Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2013., 23:00   #1
Alternativno liječenje ateroma

Imam na vlasištu glave aterom,narastao je zadnjih godinu dana,promjera je oko 2 cm
Ja to nikako ne bi dala kirurški odstraniti jel bi mi dio glave morali obrijati a i inače nisam za takve agresivne metode
Postoji li što od a.m što može pomoći-neka biljna mast,crna mast... ??
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 22:19   #2
Mene ovo isto zanima.
Moja majka ima aterom na zatiljku koji se zadnje vrijeme povecao do velicine manjeg oraha. Koliko pamtim ima ga sigurno preko 10 i vise godina al sad se povecava.
Krije to kosom koju nosi u repu.
Za operaciju nije, pa me zanima dal ce sad samo vise rasti i da li postoji nesto s cime se ateron moze mazati da se prevenira daljnje bujanje?
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 00:06   #3
pa zašto ne odete to odstraniti kod doktora? operacija je kratka i bezbolna.
Aiko22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 08:45   #4
Moja mama je srčani bolesnik, tlakaš i sve ostalo šta uz to ide. Napokon joj se tlak pod terapijom stabilizirao, a možda aterom i buja zbog lijekova.
Svaka operacija je u njenom slučaju, visokorizična.
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 00:56   #5
ja ne znam drugi način osim kirurške intervencije, sumnjam da će se to samo od sebe povući budući da se radi o kapsuli koja je formirana oko masnog sadržaja. operacija je kratka, radi se sa lokalnom anestezijom i sve je brzo gotovo. naravno, to je samo moje mišljenje.

što se tiče alternativne medicine...tvoja mama ima jako puno zdravstvenih problema, trebala bi početi jako duboko kopati po sebi i mijenjati svoje navike u vidu fizičkih aktivnosti, prehrane, razmišljanja...ukratko, trebala bi voditi drugačiji život. većina ljudi to ne želi, potrebno im je brzo rješenje, a brzo rješenje je u ovom slučaju kirurgija.

uzmi također u obzir da srčani bolesnici moraju biti užasno oprezni pri uvođenju nekakvih alternativnih terapija.
Aiko22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2016., 11:04   #6
Sočivo od tikve/bundeve izvaditi i smlačiti, staviti preko noći na aterom/masnu kvržicu, nakon dan/dva/tri otvorit će se i izaći gnjoj. Istiskivati par dana dok sve ne izađe, mazati antiseptikom za to vrijeme i zaštititi ranu sa gazom/vratom/ flasterom umočenim u antiseptik
ptichicaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:04.