Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2006., 01:37   #81
Za tablete od kojih rastu sise pitajte Stefany Hohnjec,ona je valjda progutala cijelu tablu odjednom
Maj.Tom is offline  
Old 28.04.2006., 02:38   #82
Quote:
Gospon Pes kaže:
Pise ti di je i recept.
BTW je "vrijeme" nebitno. Njoj je bilo oko 40.
I ne znam pali li stvar kod svake zene ili je to samo mojoj staroj uspjelo.
Šta, šta, šta?
Potala is offline  
Old 28.04.2006., 14:02   #83
Quote:
Maj.Tom kaže:
Za tablete od kojih rastu sise pitajte Stefany Hohnjec,ona je valjda progutala cijelu tablu odjednom
Stefany Hohnjec je iscrpila sve ljekarne diljem lijepe nase...ogromne su joj.
shkmish is offline  
Old 28.04.2006., 14:13   #84
Stefany je ko klinka bila atleticarka i ravna a onda joj narasle grudi i eto nedavno ih smanjila... (gledah Sanju neki dan )
hana is offline  
Old 28.04.2006., 18:58   #85
Quote:
hana kaže:
Stefany je ko klinka bila atleticarka i ravna a onda joj narasle grudi i eto nedavno ih smanjila... (gledah Sanju neki dan )
Načuh nesto o tome da ih je smanjila ali jos uvijek su vrlo vrlo postojane, kao frizura s trovremenskim taftom-London, Pariz, NY...udarile mi stefanyne sise u glavu...
shkmish is offline  
Old 28.04.2006., 19:25   #86
Kad smo kod cuda prirode ni Monika Kravic nije daleko od Štefice...
shkmish is offline  
Old 29.04.2006., 01:37   #87
Je,pisalo na netu:"Stefany Hohnjec estetskom je operacijom prije mjesec dana smanjila grudi za dva i pol konfekcijska broja"
Dosegle su sedmicu prije neg ih je operirala,sva sreca dovoljno je ostalo
Maj.Tom is offline  
Old 29.04.2006., 01:39   #88
[IMG][/IMG]
Maj.Tom is offline  
Old 29.04.2006., 11:43   #89
Quote:
Maj.Tom kaže:
Je,pisalo na netu:"Stefany Hohnjec estetskom je operacijom prije mjesec dana smanjila grudi za dva i pol konfekcijska broja"
Dosegle su sedmicu prije neg ih je operirala,sva sreca dovoljno je ostalo

daj pustite curu na miru,ne zelim o njenoj inteligenciji al ne vjerujem da joj je bilo lako nositi sedmicu,pritom mislim na zdravstvene probleme kao sto su opterecenje kraljeznice.
studentica21 is offline  
Old 29.04.2006., 14:10   #90
Quote:
studentica21 kaže:
daj pustite curu na miru,ne zelim o njenoj inteligenciji al ne vjerujem da joj je bilo lako nositi sedmicu,pritom mislim na zdravstvene probleme kao sto su opterecenje kraljeznice.
istina...treba to nosit sa sobom...ne kuzim kako joj ne smetaju pri fizickoj aktivnosti jos pogotovo sto se ona bavi ritmickom gimnastikom.
shkmish is offline  
Old 29.04.2006., 14:50   #91
Meni je jedan forumaš rekao da su mi narasle sise*.
Ne sjecam se kad mi je zadnji put netko rekao tako nešto lijepo.






*nisu
aktovka is offline  
Old 29.04.2006., 19:23   #92
Quote:
studentica21 kaže:
daj pustite curu na miru,ne zelim o njenoj inteligenciji al ne vjerujem da joj je bilo lako nositi sedmicu,pritom mislim na zdravstvene probleme kao sto su opterecenje kraljeznice.
Nema nist lose sto je to ucinila,dapace,stvarno su bile opasne za zdravlje,nase i njeno.

Pitanje je dal ce Monika smanjit svoje,vjerujem da i njoj nije lako,mozda se jos nije odlucila zbog straha da nece vise biti toliko zanimljiva ljudima
Maj.Tom is offline  
Old 10.12.2010., 15:11   #93
Quote:
shkmish kaže: Pogledaj post
Nema kruha od tih tableta...jedino sto daje rezultat je augmentacijska mamoplastika ili ti povecanje grudi...probavala sam sve moguce i nije funkcioniralo...od cilest su mi malo nabujale, za broj ali sam isto tako nabujala sve skupa za 4 kile... onda sam se odlucila za operejšn i eto me sad, fantasticne su, mekane i stojece.



koliko si platila operaciju molim te ako mi možeš reć!bila bi ti jao zahvalna
anary is offline  
Old 10.12.2010., 15:22   #94
Quote:
Kristina19 kaže: Pogledaj post
O da, Cilest čuda radi!


od kad si pila cilest da li si se udebljala i koliko su ti grudi narasle pol broja ?odg .please
anary is offline  
Old 10.12.2010., 20:30   #95
Anary, tema je iz 2006-e. Ali, anyway, operaciju je platila oko 19000 kn, i prezadovoljna je, jer sada ima ogromne 4-vorke, a prije je imala prosječne dvice
eh, da, i udebljala se 4 kg
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Old 11.12.2010., 15:05   #96
Quote:
anary kaže: Pogledaj post
koliko si platila operaciju molim te ako mi možeš reć!bila bi ti jao zahvalna
Ae, jedva čeka da ti dođe odgovoriti nakon 4 godine.

I ne, sise ti neće narasti.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:12.