Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2013., 18:18   #261
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Pisao je piskavac o tome na jednom drugom forumu. ali mu je tema ošla na kvasinu jerbo nije bilo zainteresiranih. Možda tebe zanima, pa ti preko pp kažem gdje je to. Jerbo se nesmiju reklamirati drugi forumi preko postova.
Možeš li meni isto reći kad si već to spomenuo?
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 18:40   #262
https://www.facebook.com/pagepripyat evo ovdje imate par slikica......
ivanx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 21:34   #263
Quote:
Bassanac kaže: Pogledaj post
Procitah cijelu temu i nisam spazio da je ikome, u ovo vrijeme urota, palo na pamet da je Rus mozda namjerno izazvao eksploziju reaktora u svrhu proucavanja efekta radijacije na pucanstvo?

Ne tvrdim da je tako, ali u duhu onih prica kako se Amer sam zabio u svoje tornjeve, palo i meni ovo na pamet
nemoj opet o teoriji zavjere...molim te...radije sviraj dernek na svojoj gitari.
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 22:10   #264
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
...radije sviraj dernek na svojoj gitari.
Ostavi se ti, momak, moje gitare...
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 00:17   #265
Pogledao sam nekoliko dokumentaraca na temu Pripjat/Černobil posljednjih dana i mogu samo reć da je kontrast u priči fascinantan. S jedne strane nehumani pristup tadašnjeg javnog obavještavanja, s druge nevjerojatne sudbine ljudi koji su gradili sarkofag i čistili ruševine, pritom riskirajući živote.

Strašno koliko je tu godina zataškavanja, pokušaja skrivanja pravih razmjera tragedije, samo još jedan dokaz da su ljudi dno postojanja. Fascinantna priča, ne ponovilo se. Inače, ima kakvih naznaka o početku gradnje novog sarkofaga?
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 11:07   #266
Quote:
Nimoy kaže: Pogledaj post
Pogledao sam nekoliko dokumentaraca na temu Pripjat/Černobil posljednjih dana i mogu samo reć da je kontrast u priči fascinantan. S jedne strane nehumani pristup tadašnjeg javnog obavještavanja, s druge nevjerojatne sudbine ljudi koji su gradili sarkofag i čistili ruševine, pritom riskirajući živote.

Strašno koliko je tu godina zataškavanja, pokušaja skrivanja pravih razmjera tragedije, samo još jedan dokaz da su ljudi dno postojanja. Fascinantna priča, ne ponovilo se. Inače, ima kakvih naznaka o početku gradnje novog sarkofaga?
Pa mislim da bi do 2015-2016. trebao već natkrivati taj reaktor. Jerbo se stari sarkofag polako raspada.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 16:37   #267
provjerio sam,put iz kieva u pripyat stoji od 275e do 350e, evo stranica sa svim informacijama- http://chernobylwel.com/
ivanx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 17:26   #268
Quote:
ivanx kaže: Pogledaj post
provjerio sam,put iz kieva u pripyat stoji od 275e do 350e, evo stranica sa svim informacijama- http://chernobylwel.com/
Je li to samo put ili je u cijenu uračunato i razgledavanje grada?
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 17:14   #269
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Je li to samo put ili je u cijenu uračunato i razgledavanje grada?
imas sve informacije na stranici od koje sam stavio linik.da i razgledavanje i hrana,posjet crvenim sumama i jos mnogo toga,sve ti pise tamo...
ivanx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 20:58   #270
danas,polako ali sigurno je sve manje informacija o nesreci,mislim na vide.....eto prije jedno mjesec dana sam na you tub-u gledao jedan dokumentarac u dva dijela,savki po neznam tocno 20 min. i evo danas slucajno probam ga nac a nema ga...vidio sam na forumu da je netko postavio par linkova,nesto vezano uz cernobil ali ih nema kao sto je netko na te linkove odgovorio da prisiljavalju ljude da brisu vide...pa sad pogledajte vi ukraince,nakon skoro 27 g. oni i dalje skrivaju prave razmjere nesrece i uklanjaju vecinu dokumentaraca za koje oni misle da posjeduju ekakve informacije koje nebi trebali posjedovati....a taj dokumentarac ima sve od davanja ajmo rec zaovjedi da se napravi taj test do same eksplozije,iskaze ljudi koji su vodili reaktor,vatrogasaca,vojnika nekog,mislim pukovnika koji je vodio te likvidatore bas su super napravili sve...imali su vide koje nitijedan drugi dok. nije imao,davanje priznanja i nagrade likvidatorima.....staces takav je zivot....
ivanx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 21:33   #271
Quote:
ivanx kaže: Pogledaj post
danas,polako ali sigurno je sve manje informacija o nesreci,mislim na vide.....eto prije jedno mjesec dana sam na you tub-u gledao jedan dokumentarac u dva dijela,savki po neznam tocno 20 min. i evo danas slucajno probam ga nac a nema ga...vidio sam na forumu da je netko postavio par linkova,nesto vezano uz cernobil ali ih nema kao sto je netko na te linkove odgovorio da prisiljavalju ljude da brisu vide...pa sad pogledajte vi ukraince,nakon skoro 27 g. oni i dalje skrivaju prave razmjere nesrece i uklanjaju vecinu dokumentaraca za koje oni misle da posjeduju ekakve informacije koje nebi trebali posjedovati....a taj dokumentarac ima sve od davanja ajmo rec zaovjedi da se napravi taj test do same eksplozije,iskaze ljudi koji su vodili reaktor,vatrogasaca,vojnika nekog,mislim pukovnika koji je vodio te likvidatore bas su super napravili sve...imali su vide koje nitijedan drugi dok. nije imao,davanje priznanja i nagrade likvidatorima.....staces takav je zivot....
E pa... zato se lijepo instalira youtube downloader, jednom-dvaput tokom par godina ili nekoliko godina radnog vijeka jednog kompa kupi kakav eksterni hard diskić, (ili dokupi još jedan unutarnji) i sve što je vrijedno, downloada u komp, pa ne externi hard.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 22:16   #272
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
E pa... zato se lijepo instalira youtube downloader, jednom-dvaput tokom par godina ili nekoliko godina radnog vijeka jednog kompa kupi kakav eksterni hard diskić, (ili dokupi još jedan unutarnji) i sve što je vrijedno, downloada u komp, pa ne externi hard.
imam program za skidanje s you tuba i imam laptop i hrd disk,samo sto sam zaboravi skinit,nisam mislio da ce ga izbrisat...
sad cu skidar ak nadjem neke dobre dokumentarce...
ivanx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 22:59   #273
Quote:
ivanx kaže: Pogledaj post
imam program za skidanje s you tuba i imam laptop i hrd disk,samo sto sam zaboravi skinit,nisam mislio da ce ga izbrisat...
sad cu skidar ak nadjem neke dobre dokumentarce...
Bolje da si ti uplatis jedan kratki tecaj daktilografije... NHF
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 23:01   #274
Svi se ti dokumentarci brisu na zahtjev nositelja autorskih prava, Cernobil je uvijek aktualna tema pa je za ocekivati kako se takav dokumentarac moze i prodati na strana trzista, a cemu skidanje s Jubito svakako steti.

Da je nekome bas stalo zamraciti istinu takav dokumentarac nikad ne bi bio niti snimljen, posebno u Ukrajini.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 00:23   #275
Quote:
ivanx kaže: Pogledaj post
danas,polako ali sigurno je sve manje informacija o nesreci,mislim na vide.....eto prije jedno mjesec dana sam na you tub-u gledao jedan dokumentarac u dva dijela,savki po neznam tocno 20 min. i evo danas slucajno probam ga nac a nema ga...vidio sam na forumu da je netko postavio par linkova,nesto vezano uz cernobil ali ih nema kao sto je netko na te linkove odgovorio da prisiljavalju ljude da brisu vide...pa sad pogledajte vi ukraince,nakon skoro 27 g. oni i dalje skrivaju prave razmjere nesrece i uklanjaju vecinu dokumentaraca za koje oni misle da posjeduju ekakve informacije koje nebi trebali posjedovati....a taj dokumentarac ima sve od davanja ajmo rec zaovjedi da se napravi taj test do same eksplozije,iskaze ljudi koji su vodili reaktor,vatrogasaca,vojnika nekog,mislim pukovnika koji je vodio te likvidatore bas su super napravili sve...imali su vide koje nitijedan drugi dok. nije imao,davanje priznanja i nagrade likvidatorima.....staces takav je zivot....
Na ovoj stranici imaš gotovo svakodnevno vijesti o Černobilu http://enenews.com/category/location/international

Na youtube-u sve više i više brišu. probaj na vimeo-u, tamo još ništa nisam vidla da su obrisali. Uz to, ljudi koji uploadaju na youtube u dijelovima, uglavno na vimeo stave u komadu.
Evo par filmića o chernobilu (ako te ne smeta što nemaju titl)
http://vimeo.com/search?q=chernobil
Sedma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 09:30   #276
Quote:
ivanx kaže: Pogledaj post
provjerio sam,put iz kieva u pripyat stoji od 275e do 350e, evo stranica sa svim informacijama- http://chernobylwel.com/
Planiram ovo ljeto skočiti do Pripyata i to s ovom agencijom http://tour2chernobyl.com/
Cijena kod njih $170 (~135 €).
__________________
top liste svih vrsta
kung-fuhrcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 14:45   #277
Quote:
Bassanac kaže: Pogledaj post
Bolje da si ti uplatis jedan kratki tecaj daktilografije... NHF
zasto?
ivanx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 14:48   #278
Smile

Quote:
Sedma kaže: Pogledaj post
Na ovoj stranici imaš gotovo svakodnevno vijesti o Černobilu http://enenews.com/category/location/international

Na youtube-u sve više i više brišu. probaj na vimeo-u, tamo još ništa nisam vidla da su obrisali. Uz to, ljudi koji uploadaju na youtube u dijelovima, uglavno na vimeo stave u komadu.
Evo par filmića o chernobilu (ako te ne smeta što nemaju titl)
http://vimeo.com/search?q=chernobil
tnx...super ti je stranica
ivanx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 14:51   #279
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Svi se ti dokumentarci brisu na zahtjev nositelja autorskih prava, Cernobil je uvijek aktualna tema pa je za ocekivati kako se takav dokumentarac moze i prodati na strana trzista, a cemu skidanje s Jubito svakako steti.

Da je nekome bas stalo zamraciti istinu takav dokumentarac nikad ne bi bio niti snimljen, posebno u Ukrajini.
istina vise nije zamracena,ali vecina tog jeste...npr. koliko je ljudi stradalo,mislim od likvidatora i koje su pravi razmjeri nesrece....
ivanx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 16:18   #280
To se nikad nece saznati ali ne zbog zataskavanja nego sto se svega koju godinu kasnije raspao SSSR, Ukrajina na par godina upala u anarhiju, neimastina, raspad svih drzavnih institucija, raseljavanje....sve je to onemogucilo pracenje na duge staze posto se simptomi pojavljuju nakon odredenog protoka vremena.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:37.