Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2015., 19:56   #81
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Jedino opako napadnutog uma biće ovdje možeš biti ti ako ovako razmišljaš. Idi pogledaj gore- FORUM.HR Znači, SVI imaju pravo pisati, svi imaju prao na mišljenje a ako ti ne paše, otvori blog pa traži i gole komade, tvoj problem.



Odgovor je: Nemaš pojma o čemu pišeš, nemaš pojma ni što tražiš, nemaš pojma ni što je Atlantida. A ako ti ljudsko znanje o tome smeta, odi u park i sjedni kraj kakve bukve. Pa će ti ona reći gdje je i kako je nestala Atlantida. I probaj manje konzumirati to što trošiš, škodi ti.



Nedoslijedan si. Jer ti ne gine konačna terminacija i zaslužena dezintegracija od strane Stvoritelja. Znam strah od Crvenog-6 je jak, ali..tako su svi prije tebe pa će i svi drugi HOPTI poslije tamo završiti.



Ooo, pa ti si Angelfire paralelni profil, ista spika o Luciferu, isti tekst..Već vidim rasparavu podvojenog lika u dva profila.

ne nisam ali ti si previse bedast da to shvatis

psoto si toga lika spomenuo kontaktirao sam ga,rekao je da je pod banom id a ce se javiti kada ce moci,i da stojim iza toga nemoze biti gori nego sto ti jesi,vjerojatno si umisljen i slicno

nego daj i reci sto je taj pisao o Luciferu i gdje bas me zanima,posto ja imam određenih borbi sa Luciferom,samo ga ja najcesce zovem Jadnik,ali ajde

mene ti ne zanimas previse ja smatram da si ur angu nadrogiranog budalasa koji spama po psotpvima a ne drzi se teme,dakle kako vi kazete trolera na tableticama


rado cu popricati sa tim angel of fire i slicnima jer gotre od tebe tesko moze biti,imas ogranicen ljudski Um,rekao bis e da si sablonac poput kompa sa 8 programa,a ostalo ne kuzis


ponavljam sto taj kaze o Luciferu i to me zaima i tko je taj covjek cime se bavi i slicno itd
Iknar is offline  
Old 30.12.2015., 20:09   #82
najbolje bi bilo da modovi zaklučaju ovaj topik jer je djelo propalog trolanja
Zlotvor is offline  
Old 30.12.2015., 20:18   #83
Quote:
Zlotvor kaže: Pogledaj post
najbolje bi bilo da modovi zaklučaju ovaj topik jer je djelo propalog trolanja
to sto ti ne razumijes temu ne znaci da su i ostali budalasi

pa napisao sam ocito neznas citati tko ne razumije temu molio sam da ne dolaze,ova je tema zahtjevnija nije za one slabijeg Uma

dakle ti nisi shvatio i ne trolaj,ima Umnih ljudi a ti po svome pisanju to nisi,jer nisi niti procitao sto sam trazio i molio da se ne trola,dakle drzis e teme ili cu zamoliti moderatora da to rijesi
imas li kakve artefakte,znanje o Atlantisu,nisiuoopce u temi covjece
najbolje bi bilo da ti napravis unninstal windows ako mislis trolati ili da ti provajder rpesece kablove recimo
dakle drzi se teme ako si Uman ako nisi bjezi jer trolas,znanja nemas niti za konverzaciju
ajde na temu o vicevima,makar sumljam da ces ih shvatiti,ovdje nemoj trolati
Iknar is offline  
Old 30.12.2015., 20:21   #84
neznam kakve neki imaju Umne sposobnosti,ali jasno sam rekao o cemu je tema ako se ne razumije tema neka se ne pise ili enka se pita nekoga Umnijeg da mu se objasni,a ne da mi troleri stalno baljezgaju sve i svasta samo ne o temi
dakle informacije o Atlantisu,sto opipljive,sto u obliku papirusa,knjiga itd
Iknar is offline  
Old 30.12.2015., 20:23   #85
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
sto opipljive,sto u obliku papirusa,knjiga itd


:klap:
Zlotvor is offline  
Old 30.12.2015., 21:26   #86
Eto vidiš, a ti odmah - zaključaj
Begemotica is offline  
Old 30.12.2015., 21:28   #87
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Eto vidiš, a ti odmah - zaključaj
ajde da tebe pitam cinis mis e malo razumnije,sto ti zans o Atlantidi,imas li kakve podatke,znas li tko ima,lokacije centara moci, gdje se aktiviraju "određene stvarcice hehhe"

pitanje je pzbiljno ali samo Umnom covjeku
Iknar is offline  
Old 30.12.2015., 21:31   #88
To bi mogli znati moji rođaci u R'lyehu ali odavno nemam kontakt s njima.
Begemotica is offline  
Old 30.12.2015., 21:59   #89
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
To bi mogli znati moji rođaci u R'lyehu ali odavno nemam kontakt s njima.
A lijepo sam govorio @montyu da cuva sve ono sto se cuvati treba da ne dođe obicnim smrtnicima u ruke da to ne bi zamijenili za tablete. Tako je dana Huff post objavio da su austrijanci pronašli mobitel star najmanje 800 godina.

http://www.huffingtonpost.co.uk/2015...000182&ref=yfp

Iako mobitel koji su oni objavili ima označene znakove na klinastom pismu, ti su jadnici pomislili da je mobitel star samo 800 godina. Neki čak misle da je taj mobitel prijevara (zato su napisali hoax). Još ne shvaćaju da je to mobitel koji je monty izgubio prije 800 godina a koji je dobio na Atlantidi da ostane u kontaktu sa stvarnim silama i s Velikim graditeljem.

@monty, bojim se da ćeš uskoro morati pred Malo vijeće čuvara. Učinit ću sve što je u mojoj moći da te spasim od slanja pred velikog arhitektu. Ali zapamti da ni moje moći nisu svemoćne. Bar ne kao iknarove koji ih se dragovoljno odrekao. Ovaj drugi pričuvni primjerak dobro skrij i koristi u krajnjoj nuždi. I čuvaj kožicu u kojoj se nalazi jer na načelu KPP on stvara dovoljno energije da može vječno raditi. Jer nećeš moći pronaći bolju kožicu od ove.

Begemotice, ako želiš, može ti @monty otvoriti komunikacijski kanal za kontakt. monty je star, ali je pun razumijevanja za vas mlade.
HepokS2 is offline  
Old 31.12.2015., 09:03   #90
Da ti poznaješ moju rodicu Pth'thya-l'yi ne bi ti palo na pamet otvarati komunikacijski kanal s njom
Begemotica is offline  
Old 31.12.2015., 11:44   #91
@hepoks2

sjeti se prvih priča koje su ljudskoj rasi predočene. O ženi i muškarcu od kojih svijet nastade. Ta priča je alegorija o dvije rase koje su stvorile život na Zemlji pa onda o dvije kulture koje su je gradile (pa uništile) i na kraju, prelaskom u virtualni svijet o dva autoriteta koji drže pravila postojanja u virtualnom svijetu Zemaljske civilizacije.

Tako ovdje postoje Bat Kol (u originalu Ba'at Ko'h'l), predstavnik Atlanta iz jugositočnih nizina Atlanske ravnice i Begemotica (žena "zemlje uz rub rajskog mora") kao poveznica prema Muanima, onima s kojima se davno ratovalo, a onda gradio zajednički svijet, sve do dolaska Hopta.
Tako da ti oni imaju kontakt prema R'lyehu i dalekim zemljama. Samo je stvar ponovnog povezivanja jer je posljednji pokušaj komunikacije (prije dvije ljudske godine) završio (vjerojatno stvar korozije) kratkim spojem koji je prouzročio kolebanja signala. Posljedica je bila pogubna za nekoliko zrakoplova (čuo si za ljudski slučaj "MH370"). Tako da je bolje prvo sve popraviti i onda će se moći ostvariti kontakti.
monty-zg is offline  
Old 31.12.2015., 19:34   #92
I sve to iz pretpostavke da je jednom bilo negdje nekakvo kopno?
muzički tobogan is offline  
Old 31.12.2015., 21:18   #93
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
I sve to iz pretpostavke da je jednom bilo negdje nekakvo kopno?
ako mogu znanstvenici iz koščiće od 2mm rekonstruirati dinosaurusa od 20 m i 50 tona šta nebi moga i on
strange quark is offline  
Old 03.01.2016., 06:07   #94
ovo moram reci,dobio ban tradi "trolanja" par dana i nakon sto sam odsluzio ban Meadow se sjetila ponovno dati ban radi trolanja a dobio radi trolanja -ukupno

dakle se vi admini dogovorite,ali cu za isto svaki drugi dan dobiti od nekog novog admina ban ili sto vec,MEadow sam odgovorio a to znaci da me ne sljive,ali nebih bio miran da nisam,makar ce me opet banirati


ljudi nesto trebate znati JA sam pozvao oluje u 2014,ljeto pogotovo,na forum.net mozete saznati ali je onaj vlasnik skutzio da cu reci sve pa je b.lokirao forum,a ima ex-iskon tamo se preselila ekipa koja ZNA,sitina msile da sam lud i slicno alis ve sam najavio prije nego se desilo,dakle Oluje

a ljudi moji nemojte zaboraviti ja imam i potrese,istina Lucifer mi je osobno vratio Moc potresa,ali kada mi pukne film ima da i da se znojim i da se tresem ako me kuzite

akos tvarno hcoete da ponovno aktiviram Moci a MOGU,onda me nemojte izazivati to vrijedi za admine pogotovo koji me za isto,slicno baniraju i upozoravaju vise puta,pa jedan da za sve ukupno,apa se drugi sjeti ajde za jedan dio infil--- itd

da vam bude jasno onaj idiot mason je zatvorio stranicu ,logiranje radi mene,jer zna da ja necu sutjeti,Lucifer mu rekao jer ga sluzi,pa se sve zataskalo,nemogucnoscu logiranja,kupio forum i zatvorio kuzite
Iknar is offline  
Received Infraction
Old 03.01.2016., 06:12   #95
dakle pomalo sam ljut radi idiota koji misle da mogu raditi sve sto mogu,morate znati da na Zemlji ja mogu prokleti svakoga skoro a da mu samo Bog moze pomoci pri tome i ja akio mu oprostim,sveci,anđeli,a pogotovo ljudi svecenici NHEMOGU,jedino ako od Boga dođe,sami NEMOGU nijedan od njih

dakle pamet u glavu

stos e tice forumasa isto ismijavanje ,mene za tza istinu kaznjava, a sve ostale za ismijavanja valjda naggrađuje,zzar stvarno zelite da aktiviram Mocui,a itekako mogu i to ne samo ovdje nego bilo gdje na kugli Zemaljskoj,kuzite

sto se tice gramatike,necu isptravljati,ionako su vam umovi najcesce slabi pa time samo mozete profitirati slagajuci rijeci,dakle mozak koristiti

jako malo fali da se se naljuti kao 2014 pa da bude oluja,a psoto je zima to nebi bilo dobro

znam da mislite da sam lud,ovakav onakav,ali ja sam sve rekao rpije koristenja moci na jednom forumu kojeg je slucajno kupio neki covjek i aztvorio skoro,zapecatio logiranje i slicno
ostatak na ex-iskon mozete saznati od neke ekipe,makar su vecinom budale koje ne shvacaju nista,osim par pojedinaca ,iznimke postoje naravno
Iknar is offline  
Old 03.01.2016., 06:19   #96
dakle stanje je ovakvo ja imam Moci i nitko mi nemoze natjerati da ja ovo ili ono,zato sam vam i rpije rekao,da netko anpadne Hrvatsku recimo,ta Zemlja bi imala slucajne potrrese i bila bi u rusevinama ako bi JA tako odlucio

ok nisam jos naj,jos vracam Moci,ali one mozda najdestruktivnije imam,bar neke od njih
vec me pocinju zivcirati idioti na ovome forumu,nemojte ponoviti greske onih iz 2014,jer ja se ljudi nesalimcajki da me ubijete nemozete zaustaviti procese koje sam pokrenuo u slucaju,a da ne govorim koje kao covjek i kao nesto drugo mogu pokrenuti cak i nakon ljudske smrti
ja sam Iknar,prvi od Jahvea,onaj koji je stovrio Atlantis,vladao i unsitio,potopio,pravedan sam ali jako strog rpema onima losima,kako ljudi kazu izrecicu,Bo9g i batina u prijevodu skoro doslovno
nije mi neki problem ako buide frke aktivirati potrese po centrima moci na ZEMlji,skoro nikakav,ako me se naljuti bice sranja a ptri tome ne msilim samo na HRvatsku nego bilo gdje JA hocu

kao sto znam d aje netko aktivirao potres na Haitiju,a znam iz pouzdanih informacija da je to netko napravio ja mogu odgovorne kazniti unistenje gradova,makar ce nesto automatski u slucaju problema

dakle igrajte se sa mnom,ja cu kazniti mocnije a mocniji ce vas,a HRvatska je samo sluga,kuzite,netreba biti rpevise mudar da se to shvati,kasnije smao pociste te koji su mi smetali,tako to ide
tko jaci taj kvaci ljudi silu razumiju,zive po njenim zakonima,a srecom ili ensreco kakos e uzem ja sam itekako poznat po kroistenju SILE
Iknar is offline  
Old 03.01.2016., 06:21   #97
bas me zanima odgovor,jer ljudi mojui u slucaju novog nezasluzenog bana,ja bih recimo mogao aktivirati potres recimo u washingtonu ili bilo gdje JA hocu,istina za pocetak bice slab,govorim kao primjer,jer je nevazno gdje se nalazi na planeti,posto mi je cijeli planet u dometu,istina ne samo meni ima ih jos,ali i MENI,a ti naravno da nisu ljudi to nemoram govoriti,ja jesam bar sada
Iknar is offline  
Old 03.01.2016., 06:26   #98
pitajte se samo jedno zar JA kojis am u jednom danu potopio Atlantis i kasnije se odrekao svih svojih moci,sada kada moci vracam nazad,istina sa ne bas previse preciznosti,a vis e igrate sa mnom "pametnim" idejama,sto msilite da nebih slicno mogao napraviti is ada,MOci imam,kontrola nije nesto,a sprijeciti me mislimk niejdan covjek nemoze,za anđele/demone neznam,ali nevazno.jer ako ja odlucim nesto skrsiti to ce biti skrseno,ili ako odlucim kazniti,polako me se ljuti,a moje strpljenje ima granice

ako nevjerujete mije problem dokazati,samo mi treba neko vrijeme psoto neke moci jos nisam testirao poput potresa,dok oluje jesam nesto ne previse ali jesan,za sotalo ima dosta toga,za vratiti,zasluziti ako kako bi vi to shvatili kada ne shvacate da ljudi niti ZEmlju ne vode a kamoli ostalo

na ZEMlji je Lucifer i demoni,samo budale to neznaju,i upravljaju vama poput stoke,a tu i ja spadams ada,makar sa mnom ide teze,heheh,ipak ja nisam stoka sitnog zuba bi be reklo,ja mogu uzvratiti
Iknar is offline  
Old 03.01.2016., 06:29   #99
dakel Lucifer to zna,nemoram govoriti dakel i AMerika zna onda psoto je pod vlascu Jadnika,tkao ja njega zovem jer je takav,sto cu mu ja nejgov problem

znaju mnogi
ukratko ljutnja mi raste a to je problem jer Lucifer ima vise sanse da sa mnom upravlja a onda je problem,veliki problem,ali ne i nerjesiv za mene
Iknar is offline  
Old 03.01.2016., 06:36   #100
dakle nesto mi govori da bi moglo biti"sranja" stos e tice vremenskih utjecaja po nekim dijelovima svijeta,ali ovoga puta sa mojim Mocima isto a ne samo koristenjem nekih drugih,razno raznih,niti nemoam pojma tko sve niti tko i sto itd
Iknar is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:21.