Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2006., 17:57   #61
Quote:
sve je relativno kaže:
Evo neki dan na tv je bio prilog o tabletama od koji rastu cicke.
Tablete su biljne. Navodno funkcionira.
je, kao i tablete za rast kose ili nogu

nemogu virovat da postoje zene koje nasjedaju na takve gluposti
croft is offline  
Old 16.04.2006., 10:33   #62
Nema kruha od tih tableta...jedino sto daje rezultat je augmentacijska mamoplastika ili ti povecanje grudi...probavala sam sve moguce i nije funkcioniralo...od cilest su mi malo nabujale, za broj ali sam isto tako nabujala sve skupa za 4 kile... onda sam se odlucila za operejšn i eto me sad, fantasticne su, mekane i stojece.
shkmish is offline  
Old 17.04.2006., 00:47   #63
ja tu uvijek kazem tko ima, ima, a tko nema neka place sto nema. znam, okrutna sam, ali to je to. tablete su opca glupost i obmana. pripoda ili skalpel. c'est la vie.
enny01 is offline  
Old 17.04.2006., 15:21   #64
ja sam prije nekih god. i pol narucila te tablete, garantirali su mi rast grudi za do dva broja, i nakon gotovo 2-3 mjeseca ispijanja triput na dn shvatila sam da sam samo bacila novac. nista ne djeluju, nemojte se zamarati time.
suneshine is offline  
Old 17.04.2006., 15:25   #65
Quote:
sve je relativno kaže:
Evo neki dan na tv je bio prilog o tabletama od koji rastu cicke.
Tablete su biljne. Navodno funkcionira.
Jel"neko probao? Na netu se nude. Različiti proizvođači.
Hvala
probala sam, i uzalud.
suneshine is offline  
Old 17.04.2006., 20:58   #66
eto, a vi i dalje ne slusate enny... ccc...
enny01 is offline  
Old 20.04.2006., 23:33   #67
Quote:
shkmish kaže:
Nema kruha od tih tableta...jedino sto daje rezultat je augmentacijska mamoplastika ili ti povecanje grudi...probavala sam sve moguce i nije funkcioniralo...od cilest su mi malo nabujale, za broj ali sam isto tako nabujala sve skupa za 4 kile... onda sam se odlucila za operejšn i eto me sad, fantasticne su, mekane i stojece.

i koliko te koštao taj operejšn?
turmalina is offline  
Old 21.04.2006., 07:00   #68
Quote:
turmalina kaže:
i koliko te koštao taj operejšn?
Operejšn...19 600 kn...mozda ovako izgleda puno, kako kome, ne znam.Ja sam skupila, rekla svojima doma da idem i otisla. Od toga dana sve je jako drukcije.
shkmish is offline  
Old 21.04.2006., 19:14   #69
svaka čast... ja ne znam bi li skupila hrabrosti...

a za novac... nije puno ako to radiš isključivo radi sebe...
turmalina is offline  
Old 22.04.2006., 11:26   #70
Quote:
turmalina kaže:
svaka čast... ja ne znam bi li skupila hrabrosti...

a za novac... nije puno ako to radiš isključivo radi sebe...
Razmisljala sam o tome kako ce biti kasnije...bilo me je strah na sam dan operacije...bolovi su bili brutalni jos tjednima poslije ali to je slatka bol...

Iskljucivo radi sebe...
shkmish is offline  
Old 25.04.2006., 13:21   #71
Quote:
shkmish kaže:
Razmisljala sam o tome kako ce biti kasnije...bilo me je strah na sam dan operacije...bolovi su bili brutalni jos tjednima poslije ali to je slatka bol...

Iskljucivo radi sebe...
vide li se ožiljci?
 
Old 25.04.2006., 14:09   #72
Quote:
creative kaže:
vide li se ožiljci?
Vide se kad dignes cicu...kad stojis se ne vide, kad lezis se vide. Od operacije je proslo godinu i mjesec dana, u pocetku su bili crveni ali su nakon par mjeseci izblijedili i stvarno su ok. Vjerujem da ce s vremenom ici samo na bolje.
shkmish is offline  
Old 25.04.2006., 17:51   #73
Quote:
shkmish kaže:
Vide se kad dignes cicu...kad stojis se ne vide, kad lezis se vide. Od operacije je proslo godinu i mjesec dana, u pocetku su bili crveni ali su nakon par mjeseci izblijedili i stvarno su ok. Vjerujem da ce s vremenom ici samo na bolje.
jel previše indiskretno ako pitam kakvi su muški komentari (i na cice i na ožiljke)? hoće li ožiljci nestati?
 
Old 25.04.2006., 18:57   #74
Quote:
shkmish kaže:
Vide se kad dignes cicu...kad stojis se ne vide, kad lezis se vide. Od operacije je proslo godinu i mjesec dana, u pocetku su bili crveni ali su nakon par mjeseci izblijedili i stvarno su ok. Vjerujem da ce s vremenom ici samo na bolje.
s kojeg broja grudnjaka si povećala grudi, na koji broj? (ako se smije znat)
pin_up is offline  
Old 26.04.2006., 11:39   #75
Quote:
creative kaže:
jel previše indiskretno ako pitam kakvi su muški komentari (i na cice i na ožiljke)? hoće li ožiljci nestati?
Ma nije indiskretno, ne bi ni napisala sve to za cice da mi je bad o tome pricati...muski komentari su vrlo dobri, zapravo odlicni. Nikada ne bi ni pomislili da su fake. A sto se tice mog decka, on je odusevljen, kaze da su mekane.Vjeruj mi oziljke ni ne vidi kad vidi cice. Frendice su najbolje mjerilo, diraju ih, pipaju i ne mogu vjerovati. Cure s faxa se dive velicini cica i kako lijepo stoje. Nekolicini sam rekla da nisu prave pa su pale na dupe i nisu vjerovale dok nisam pokazala oziljke.

Oziljci nece nestat, ali ce kao i svaki drugi oziljak blijediti i biti jedva primjetni. Mozda jednog dana odem to srediti laserom ali zaista ne smetaju, ispod su, ja ih ne vidim, a ni drugi.
shkmish is offline  
Old 26.04.2006., 11:45   #76
Quote:
pin_up kaže:
s kojeg broja grudnjaka si povećala grudi, na koji broj? (ako se smije znat)
Prije sam nosila push up grudnjak da istaknem sirotinju, broj 2, mogla sam i neke modele br. 3 ali bi bilo praznjikavo, znas ono kad moras namjestat, da ne govorim o tome kad se u autobusu uhvatim gore za rucku, a grudnjak samo pređe preko cice...uzas. Uglavnom br.2, pun, najpuniji, push up-zica, brdo spuzve, krut, fiksan itd.A sada vise ni ne nosim grudnjak, uopce. Imam jedan iz benettona, trokutasti, pamucni bez ikakavih zica, on je br.4. Push up bi mi također bio dobar br. 4 ali onda stvarno ispadaju van i nema smisla muciti ih zicom kad i same po sebi stoje i lijepo izgledaju, a bradavice su stalno up.
shkmish is offline  
Old 26.04.2006., 13:59   #77
Quote:
shkmish kaže:
Prije sam nosila push up grudnjak da istaknem sirotinju, broj 2, mogla sam i neke modele br. 3 ali bi bilo praznjikavo, znas ono kad moras namjestat, da ne govorim o tome kad se u autobusu uhvatim gore za rucku, a grudnjak samo pređe preko cice...uzas. Uglavnom br.2, pun, najpuniji, push up-zica, brdo spuzve, krut, fiksan itd.A sada vise ni ne nosim grudnjak, uopce. Imam jedan iz benettona, trokutasti, pamucni bez ikakavih zica, on je br.4. Push up bi mi također bio dobar br. 4 ali onda stvarno ispadaju van i nema smisla muciti ih zicom kad i same po sebi stoje i lijepo izgledaju, a bradavice su stalno up.
pin_up is offline  
Old 26.04.2006., 14:40   #78
Quote:
shkmish kaže:
Ma nije indiskretno, ne bi ni napisala sve to za cice da mi je bad o tome pricati...muski komentari su vrlo dobri, zapravo odlicni. Nikada ne bi ni pomislili da su fake. A sto se tice mog decka, on je odusevljen, kaze da su mekane.Vjeruj mi oziljke ni ne vidi kad vidi cice. Frendice su najbolje mjerilo, diraju ih, pipaju i ne mogu vjerovati. Cure s faxa se dive velicini cica i kako lijepo stoje. Nekolicini sam rekla da nisu prave pa su pale na dupe i nisu vjerovale dok nisam pokazala oziljke.

Oziljci nece nestat, ali ce kao i svaki drugi oziljak blijediti i biti jedva primjetni. Mozda jednog dana odem to srediti laserom ali zaista ne smetaju, ispod su, ja ih ne vidim, a ni drugi.
odlično! hvala ti na odgovoru..baš me zanimalo kako to sve izgleda.
 
Old 27.04.2006., 12:19   #79
a evo i čudotvornih kauguma:
http://www.vecernji-list.hr/newsroom...36390/index.do
 
Old 27.04.2006., 14:17   #80
Quote:
creative kaže:
Hm, nikad se ne zna...mozda kaugume zaista djeluju
shkmish is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:23.