Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Nautika

Nautika Hvali more, drž' se kraja.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2009., 17:20   #41
IBIX u nautici
Tetrera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 20:18   #42
Quote:
Tetrera kaže: Pogledaj post
Na ovu temu gledam tako da nikad nisi najpametniji i uvjek ima netko tko ima više iskustva,ili novih saznanja.Nažalost dešava se da se osmoze saniraju i više puta u kratkom vremenu zbog različitih propusta na istom plovilu .
Ja želim biti konstuktivan na ovu temu i tražim ljude koji sa svojim iskustvom mogu obogatiti kvalitetu ove teme.
Što se pripreme i čiščenje trupa tiče, mislim da smo tu jedni od najboljih u Hrvatskoj.Ujedno smo i generalni zastupnici firme IBIX za Hrvatsku
http://www.tetrera.hr
Bravo !
Stvarno poucan post.
Dosta toga smo naucili o osmozi i sanaciji,sanaciji posebno.
Farymann is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 07:33   #43
Kaj se sad idemo reklamirat?? Hm, ja omam obrt za ciscenje. Jes da cistimo kancelarije, al ko kaze da ne mozemo cistit i brodove. Ima li netko iskustva kako 50 godisnje cistacice ciste brodove? Kad nasa Katica cisti, sanira ti i dusu i osmozu na brodu!!!
alffuture is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 18:06   #44
Kaj se ti pak ispuhavaš!!!
Slučajno si svoj home page za čiščenje stavio u forum

Zadnje uređivanje Tetrera : 24.01.2009. at 18:11.
Tetrera is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 18:08   #45
Quote:
Farymann kaže: Pogledaj post
Bravo !
Stvarno poucan post.
Dosta toga smo naucili o osmozi i sanaciji,sanaciji posebno.
A ti pokaži svoje pravo lice da vidimo tko si i što zbilja znaš o brodovima
Tetrera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 07:36   #46
He, he, Laki je malo nervozan?? Cini se da sam te pogodio u sridu.
alffuture is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 09:57   #47
Quote:
alffuture kaže: Pogledaj post
He, he, Laki je malo nervozan?? Cini se da sam te pogodio u sridu.
Pošto si ti ovdje slučajno zalutao,evo našao sam nešto i za tebe Laki!!
Tetrera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 18:47   #48
Quote:
Tetrera kaže: Pogledaj post
A ti pokaži svoje pravo lice da vidimo tko si i što zbilja znaš o brodovima
Oces da ti sliku i JMBG pošaljem,nema problema.
Priznajem da neznam ništa o brodovima pa zato i pitam.
Vidim da dosta znaš pa razjasni još jednom za nas neuke kako sanirati osmozu npr. na istranki staroj 30 godina.Bilo bi dobro i popratiti sa kojom slikom kada se vec raklamiraš da vidimo šta si junace napravio.
Farymann is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 20:10   #49
Quote:
Farymann kaže: Pogledaj post
Oces da ti sliku i JMBG pošaljem,nema problema.
Priznajem da neznam ništa o brodovima pa zato i pitam.
Vidim da dosta znaš pa razjasni još jednom za nas neuke kako sanirati osmozu npr. na istranki staroj 30 godina.Bilo bi dobro i popratiti sa kojom slikom kada se vec raklamiraš da vidimo šta si junace napravio.
Rado bih volio znati sa kim imam posla.Slobodno mi pošalji tvoje ime i adresu.Tvoj matični mi ne treba.
O Istranki staroj 30 godina? Možemo pričati.Rado ču ti pomoči u priprmi sa IBIX-om iako si me izgadio od samog početka.Ubaci koju sliku o brodu.
Tetrera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 20:48   #50
Fariman stvarno ti je makina u glavi.
bahmud73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 20:49   #51
Quote:
Tetrera kaže: Pogledaj post
Rado bih volio znati sa kim imam posla.Slobodno mi pošalji tvoje ime i adresu.Tvoj matični mi ne treba.
O Istranki staroj 30 godina? Možemo pričati.Rado ču ti pomoči u priprmi sa IBIX-om iako si me izgadio od samog početka.Ubaci koju sliku o brodu.
Hvala na pomoci.Istranke nemam,tako da smo i to riješili.Istranka je bila samo figurativno.
Ne pišem ovo zbog sebe,nego zbog ostalih.
Pogledaj malo post o samogradnji.Ljudi su sve objasnili do u detalj. I slike su postavili kako se radi korak po korak.
Ti otvorio temu da besplatno reklamiraš firmu, samo slike o osmozi,daj koju sliku poslje da vide ljudi kako to izgleda poslje sanacije,ako ste uopce što "sanirali".Teknika vam dobra,ima li kakve garancije na vaš posao ?
Koliko ste toga dosada sanirali ?

Pozdrav !
Farymann is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 20:52   #52
Jos od vremena Budise nisam vidio da se netko tako moze durit. Pa kad dodas ovu samoreklamu, eto te u Red carpetu sa Simonicom i Antom za tili cas.U konacnici, zahvaljujem na visprenoj reakciji i poucnom slikopiscicu. Ajd vi nastavite o sanaciji dok ja pocistim par kenjara. Ionak sam ovdje zalutao.
alffuture is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 21:35   #53
Quote:
alffuture kaže: Pogledaj post
Jos od vremena Budise nisam vidio da se netko tako moze durit. Pa kad dodas ovu samoreklamu, eto te u Red carpetu sa Simonicom i Antom za tili cas.U konacnici, zahvaljujem na visprenoj reakciji i poucnom slikopiscicu. Ajd vi nastavite o sanaciji dok ja pocistim par kenjara. Ionak sam ovdje zalutao.
Daj ne ljuti Budišu da ti nebi došao okopati vrt.
Malo reklame nece odmoci covjeku,ako i ostali nešto nauce.

Nego daj broj ,pa te zovemo da i nama ocistiš kondut.
Farymann is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 21:37   #54
Quote:
Farymann kaže: Pogledaj post
Hvala na pomoci.Istranke nemam,tako da smo i to riješili.Istranka je bila samo figurativno.
Ne pišem ovo zbog sebe,nego zbog ostalih.
Pogledaj malo post o samogradnji.Ljudi su sve objasnili do u detalj. I slike su postavili kako se radi korak po korak.
Ti otvorio temu da besplatno reklamiraš firmu, samo slike o osmozi,daj koju sliku poslje da vide ljudi kako to izgleda poslje sanacije,ako ste uopce što "sanirali".Teknika vam dobra,ima li kakve garancije na vaš posao ?
Koliko ste toga dosada sanirali ?

Pozdrav !
Šteta što nemaš staru Istranku.Tu smo mogi puno toga ljudima pokazati što uistinu možeš sa IBIX-om i to besplatno.Nađi neki takav stari brod pa će mo sve napraviti i prokomentirati u forumu.Brod mora biti u okolici Splita.
U mom sandućiću e-pošte još ništa od tebe.
Tetrera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 21:49   #55
Quote:
Tetrera kaže: Pogledaj post
Šteta što nemaš staru Istranku.Tu smo mogi puno toga ljudima pokazati što uistinu možeš sa IBIX-om i to besplatno.Nađi neki takav stari brod pa će mo sve napraviti i prokomentirati u forumu.Brod mora biti u okolici Splita.
U mom sandućiću e-pošte još ništa od tebe.
Ne cekaj me dragi,necu doci !
Farymann is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 21:49   #56
Quote:
Tetrera kaže: Pogledaj post
Šteta što nemaš staru Istranku.Tu smo mogi puno toga ljudima pokazati što uistinu možeš sa IBIX-om i to besplatno.Nađi neki takav stari brod pa će mo sve napraviti i prokomentirati u forumu.Brod mora biti u okolici Splita.
Dobro IBIX smo definirali kao i teoriju osmoze, ima li jos netko iskustva sa sanacijom, ali bez ibix-a, i ako brod nije u okolici Splita?:klap:
Ruggerini is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 21:54   #57
Quote:
Farymann kaže: Pogledaj post
Ne cekaj me dragi,necu doci !
Eto vidiš sad sam totalno razočaran.A nadao sam se našem sastanku.

Lijep pozdrav Fariman!!
Tetrera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 21:55   #58
Quote:
Ruggerini kaže: Pogledaj post
Dobro IBIX smo definirali kao i teoriju osmoze, ima li jos netko iskustva sa sanacijom, ali bez ibix-a, i ako brod nije u okolici Splita?:klap:
Ako imaš ti koje bit ču ti zahvalan.Kod mene ide samo uz IBIX
Tetrera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 22:06   #59
Quote:
Tetrera kaže: Pogledaj post
Ako imaš ti koje bit ču ti zahvalan.Kod mene ide samo uz IBIX
Moja metoda je udri brusom po osmozi i oko nje, poslin pojacaj namazi i to traje vec 10-tak god, efikasno i jako jeftino.
Ruggerini is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 23:09   #60
Quote:
Ruggerini kaže: Pogledaj post
Moja metoda je udri brusom po osmozi i oko nje, poslin pojacaj namazi i to traje vec 10-tak god, efikasno i jako jeftino.
Daj molim te možeš mi kazat koliko bi me došlo brusilicom brod od 12m skinuti intonak,prajmer kompletni gelcout i očistiti ovako laminat
Tetrera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:21.