakovi)

vage i blizanci najviše tračaju, po mom iskustvu.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 12:58   #74
Hmm..oćel netko objasnit tu trostrukost, dvostrukost, stostrukost...
Tamo smo bili zapeli
bema is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 14:49   #75
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
Djevice moje, danas nam saturn ulazi u naš znak
Čekaju nas skoro 3 šugave godine
Tako me je strah.
Ja već osjećam negativni utjecaj, već 2 tjedna sam bolesna, nemam snage za ništa.
Jel ima još koja djevica da osjeća negativni saturnov utjecaj?
kaj ? kaj ? kaj?? tri godine ? objasni odkud ti to?? saturn nije dobar? vec analiziram ....
i mene pogađaju same bolesti raznovrsne u zadnje vrijeme
__________________
Put your hands in the air and give me all your money!
female is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 17:36   #76
Quote:
female kaže: Pogledaj post
kaj ? kaj ? kaj?? tri godine ? objasni odkud ti to?? saturn nije dobar? vec analiziram ....
i mene pogađaju same bolesti raznovrsne u zadnje vrijeme

da ,pa zar nisi znala to za saturn?
ja ti astrologiju intenzivno proučavam već 13 godina(najviše sam naučila iz onog časopisa Astro magazin, kupujem ga 13 god svaki mjesec).
točnije nesretno razdoblje će nam trajati od danas pa do 21.7.2010

preporučujem ti da si ovaj mjesec kupiš taj Astro magazin(ovaj broj je posebno koristan nama djevicama, jer smo slavljenici mjeseca, pa imaš i godišnju prognozu za djevice,a sve su objasnili za saturn)
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 18:02   #77
neću se ja tak igrati
pa tek se sve posložilo i krenulo dobro...
glupi saturn :furi_se:
e da, a jel zna neko kak se slažu ženska djevica, u podznaku jarac i muški bik-bik?
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 18:17   #78
Tinach, i ti si djevica, u podznaku jarac?
čuj, ova kombinacija nije loša, ali bi vam zbog podznaka obojima bolje odgovarali vodeni znakovi(tebi rak,njemu škorpion).
ja sam imala dečka bika(ne znam šta je bio u podznaku,davno je bilo), i nismo si baš nešto pasali.
inače, bikovima sam jako privlačna, ne znam zašto, a i oni meni, ali na duge staze, baš i ne funkcionira.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 18:18   #79
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
Tinach, i ti si djevica, u podznaku jarac?
čuj, ova kombinacija nije loša, ali bi vam zbog podznaka obojima bolje odgovarali vodeni znakovi(tebi rak,njemu škorpion).
ja sam imala dečka bika(ne znam šta je bio u podznaku,davno je bilo), i nismo si baš nešto pasali.
inače, bikovima sam jako privlačna, ne znam zašto, a i oni meni, ali na duge staze, baš i ne funkcionira.
je, astrološke blizanke, a?
ja sam okružena s tolko bikova da je to bolesno
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 18:22   #80
da,i ja sam djevica,podznak jarac.
isto sam okružena bikovima
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.