Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2013., 23:41   #541
Quote:
karlos100 kaže: Pogledaj post
U Lidlu u koji ja idem stoji kraj oblatni.
tnx,sutra idem pa cu pogledat bas
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 19:59   #542
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
Ovo što veliš stoji, u počecima, kada sam tek isprobavala Minimalistov recept, u strahu da mi se smjesa ne lijepi brašnila sam, ali kod preklapanja i otresala višak brašna, baš kao što recimo otresam višak kad preklapam lisnato. Moje smjese danas su daleko lakše za manipuliranje od onih koje ispadaju kada se držiš osnovnog recepta Minimalista, tako da uopće ne brašnim podlogu na kojoj radim, već prođem mokrom krpom po podlozi prije nego izvrnem smjesu. Brašnim tek nakon preklapanja kada trebam prebaciti kruh u zdjelu gdje će se opet dizati. Integralnim brašnom pospem i krpu i kruh.

Panorama, kruh ti je lijep, samo malo bljedunjav za moj pojam... ja bih ga još pekla.
Jel današnji bolji ?





500 g bijelog, 100 g raženog, 1/3 male žličice suhog kvasca, kombinacija miksanja sve vode sa 1/3 brašna i pečenje u zagrijanoj posudi.
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 20:31   #543
Panorama,kakav krasan kruh,za slikati i u kuharicu
Pegina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 20:42   #544
Quote:
panorama kaže: Pogledaj post
Jel današnji bolji ?
Lijep je, ali i onaj prvi je bio lijep, samo mu je malo boje nedostajalo
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 22:44   #545
kupila pripravak za kruh onaj iz lidla,vidim pise na pola kg de 350ml vode,tocno tako ste vi stavljali ili ste izmjenili? nisam radila nikad s tim pa da ne fulam
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 23:56   #546
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
kupila pripravak za kruh onaj iz lidla,vidim pise na pola kg de 350ml vode,tocno tako ste vi stavljali ili ste izmjenili? nisam radila nikad s tim pa da ne fulam
probala sam sve te mješavine, doista su dobre; rustikalna i ciabatta su nam najdraže. stavljam točno toliko koliko piše u receptu; a za drugo dizanje istresem tijesto u lim, na papir za pečenje - bez zagrijavanja, bez krpa, ništa se ne lijepi.

imam male stainless steel mjerice, pa onu od 1 cup napunim 2/3 vrućom vodom i stavim na dno pećnice kad se počne zagrijavati - dok dođe do 210 'C, zakuha i cijelo vrijeme daje dovoljno vlažnosti, pa kruh ne poklapam (previše zazirem od opeklina da bi se zezala s time, a i ovako kruh ispadne famozan, hrskava korica i sve. kako se nosi treći dan neću nikad saznati, jer se uvijek pojede prije ).

pečem ga zapravo nekoliko minuta kraće nego što preporuča recept na pakiranju, pretpostavljam da mi rerna jače grije nego što pokazuje njen termostat, ne znam, ali to je nakon dosta isprobavanja - kad bih rustikalni pekla 1 sat kako piše, imala bih crnu ciglu za poslužit

...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 11:52   #547
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
I ja radim svoj kefir.
Ovaj kruh ni ne uspijeva s kupovnim kefirom.

Recept je iz Mrvice, str.73 - http://www.mrvica.hr/magazin1/
Prekrasan clanak, jos kad mjere ne bi bile u salicama. Steta sto nema slije gotovog kruha. Nije previse kiselo nakon 24h dizanja?
Justin Thyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 12:05   #548
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
kupila pripravak za kruh onaj iz lidla,vidim pise na pola kg de 350ml vode,tocno tako ste vi stavljali ili ste izmjenili? nisam radila nikad s tim pa da ne fulam
Količina vode je dobra. Ja sam s tim brašnom radila kao i sa običnim, znači umijesila sam mikserom, ostavila da se diže (ali treba duže nego što piše na pakiranju - cca 2 sata), presložila kao pismo bez ponovnog miješenja, ostavila da se još jednom digne i stavila u zagrijanu zdjelu i pekla poklopljeno pola sata na 250 i otklopljeno na 180 još 20tak minuta. Ako ti jako tamni, pokrij ovlaš folijom...
ifigenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 13:57   #549
Quote:
ifigenija kaže: Pogledaj post
Količina vode je dobra. Ja sam s tim brašnom radila kao i sa običnim, znači umijesila sam mikserom, ostavila da se diže (ali treba duže nego što piše na pakiranju - cca 2 sata), presložila kao pismo bez ponovnog miješenja, ostavila da se još jednom digne i stavila u zagrijanu zdjelu i pekla poklopljeno pola sata na 250 i otklopljeno na 180 još 20tak minuta. Ako ti jako tamni, pokrij ovlaš folijom...
ne znam da li da stavim u vatrostalnu ili obicnu padelu? u vatrostalnoj nisam jos pekla
znaci duze dizat oko 2h,a kako bi bilo da kasno navecer zamjesim i pustim preko noci pa ujutro stavim peci?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 14:04   #550
Možeš i u običnoj, samo ako nema plastičnih dijelova. Ja uvijek pečem u vatrostalnoj, zadovoljna sam a zdjeli se nije ništa desilo do sada. A što se tiče dizanja, čekam dok se podupla smjesa, a to mi je sa ovom mješavinom trajalo cca 2 sata iako na omotu piše da je brže. Za stajanje preko noći ne znam za ovo brašno, jer ne znam koja je količina kvasca unutra, ali ako ostaviš na hladnom, ne bi trebalo pobjeć iz posude.
Ali u jutro trebaš to tijesto presložiti i ostaviti da se opet diže, pa još sat vremena za pečenje...ako ideš na posao...
ifigenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 14:17   #551
Quote:
ifigenija kaže: Pogledaj post
Možeš i u običnoj, samo ako nema plastičnih dijelova. Ja uvijek pečem u vatrostalnoj, zadovoljna sam a zdjeli se nije ništa desilo do sada. A što se tiče dizanja, čekam dok se podupla smjesa, a to mi je sa ovom mješavinom trajalo cca 2 sata iako na omotu piše da je brže. Za stajanje preko noći ne znam za ovo brašno, jer ne znam koja je količina kvasca unutra, ali ako ostaviš na hladnom, ne bi trebalo pobjeć iz posude.
Ali u jutro trebaš to tijesto presložiti i ostaviti da se opet diže, pa još sat vremena za pečenje...ako ideš na posao...
mislila sam na sobnoj temp pustit preko noci,a ne znam vidjet cu,imam klinca pa mi je s njim to radit neizvedivo zato pitam
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 14:33   #552
Quote:
ifigenija kaže: Pogledaj post
Količina vode je dobra. Ja sam s tim brašnom radila kao i sa običnim, znači umijesila sam mikserom, ostavila da se diže (ali treba duže nego što piše na pakiranju - cca 2 sata), presložila kao pismo bez ponovnog miješenja, ostavila da se još jednom digne i stavila u zagrijanu zdjelu i pekla poklopljeno pola sata na 250 i otklopljeno na 180 još 20tak minuta. Ako ti jako tamni, pokrij ovlaš folijom...
probaj odvojiti cca. 1/3 od ukupne smjese brašna, dodaj svu vodu koja ide po receptu i zmiksaj s mikserom 5 min.na ful brzini ( s metlicama ). Smjesa bi trebala biti otprilike kao za palačinke. Dodaj ostatak smjese brašna i sa spiralnim nastavcima miksera samo poveži u homogenu smjesu ( cca. 2 min. )
Uvijek upali !
Dizanje će biti jamačno brže, ljepše rupice na kruhu itd.
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 14:37   #553
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
mislila sam na sobnoj temp pustit preko noci,a ne znam vidjet cu,imam klinca pa mi je s njim to radit neizvedivo zato pitam
Bojim se da bi te na sobnoj temperaturi u jutro moglo dočekat iznenađenje s obzirom da se meni na sobnoj tijesto podupla za 2 sata.
Za umijesit tijesto ti treba najviše 10 minuta, možda i uz klinca uspiješ, a za samo dizanje dijete ne smeta. Da presložiš dignuto tijesto - 5 minuta...
ifigenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 15:26   #554
Quote:
ifigenija kaže: Pogledaj post
Bojim se da bi te na sobnoj temperaturi u jutro moglo dočekat iznenađenje s obzirom da se meni na sobnoj tijesto podupla za 2 sata.
Za umijesit tijesto ti treba najviše 10 minuta, možda i uz klinca uspiješ, a za samo dizanje dijete ne smeta. Da presložiš dignuto tijesto - 5 minuta...
moglo bi tog tijesta biti svuda a

onda cu ujutro to sredit jedan dan
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 15:54   #555
Quote:
panorama kaže: Pogledaj post
Jel današnji bolji ?

500 g bijelog, 100 g raženog, 1/3 male žličice suhog kvasca, kombinacija miksanja sve vode sa 1/3 brašna i pečenje u zagrijanoj posudi.
Krasan
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 16:01   #556
Veličina posude

Daklem, kako sam već napisala, godinu-dvije nisam pekla kruh u pećnici, a tada sam bila radila no-knead i taman mi je lijepo stao u okruglu vatrostalnu. Ne sjećam se po kojem sam receptu tada radila, tj. koja je bila količina brašna.

Čitam sad vaše recepte i namjeravam isprobati, no čini mi se da su količine ipak veće pa se pitam hoće li mi stati u tu vatrostalnu

Stoga me zanimaju dimenzije vatrostalnih/rajngli u kojima pečete...
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 16:44   #557
moja je inox irradial lagostina promjera 24 cm i dubine 15, a pečem kruh od kilograma brašna, izgleda ovako
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 21:38   #558
Moja vatrostalna je na vrhu siroka 22 a na dnu 20 cm. Visina cca 12tak cm. U njoj uvijek radim od pola kg brasna.
ifigenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 21:50   #559
Ja kad pravim hljeb kuci , obicno to bude baguette ..

Na ovaj nacin : ...

http://www.coolinarika.com/preview/r...aguette-baget/

Feminin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 22:54   #560
moja vatrostalna je donji dio 19cm,gornji 25cm i visina 8cm,nadam se da ce mi to biti ok za pola kg brasna
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:52.