Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2010., 18:19   #41
Quote:
milla karolina kaže: Pogledaj post
nisam još čula da bi žene, bogatašice, platile dobru lovu...za djevca...
a cula bi da bi muškarci, bogataši platili dobru lovu za djevicu? ..haha
__________________
Bili smo jednom najbolji, o nama su price pricali ,a sad kad se sjetim htjela bih vrijeme vratiti..
FamouseMonster8 is offline  
Old 02.04.2010., 19:04   #42
Quote:
FamouseMonster8 kaže: Pogledaj post
LJudi stvarno nekad znaju pretjerat, pa iznose svakakve predrasude o muskom i zenskom spolu, ali mene stvarno zanima koja je razlika između nevine zene, i nevinog muskarca ?
i zenom i muskarcem se postaje gubitkom nevinosti stoga ti ovi pojmovi prakticki ne postoje
Ali imas nevine djevojke i nevine mladice
autan is offline  
Old 02.04.2010., 21:40   #43
Quote:
FamouseMonster8 kaže: Pogledaj post
eeeee, s ovim se slazem u potpunosti.. ali isto tako je jako tesko stec zensko, isto kao i musko, povjerenje jer , iako mozda nase lice i pokreti drugacije govore, sve je to stvar misljenja, osjecaja i onoga sto je u glavi
slazem se u potpunosti
niinaa is offline  
Old 02.04.2010., 23:30   #44
Jedina razlika jest kaj zene mogu izgubiti nevinost dok one hoce, a muski ne.
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Old 04.04.2010., 23:33   #45
Quote:
FamouseMonster8 kaže: Pogledaj post
LJudi stvarno nekad znaju pretjerat, pa iznose svakakve predrasude o muskom i zenskom spolu, ali mene stvarno zanima koja je razlika između nevine zene, i nevinog muskarca ?
nevina žena je za ženit, a nevini muškarac nije
__________________
.
lana10 is offline  
Old 05.04.2010., 13:08   #46
ajde ajde sta fantazirate , danas se nazalost nevinost gubi sve ranije i vecinom i cure i decki gube nevinost iz znatizelje i jer ne zele bit jedini u drustvu koje jos nisu probale.... naravno da postoje i iznimke
Jesse James is offline  
Old 05.04.2010., 13:39   #47
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Jedina razlika jest kaj zene mogu izgubiti nevinost dok one hoce, a muski ne.
a nije da je bas tako...di mislis da ce prije (ne tako lijepa) zena izgubiti nevinost naspram nekog (zgodnog) frajera
prostbroj is offline  
Old 05.04.2010., 13:40   #48
Quote:
FamouseMonster8 kaže: Pogledaj post
koja je razlika između nevine zene, i nevinog muskarca ?
Meni ovo pitanje zvuči kao početak nekog vica

Nešto kao:
Koja je razlika izmedju vile i vještice?

- 5 godina braka...



OT:Mislim da djevci trpe veći društveni pritisak nego djevice.
okruglica is offline  
Old 05.04.2010., 13:42   #49
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
razlika je u tome što muškarac želi izgubit nevinost da bi se pohvalio društvu da je jebavao, a ženska želi dokazat da nije kurva tako da ne da pičke nikome do nekog izvjesnog vremena koja ona odredi sama po nekoj ultrakompliciranoj matematičkoj formuli koju muški rod nikad neće shvatiti.

BTW, u današnje vrijeme je nevinost precijenjena. Himen je goli kurac. Povjerenje je vrijedno spomena.
da ja bi rekla da je generalno tako, iako naravno postoje iznimke....
__________________
Health food makes me sick
Magic woman is offline  
Old 05.04.2010., 14:55   #50
Nemate vi pojma, kladim se da pola ovdje nije jebalo godinama i sada prosipate pamet.

Žena nemože skužit ni na koji način da je frajer nevin.
Ni frajer da je cura.
Možda je nevina ali je gurala krastavac.

Po većini koji kritiziraju sumnjam da često vide pi i kurca osim jednog/jedne u životu.
Jebi šta ti upadne , jel djevica u 30-oj boli me k..
dildo is offline  
Old 05.04.2010., 18:16   #51
Quote:
FamouseMonster8 kaže: Pogledaj post
LJudi stvarno nekad znaju pretjerat, pa iznose svakakve predrasude o muskom i zenskom spolu, ali mene stvarno zanima koja je razlika između nevine zene, i nevinog muskarca ?
Ne mogu vjerovati koje pitanje!!!!!!!!
Odi se pogledaj u ogledalo da vidiš kaj imaš među nogama, e tam kaj ti fali to je odgovor na tvoje pitanje!
starakuja is offline  
Old 05.04.2010., 19:19   #52
imah srecu da tri zene u svom zivot razdjevicih.e sad.ja ljubomorni tvrdoglavi bik.to mi uvik znaci i uvik bi osta u vezi sa takvima,osin sa prvon jer je to bilo ajme davno.
al sam proces razdjevicenja je bija ajme naporan.pokusaja masu,pa ovo ono,pa rijeci potpore i utjehe zato jer kita nece da udje.pa brisanje suza i ovo i ono.
a i kita me cila bolila par puta od pustih pokusaja.pa se mislin k oje ode lud.al sta cu ja kad mi nekako uvik stalo da buden prvi.
jer da nisan prvi ko zna sta bi onda bilo ,vjerojatno nebi osta sa ton zenskon.znan da ce mi sad neki napisat da san ovakav onakav.al eto.jbg-nisan ja kriv.
e al lako za to.nego najvise me nervira sta me ova sad cura uvik nesto cijepi jer san shevija druge prije nje.i to me uzasno nervira.
i da zasto san jebava prije.da al to nije stvar ljubavi-ka u nje kad je ona meni dala.

tako da mislin da je odgovor na vase pitanje od gore.razlika je i uvik ce bit razlika.nisan van ja to kriv al tako je.muskarci su muskarci a zene su zene.takav je svit.
mUrMillo hRnIć is offline  
Old 06.04.2010., 00:53   #53
a vraga one čekaju pravog nego su sve isprepadane..Ja nisam htjela pravog, nego sam htjela to obavit da sam mirna ..I da se mogu prepustit tom drugom koji naiđe; bez straha i da mogu lakše uživat; na kraju sam to ipak napravila s likom do kojeg mi je bilo relativno stalo, i brale ala se namučio; ...A te gluposti koji ti je po redu, koja si ti njemu po redu...Same gluposti, kasnije što više seksualnog iskustva to bolji i bolji kasniji seksualni život..ajde ljudi moji sve je to freestyle..Naravno ne zagovaram kurvaluk..Ali ako ti se međusobno sviđate; ako kemijate, šta potpuno ne uživat..Jedan je život
Ki_a is offline  
Old 06.04.2010., 19:24   #54
Quote:
FamouseMonster8 kaže: Pogledaj post
LJudi stvarno nekad znaju pretjerat, pa iznose svakakve predrasude o muskom i zenskom spolu, ali mene stvarno zanima koja je razlika između nevine zene, i nevinog muskarca ?
razlika je u tome što nevin muškarac jednostavno nema sreće u ljubavi a nevina žena je jednostavno u svijetu mašte i misli da su manekeni jedini stvoreni za nju...
freeze is offline  
Old 06.04.2010., 20:39   #55
Djevice su kao poželjne, a djevci ne
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Old 06.04.2010., 22:56   #56
Quote:
Wannda kaže: Pogledaj post
Djevice su kao poželjne, a djevci ne
DA.
mUrMillo hRnIć is offline  
Old 06.04.2010., 23:04   #57
Quote:
Wannda kaže: Pogledaj post
Djevice su kao poželjne, a djevci ne
nebi pipno djevicu da mi platiš više...fuj...
freeze is offline  
Old 06.04.2010., 23:10   #58
Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
nebi pipno djevicu da mi platiš više...fuj...
Bas si djetinjast.

I tebe je netko jednom razdjevicio. Bivsi djevce.
Hatsepsut is offline  
Old 06.04.2010., 23:46   #59
pa nevino je nevino i nema tu neke razlike

Samo većina žena kad prestane biti nevino malčice krvari, a mužeki ne
__________________
Život je kao pijani konobar, uvijek pogrešno donese i duplo naplati...
zuzu24 is offline  
Old 07.04.2010., 00:13   #60
Realno gledajući, djevojka se od kurca proljepša. To je realno, i za ovaj svoj zeleni život od 22 godine sam skontao. Mene je kao 16-godišnjaka?! razdjevičila cura od 15 godina , i nije mi smetalo. Poslije sam i ja jednu probio, ali ništa vrijedno pomena. To nije seks, to je mučenje i sebe i nje. Da ne napominjem peglanciju oko toga hoće li dat ili nece.

Uglavnom, djevicu neću ženit, isto je jesam li joj prvi ili sto prvi. Uopće me ne tangiraju takve stvari, važno je da mi je vjerna u datom momentu. KO garantuje da se neće počet jebat nek kad se navikne na kitu u po braka, samo zato što komšija ima prangiju 2 centimetra veću.

Zaključak, treba pustit žene da gube nevinost ranije, neka se svak iživi u mladosti, poslije smo stariji, zreliji i debeliji, valja nam živit u bračnoj zajednici.
RuSkO_17 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger