Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2018., 19:25   #1
Bipa #2

Stara tema

https://www.forum.hr/showthread.php?t=246003
Prokleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 19:28   #2
Cady, gdje si uzela minice ruzeva?
Ja bi probala te the balmove, a minici su mi optimalna velicina za igranje.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 19:56   #3
I koliko minići koštaju?

Meni i razni minići dugo traju.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 22:38   #4
Zna netko koje su nijanse wnw photofocus pudera u bipama? U dmu sam samo dvije našla. Trebala bi soft beige.
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 09:49   #5
Da li netko zna kad će biti 30% off na Tinkturu (npr. balzam od rosopasa).
Mislim da su jednom imali neki takav happy vikend, ali kasnije ništa?
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 10:08   #6
jel ima tih minica u vz?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 11:56   #7
Miniće sam uzela na wowjunkie webshopu. Mislim da ih kod nas nema u trgovinama (bar ih ja nisam vidjela), i oko 200kn su.
Moji su Vol1, ima i vol2 i vol3, mislim da notino ima 2 ili 3 i feelunique ima jedan set ali ne znam napamet koji.

edit: linkovi za lijene: wow junkie
feelunique
I na notinu ne nalazim više, moguće da su rasprodali ili da sam negdje drugdje vidjela.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 12:18   #8
Ja mislim da sam te miniće vidjela u Mulleru na trgu u Zg
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 12:59   #9
preporuka za puder u kamenu? mjesovita sklona sugama sam...
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 14:53   #10
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
preporuka za puder u kamenu? mjesovita sklona sugama sam...


Catrice all matt plus, 27 kn bez popusta, meni jedan od najboljih drogerijskih pudera za matiranje, bas se spremam ovih dana napisat mu hvalospjev na fantasticnim prozivodima. Dobro matira moju mascobu (rekla bih par sati, sto je u usporedbi s drugim puderima koje sam probala super ) i ne cepi mi pore

Bila u Bipi i obavila posten soping za sebe, mamu i sestru, iskorstila i rodendanski i ful sam zadovoljna jedino kaj nisam htjela uzet je elf jer su i sa popustom bezobrazno preskupi
Zla_grančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 15:19   #11
Quote:
Zla_grančica kaže: Pogledaj post
Catrice all matt plus, 27 kn bez popusta, meni jedan od najboljih drogerijskih pudera za matiranje, bas se spremam ovih dana napisat mu hvalospjev na fantasticnim prozivodima. Dobro matira moju mascobu (rekla bih par sati, sto je u usporedbi s drugim puderima koje sam probala super ) i ne cepi mi pore

Bila u Bipi i obavila posten soping za sebe, mamu i sestru, iskorstila i rodendanski i ful sam zadovoljna jedino kaj nisam htjela uzet je elf jer su i sa popustom bezobrazno preskupi
A ja si bas razmisljam dali da uzmem taj ili isto od catrica ali u prahu. Ne znam koji bi mi bio bolji za matarinje.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
euphoriah is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 15:23   #12
ja imam od nedavno catrice made to stay 18h u kamenu i tog definitivno ne preporucujem jer nista pod milim bogom ne matira. uzela ga jer ga je neka blogerica proglasila boljim od blota i bacila pare
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 15:32   #13
Forza hvala

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
euphoriah is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 15:47   #14
Quote:
Zla_grančica kaže: Pogledaj post
Catrice all matt plus, 27 kn bez popusta, meni jedan od najboljih drogerijskih pudera za matiranje, bas se spremam ovih dana napisat mu hvalospjev na fantasticnim prozivodima. Dobro matira moju mascobu (rekla bih par sati, sto je u usporedbi s drugim puderima koje sam probala super ) i ne cepi mi pore

Bila u Bipi i obavila posten soping za sebe, mamu i sestru, iskorstila i rodendanski i ful sam zadovoljna jedino kaj nisam htjela uzet je elf jer su i sa popustom bezobrazno preskupi
I meni je ovaj super. Vraćam mu se uvijek a imam i jedno 3-4 druga u opticaju.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 16:04   #15
odlicno, idem po njega
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 16:30   #16
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
I meni je ovaj super. Vraćam mu se uvijek a imam i jedno 3-4 druga u opticaju.
jesi koristila blot ili sexy mamu da usporedis?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 16:46   #17
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
jesi koristila blot ili sexy mamu da usporedis?
sexy mamu nisam, blot ne znam što je
Imam w'n'w photo focus, maybelline fit me, još neki catrice onaj sa crnim poklopcem i ogledalom, imala sam i w'n't cover nešto, i bolji mi je od tih navedenih. Za druge ne znam.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 16:53   #18
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
sexy mamu nisam, blot ne znam što je

Imam w'n'w photo focus, maybelline fit me, još neki catrice onaj sa crnim poklopcem i ogledalom, imala sam i w'n't cover nešto, i bolji mi je od tih navedenih. Za druge ne znam.


Potpisujem skoro sve, nisam probala jedino coverall u kamenu, a kaj se usporedbe s blotom tice, meni su tu negdje po trajnosti, ali mi je blot bio puno vidljiviji na licu i nekako tezi, zato ga nisam njkad ponovo kupila
Zla_grančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 16:58   #19
Quote:
Zla_grančica kaže: Pogledaj post
Potpisujem skoro sve, nisam probala jedino coverall u kamenu, a kaj se usporedbe s blotom tice, meni su tu negdje po trajnosti, ali mi je blot bio puno vidljiviji na licu i nekako tezi, zato ga nisam njkad ponovo kupila
Što je najbolje, taj coverall mi je vjerojatno drugi najbolji. Samo mi je pakiranje grdo
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 21:51   #20
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
ja imam od nedavno catrice made to stay 18h u kamenu i tog definitivno ne preporucujem jer nista pod milim bogom ne matira. uzela ga jer ga je neka blogerica proglasila boljim od blota i bacila pare
Ja i zaboravila da imam od Catrica sprej za matiranje,a sjecam se da si htjela znat kakav je. Danas sam ga stavila u pol 2 popodne i sad se uopce ne sjajim po celu koje mi je inace bude masno. Dobar je sprej,fakat matira. Eto ustedila sam si,ne trebam kupovati puder u prahu.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
euphoriah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.