Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2009., 18:18   #41
Quote:
Astrice kaže: Pogledaj post
Naravno da je,ne budi lijen i odi tam na zadnji post. Poanta je sljedeća:
Cura se natrpla tableta.Obznanila to na forumu.Uznemirila forumaše toliko da su zvali policiju.Za 10-ak sati se probudila i javila na forum.Ni izvinila se nije i još tražila da neko od forumaša obavijesti policiju da je živa.Mada Pospani i Madsen su odma skužili da to nije pravo samoubojstvo jer obojica su to pokušali pa su ostali živi.E zbog takvih ja ovaj post ne shvaćam ozbiljno.A ti ako hoćeš možeš slobodno da ga tako shvatiš.
ja nemam grižnju savijest zbog toga što sam napisala upravo zbog toga,ako mogu pomoći rado ću to učiniti,sve za jedan život-tko spasi jedan život spasio je cijeli svijet,ali to mora osoba sama dozvoliti da joj se da podrška...evo ako je autor živ nek nam se javi,svi ćemo učiniti nešto,pomoći savijetima,...ali takav post pa nejavljanje...loše-loše za ostale forumaše..
leptirica 2 is offline  
Old 26.01.2009., 18:19   #42
Quote:
Ignorabimus kaže: Pogledaj post
Pozdrav
A to si ti Chelated...fakat si nas digo sve...
Derviš is offline  
Old 26.01.2009., 18:19   #43
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
ja nemam grižnju savijest zbog toga što sam napisala upravo zbog toga,ako mogu pomoći rado ću to učiniti,sve za jedan život-tko spasi jedan život spasio je cijeli svijet,ali to mora osoba sama dozvoliti da joj se da podrška...evo ako je autor živ nek nam se javi,svi ćemo učiniti nešto,pomoći savijetima,...ali takav post pa nejavljanje...loše-loše za ostale forumaše..
Ma kakva griznja al ne kontas da nas tip sprda,pa stvarno je kreten nad kretenima
viper001 is offline  
Old 26.01.2009., 18:19   #44
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
ja nemam grižnju savijest zbog toga što sam napisala upravo zbog toga,ako mogu pomoći rado ću to učiniti,sve za jedan život-tko spasi jedan život spasio je cijeli svijet,ali to mora osoba sama dozvoliti da joj se da podrška...evo ako je autor živ nek nam se javi,svi ćemo učiniti nešto,pomoći savijetima,...ali takav post pa nejavljanje...loše-loše za ostale forumaše..
Bude se autor javio kad se probudi.
Astrice is offline  
Old 26.01.2009., 18:19   #45
Ja samo želim komentirati sve Vas koji pišete na ovoj temi: prekrasni ste....I Astrice kao oprez i protuteža.
Poslije Vaših komentara stvarno se čovjek ljepše osjeća.
I nadam se da je s pokretačem topica sve OK, a ne bih mu zamjerila ni da se ružno našalio. Najbitnije je da se ne oduzme jedan život.
Zlatokosa is offline  
Old 26.01.2009., 18:21   #46
Quote:
viper001 kaže: Pogledaj post
Ne mos glavom kroz zid ali ljudi ja pocinjem sumljat u sve ovo,obratite paznju na ovog igromabusa ili kako li vec.Tip ima jedan jedini post i to bas ode i to samo pise pozdrav i ona ikona sa mahanjem,ako je sve ovo prevara ja bi ga najradje kroz sake malo provuka
Čovijek se tek uključio na forum pa nas samo uljudno pozdravlja,ono-javlja se čovijek...nevjerujem da je to pozdrav tipa goodbye..previše pozivitive zrači..
leptirica 2 is offline  
Old 26.01.2009., 18:22   #47
@ Zlatokosa tnx al na ovakve sam postove oguglala naprosto je previše takvih primjera kao ovaj kojeg sam spomenula.
Astrice is offline  
Old 26.01.2009., 18:24   #48
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Čovijek se tek uključio na forum pa nas samo uljudno pozdravlja,ono-javlja se čovijek...nevjerujem da je to pozdrav tipa goodbye..previše pozivitive zrači..
Pa to ti je isti tip i to bolesni tip koji se sad nama smije,koji jadnik
viper001 is offline  
Old 26.01.2009., 18:24   #49
Quote:
viper001 kaže: Pogledaj post
Ne mos glavom kroz zid ali ljudi ja pocinjem sumljat u sve ovo,obratite paznju na ovog igromabusa ili kako li vec.Tip ima jedan jedini post i to bas ode i to samo pise pozdrav i ona ikona sa mahanjem,ako je sve ovo prevara ja bi ga najradje kroz sake malo provuka
A maloprije si me popljuvao.Koji preokret.
Astrice is offline  
Old 26.01.2009., 18:26   #50
Neznam kaj ste se tu uzbunili? Pa ako nas je recimo i prevario a mi bili dobri, htjeli pomoći itd. Meni je užitak da pomognem, ako je to nekome zabavno, pa i meni je zabavno da pomažem.
Derviš is offline  
Old 26.01.2009., 18:28   #51
Quote:
Astrice kaže: Pogledaj post
Naravno da je,ne budi lijen i odi tam na zadnji post. Poanta je sljedeća:
Cura se natrpla tableta.Obznanila to na forumu.Uznemirila forumaše toliko da su zvali policiju.Za 10-ak sati se probudila i javila na forum.Ni izvinila se nije i još tražila da neko od forumaša obavijesti policiju da je živa.Mada Pospani i Madsen su odma skužili da to nije pravo samoubojstvo jer obojica su to pokušali pa su ostali živi.E zbog takvih ja ovaj post ne shvaćam ozbiljno.A ti ako hoćeš možeš slobodno da ga tako shvatiš.
Astrice,pročitah link,to su tvoji ˝kolege˝ s depresija-foruma.Krasni ljudi.
Ali nema razloga da zato ne povjerujemo čovjeku sada.
znashtikosam is offline  
Old 26.01.2009., 18:28   #52
Quote:
patikus kaže: Pogledaj post
Cek ti to govoris iz iskustva ili?
Nije tema...
Derviš is offline  
Old 26.01.2009., 18:32   #53
Quote:
Derviš kaže: Pogledaj post
Neznam kaj ste se tu uzbunili? Pa ako nas je recimo i prevario a mi bili dobri, htjeli pomoći itd. Meni je užitak da pomognem, ako je to nekome zabavno, pa i meni je zabavno da pomažem.
Ovo bi trebao biti zaključak...
Zlatokosa is offline  
Old 26.01.2009., 18:34   #54
Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
Astrice,pročitah link,to su tvoji ˝kolege˝ s depresija-foruma.Krasni ljudi.
Ali nema razloga da zato ne povjerujemo čovjeku sada.
Oprez uvijek svugdje i svagda. Nikad se ne zna.
Astrice is offline  
Old 26.01.2009., 18:55   #55
Quote:
Zlatokosa kaže: Pogledaj post
Ovo bi trebao biti zaključak...
Eto, meni je drago ako sam uspio sumirati...

Ali ima jedna druga stvar. Može zaista netko doći i otvoriti ovakvu temu i onda mi, 'navikli' na takve teme, odustanemo u startu ili u najboljem slučaju okrenemo na šalu. Takva naša reakcija može dodatno pojačati želju za samoubistvom zbog ignoriranja jer ovaj/ova će reći- ' eto koliko vrijedim, niti na forumu nikog nije briga...'

Zato hrabro i nedajte se, o vi koji volite da pomažete, pomažite jer činiti dobro može imati samo dobre posljedice. Niko vas nikada neće uspjeti poniziti zato što ste učinili dobro djelo, ako se toga bojite...

Da se otvori hiljadu ovakvih tema, ako sam na forumu, ja ću napisati hiljadu postova, u okviru svog znanja i ne zanima me jel nas vara ili ne.
Derviš is offline  
Old 26.01.2009., 19:31   #56
Quote:
Chelated kaže: Pogledaj post
Pišem ovaj post zato što ne znam gdje drugdje napisati ovo oproštajno pismo. Nemam obitelji, prijatelja, živim sam, tako da je ovo jedino mjesto na kojem se mogu nadati da će netko pročitati neke od zadnjih stvari koje sam imao na umu.

Odlučio sam si oduzeti život. Napokon sam shvatio što uistinu znači ne imati razlog za nastavljanjem s životom. Sve što učinim me psihički uništi, svaka akcija koju napravim ima reakciju u obliku nekakve nepremostive tuge. Što god vidim ili proživim, u meni izaziva nekakav očaj. Shvatio sam da je jedini način da se ovoga riješim, da ne provodim dane pitajući se zašto mi se to događa, da to napokon i završim.

Vjerojatno, a skoro i sigurno, za mene nema pomoći ili drugog izlaza. Moglo bi se reći da je život pobijedio, ali mi je svejedno. Napokon ću poduzeti nešto.

Smislio sam način koji će osigurati da nitko ne nađe moje tijelo, a pošto nitko neće primijetiti da me nema, bar neću biti u vijestima i biti posmrtno izložen onome s čim sam se borio cijeli život.

Nadam se da će barem par osoba pročitati ovo, te da moje zadnje riječi neće proći neviđeno, u istom tonu kao i ostatak mog života.

S ovime vas pozdravljam. Zbogom.

Hej, šta ti bi? Ne može biti baš tako očajna situacija. Ja isto nemam obitelji, roditelji su mi umrli, iako sam u vezi (koja me više ne zadovoljava) i imam nešto prijatelja, tužna sam i očajna zbog određenih stvari koje mi se trenutno događaju, ipak ne pomišljam na najgore. Ako ništa drugo, nabavi psa ili macu ili neku životinjicu, one su dobar "lijek" za takvo psihičko stanje i daju puno ljubavi. Predpostavljam da si negdje zaposlen, te da na poslu imaš bar kojeg
prijatelja. Nije sve crno. Ako nitko drugi, ja ću ti biti prijatelj.
FIŽA is offline  
Old 26.01.2009., 19:44   #57
Quote:
Astrice kaže: Pogledaj post
A maloprije si me popljuvao.Koji preokret.
Jer nisam ima razloga za nevjerovat a ti odmah reagiras u tom cinicnom tonu i ovaj dervis sve dobro kaze,pogledaj njega
viper001 is offline  
Old 26.01.2009., 20:55   #58
Quote:
viper001 kaže: Pogledaj post
Pa to ti je isti tip i to bolesni tip koji se sad nama smije,koji jadnik
joj mene,uopće nisam povezalakako ste sigurni da je to on?I meni je bilo malo čudno ali se nisam htjela sprdati-jer sam mislila šta ako je neko stvarno to i učinio,joj nas... al ipak sam znala da postoji mogućnost da nas neko sprda...jako dobar vic
leptirica 2 is offline  
Old 26.01.2009., 20:59   #59
Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
Astrice,pročitah link,to su tvoji ˝kolege˝ s depresija-foruma.Krasni ljudi.
Ali nema razloga da zato ne povjerujemo čovjeku sada.
Tako je
leptirica 2 is offline  
Old 26.01.2009., 21:33   #60
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Ti i nisi neki depresivac dok tako poetično slažeš post što je u biti dobro za dizanje drugih forumaša...
najveći komičari su često jako veliki depresivci( Hugh Laurie(doktor haus),Jim Carry...npr)...tako da...
lemonshine is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:42.