Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2017., 14:35   #3341
nora najčešće bude s nama u dnevnom dok gledamo tv prije spavanja i kad se mi dignemo i spremimo u krevet, ona dođe za nama i smjesti se u svoju košaru pored kreveta, to je njen krevetić. onda se u neko doba po noći prebaci kod nas i ujutro ju nađem na krevetu.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 05.10.2017., 14:42   #3342
Ja ih potjeram kad je naše vrijeme za spavanje jer inače ne bi smo sa njima oka sklopili. Njih dvoje u kompi su užas, prave noćne živine. Naganjaju se po stanu pa to uključuje i pretrčavanje preko nas na krevetu u punoj brzini, mm već ima refleksne tikove obrane rukama a u 4 ujutro mala izvadi sve miševe iz košare i onda ih šuta po stanu, pa ako skuže da se meškoljiš odmah se nacrtaju na krevetu i počnu navlačiti za prst ili šapom pikati po licu.. i tak veselo
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Old 05.10.2017., 14:44   #3343
Miševi u 4 ujutro
Meni budilica zvoni u 6 ili 7 svaki dan uključujući i vikende. Do budilice je tiho, onda počne gnjavit da joj dam jest. Očito je shvatila poantu budilice.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 05.10.2017., 14:49   #3344
Mila spava u dnevnoj, njih dvojica sa mnom. Navečer me obično Muš već čeka na krevetu, Meli kontrolira što radim u kupaoni i skupa dođemo leć. Muš mi se namontira kod nogu a Meli na rebra, da ne mogu čitati od njega onda se malo natežemo, malo me glođe, malo ga češkam, kad krenem gasit svjetlo se preseli pored mene i tako zaspemo. Ujutro je kako kad, ako im ide na živce da se vrtim se presele, a koji put se i probudimo u istim položajima.

Po noći nema više skakanja, koji put znaju bit opere "Kakat ću - Kakao sam" ali to riješim špricalicom. Sve igračke posakrivam i uglavnom je mir. Osim kad dođe Ali, ona uvijek nekog vraga nađe usred noći
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 05.10.2017., 14:49   #3345
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Miševi u 4 ujutro
Meni budilica zvoni u 6 ili 7 svaki dan uključujući i vikende. Do budilice je tiho, onda počne gnjavit da joj dam jest. Očito je shvatila poantu budilice.
Da mala je baš po tom pitanju točna ko vurica, najgore mi je kad se sat pomakne pa 4 u zimskom računanju vremena na ljetnom se prebaci na 3
Trebalo nam je pola godine manjka sna da konačno odlučimo "izbaciti" mačke iz spavaće sobe kad je vrijeme za spavanje. Ne moram ni pričati da smo još skoro mjsc dana nakon te odluke bili budni zbog njihovog grebanja po vratima i mjaukanja
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Old 05.10.2017., 14:49   #3346
Moje samnom legnu spavat i vise manje kako zaspemo tako se i probudimo. Cujem ja nekad u podsvjesti tokom noci da one idu u wc ili.se nekad krenu naganjat al uglavnom je to sve laganini, ja dobro spavam tak da kak se probudim tako i zaspem. Skontala sam kad njih nema da puno cvrsce apavam kako nema tih sitnih budjenja nocu, i puno mi se teze dici ujutro kad njih nema. Al one su stvarno trulez od macaka, nisu nesto aktivne uopce, ni danjh ni nocu.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 05.10.2017., 14:51   #3347
bivši kolega iz ureda ima dve mačke koje im nisu dale mira po noći pa je s ebaya naručio neki tepišić na struju (na baterije) koji se namontira pred vrata od spavaće i onda kad stanu na to ih lagano strese struja.
taman kad je nabavio je otišao radit na drugo mjesto, tako da ne znam kako je to funkcioniralo.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 05.10.2017., 14:54   #3348
Blago vama sve neke fine micke. Moji su zvjerad, živine, vjeverice na red bullu, tinejđeri na koki na proljetnim praznicima u meksiku...
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Old 05.10.2017., 15:26   #3349
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Nastavno na zavlačenje, jer se vama mačke zavlače pod deku dok ste vi u krevetu? Moji obožavaju kad legnem, skvrčim noge u koljenu i napravim "šator" pa se onda oni buksaju unutra - međusobno grizu,ližu ili spavaju tako
samo Kolin kada smo mi u krevetu. ostali kada se međusobno igraju.
ti.bi is offline  
Old 05.10.2017., 15:30   #3350
chien, kunem ti se da te napola razumijem xD
osh malo valiuma? 😎

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
nisamtu is offline  
Old 05.10.2017., 16:56   #3351
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Blago vama sve neke fine micke. Moji su zvjerad, živine, vjeverice na red bullu, tinejđeri na koki na proljetnim praznicima u meksiku...
Ja imam cat from hell. Jedino pred drugima glumi, kad se vozimo i idemo vetu, bubica je.
Mene uredno zlostavlja, grebe, grize, skače mi na glavu, noću podemoni ponekad i onda mu se rep napuše kao vjeverici i skače po stanu. Takav je od malena, a nikad nije boravio na ulici, nema nikakve traume, jednostavno je hiperaktivan i zločest. Nakon kastracije je još više pomahnitao.

Nekidan mu je u posjet došla neka ulična maca i kako smo u prizemlju, gledao ju je kroz prozor, a ona se naselila na balkon i ne mrda, e, za jednog kastriranog mačka taj je popizdio, urlao je, pokušavao provalit prozor, čudo jedno.

Ovako nekako kao ovaj je podosta često: https://www.youtube.com/watch?v=7zSkgwOJ7mY
ex anais is offline  
Old 05.10.2017., 18:39   #3352
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Blago vama sve neke fine micke. Moji su zvjerad, živine, vjeverice na red bullu, tinejđeri na koki na proljetnim praznicima u meksiku...

Ne može biti toliko loše....
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Old 05.10.2017., 20:57   #3353
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Blago vama sve neke fine micke. Moji su zvjerad, živine, vjeverice na red bullu, tinejđeri na koki na proljetnim praznicima u meksiku...


Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ja imam cat from hell. Jedino pred drugima glumi, kad se vozimo i idemo vetu, bubica je.
Mene uredno zlostavlja, grebe, grize, skače mi na glavu, noću podemoni ponekad i onda mu se rep napuše kao vjeverici i skače po stanu. Takav je od malena, a nikad nije boravio na ulici, nema nikakve traume, jednostavno je hiperaktivan i zločest. Nakon kastracije je još više pomahnitao.

Nekidan mu je u posjet došla neka ulična maca i kako smo u prizemlju, gledao ju je kroz prozor, a ona se naselila na balkon i ne mrda, e, za jednog kastriranog mačka taj je popizdio, urlao je, pokušavao provalit prozor, čudo jedno.

Ovako nekako kao ovaj je podosta često: https://www.youtube.com/watch?v=7zSkgwOJ7mY




Ni mi svoje ne puštamo u spavaću. Ritu bi mozda jos i pustili da nismo svo bilje koje posjeduje(mo) sakrili od nje u tu sobu.
Kad nam slucajno šmugne kroz noge, prvo skoči na zavjese, onda kopa po tim teglama.

Žorž je manijak. On isto ima faze glasnog mijaukanja i trčanja po stanu, po stolovima, policama...

Uglavnom, isključivo sa zatvorenim vratima spavamo. I tako me nekad probude jer skaču po kvaki.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 05.10.2017., 21:05   #3354
Sad mi je bila frendica. Ima doma n mačaka, zna ih u dušu.

Svi su se super pristojno ponašali. Družili se s njom, Muš pokazivao trikove koje je naučio, sve harmonija i anđelčići sviraju na harfe.

Otišla sam ju ispratiti do vrata stana, dok sam zaključala vrata i pritisnula gumb na vešmašini Nepoznat netko je bacio na pod jastuk sa stolca na kojem sam sjedila i popišao se na njega

Ja bi morala imat beneficirani staž jer živim s psihijatrijom, majkemimile
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 05.10.2017., 21:40   #3355
Kako uspijevate ne spavat s mackama pa sta ce vam onda ako se ne mazite nocu s njima?!?! Moje bi mi razvalile vrata da im zatvorim
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 05.10.2017., 21:47   #3356
pa baš. i onda još kažu da imaju mačke iz pakla... a mačke uopće ne pokušavaju razvalit vrata i ne grebu šapama cijelu noć.
nema šanse da nora spava u drugoj prostoriji. ako ja zaspem u dnevnom, spava samnom, ako ja odem u sobu u 2 jutro, ide zamnom, ako se probudim u 4 ujutro i odem u dnevni pred tv, ona dolazi zamnom i žmirka jer joj se spava i onda se skljoka pored mene i nastavi spavat.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 05.10.2017., 21:54   #3357
Moje isto idu zamnom, naravno to podrazumjeva i wc. Jedino po danu kada sam doma pa i je balkon otvoren pa zakrme na suncu, onda nisu priljepci, ali inace di sam ja tu su i one. Kad smo doma di imaju bascu to je druga stvar, salabajzaju po dvoristu ali opet se cesto vracaju unutra ako smo mi unutra. Spavaju obavezno samnom bez iznimke. Znalo se desit kad mi frendice.budu u posjeti, one soavaju u drugoj sobi koja je inace cat free zona i inace ih uopce ne zanima. Pa onda ujutro ja odem na posao, a frendice oatanu spavat, i kazu mi kasnije sa su im ove grebale.po vratima kad sam ja osla. Znaci tocno ne podnose bit same ako znaju da je homo sapiens negdje u blizini. Toliko o tome da su macke kakti nedrustvene i nevezane uz covjeka i to
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 05.10.2017., 23:53   #3358
ja pirosku nekad pustim dio noci al oko sest ujutro podemoni pa ju moram vracat u dnevnu, a ako je i piko u sobi onda je rusvaj jer se fajtaju di ce ko lezat, jednu plahtu su mi skroz pocijepali, a i mene bi da se nisam zamotala u poplun ko burito.

tesko mi je.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 06.10.2017., 05:43   #3359
Moj demon spava sa mnom na jastuku, jedno vrijeme nakon kastracije me mrzio mjesecima i tad je svojevoljno spavao u transporteru i kad je bio noću u sobi i kad bih legla, skakao je po meni i grizao me. Sad smo si kao opet dobri. Tu i tamo mi skoči na glavu.
ex anais is offline  
Old 06.10.2017., 09:53   #3360
Naši baš ne spavaju po noći. Spavaju dok nas nema doma kad dođemo onda se kelje po nama, mjauču da ih se nosi, da se love bube po stropu, baca loptica, etc... prispava im se oko 22 i tako krme do jedno pola 4, zatim kreće rusvaj koji traje sve do skoro 7 (možda i duže ali nas više nema doma).
Da imamo otvorena vrata od spavaće mm i ja hodali bi po svijetu krmeljavi i sa podočnjacima ko afričkim šljivama velikim
Prilažem fotku Gustava u "patroli" - kupili smo nove biljke pa se mora provjeriti što je to došlo novoga za kopanje

__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*

Zadnje uređivanje ChienSaintHuber : 06.10.2017. at 10:20.
ChienSaintHuber is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:22.