Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2010., 16:23   #721
Quote:
hRaNiĆ kaže: Pogledaj post
opet postani admin, obriši sve članove grupe te napusti grupu
kad grupa nema članova automatski se briše!

Pa nemam nigdje opciju da ponovo postanem admin,dali mi mozes molim te pomoci.Bio sam admin ali sam se maknuo slucajno i sad ta grupa više nema admina a kako da ja sebe opet postavim?
Sanjo00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 22:32   #722
Zasto na Face ne mogu vidjeti neke slike

Pozz svima!
Molim pomoc imam jedan problem sa Face, naiem ne mogu vidjeti sve slike koje postavim, da li mi netko moze reci da li je tu mozda potrebno da skinem neki poseban program da to vidim, malo mi je ejasno stoga sve dobre ljude molim za pomoc, hvala unaprijed
Mancy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 02:41   #723
postoji li koja skripta koja moze poslati friends request cijeloj jednoj grupi na fejsu? znaci grupa ima 100 ljudi ja im svima odjednom zelim poslati frend request? hvala
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 17:06   #724
Facebook ads

Tko je se od vas oglasavao na facebooku jer ja imam jedan problem tj. nemogu nikako registrirati karticu (visa electron od pbz)
jeli mozda razlog sto su mi na racunu pare u kunama a trebaju u dolarima?
josip208 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 00:50   #725
Zna li mozda netko kako da vratim "Ads and Pages" opciju u bookmark ? (koja je nestala kad sam deaktivirao account)

EDIT: Never mind, cim sam napisao ovo, skuzio sam

Zadnje uređivanje ONeill : 07.01.2010. at 01:00.
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 20:11   #726
Ako se postanem fan onih glupih stranica na facebooku, i sad ja vidim da je ono dijelom kao profil jer admini tih stranica mogu pisati komentare, pa me zanima mogu li oni ić na moj profil, i pregledavati moj profil?
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 10:22   #727
Quote:
Ikstomi kaže: Pogledaj post
Ako se postanem fan onih glupih stranica na facebooku, i sad ja vidim da je ono dijelom kao profil jer admini tih stranica mogu pisati komentare, pa me zanima mogu li oni ić na moj profil, i pregledavati moj profil?
naravno da mogu!
debelakis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 09:01   #728
fejs je smece....al ima dobre igrice....i samo zbog igrica sam gore....
__________________
[SIZE="1"]
Alkoholom Protiv Droge
KorniKornjaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 09:36   #729
Quote:
Samira7 kaže: Pogledaj post
Ev da se i ja pridruzim tim "zalbama" na face ili fejs, kako god. Zanima me da li se IKAKO moze iskljuciti opcija ili sta vec da moji prijatelji ne vide ono sto ja pisem po zidovima drugih prijatelja? Ili cak grupa i stranica. Glupo mi je kad ja napisem neku glupost ili zezanciju na zidu moje frendice i onda svi moji prijatelji mogu vidjeti sto sam ja napisala jer se to pojavljuje na news feed-u. Naravno ja odmah uklonim tu aktivnost iz svog profila ali ona i dalje ostaje tu. Zanima me da li to jos nekome smeta, nisam valjda jedina? I bezveze su mi ove nove postavke privatnosti, zato mislim i da se ovo promijenilo, prije se moglo iskljuciti tu opciju. Ako netko zna molim vas pomozite. Hvala
Probaj sa Privacy Settings> Profile Information> Posts by me> Customize> i sada namjestiš Only me.
I sada mislim da nitko ne vidi tvoj Wall- pa tako niti što imaš na njemu.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 12:46   #730
Moj profil je potpuno otvoren za sve fejs korisnike.
Ne zanima me tko mi gleda profil i ne smeta mi jel ga gleda netko nepoznat.
Jednostavno ne pišem ono kaj ne želim da netko vidi ili keljim fotke pa ni nemam potrebe za "Privacy Settings".
__________________
Run Silent, Run Deep
Silent Hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 12:55   #731
Imam pitanje vezano uz ove fore sa statusima:

1. Što znače, u zadnjih par dana, ove boje koje cure pišu na statusima? (a i neki dečki). Navodno da je to boja donjeg rublja.

2. Što znači "ON TOP"? To isto u zadnjih par dana cure pišu u statusima.

Hvala
_vladek_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 18:51   #732
Kako izbrisati facebook account ?

Ovako. Imam dva accounta na facebooku. Starijeg bih htio izbrisat. Novog sam napravio, jer ne znam password od starog. Novi ne mogu dobit jer mi je e-mail adresa s kojom sam registriran bila blokirana zbog nekorištenja. Sad je opet ta adresa odblokirana, ali ipak kad resetiram password, ne dobijem ništa na adresu. Da li je moguće kontaktirat administratore, pa da oni pobrišu account, ili ga mogu samo zamrznuti ?
faireffect is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 20:45   #733
Quote:
faireffect kaže: Pogledaj post
Ovako. Imam dva accounta na facebooku. Starijeg bih htio izbrisat. Novog sam napravio, jer ne znam password od starog. Novi ne mogu dobit jer mi je e-mail adresa s kojom sam registriran bila blokirana zbog nekorištenja. Sad je opet ta adresa odblokirana, ali ipak kad resetiram password, ne dobijem ništa na adresu. Da li je moguće kontaktirat administratore, pa da oni pobrišu account, ili ga mogu samo zamrznuti ?
Probaj kontaktirat administratore ja kad sam imala problema ssa fejsom odmah sam kontaktirala administratore i javili su mi se u roku od 24h...I riješili su problem...
__________________
DA
anya16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 22:15   #734
Exclamation Pitanje

Poštovano članstvo, forumašice i forumaši,

ne bih vas zamarao problemima moje sestre, ali ne mogu ih riješiti i tražim vašu pomoć. Naime, radi se o nekoj vrsti hakiranja računa.

Sestri nije hakiran pristup facebook profilu niti e-mailu, te ih može rabiti. Ali kada moja draga sestrica želi postaviti neku svoju sliku na facebook, uploda ju i zatim se otvori prozor na kojem piše "grigor lucijo vilibald je car!!!". Zna li itko kako se to može riješiti

PS: kontaktirao sam sve svoje poznanike koji imalo znaju o čemu se radi i nitko nema pojma...a facebook administratore ne mogu kontaktirati preko danih obrazaca.

Molim vas, SKINITE MI SESTRU S VRATA
__________________
Takva osoba može biti inteligentna, šarmantna, intrigantna, razumna i više ili manje uspješna, ili pak mlitava, nesposobna i uvijek u neprilici. Ono što im je zajedničko, ako nas uopće nešto straši u devijantnom ponašanju, jest nedostatak inklinacije i straha od posljedica.
Lord Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 23:00   #735
Quote:
Lord Master kaže: Pogledaj post
Poštovano članstvo, forumašice i forumaši,

ne bih vas zamarao problemima moje sestre, ali ne mogu ih riješiti i tražim vašu pomoć. Naime, radi se o nekoj vrsti hakiranja računa.

Sestri nije hakiran pristup facebook profilu niti e-mailu, te ih može rabiti. Ali kada moja draga sestrica želi postaviti neku svoju sliku na facebook, uploda ju i zatim se otvori prozor na kojem piše "grigor lucijo vilibald je car!!!". Zna li itko kako se to može riješiti

PS: kontaktirao sam sve svoje poznanike koji imalo znaju o čemu se radi i nitko nema pojma...a facebook administratore ne mogu kontaktirati preko danih obrazaca.

Molim vas, SKINITE MI SESTRU S VRATA


slican, al ne isti problem ima moja cura od jucer popodne.....
netko joj je vjerojatno hakirao Gmail, a samim time i facebook....
i onim kretenima iz korisnickih sluzba obje firme ne mozemo objasnit da je ona zapravo vlasnik racuna
__________________
[SIZE="1"]
Alkoholom Protiv Droge
KorniKornjaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 10:28   #736
Quote:
KorniKornjaca kaže: Pogledaj post
slican, al ne isti problem ima moja cura od jucer popodne.....
netko joj je vjerojatno hakirao Gmail, a samim time i facebook....
i onim kretenima iz korisnickih sluzba obje firme ne mozemo objasnit da je ona zapravo vlasnik racuna
e-mail je u redu...
__________________
Takva osoba može biti inteligentna, šarmantna, intrigantna, razumna i više ili manje uspješna, ili pak mlitava, nesposobna i uvijek u neprilici. Ono što im je zajedničko, ako nas uopće nešto straši u devijantnom ponašanju, jest nedostatak inklinacije i straha od posljedica.
Lord Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 15:38   #737
Quote:
Lord Master kaže: Pogledaj post
e-mail je u redu...

nije....ne moze uci u gmail nit na facebook....
__________________
[SIZE="1"]
Alkoholom Protiv Droge
KorniKornjaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 16:36   #738
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Probaj sa Privacy Settings> Profile Information> Posts by me> Customize> i sada namjestiš Only me.
I sada mislim da nitko ne vidi tvoj Wall- pa tako niti što imaš na njemu.
Hvala na ovome a imam još dva pitanja

1. vidim da ljudi kad otvore moj profil ne vide ništa al vide moje fan pages, kako to sakrit isto?

2. kako sakrit da ljudi na mom zidu ne vide da sam nekom komentirala sliku, lajkala sliku, status i sta ti ja znam sta vec... izgleda da mi je wall pun tih sranja, a ne zelim da drugi to vide.
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 20:38   #739
I mene bi zanimalo rješenje navedenog problema.
Dosta mi više tog Grigora itd...

Quote:
Lord Master kaže: Pogledaj post
Poštovano članstvo, forumašice i forumaši,

ne bih vas zamarao problemima moje sestre, ali ne mogu ih riješiti i tražim vašu pomoć. Naime, radi se o nekoj vrsti hakiranja računa.

Sestri nije hakiran pristup facebook profilu niti e-mailu, te ih može rabiti. Ali kada moja draga sestrica želi postaviti neku svoju sliku na facebook, uploda ju i zatim se otvori prozor na kojem piše "grigor lucijo vilibald je car!!!". Zna li itko kako se to može riješiti

PS: kontaktirao sam sve svoje poznanike koji imalo znaju o čemu se radi i nitko nema pojma...a facebook administratore ne mogu kontaktirati preko danih obrazaca.

Molim vas, SKINITE MI SESTRU S VRATA
kailash is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 20:46   #740
jer jos netko na tom istom kompu radi sa fejsom i jel i njemu isto ispada ta poruka?
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:10.