Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2005., 01:01   #41
Hej cure ja sam ipak odlucila ici na odstranjivanje.
Ja sam se raspitivala za laser i to je malo bolno i jako skupo meni je bilo oko 220 AUD po turi i morala sam doci na 6 tura.

Ja sam nasla novu metodu, neki francuski izum, pogledajte na www.luminex.com.au i to sam jucer platila 55 AUD i ista je fora, nista nije trajno ali je trajno dovoljno da ti da slobodnu sto se tice depliranja, meni bi navodno dlake trebale poceti odpadati u roku od 10 do 20 dana i onda cu vidit kakav je bio rezultat.

Ja sam se ipak odlucila ici jer meni je problem sto mi se bikini zona pocela siriti na noge, na gornji dio buta i onda sto to vise depliras dlake su jace i tamnije.

Ja cu vam javit kakav je rezultat kroz 20tak dana.

AFRODITA kod tebe je to vjerovatno skupo jer je to NY placas poziciju i placas to sto dolaze face, ja sam sigurna da vi ne koristite nista sto drugi nisu skozili da postoji, zato ja uvijek na to pazim i trazim po netu i uvijek se moze naci jeftinje.
zobernjik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2005., 01:01   #42
Re: Trajno odrstranjenje dlaka po tijelu

Quote:
zobernjik kaže:
Zanima me je li to tko napravio, ja bas razmisljam, ali je jako skupo i na kraju krajeva nije u biti trajno.

Svi komentari dobro dosli
ma jeftino ti je

samo ti treba plinska boca...
__________________
Vuče, pogriješio si jedno slovo - trebao si da me pojedeš! Trudna Crvenkapica
------------------------------------------------------------------------------------------------
Clasher is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2005., 01:06   #43
Nemas pojma sto govoris
zobernjik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2005., 01:43   #44
Re: Re: Re: Re: Trajno odrstranjenje dlaka po tijelu

Quote:
AFRODITA69 kaže:
ali mislim da je za zgb ljude i njihove place dosta visoka cjena
zgb ljudi ne idu u salone za zvijezde u centru ny-a
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2005., 22:44   #45
jel zna netko koliko različitih lasera za ovu temu postoji? naišla sam na ovo ovdje al mi se čini da "diodni laser" znači nešto kao "vlažna voda". btw. iskustva s ovim? anyone?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 16:48   #46
Re: Re: Re: Re: Re: Trajno odrstranjenje dlaka po tijelu

Quote:
alexxx kaže:
zgb ljudi ne idu u salone za zvijezde u centru ny-a
idu!iva majoli recimo....a gadna je u tri pm!ne trpim ju pa sam ju navela...a osim toga znam ju ko klinku s kvarta.al dobro,moja frendica ide izvan zagreba stalno na neka sranja,ali jebiga ona ima puno love.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2005., 19:24   #47
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Trajno odrstranjenje dlaka po tijelu

Quote:
AFRODITA69 kaže:
idu!iva majoli recimo
iva majoli nije prosječan zgb ljud s prosječnim zgb primanjima.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2005., 05:16   #48
ma znam,rekla sam ti zakaj sam ju spomenula...nis vise!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 01:50   #49
Elektroepilacija bikini zone

što znate o tome, koliko košta, koliko traje i jel boli...ja se užasavam depilacije voskom, jednom sam bila i sve sam zvijezde vidla
zanima me jel se to više isplati s obzirom da idući tjedan idem na more, tak da se tamo ne trebam brijat svaka dva dana...
Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 09:21   #50
ja odlazim na elektroepilaciju suvishnih dlachica na licu, no moja kozmeticharka ne zheli 'raditi' bikini

inace bih se odmah na to odluchila

ove s nausnice dosta sporo odlaze jer se mora raditi s jako slabom strujom kako bi se izbjeglo nastajanje ozhiljaka, al one gdje je upotrijebila jachu struju otishle su u tri puta
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 12:06   #51
ja noćas sanjala da su me išli pogubiti na električnoj stolici [ne sjećam se zašto ]. mislite da je to znak?

p.s. dobrodošlo je i samo tumačenje sna.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 12:16   #52
ja sam sanjala da sam kupala svoga psa i da mi ga je voda odnijela kroz odvod.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 12:49   #53
Quote:
magic kaže:
ja sam sanjala da sam kupala svoga psa i da mi ga je voda odnijela kroz odvod.
molim, drži se teme! kakve to veze ima s elektroepilacijom?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 12:50   #54
pa nedavno sam ga oshishala pa je jako mali
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 12:54   #55
Quote:
magic kaže:
pa nedavno sam ga oshishala pa je jako mali
jezuš! kakva je to zvjer? ti znači imaš psa a ne macu!
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 12:58   #56
moja dlakava zvijer
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 14:08   #57
Quote:
magic kaže:
ja odlazim na elektroepilaciju suvishnih dlachica na licu, no moja kozmeticharka ne zheli 'raditi' bikini

inace bih se odmah na to odluchila

ove s nausnice dosta sporo odlaze jer se mora raditi s jako slabom strujom kako bi se izbjeglo nastajanje ozhiljaka, al one gdje je upotrijebila jachu struju otishle su u tri puta
Aj reci ti meni, kolko to kosta? I zasto ne radi na bikini zoni? Ne radi sam ta tvoja ili to one opce ne rade? I jel te dlake fakat vise nikad ne niknu?
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 14:15   #58
moram priznati da ne znam kolike su cijene. ova kozmeticharka mi se svidja, ulijeva mi povjerenje, salon mi je jako blizu - nikakav moderan fensi shmensi nego onako mali lokalni salon, a na kraju je ispalo da je to najjeftinije u gradu.

cijena je 2 kune minuta. s tim da ona u deset minuta obradi sigurno desetine dlaka.

pochela sam s tim jer su mi nakon hormonalnih pizdarija nikle gadne crne chekinje na bradi. toliko chvrste da se nakon nekog vremena vishe ni chupat pincetom nisu dale.

njih sam rjeshila u recimo 6-7 seansi, od kojih sam samo prvu platila 30 kuna, druge su bile josh jeftinije - krace su trajale.

chula sam da druge rade bikini zonu. moja nece
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 14:22   #59
Quote:
magic kaže:
moja dlakava zvijer

joj kak je slatki, i ja imam jednog maltezera ali moj je malo deblji tak da sumnjam da bi otišao kroz odvod
Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 14:23   #60
Quote:
magic kaže:
moram priznati da ne znam kolike su cijene. ova kozmeticharka mi se svidja, ulijeva mi povjerenje, salon mi je jako blizu - nikakav moderan fensi shmensi nego onako mali lokalni salon, a na kraju je ispalo da je to najjeftinije u gradu.

cijena je 2 kune minuta. s tim da ona u deset minuta obradi sigurno desetine dlaka.

pochela sam s tim jer su mi nakon hormonalnih pizdarija nikle gadne crne chekinje na bradi. toliko chvrste da se nakon nekog vremena vishe ni chupat pincetom nisu dale.

njih sam rjeshila u recimo 6-7 seansi, od kojih sam samo prvu platila 30 kuna, druge su bile josh jeftinije - krace su trajale.

chula sam da druge rade bikini zonu. moja nece
Fala
I ne rastu ti vise uopce ili ti samo slabije rastu i manje su i tanje? Jel to trajno? Ono obradi ti to podrucje tipa 6-7-8 puta i one vise nikad ne izrastu ili... se ipak pojave nakon nekog vremena? Pisi sve sto znas

Samo jel bi to pomoglo ovim na bikini dijelu? Tam su debele, velike i bujne
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.