Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2007., 13:26   #61
Quote:
7777777 kaže: Pogledaj post
Ma, nismo mi baš tak bespomoćne kak se činimo, neke imaju i zube?!

I ljigave smo ponekad, sve ovisi o situaciji, treba se snaći, ne?
istina..
ja znam kada mi prekipi biti tako bezobrazna i hladna da mi ponekad (najčešće ) kasnije bude žao što sam nekom nešto rekla..

ali znam pokazat zube
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 13:29   #62
Kad me neko povrijedi dosta mislim o tome kao npr zašto baš mene, nek me pusti na miru, pa šta to ne valja...
__________________
ljudi koristite caps losk lol
kokolo:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 13:35   #63
jooj to mene ubija, jednostavno ne mogu izbacit to iz glave "zašto? zašto baš meni mora biti tako? zbog čega je to napravio itd..."
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 02:35   #64
Moj mjesec je u ribicama ,i vjerovatno zato visim na astrologiji (trenutno je u konjunkciji sa uranom)
Ribama je dovoljno da sa nekim provedu par dana da mu se uvuku u dušu.Tačno će znati kako sa tom osobom treba,kako da joj ugodi ..i kakva god da je ta osoba prava riba je nikada neće osuđivati,ona je razumije,zna kako joj je,zna da je za to kriva neka ljudska slabost,a to imamo svi,zar ne..Prava riba odbija da vidi mane osobe koju voli,uvijek traži neku vrlinu da se za nju uhvati
sagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 20:01   #65
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
Apropos laganja, mislim da su Ribe najveći lažovi .
Imala sam nekoliko muškaraca riba. Nekako mi je sudbinski namijenjen taj znak, kako bi inače objasnila da zauzimaju valjda 50% muškaraca s kojima sam imala veze. Što je čudno, budući da sam ja blizanac, ali tumačim da je to zato jer mi je mjesec u ribama pa me intuitivno privlače.
U svakom slučaju, ovo što je diki navela je točno, iako ipak ne za sve ribe. Jedan od mojih bivših riba je patološki lažov (graniči s psihičkom bolesti), i zbog toga je imao velikih problema sa svijetom oko sebe (ono, malo je pretjerao... ).
Jedan drugi frajer riba je imao najljepše oči koje sam ikada vidila (u podznaku je bio škorpion). Ono kad nekoga pogledaš u oči i više ne percipiraš ništa oko sebe, potpuna hipnoza. Nešto nevjerojatno!
Najviše volim kod muškaraca riba što nisu nimalo agresivni i s njima se zaista nikada ne osjećam na bilo koji način ugroženo. A s drugim muškarcima je to čest slučaj - neke macho spike i sl, to mi je
Što se žena riba tiče i s njima se dobro slažem, i mama mi je riba.
__________________
Zar su tvoja uvjerenja tako slaba da ne mogu opstati uz moja?
Drakulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 20:04   #66
što se tiće riba i laganja - moram priznati da je istina, ali ribe lažu da ih nitko ne otkrije...

sjećam se
kad sam zbog nečega uvjerila prijatelja da ja i frendica nismo bile u kafiću jednu subotu, a taj frend nas je tamo vidio i još smo pričali
na kraju je mislio da je bio toliko pijan da mu se pričinilo
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 21:58   #67
Ribice ne lažu,one jednostavno su toliko osjećajne da ne žele da vas povrijede grubom iskrenošću,ono malo je uljepšaju..
Dakle sve zavisi kako se gleda na to
Ovan i lav kad već lažu,lažu da bi ispali fece
sagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 22:01   #68
Quote:
sagan kaže: Pogledaj post
Ribice ne lažu,one jednostavno su toliko osjećajne da ne žele da vas povrijede grubom iskrenošću,ono malo je uljepšaju..
Dakle sve zavisi kako se gleda na to
Ovan i lav kad već lažu,lažu da bi ispali fece
e, vidiš, to je točno. istinu treba servirati u najljepšem paketu zajedno sa poljupcima, zagrljajima, epitetima i tome slično
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 22:34   #69
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
e, vidiš, to je točno. istinu treba servirati u najljepšem paketu zajedno sa poljupcima, zagrljajima, epitetima i tome slično
I ne skidati ružičaste naočare
__________________
Niko nije obavezan da drugog voli više od sebe samoga
sagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 22:42   #70
samo mi jedna stvar nije jasna, činjenica je da sve gledamo kroz ružičaste naočale, znači samim time sve gledamo sa svjetle, vedre strane i to nas na neki način "drži na životu", uljepšava nam dan, no zašto se onda osjećamo tako nesretno?!
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 15:14   #71
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
što se tiće riba i laganja - moram priznati da je istina, ali ribe lažu da ih nitko ne otkrije...

sjećam se
kad sam zbog nečega uvjerila prijatelja da ja i frendica nismo bile u kafiću jednu subotu, a taj frend nas je tamo vidio i još smo pričali
na kraju je mislio da je bio toliko pijan da mu se pričinilo
eee o tom pričam upravo tak sam u stanju nekom zamazat oči
__________________
Na obodu su kruga početak i svršetak zajedno.
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 15:19   #72
ja sam baš i bivšem rekla, ja da hoću tebi mogu muljat, al ja muljam sa stilom i ti nikada ne bi saznao to, i upravo zbog toga nemoj se ni trudit meni muljat jer sam te prokužila odmah...

on ide smuljat muljatora
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 15:20   #73
Al zato meni nijedna ribica ne može muljat
Moj dragi probao pa se loše proveo
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 15:35   #74
meni je najbolje kad me mama, koja već u dušu poznaje moj stil muljanja, pusti da živim u uvjerenju da sam je smuljala, a onda me, mudra kakva je, nakon nekog vremena (kad se ja, naravno, opustim i sve zaboravim) podvrgne unakrsnom ispitivanju na kojem jedva izvučem živu glavu.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 16:17   #75
meni se nikad nije dogodilo da me starci otkriju ak slažem.
(nikom drugom ni ne lažem - osim kad je trebalo markat pa smislim neku dobru priču s podlogom i prodam profama al to se ne računa)

nisam ja amater
__________________
Na obodu su kruga početak i svršetak zajedno.
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 16:19   #76
ja općenito ne lažem, osim ako se radi o životu i smrti
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 16:21   #77
pa s mojim starcima se uglavnom radi o životu il smrti

nije da mi je zabavno lagati ili tak neš
__________________
Na obodu su kruga početak i svršetak zajedno.
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 16:24   #78
Quote:
polyhymnia kaže: Pogledaj post
meni se nikad nije dogodilo da me starci otkriju ak slažem.
(nikom drugom ni ne lažem - osim kad je trebalo markat pa smislim neku dobru priču s podlogom i prodam profama al to se ne računa)

nisam ja amater
nisi amater, ali si mlada , pa misliš da te ne kontaju
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 16:24   #79
a vidiš recimo slagat ću ako treba, ali mrzim kad mi netko laže, ne može me ništa povrijediti više ako mi netko laže u facu ili naživcirati kada mi stara laže u facu, a znam da laže
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 16:44   #80
Quote:
diki kaže:
nisi amater, ali si mlada , pa misliš da te ne kontaju
jesam mlada ali nisam glupa. lagala sam im samo oko stvari koje jednostavno NISAM mogla reć istinu jer bi me zaklali. s obzirom da mi je vrat na mjestu - nisu skužili. neke stvari sam naknadno rekla staroj, nakon par godina. starom ću pak neke stvari prešutit za uvijek jer mislim da bi ga jako povrijedile. kažem, nisam lagala oko sitnica pa da skuže i šute oko njih, nego stvarno kad bih morala i oko velikih stvari, i splela bih nevjerojatnu mrežu oko tog, tak da se nemre skužit osim ako je sama ne raspletem.
ok, moje riječi sad tu ne moraju niš značit, sigurno nekom zvuče ko lovačke i naivne al kaj ja tu mogu. tko me skuži skuži, tko ne niš, možda drugi put.
__________________
Na obodu su kruga početak i svršetak zajedno.
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:31.