Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2013., 09:20   #41
Riba koja luta ;)

Pozdrav,zanima me dali ima kakvih naznaka u polju posla.radim u jednoj informatičkoj firmi već 7 godina,studiram na informatičkom faksu,zadnja sam godina ali na poslu nisam baš zadovoljan,dali ima kakvih naznaka da bih mogao napredovati ili otiči u neku bolju firmu i dali ću sljedeće godine napokon diplomirati jer mi se produžila godina za jednu godinu,trebao sam ove godine diplomirati ali sam se malo opustio,pa me zanima dali će sljedeća godina biti bolja po pitanju završetka faksa i posla?Hvala unaprijed

http://tinypic.com/r/2llddtv/5
Flash1987 is offline  
Old 12.09.2013., 16:18   #42
Bok! Ima li kod mene uskoro kakvih pozitivnih ljubavnih promijena? Zadnja veza ožujak 09.- svibanj 12. Hvala! http://tinypic.com/view.php?pic=2ewe...7#.UjHEFlI0WSo
aishia is offline  
Old 13.09.2013., 00:23   #43
Pozdrav!

05.09.2013. sam imala razgovor u vezi sa poslom koji dugo cekam, dobila sam "obecanje" da cu ga dobiti i to je zaista nesto novo, neki pomak posle dugo vremena kada nije bilo bilo kakvih izgleda za zaposlenje. Hoce li zaista biti tako?

http://tinypic.com/r/34rb0nm/5

Hvala!!
OgnjenaXX is offline  
Old 15.09.2013., 11:32   #44
dakle i mene zanima buduća ljubavna situacija. Kad dolazi ozbiljna veza i s kakvom ce to osoba biti? zadnja veza je pocela u svibnju 2010 i završila u kolovozu 2012. Od tad sam solo.

http://tinypic.com/r/2uduss6/5
MartinGray is offline  
Old 16.09.2013., 02:08   #45
Pozdrav!
Zanima me polje ljubavi...
U vezi sam od 10.09.2007. i planiramo uskoro da stupimo u brak, najvećim dijelom zbog posla i preseljenja negdje vani a inače ne bismo žurili zbog više razloga... ljubav kao ljubav nije upitna. Budući da su uvijek bile loše prognoze za budućnost naše veze, zanima me da li je se sada nešto promijenilo.

Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru.

http://tinypic.com/r/v4qp0i/5
fairyS is offline  
Old 16.09.2013., 10:09   #46
http://tinypic.com/view.php?pic=2qv7...5#.Uja92X_t83k


U vezi sam od 14.01.2013. Zanima me budućnost te veze..kako će se razvijati...
Hvala
ray09 is offline  
Old 17.09.2013., 21:34   #47
Pozdrav

Zanima me kada ću naći posao u struci. Trenutno sam zaposlena, od 02.05. 2013. godine.

Unaprijed hvala...

http://tinypic.com/r/rwmd8h/5
-bluebell- is offline  
Old 24.09.2013., 17:21   #48
pozdrav,
već sam godinu i pol zaljubljena u jednog dečka i ništa se ne događa po tom pitanju, stalno smo zajedno, ali ništa više od prijateljstva se nije razvilo,to me jako opterećuje i nesretna sam što utječe na sve ostale aspekte mog života. zanima me kako će to završiti i da li postoji neka naznaka da ću uskoro to ili sretno završiti ili preboljeti ili ima netko drugi u skoroj budućnosti. zadnja prava veza bila je prije 10 godina, od tad sam sama.
unaprijed zahvaljujem

http://tinypic.com/r/28bejh1/5



zadnja veza je traja od 1.9.2001. do 1.11.2003., a ovo prijateljsto koje se nadam da će prerasti u nešto više od 1.4.2012., okvirno, nije u dan točno, ako može tako...

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 11.12.2013. at 02:08. Reason: spajanje postova
zipica is offline  
Old 25.09.2013., 17:53   #49
Quote:
Tripman kaže: Pogledaj post
Zanimaju me financije,znači zanima me kakva me budučnost očekuje šta se tiče para,dal če kakva lova uletit uskoro il ne?
Nadam se da če neko nači malo vremena da baci oko na moju kartu,hvala

http://tinypic.com/r/293brdk/5
Ovdje je natalna kombiancija blizanac/ovan/ovan pa ne čudi ovako sročeno pitanje...mislim na ovaj dio "uletit".


Uglavnom ovdje je vladar 2. polja (zarada, novac) Venera koja se nalazi u 3. polju i natalno radi 180º na Saturn (blokade, restrikcija) pa općenito na nivou cijele karte to područje života nije plodonosno. Uz to vladar 2. polja radi 180º na Uran pa su to doista "naleti" odnosno nikada se ne zna kada će lova doći, prisutan je taj faktor "iznenađenja" i "nepredvidivosti".

Dugoročnije gledano ovdje nema neke novčane perspektiva budući da Saturn opozicionira Jupitera/novac (od kraja listopada ove godine do pred kraj prosinca 2014.). Na žalost nakon toga to ne završava jer Saturn ide u opoziciju prema vladaru 2. polja (od siječnja 2016.). Tako da je situacija malo bolja u tom periodu "između" tj. kroz 2015. godinu ali tu u njoj je također jedan period retro Saturna dakle izuzev perioda od polovine lipnja do polovine rujna 2015.
Fish 1968 is offline  
Old 25.09.2013., 18:29   #50
Quote:
pspman kaže: Pogledaj post
Pozdrav dobrim ljudima jos jeednom, evo moje natalne:

http://i44.tinypic.com/1z6qps5.gif

A pitanje je : ima li sta novo na poslovnom planu? Vide li se neke promene,napredovanja,ili sta vec do kraja ove godine?

Hvala!
Natalna kombinacija blizanac/strijelac/jarac, dakle ima u njoj dosta avanturizma i potrebe za "novim iskustvima" (Mjesec jest u jarcu ali radi 0º Uran).

Do kraja godine još je na snazi period u kojem Jupiter tranzitira Merkura/vladara 6. polja (posao). Tranzit je započeo krajem kolovoza, egzaktan je u prvoj polovini rujna a završava tek u srpnju 2014. Istovremeno Uran radi 90º na natalni Merkur/vladar 6. polja (posao) pa su promjene u ovom periodu do kraj godine doista izvjesne i one proizvode i dosta novosti i kretanja. Uglavnom neće ti biti dosadno a generalno se radi o napredovanju, posebno na razini novih poznanstava i sklapanja nekih novih veza.
Fish 1968 is offline  
Old 25.09.2013., 19:03   #51
Quote:
honey_b kaže: Pogledaj post
Imam pitanje za posao.

Trenutno radim na poslu koji sam pocela u 2. mjesecu 2012. Institucija u kojoj radim se najverovantnije uskoro zatvara, i ja se vec nekoliko mjeseci javljam na razna druga mjesta. Bilo je nekih intervjua, ali se nista nije realiziralo.

Cini mi se da bi uskoro moglo biti nesto, astroloski, s obzirom da mi dolaze lijepi aspekti na Jupiter, koji je vladar 6. kuce. Trazim posao istog nivoa, u istoj profesiji.

Prije sam dobivala posao, prema mojoj amaterskoj analizi, tokom aspekta na Mars, vladara 10. kuce. Dva najvaznija posla do sada su bila s pocetcima 7. mjesec 1997., i 6. mjesec 2005.

Znaci, pitanje - hocu li u narednih par mjeseca uspjeti naci novi posao. I hoce li biti makar isto placen kao ovaj koji sada imam, mada bi bila pozeljna malo veca placa.

Inace, zadnja godina dana mi je izuzetno stresna na svim poljima Pa tako i u poslu. Sve je otezano, izvan moje kontrole, i nekako nista, uprkos mojim naporima, nikako da krene u pravom smjeru.

http://tinypic.com/r/2enlqpu/5
Jupiter je ušao u tranzit natalnom vladaru 10. polja u drugoj polovini rujna, ali ne prelazi preko njega, egzaktno je tek u drugoj polovini lipnja iduće godine. S druge strane za idućih par mjeseci (kako je postavljeno pitanje) Saturn opozicionira natalnog vladara 6. polja (posao) što nije prosperitetno.

Promjene dakle možeš očekivati od lipnja iduće godine, tada i Uran (novosti) iz 10. polja ulazi u tranzit kvadrata na natalnog vladara MC-a pa sve skupa uz to opet nosi i dosta stresa i nije nešto što osobu dugoročno zadovoljava (tranzit preko vladara MC-a i Saturna). Što se tiče plaće on može biti bolje plaćen nego sadašnji (Jupiter tranzitira vladara MC-a) ali opet je to nešto kratkoročno jer cijelo vrijeme Saturn radi 180º na vladara 2. polja (zarada). Taj tranzit traje do studenog 2014.
Fish 1968 is offline  
Old 26.09.2013., 19:42   #52
Quote:
Prometeus kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje. Dakle svaki put kada upoznam neku osobu u ljubavnom smislu, pocinjem osjecati nekakvo gusenje, otpor u sebi. Ne znam kako da opisem. Svjesno zelim uci u odnos sa tom osobom, ali nesto u prsima me pocne gusiti neki cudan osjecaj i moram prekinuti sve.

jel moze netko objasniti sta se to dogadja?
hvala
http://tinypic.com/view.php?pic=4hcgwl&s=5
Postoje ljudi koji da bi se osjećali ispunjeno u emocionalnim vezama se moraju osjećati nesputano i slobodno...isto kao i ljudi koji vole veze koje im pružaju osjećaje pripadnosti ili čak "stege". U astrološkom smislu u prvu grupu pripadaju pojedninci kojima su ta područja života i emocionalna tijela pod uplivom Jupitera (širenje, avantura, nesputanost, spontanost) i Urana (sloboda), a u drugu pojedinci kojima su ta područja života pod uplivom Saturna (ograničenje, zatvorenost, sputavanje) i Plutona (prinuda, fanatizam). Općenito je slobodoumlje vezano uz jaku vezu Jupiter/Uran a potreba za slobodom od ograničavanja potiče od Urana i Jupitera.

Ovdje je vladar 7. polja (partnerstva) Uran i nalazi se u 5. polju (ljubavne veze). Vladar 5. polja je Jupiter u konjunkciji s Mjesecom a on u konjunkciji s Venerom, zajedno rade trigone prema Uranu...dakle oba emocionalna tijela su povezana s Jupiterom i Uranom. Itd...mogla bi se tu cijela analiza pisati ali to nije smisao ovog topica.
Fish 1968 is offline  
Old 26.09.2013., 21:27   #53
Quote:
Bezimenski kaže: Pogledaj post
Zanima me što će na kraju biti s mojom vezom. Sve je nedefinirano, tojest sami kraj veze je takav, a i u meni su previranja.

U vezi smo (bili?!) od 15.10.2008.

Hvala unaprijed.

Moja natalna: http://tinypic.com/r/2r5umx5/5
Čim vidim ovakvo pitanje u kojima osoba ne kuži što joj se događa u ljubavi u smislu nedefiniranosti imam asocijaciju na vezu Venere (ljubav) i Neptuna (konfuzija, nejasnoće).


Ovdje je situacija slijedeća:

1) S jedne strane imamo trostruko zemljani karakter (jarac/djevica/djevica) što je element koji je vezan uz opipljivost materijalnog svijeta i najviše povjerenja ima u ono što može osjetiti s pet fizičkih čula i što može shvatiti praktičnim razumom. Ovakav karakter prirodno teži tomu da sve stvari budu jasno određene, "shvatljive", opipljive i vidljive..."dublja značenja" koja žive u pozadini prirode stvari ili psihe su svojstvena elementu vode i ona su van su njegova (zemljana) domašaja.

2) S druge strane ovdje postoji aspekt Venera 0º Neptun u vrhu 5. polja (ljubavne veze) s tim da je Neptun vladar 7. polja (partnerstva, ozbiljne veze) pa je vidljivo da je to područje života za osobu nešto "nejasno", nešto nad čim nema kontrolu niti se u njemu snalazi. Zato je slikovito rečeno područje ljubavnih veza koje je ovdje obilježeno nejasnoćama i nedefiniranošću zapravo noćna mora ovakvom karakteru.

Veza je započela pod Jupiterovim tranzitom 5. polja i Venere pa je označena kao prava ljubavna veza koja ima prosperitet. No sada je u tijeku Neptunov tranzit DSC-om (partner) odatle nejasnoće. Takav tranzit može nositi i prevaru pa bi bilo dobro da osoba "ispita" pouzdanost partnera (koja je njoj potrebna da bi se u osjećala "dovršeno"). S druge strane Uran radi 90º na natalnu Veneru što označava promjene i turbulencije u ljubavi koje će osoba intenzivno osjećati krajem studenog i u prosincu.

Dakle savjet je nikako ne zatvarati oči i podržavati nejasnoće u smislu nedefiniranosti prekida. Razlog prekida postoji i vrlo je jasan samo što osoba to ne želi znati, ona nesvjesno bježi od toga da sazna istinske razloge kraja, radije podržava iluziju...no bez toga ona ostaje zaglavljena i ne može odlučiti što će dalje i kako.
Fish 1968 is offline  
Old 27.09.2013., 01:01   #54
Pozdrav. Ja tek sad vidim ovo.
Nadam se da mogu sad odgovoriti..da opišem malo tadašnju situaciju.

Znači 2011. je ozvaničena veza s Bikom i trajala službeno 3 mj. mada smatram da je to počelo i ranije i da se sve skupa svodi na oko pola godine znači završila je krajem 2011. E sad, to je bilo raskinuto ali kao da i nije, stalno javljanje, poneko viđanje itd. Mogu reći da je bilo prestao oko Nove godine. Oko sredine 4.mj 2012. se desila neka vrsta nove veze. Ta veza je bila tajna, tj. nitko osim nas 2 nije slutio ni znao ništa, možda je jedna osoba naslućivala ali ostalo je sakriveno. Jedini problem u tome je što se Bik otprije i u tom periodu javljao, ali se nije ništa dogodilo. Dalje, ta druga veza je trajala nekako isprekidano, kao veza ali nije veza, ja sam bila čudna, nisam se htijela obvezivati ali kad god bi pozvao nekako nisam mogla da na odem i trajalo je, kažem do kraja 9. mj. otprilike s tim da je on naglašavao da sam ja samo njegova, da ne smijem bit ni s kim drugim itd itd. Te su me riječi gušile i bilo mi je lijepo i opušteno bez toga, a ionako nisam ni bila s nekim drugim, 'sem što sam bila prisiljena čuti se s Bikom jer je i ponovno počeo zvati.. ali je prestao negdje oko 8. mj. 2012. a gle slučajnosti, tad je nekad prestala i ova veza, mjesec poslije.. nekako naglo. Nitko osim nas nije ni znao za nju, pa kao da nije ni postojala još je sve nekako tako brzo prestalo. Nit' smo se čuli, ni' vidili. A Bik se i dan danas zna nekad javiti i smarati s glupostima iako je sad u vezi, bar mislim.
E poslije toga je bilo bezveze nekih afera, ali ništa ozbiljnije. Sad se opet javlja taj i pita da se nađemo, na što sam ja automatski odgovorila da bi mogli :???: Nemam nikakvih ozbiljnih emocija prema njemu ono drag mi je, ali mi prija nekako taj osjećaj tajnosti, da se ne sazna i nemam pojma više.. Nije oženjen, ni razveden slobodan je. Inače je Lav/Rak/Bik.. Da li je to neka sudbinska igra, jer nismo se čuli ni vidjeli pa sigurno više od pola godine.. sad odjednom niotkud opet poziv. Mogu li očekivati u narednom periodu opet nešto slično s njim, da li se vidi ponavljanje te tajne veze, i jako je bitno da ostane tajna zauvijek iz mojih privatnih razloga.
Ili mogu ipak konačno očekivati neku stabilniju, dužu, normalnu vezu koja će trajati duže od godine dana, s nekim novim, da li se vidi hoće li se pojaviti neka veza, ili će doći do ponavljanja.. ?

Puno sam se raspisala a sažela sam puno toga.. i nisam se zeznula s datumima valjda..
Cijenila bih odgovor jakoo.
Karta:http://tinypic.com/view.php?pic=29ym...7#.UkS2RyeG9bg

Zadnje uređivanje Ice_scorpio : 27.09.2013. at 01:16.
Ice_scorpio is offline  
Old 27.09.2013., 19:57   #55
Quote:
Buba51 kaže: Pogledaj post
Postovani,
molila bi ako mi netko moze preko natalne karte reci dali kod mene postoji mogucnost trudnoce tj. dali bi mogla u skorijoj buducnosti ocekivati trudnocu? Ja i suprug radimo na tome ali jos nema pozitivnih rezultata.
Moja natalna karta:
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...rbp=&rs=0&ast=

Zahvaljujem
Za ovako kompleksna pitanja trebalo bi imati uvida u obje karte, jer trudnoća s konkretnim partnerom zahtjeva poznavanje cijele situacije (međusobnu sinastriju). I općenito kod problema s trudnoćom potrebno je imati širi uvid u cijelu situaciju (koliko traje "pokušavanje", ima li kakvih medicinskih problema itd...). Zato ću samo izdvojiti prvi termin:

Ovdje je natalna kombinacija vodenjak/lav/jarac. Mjesec (majčinstvo) u jarcu (sporost) radi 90º na Plutona/vladara 5. polja (potomstvo) pa je to područje života pod uplivom težih planetarnih energija (tu stvari ne idu olako). Kako je upravo u tijeku Saturnov povratak (Saturn je dispozitor Mjeseca) koji je prije toga odradio tranzit na natalnog vladara 5. polja (potomstvo) može se smatrati da je osoba "napokon spremna" kada Saturn izađe iz tranzita natalnog vladara 5. polja (od listopada).

Pa bih izdvojila povoljan termin za trudnoću - svibanj 2014. kada progresivni Mjesec radi egzaktno 120º na natalnog vladara 5. polja. Tada je i progresivni Jupiter na natalnoj Veneri (žemski hormoni), a tranzitni Jupiter (širenje) radi egzaktno 120º na dispozitora Mjeseca.
Fish 1968 is offline  
Old 28.09.2013., 15:32   #56
Pozdrav, moj prvi put ovdje

Imam decka vec 7 mjeseci, love preko zice, znamo se vec 12 godina i tek sada je sudbina kliknula medju nama, ozenjen je, planira razvod, a i pored toga ima mnogo prepreka izmedju nas, ljubav je cista i zanima me sta kazu zvijezde, vrijedi li borba protiv svega, da li ima nafake za nas u buducnosti i da li smo kompaktibilni ? ma sve me zanima

http://tinypic.com/view.php?pic=nex2z7&s=5#.UkbVho0aiDQ
ichbinja is offline  
Old 28.09.2013., 20:24   #57
Poštovani, zanima me ljubav. U vezi sam od 24.04.2013, zanima me kako će se dalje razvijati taj odnos. On je mlađi od mene 6. godina, ne živimo u istom mjestu. Dakle, što me čeka u ljubavi?
Hvala unaprijed!

http://i44.tinypic.com/etijci.jpg

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 30.09.2013. at 15:06. Reason: url
leglo is offline  
Old 30.09.2013., 11:08   #58
Mene muči ozbiljan životni problem. Izgleda da ću napustiti svoju struku, a ako se to dogodi, to će biti zauvijek. S jedne strane, osjećam da bih skinula 100 tona tereta s leđa, a s druge, ja imam problem sa zatvaranjem životnih poglavlja, jer me prolaznost jaaako rastužuje.
Zanima me je li to dugoročno dobra odluka?

Možda sam ja skrenula, ali iz nekog razloga, moj prizemljeni, racionalni "bivši muž", je došao na ideju da mi pomogne da krenem svojim putem, koji nije baš put građanskog zanimanja. Šokirala me ta inicijativa. Ali nije on jedini.
Situacija je takva da ja na starom više ne mogu ostati, "više sile" opstruiraju te moje pokušaje već duže vrijeme, a istovremeno nešto me gura u drugom smjeru, ulaze mi u život prilike i ljudi koje kao da je Bog poslao.
magic potion is offline  
Old 30.09.2013., 21:29   #59
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ovdje je vladar 7. polja (partnerstva) Uran i nalazi se u 5. polju (ljubavne veze). Vladar 5. polja je Jupiter u konjunkciji s Mjesecom a on u konjunkciji s Venerom, zajedno rade trigone prema Uranu...dakle oba emocionalna tijela su povezana s Jupiterom i Uranom. Itd...mogla bi se tu cijela analiza pisati ali to nije smisao ovog topica.
Da da bas si me dobro opisala

Ali zar nije i Saturn vladar mog 7 polja pa se gledaju i njegovi aspekti? Ja ne znam, neki kazu da je Uran, neki da je Saturn, neki da je oboje, reci ti meni
Ne pitam samo za ovaj slucaj nego opcenito jer uvijek pise "gledati vladare i aspekte koje radi"? Pa sta da onda gledam za 7 polje?
hvala
__________________
Ili napiši nešto vrijedno čitanja ili uradi nešto vrijedno pisanja.
Prometeus is offline  
Old 30.09.2013., 22:13   #60
Pozdrav, imala sam nedavno recimo vezu koja je traja oko 4 mjeseci. Počela je 18.5 2013 i završila 27.9 2013. Zanima me hoćemo li se pomiriti ili ću naći novu ljubav?

http://tinypic.com/view.php?pic=5w9h4w&s=5#.UknZeNLwYeo
casa23 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:49.