Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2015., 18:44   #21
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
pusti te ljudske apoteke,to je kakos e kaze sve ekonomija,kojaoj nije svrha izlijeciti nego stvoriti narkomane ovisne o lijekovima,prije je bilo drugacije a u ovoj danas civilizaciji,povlacim paralelu sa filmom"planeta majmuna" sto da ti kazem,kuzis
nekada je vrijedilo,brze,vise,jace,danas vrijedi glup,gluplji,pokvarenicvi,maloumnije,sto ces nazalsot je tako,a da ne govorim o atrofiji mozdanih stanica itd
momak, sa ovim boldanim si dokaza da si budala. anestezija je jedan od najvećih izuma u povijesti čovječanstva i zahvali samo sretnoj matematici velikih brojeva šta živiš u 21 stoljeću
strange quark is offline  
Old 23.12.2015., 23:39   #22
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
ti si rekao tko si,pusti druge da kazu ,one Umnije i nauci nesto od civilizacije koja je bila daleko naprednija od ovoga danas smeca
Moj pokusaj da ti se obratim na jeziku civilizacije iz koje potjecu moji preci nije uspio. Zato ti necemo otkriti nikakva znanja koja dijelimo ili tek namjeravamo dijeliti s vama zemljanima.
Slobodni zidari i neke zajednice su dosli u tu fazu da smo im otkrili tek dio nasih tajnih znanja. Obecavao si na pocetku, ali sad.....steta.
HepokS2 is offline  
Old 24.12.2015., 00:34   #23
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
momak, sa ovim boldanim si dokaza da si budala. anestezija je jedan od najvećih izuma u povijesti čovječanstva i zahvali samo sretnoj matematici velikih brojeva šta živiš u 21 stoljeću
zaboli me neka stvar za covjecje primitivne izume kuzis,to je kao da si rekao da sam dosao u zemlju idiota i da mi idiot drzi predavanja,nezanimaju me ljudske primitivne civilizacije,zanima me Atlantis
Iknar is offline  
Old 24.12.2015., 00:38   #24
Quote:
HepokS2 kaže: Pogledaj post
Moj pokusaj da ti se obratim na jeziku civilizacije iz koje potjecu moji preci nije uspio. Zato ti necemo otkriti nikakva znanja koja dijelimo ili tek namjeravamo dijeliti s vama zemljanima.
Slobodni zidari i neke zajednice su dosli u tu fazu da smo im otkrili tek dio nasih tajnih znanja. Obecavao si na pocetku, ali sad.....steta.
hahha,ocito nemas pojma jer da si potomak Atlantiđana stvarni onda bi znao sa kime pricas,a posto neznas nevazan si

rekao sam da me ne zanimaju potomci,znam jako dobro tko su potomci Atlantiđana,istina razrijedilos e to pa ih skor nema,ali mene zanima Atlantis,a ne neki priimitivni ljudi i slicno,zanimaju mke stvari koje su iznad ljudskih poimanja na neki nacin,a Atlantiđani su to bili nauceni sami do toga nebi mogli doci,kuzis

isto tako me zaboli i za potomke Atlantiđana danas,sve trulo i posrano ako ih ima,a ti nisi prosao na testu jer svaki od njih bi trebao znati za Mene i da se ovako kao ti ponasao onda bio bi kaznjen,ali ajde ljudska glupsot najveca glupost ocito djeluje na ogromnu vecinu tako i za tebe

dakle mene ne zanimate svi vi svakakvi,zaboli me za vas sve,mene zanimaju neke"mocne" i tajne stvari skrivene cak i onima koji tvrde da imaju neka znanja kuzis
Iknar is offline  
Old 24.12.2015., 01:27   #25
Koja je svrha ove teme ? I hoce li admin uskoro stavit lock na ovo ?
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Old 24.12.2015., 01:56   #26
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Koja je svrha ove teme ? I hoce li admin uskoro stavit lock na ovo ?
pa objasnjeno ti je pat puta jos nisi shvatio,dakle trazio sam da se javljaju Umniji ljudi,oni koji to ne kuze nisu Umnije nego imaju plitak um,kuzis
ajde da ti nacrtam,Atlantis kao grad,kao civilizacija,artefakti,koristenje Moci,razna znanja

ti lijepo odi na druge teme,mnogi su to vec shvatili a oni koji nisu neka se time ne zamaraju ovo je kako se kaze za Umnije,ciji Um je na visem nivou,slisno kao test IQ,samo ovdje je 10 testova u jednom a ne samo IQ,znanje,mudrost spoznaja,moci,vođenje necega,koristenje moci i kako,civilizacijska pitanja koja se ne tice ocve primitivne civilizacije,puno tog akuzis


ajde lijepo na politiku,tam budes najglasniji,nađi par lčjudi koji ce te uzvisivati,plati ih i budi faca,ovdje trebas koristiti svoje Umne sposobnostzi,sto je za tebe rpetesko psoto nisi shvatio o cemu se radi,srecom neki jesu bar djelomicno kuzis
nema ljutnje svatko mide na teme koje razumije koje ne razumije nejde,jednostavno je jako ti vjerojatno niti neznas nist ao Atlantisu,tako da odleprsaj,rekao sma na pcoetku baljezgatori i slicni magla
Iknar is offline  
Old 24.12.2015., 02:45   #27
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
hahha,ocito nemas pojma jer da si potomak Atlantiđana stvarni onda bi znao sa kime pricas,a posto neznas nevazan si

rekao sam da me ne zanimaju potomci,znam jako dobro tko su potomci Atlantiđana,istina razrijedilos e to pa ih skor nema,ali mene zanima Atlantis,a ne neki priimitivni ljudi i slicno,zanimaju mke stvari koje su iznad ljudskih poimanja na neki nacin,a Atlantiđani su to bili nauceni sami do toga nebi mogli doci,kuzis

isto tako me zaboli i za potomke Atlantiđana danas,sve trulo i posrano ako ih ima,a ti nisi prosao na testu jer svaki od njih bi trebao znati za Mene i da se ovako kao ti ponasao onda bio bi kaznjen,ali ajde ljudska glupsot najveca glupost ocito djeluje na ogromnu vecinu tako i za tebe

dakle mene ne zanimate svi vi svakakvi,zaboli me za vas sve,mene zanimaju neke"mocne" i tajne stvari skrivene cak i onima koji tvrde da imaju neka znanja kuzis
Onda se ispričavam. Mislio sam da si s Melmaca.
HepokS2 is offline  
Old 24.12.2015., 02:51   #28
Quote:
HepokS2 kaže: Pogledaj post
Onda se ispričavam. Mislio sam da si s Melmaca.
hahha

najgore je sto ti nemas pojma o Atlantisu to je najgore a govoris svakakve glupsoti i lazi d aznas,jer da znas onda nebi tako rpicao samnom

ja sam jako star a ti si nemozes niti zamisliti koliko,a opet tako mlad,hahha

trazim sto sam rekao cak nemoras niti znati o cemus e radi to cu ja shvatiti vec nekako,kuzis,ne ocekujem od ljudi da shvate sve
Iknar is offline  
Old 24.12.2015., 09:49   #29
OK, mislim da si dovoljno istrolao i israo vlastitu temu. Ja sam ti mislio otkriti tajne postanka ali tvoj način pisanja i ophođenja mi govori kako nisi dosegao razinu na kojoj bi shvatio ISTINU!

A ISTINA je ono što ti jesi kad pogledaš u sebe i oko sebe, pa umom svojim dodirneš sebe i očima nesagledivo. Tada će tvoj um probuditi moći one čakre unutar ganglija koje su ti usađene predekspozicijom u laboratorijima Atlantisa. Tek kad dosegneš tu sferu znanja i tu razinu uma onda ćeš shvatiti kako nisi spreman za te informacije i da je vrijeme za spustiti vodu, oprati ruke i otići nazad u krevet.

Pajdo, manje kemije, drž se ti prirode.
monty-zg is offline  
Old 24.12.2015., 11:38   #30
Ma sve je OK, nema tu kemije već utjecaj punog mjeseca.
Begemotica is offline  
Old 24.12.2015., 12:17   #31
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
...dakle trazio sam da se javljaju Umniji ljudi,oni koji to ne kuze nisu Umnije nego imaju plitak um,kuzis
ajde da ti nacrtam,Atlantis kao grad,kao civilizacija,artefakti,koristenje Moci,razna znanja...
mozda se tebi ne zele javiti "Umniji ljudi" jer ti sigurno ne spadas u tu vrstu. naime, da si samo malo umniji, moga bi srociti bar jednu recenicu koja ne vristi sa toliko gresaka...a osim toga ne znas tko je lun i rocky007.
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Old 24.12.2015., 13:44   #32
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ma sve je OK, nema tu kemije već utjecaj punog mjeseca.
Pun mjesec + južina = vrijeme je za haldol i litij.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Old 24.12.2015., 14:51   #33
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Pun mjesec + južina = vrijeme je za haldol i litij.
Koja južina?!?
Već deveti dan mi daska miruje, ni daška...
muzički tobogan is offline  
Old 24.12.2015., 15:50   #34
ali je mjesec pun-pun, velik i žut. A vani "ledenih" +10, tipično za ovaj dio godine.
monty-zg is offline  
Old 24.12.2015., 16:10   #35
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
OK, mislim da si dovoljno istrolao i israo vlastitu temu. Ja sam ti mislio otkriti tajne postanka ali tvoj način pisanja i ophođenja mi govori kako nisi dosegao razinu na kojoj bi shvatio ISTINU!

A ISTINA je ono što ti jesi kad pogledaš u sebe i oko sebe, pa umom svojim dodirneš sebe i očima nesagledivo. Tada će tvoj um probuditi moći one čakre unutar ganglija koje su ti usađene predekspozicijom u laboratorijima Atlantisa. Tek kad dosegneš tu sferu znanja i tu razinu uma onda ćeš shvatiti kako nisi spreman za te informacije i da je vrijeme za spustiti vodu, oprati ruke i otići nazad u krevet.

Pajdo, manje kemije, drž se ti prirode.
ajde da ti objasnim,da li ces shvatiti ovisi o tebi ili nekomu tko ti pomaze recimo
znam neke tajne psotanka tako da si tu djelomicno u krivu

oprosti nemam ljudski Um,tako da si tu u krivu,jos ucim biti covjek

a psoto nemam onda znaci da mi niti onda nije moglo nsita biti usađeno,tio valjda shvacas, ali ajde shvacam te
rekao sam da me ne zanimaju ljudske civilizacije,Atlantis je vise od toga,ako nisi shvatio temu pitaj,ovaj tvoj odgovor je pomalo bedast za mene ali ajde
Iknar is offline  
Old 24.12.2015., 16:12   #36
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
hahha

najgore je sto ti nemas pojma o Atlantisu to je najgore a govoris svakakve glupsoti i lazi d aznas,jer da znas onda nebi tako rpicao samnom

ja sam jako star a ti si nemozes niti zamisliti koliko,a opet tako mlad,hahha

trazim sto sam rekao cak nemoras niti znati o cemus e radi to cu ja shvatiti vec nekako,kuzis,ne ocekujem od ljudi da shvate sve
Uvjerio si me. Oprosti. Oni s Melmaca su duhovitiji. Znatno duhovitiji. Cak i po juzini. A jugo je......i pun mjesec, a sigurno ima i neka konjukcija.
HepokS2 is offline  
Old 24.12.2015., 16:13   #37
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ma sve je OK, nema tu kemije već utjecaj punog mjeseca.
opet si u krivu,radis e o necemu drugome,radi se o tome da mnoge stvari recimo MOGU,ali ne znam kako,a tu spadaju mnoge stvari koje ljude nemogu,a psoto sam sada covjek onda trebam shvatiti sto i kako

dakle procitaj temu,zanimaju me artefakti,stara znanjja i o Atlantisu,ne zanimaju me ljudi najvise nego nesto vise od ljudi kakos to,kuda i slicno

dakle zanimaju me mnog es tvari,zemljopis recimo sto se tice toga,arheologija,mnoga znanja nedostupna danasnjim"primitivnim" ljudima
Atlantis je bio napredniji puno vise od cijele ove primitivne civilizacije
Iknar is offline  
Old 24.12.2015., 16:15   #38
Quote:
HepokS2 kaže: Pogledaj post
Uvjerio si me. Oprosti. Oni s Melmaca su duhovitiji. Znatno duhovitiji. Cak i po juzini. A jugo je......i pun mjesec, a sigurno ima i neka konjukcija.
ocito jos nisi shvatio nsita o Atlantisu,da li ja govorim os tvorenjima na bazi krvi i mesa i materijalnih tijela?

sto se konjukcije tice neznam,ali znam da bih mogao neke stvari rijesiti koje ljudi nebi mogli a da se tice Atlantisa
makar sumljam da ces shvatiti alis vejedno sam ti rekao

je bila je juzina i na ljeto 2014 sto mislis o tome?
ja nebih rekao
Iknar is offline  
Old 24.12.2015., 16:17   #39
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
OK, mislim da si dovoljno istrolao i israo vlastitu temu. Ja sam ti mislio otkriti tajne postanka ali tvoj način pisanja i ophođenja mi govori kako nisi dosegao razinu na kojoj bi shvatio ISTINU!

A ISTINA je ono što ti jesi kad pogledaš u sebe i oko sebe, pa umom svojim dodirneš sebe i očima nesagledivo. Tada će tvoj um probuditi moći one čakre unutar ganglija koje su ti usađene predekspozicijom u laboratorijima Atlantisa. Tek kad dosegneš tu sferu znanja i tu razinu uma onda ćeš shvatiti kako nisi spreman za te informacije i da je vrijeme za spustiti vodu, oprati ruke i otići nazad u krevet.

Pajdo, manje kemije, drž se ti prirode.
e da jos ponesto doda,sto se tice Uma tu si djelomicno u pravu,jos puno trebam uskladiti nauciti,biti mudriji,koristiti Moci itd

a ovo ostalo mozes baciti u skoljku i pustiti vodu,to je bedasto ali ajde
Iknar is offline  
Old 24.12.2015., 16:18   #40
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
opet si u krivu,radis e o necemu drugome,radi se o tome da mnoge stvari recimo MOGU,ali ne znam kako,a tu spadaju mnoge stvari koje ljude nemogu,a psoto sam sada covjek onda trebam shvatiti sto i kako

dakle procitaj temu,zanimaju me artefakti,stara znanjja i o Atlantisu,ne zanimaju me ljudi najvise nego nesto vise od ljudi kakos to,kuda i slicno

dakle zanimaju me mnog es tvari,zemljopis recimo sto se tice toga,arheologija,mnoga znanja nedostupna danasnjim"primitivnim" ljudima
Atlantis je bio napredniji puno vise od cijele ove primitivne civilizacije
Tebe koji si s Atlantisa zanimaju njihova (tvoja?) izgubljena znanja. Imam problem s kognitivnim procesom u smislu shvacanja ovog. U duhu Bozica, smiluj se nama, neukoj publici, koja vapi za tvojim znanjima. Kolege uvazene, slobodne mene neumnog ispravite ako grijesim.
HepokS2 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:56.