Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2008 - Tajland

Big Brother 2008 - Tajland Is still watching you

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2008., 20:26   #101
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
ahaaaa. hvala što si mi objasnila kakva si ti osoba
a ti bi je trpila, da onako s visoka onim fakin sit glasom te seli iz sobe u sobu, prica o pejbek tajm, kaze da je ivan princ i salje te da peres WC? pa ako bi, to dosta govori i kakva si ti osoba

t portal: Prije dvoboja, da ne bi ispala iz jezične forme, Rina je Luciju, koju doživljava kao stalnu prijetnju, bez posebna razloga nazvala 'razvedenom kurbašturom'.
ti ne bi "zabranila" osobu koja ti se ovako obraca, na primjer? ili tvojoj prijateljici?
__________________
per Trnje ad astra! ♥kugli :cerek: zabica!
trnje is offline  
Old 14.10.2008., 20:34   #102
Quote:
trnje kaže: Pogledaj post
a ti bi je trpila, da onako s visoka onim fakin sit glasom te seli iz sobe u sobu, prica o pejbek tajm, kaze da je ivan princ i salje te da peres WC? pa ako bi, to dosta govori i kakva si ti osoba

t portal: Prije dvoboja, da ne bi ispala iz jezične forme, Rina je Luciju, koju doživljava kao stalnu prijetnju, bez posebna razloga nazvala 'razvedenom kurbašturom'.
ti ne bi "zabranila" osobu koja ti se ovako obraca, na primjer? ili tvojoj prijateljici?
mislim da bi se rijetki prema meni ponašali tako, a ako si đubre..... neka je žena odgledala što su sve o njoj pričali - pa neka se zabavlja, očito joj je osveta tako slatka.
nevanevičicaa is offline  
Old 14.10.2008., 20:38   #103
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
mislim da bi se rijetki prema meni ponašali tako, a ako si đubre..... neka je žena odgledala što su sve o njoj pričali - pa neka se zabavlja, očito joj je osveta tako slatka.
ne znam, ponasa se vrlo s visoka i prema recimo miri, s kojom nema nikakvih prijasnjih racuna. al nek uziva, dok je imalo zabavna dobro je. ali nazalost skoro pa da i nije.
__________________
per Trnje ad astra! ♥kugli :cerek: zabica!
trnje is offline  
Old 14.10.2008., 20:51   #104
mira samo pametno služi i sluša lucu i ornelu, pa rinu i valeriju. a šta će jadna. ako se ide uvlačiti u te njihove spike bolje joj je da se ubije. hahaha
nevanevičicaa is offline  
Old 14.10.2008., 21:13   #105
Što se tiče Mire, moram primjetit da je lijepa. No što se tiče njene osobnosti, užasno me podsjeća na Senku. Čak joj je i glas kao u Senke.
Green poison is offline  
Old 14.10.2008., 21:13   #106
Rini ce se vrlo brzo spustit samopouzdanje i ova krila koja je dobila ce joj nestat kroz neko vrijeme.
Pazite sta sam rekao.
Ja znam Rinu, ona je inace JAKO slaba osoba, sto je i dokazala u sukobima s Markom. Kad ju se "pikne" tamo gdje je najvise boli onda podvijena repa se povlaci i manja je od makova zrna.
Rina je svjesna da joj je Mira prijetnja kao i ona nova cura Sabina jel su dosle u kucu iz vanjskog svijeta i znaju informacije o Rini
Danas na Mx TV-u gledam, totalni bunt se je stvorio protiv Rine u kuci i ako misli da ce se uspjesno oduprijet tome vara se!!

E Rina, Rina...ovaj ponovni odlazak u BB-e ti nije trebao. Totalni blam ces dozivjeti.
Forza_Fiume is offline  
Old 14.10.2008., 21:20   #107
Quote:
Forza_Fiume kaže: Pogledaj post
Rini ce se vrlo brzo spustit samopouzdanje i ova krila koja je dobila ce joj nestat kroz neko vrijeme.
Pazite sta sam rekao.
Ja znam Rinu, ona je inace JAKO slaba osoba, sto je i dokazala u sukobima s Markom. Kad ju se "pikne" tamo gdje je najvise boli onda podvijena repa se povlaci i manja je od makova zrna.
Rina je svjesna da joj je Mira prijetnja kao i ona nova cura Sabina jel su dosle u kucu iz vanjskog svijeta i znaju informacije o Rini
Danas na Mx TV-u gledam, totalni bunt se je stvorio protiv Rine u kuci i ako misli da ce se uspjesno oduprijet tome vara se!!

E Rina, Rina...ovaj ponovni odlazak u BB-e ti nije trebao. Totalni blam ces dozivjeti.
Zbog čega to molim te. Rina je najzanimljivija osoba u BB-u, i da sam ja tamo ja bi se sto puta gore postavio prema stanarima koji su me ogovarali.
Green poison is offline  
Old 14.10.2008., 21:23   #108
Quote:
Green poison kaže: Pogledaj post
Zbog čega to molim te. Rina je najzanimljivija osoba u BB-u, i da sam ja tamo ja bi se sto puta gore postavio prema stanarima koji su me ogovarali.
A ona kao nikog nije ogovarala
Ono s Markom je malo zesca igra i njemu se posebno zeli osvetit samo on budala ne kuzi vec midli da je njega izabrala kao desnu ruku zato sto ga smatra nekim
Forza_Fiume is offline  
Old 14.10.2008., 21:25   #109
Quote:
Forza_Fiume kaže: Pogledaj post
A ona kao nikog nije ogovarala
Ono s Markom je malo zesca igra i njemu se posebno zeli osvetit samo on budala ne kuzi vec midli da je njega izabrala kao desnu ruku zato sto ga smatra nekim
Pa na njenom mjestu bi se i ja želio osvetit Marku.
Taj ljigavac to i zaslužije.
Green poison is offline  
Old 14.10.2008., 21:30   #110
Quote:
Green poison kaže: Pogledaj post
Pa na njenom mjestu bi se i ja želio osvetit Marku.
Taj ljigavac to i zaslužije.
Tu se slazemo
Forza_Fiume is offline  
Old 14.10.2008., 22:28   #111
Mira je moj favorit.Slatkiš je samo takav, a i simpa mi je.
Istina glasom malo podsjeća na ono zlo iz Sinja, ali baš mi je simpa
lollatutu is offline  
Old 14.10.2008., 22:29   #112
Quote:
Green poison kaže: Pogledaj post
Zbog čega to molim te. Rina je najzanimljivija osoba u BB-u, i da sam ja tamo ja bi se sto puta gore postavio prema stanarima koji su me ogovarali.
lollatutu is offline  
Old 14.10.2008., 22:35   #113
Quote:
trnje kaže: Pogledaj post
usput imam osjecaj da RTL forsira miru ko svadljivicu, i nadam se samo da im je opravdana ta slika koju stvaraju, kad luce izleti () da ostane neko punokrvno stvorenje...

jedino sta mi je debilno je kad pricaju kako ne gledaju BB. pa da znam da cu uci u kucu gledala bi i te kako!
sto se tice gledanja bb pogledala je koju emisiju povrsno jer nikada nema vremena,uvijek je u pokretu,a i bolje je da ga nije gledala pa ce imat svoju sliku o svakom kandidatu a ne nametnutu od bilo koga
http://www.bigbrother.rtl.hr/reposit...24ca_small.jpg

najljepse moje
__________________
bilo kako sve se svodi na tek tako
tek_tako2002 is offline  
Old 14.10.2008., 22:42   #114
2002 - vidim da ti poznas Miru u RL, jel tako?
nonlinear is offline  
Old 14.10.2008., 22:44   #115
Quote:
tek_tako2002 kaže: Pogledaj post
sto se tice gledanja bb pogledala je koju emisiju povrsno jer nikada nema vremena,uvijek je u pokretu,a i bolje je da ga nije gledala pa ce imat svoju sliku o svakom kandidatu a ne nametnutu od bilo koga
slušaj,cura je simpa i sad kad se napokon probudila mislim da će bit ok..al to da nije gledala bb u koji ulazi..nema tog boga kojem bi to povirovala...

i to stalno u pokretu...da toliko u pokretu da joj nije problem otić 3 miseca izležavat se u bb..a brate,samo u ova 2 dana se naležala ka niko tamo..eto,ni usta nije otvorila do danas..

ovakvo glorificiranje mi ide na kurac...cura je slatka i pari ok..nemoj sad pretjeravat jer radiš samo obrnuti efekt..
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Old 14.10.2008., 22:50   #116
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
slušaj,cura je simpa i sad kad se napokon probudila mislim da će bit ok..al to da nije gledala bb u koji ulazi..nema tog boga kojem bi to povirovala...

i to stalno u pokretu...da toliko u pokretu da joj nije problem otić 3 miseca izležavat se u bb..a brate,samo u ova 2 dana se naležala ka niko tamo..eto,ni usta nije otvorila do danas..

ovakvo glorificiranje mi ide na kurac...cura je slatka i pari ok..nemoj sad pretjeravat jer radiš samo obrnuti efekt..
a dobro oporavljala se od puta a i sok je tako upast u novu sredinu. sad cemo vidit ocel bit sta od nje. a da je najlipsa tamo-to je.
i da baca na senku-i to je. al nadam se ne karakterom

meni je glupa ako nije gledala, i ne zna komentare publike na pojedine stanare. zasto neiskoristit ikakvu prednost ako mozes!!! vjerujem da inace ne gleda, al bogme da znam da ulazim u to gnjezdo kobri....
__________________
per Trnje ad astra! ♥kugli :cerek: zabica!
trnje is offline  
Old 14.10.2008., 23:01   #117
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
slušaj,cura je simpa i sad kad se napokon probudila mislim da će bit ok..al to da nije gledala bb u koji ulazi..nema tog boga kojem bi to povirovala...

i to stalno u pokretu...da toliko u pokretu da joj nije problem otić 3 miseca izležavat se u bb..a brate,samo u ova 2 dana se naležala ka niko tamo..eto,ni usta nije otvorila do danas..

ovakvo glorificiranje mi ide na kurac...cura je slatka i pari ok..nemoj sad pretjeravat jer radiš samo obrnuti efekt..
ne bi virovala ali mira stvarno nije pratila bb... u tu uru je svaki dan radila, a sve što zna o njima je iz novina... pogledala je možda dvije, tri emisije što se baš i ne bi nazvalo praćenjem

a uostalom nije odmah znala da će uć naknadno
__________________
Imam pravo na krivo mišljenje!
Yuki is offline  
Old 14.10.2008., 23:21   #118
http://www.tportal.hr/2008/10/14/0074007.21.jpg

vjerovali ili ne ali ja volim je puno puno puno

mira je na zasluzenom odmoru i nek uziva dok je tamo to ce joj biti dovoljno
__________________
bilo kako sve se svodi na tek tako
tek_tako2002 is offline  
Old 14.10.2008., 23:27   #119
Quote:
tek_tako2002 kaže: Pogledaj post
vjerovali ili ne ali ja volim je puno puno puno

mira je na zasluzenom odmoru i nek uziva dok je tamo to ce joj biti dovoljno
ajme koji si ti lik

cinis jos vise stete tim ispadima, virujemo ti virujemo. sad se skuliraj, ako nemas nis zanimljivo za rec
__________________
per Trnje ad astra! ♥kugli :cerek: zabica!
trnje is offline  
Old 14.10.2008., 23:33   #120
Quote:
trnje kaže: Pogledaj post
a dobro oporavljala se od puta a i sok je tako upast u novu sredinu. sad cemo vidit ocel bit sta od nje. a da je najlipsa tamo-to je.
i da baca na senku-i to je. al nadam se ne karakterom

meni je glupa ako nije gledala, i ne zna komentare publike na pojedine stanare. zasto neiskoristit ikakvu prednost ako mozes!!! vjerujem da inace ne gleda, al bogme da znam da ulazim u to gnjezdo kobri....
ma da sigurnoako nije i gledala citala je na internetu sigurno o dogadjajima u kuci, koga ona mulja, prefriganka jedna, glumi nevinu djevojcicu, meni je inace ok, simpa i slatka, ali to da nista ne zna o likovima iz bb, to bi prije povjerovala ovoj sabini
__________________
život je borba nastoj pobijediti, i ako ne uspiješ nemoj tugovati
dinis is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.