Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2013., 15:47   #1141
Quote:
Neno2 kaže: Pogledaj post
Samo jedno se upitaj, koliko je Kia platila ovom Nedžadu za ovaj kvazi test?
a ebat ga , tako se moža unedogled i za svakoga .
ali evo na jutubi kako dsg7 ždere
http://www.youtube.com/results?searc...g+problem&sm=1
__________________
što manje znaš više vjeruješ
nekson is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 15:53   #1142
Čuj kad genije napiše da taj G7 sa ručnim nebi trošio više i da ne vidi koristi DSG-a u gradu nekoliko upitnika ti se mora upalit iznad glave ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 17:52   #1143
a to da , a i bilo koji testovi su unaprijed predodređeni osobom koja ih radi.
- a nisam stavio taj test radi općeg sadržaja jer sam i sam sklon favoriziranju i saimpatiji prema vw i njemcima općenito
već samo radi te zadnje rečenice koja se odnosi na dsg i spominjanje kako konstantno radi probleme
a što jest ili je bar djelom istinit podatak
__________________
što manje znaš više vjeruješ
nekson is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 10:31   #1144
Quote:
Secundo kaže: Pogledaj post
Još jedan nedostatak DSG-a u kombinaciji sa VW dieselom: Kod niskih brzina prebaci u petu ili nekad čak šestu brzinu, tako da se voziš 50, 60 km/h pri 1200 okretaja. Diesel sa četiri cilindra tada bruji i malkice trese (vibracije u volanu). Ne kužim zašto VW muči vozače svojih proizvoda radi tih par kapi goriva ...
vidim i da si ti to primjetio, opiši nam iskustvo
mr.ivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 10:43   #1145
Postoji firma (australci? vidjeti na VWvortex forumu, ima tema o tome) koja je napravila novi software za DSG kod kojeg kasnije šalta u najvišu brzinu pa posljedično nema ni tog problema.
Zanimljivo je da i moj DQ200 opsesivno pazi na potrošnju pa će 7. držati i na 1200 o/min. No ja ne primjećujem nikakvih vibracija u tim okretajima.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 10:53   #1146
Da, vozio sam dosta dsg7, valjda q250 je to, u tfsi 2.0, 211 ks. Orjentiran je na štednju do neshvatljivosti!
FED is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 11:00   #1147
Ne primjecujem nikakve vibracije, je da ga salta rano u visu brzinu, o tome smo pricali jos davno, ali nista ne vibrira.

Na jednom sluzbenom imamo 250k km i mjenjac radi ko vurica jos, laganom nogom na gasu ispod 5 litara potrosnje na otvorenoj cesti.

Once you go black, you never go back!
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 15:36   #1148
Quote:
.shorty. kaže: Pogledaj post
Ne primjecujem nikakve vibracije, je da ga salta rano u visu brzinu, o tome smo pricali jos davno, ali nista ne vibrira.

Na jednom sluzbenom imamo 250k km i mjenjac radi ko vurica jos, laganom nogom na gasu ispod 5 litara potrosnje na otvorenoj cesti.

Once you go black, you never go back!
koji mjenjač ? kolko kilometara i koji auto ?
__________________
što manje znaš više vjeruješ
nekson is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 16:04   #1149
meni nista ne vibrira, niti mi se volan trese, ali osjetim "patnju" motora od prvog dana, svi koji dugo voze znaju taj osjećaj. Auto ili motor ili mjenjač, kako got nazvali, u svakom stupnju prijenosa mora biti "prešaltan" da kad se izvrši prebacivanje u višu brzinu da u slijedećoj fluidno radi i ubrzava, da ne dolazi do te "patnje" uzrokovane preniskim brojem okretaja, a to je upravo ono što DSG u "D" modu radi - "pati motor" radi uštede u gorivu, to tvornica navodi kao normalno, a u biti nije normalno.

Zato tvrdim da DSG ne može zamijenit vozača, vozač sam zna kad je najbolje prešaltat, ako hoće normalno vozit, ubrzavat ili ako hoće polako držati tempo vožnje u koloni, to DSG nikad neće moći i zato mislim da je to razvikano i da ne vrijedi te pare koje ljudi daju. Ljudi ga kupe, imaju slobodne ruke za razgovor na mobitelu, ne moraju razmišljat u kojem su stupnju prijenosa, nema grešaka ubacivanja u pogrešnu brzinu, nema krčenja i sl., ali vjerujte nema ni udobnosti, jer te to prerano prebacivanje "onoga tko to kuži" debelo iritira, to trga auto, samo nitko to ne želi priznat.
Vjerujem da je DSG, općenito automatik, prvotno napravljen za glupe amere koji nemaju druge aute već automatike tj. za njihovo tržište.
Koji je gušt čovjeku koji voli vozit sjesti u auto i stiskat gas i kočnicu, za mene je to bezveze. DSG je dobar mjenjač, ali nije kako neki kažu sveta krava. Da sad kupujem GTD-a ili bilo koji VW auto, nikad ga ne bi kupio i radije bih tih sada 29.000 kuna, uložio u bolji paket opreme unutrašnjoisti recimo:

Navigacijski sustav "Discover Pro" 15000kn, Tkanina/Alcantara, cca 6000kn, Soundsystem "DYNAUDIO Excite" 5700, Elektronsko podešavanje ovjesa (DCC) 8000 kn

Zadnje uređivanje mr.ivek : 21.11.2013. at 16:13.
mr.ivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 16:28   #1150


da ne bude nije 29.000kn
mr.ivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 16:29   #1151
Ako govorimo o mojoj kombinaciji na G6 - pričaš bez veze.
Kak je na dieselu - nebih znao.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 17:37   #1152
Quote:
frANZi50 kaže: Pogledaj post
Imao sam priliku nešto duže voziti burazovog Passata 2.0tdi 140ks (novi) sa dsg-om, i moram priznati mr. ivek je čak možda u pravu. Ima jedna brzina, nekih 63km/h, kad pri malom gasu ušalta u 6. brzinu i auto se stvarno muči, tj. osjeti se u zvuku. Još jedna stvar mi se ne sviđa, a to je oklijevanje pri promjeni iz prve u drugu brzinu na malom gasu. Znači ubrza na nekih 1700 okretaja i umjesto da prebaci odmah, tu kao da zastane pa tek onda prebaci. Pogotovo ako se mrvicu pusti gas, tad se zbuni. Puno bolje se ponaša kad se jače stisne gas.

Coasting funkcija stvarno štedi gorivo, dakle vožnja u leru. Ubrzam na 100 na sat i pustim gas, ubaci u coasting mod i sa tih 100 na sat pređe 2 kilometra, a uspori samo na 80. Možda pretjerujem ali stvarno sporo usporava. Čim se takne kočnica počne kočiti motorom - ali bih volio da drži više okretaje, ovako skoro nikako ne koči motorom (iako je potrošnja 0).

Inače potrošnja mu nije baš mala, trenutno stoji 8.3l/100km prosjek, pri prosječnoj brzini od 26km/h. Novi Zagreb - centar je najčešća relacija, u rush houru.
evo CDRW isti simptomi, o potrošnji ne želim komentirati
mr.ivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 18:21   #1153
Zato postoji mode "S" ili Tiptronic.

Naravno da dizel trese na niskim okretajima, kod benzinca ne. Meni dizel ne trese, 2-taktno ulje čini svoje.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 21:19   #1154
Quote:
mr.ivek kaže: Pogledaj post
Zato tvrdim da DSG ne može zamijenit vozača
da sam samo jednom vidio nekoga kak kolje motor na 3 000 okretaja u I brzini jer je "samo par-sto-metri" do kraja ulice, još bi ti i povjeroval.
Quote:
Vjerujem da je DSG, općenito automatik, prvotno napravljen za glupe amere koji nemaju druge aute već automatike tj. za njihovo tržište.

Quote:
Koji je gušt čovjeku koji voli vozit sjesti u auto i stiskat gas i kočnicu, za mene je to bezveze.
a koji je gušt u desetak godina ponoviti jednu te istu radnju milijune puta?
čemu? i to doslovno mislim- MILIJUNE PUTA?

samo jedan primjer.
u šihti od 17 sati, u čistoj gradskoj vožnji, obavil 42 prijevoza i napravil 450 kilometri. jedan jedini puta da sam ikad unutar šihte išel dotakati gorivo.
na putu doma jedva sam osjećal lijevu nogu. drvena kao da je cijelu noć slon spaval na njoj.
automatik? kolko košta, da dignem tolko kredita? sad, odmah.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 22:45   #1155
Uvijek sam bio veliki protivnik automatika. Nakon 12 godina staza za sluzbenim automobilima raznih proizvodjaca i kategorija polako mi dolazi zelja za automatskim mjenjacem. Trenutno kupujem neki rabljeni za sebe i tu ne mogu previse birati ali kad za par godina budem kupovao novi automobil(ako sve bude ici svojim tokom) automatik je najvjerojatniji izbor.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 10:42   #1156
Quote:
mr.ivek kaže: Pogledaj post


da ne bude nije 29.000kn
kod nas je takva razlika zbog porezne stope eko poreza, jer kod vw-a dsg-ovi ispuštaju više co2 nego isti modeli bez dsg-a
što je u praksi totalni kretenizam jer isti motor sa manualcem troši više i zagađuje više, ali specifikacija je specifikacija......
normalna razlika (kao njemačkoj) je nekih 2000E i to je to. vrijedi svakog novčića.
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 13:31   #1157
Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
Zato postoji mode "S" ili Tiptronic.
Da , baš će mu S mod pomoć oko toga
Freek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 13:47   #1158
Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
Zato postoji mode "S" ili Tiptronic.

Naravno da dizel trese na niskim okretajima, kod benzinca ne. Meni dizel ne trese, 2-taktno ulje čini svoje.
Ne trese nego se osjeti u zvuku, kad sporo voziš i prebaci u 6. na 62-63km/h, u tom trenutku (dok ne ubrza na bar 65) ja bar osjetim da mu se ne sviđa.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 14:10   #1159
Quote:
mr.ivek kaže: Pogledaj post
evo CDRW isti simptomi, o potrošnji ne želim komentirati
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ako govorimo o mojoj kombinaciji na G6 - pričaš bez veze.
Kak je na dieselu - nebih znao.
Jel sad vidiš zajeb? Ja vozim benzinca kojeg DSG isto tak "kolje" na 1200 o/min, nekad čak 1100 (kad treba prebacit natrag u nižu). Nit trese, nit trza, nit se nešto posebno čuje .... eventualno tuljenje superchargera ako nagaziš gas ali nedovoljno da DSG "skine" par brzina.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 16:17   #1160
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Jel sad vidiš zajeb? Ja vozim benzinca kojeg DSG isto tak "kolje" na 1200 o/min, nekad čak 1100 (kad treba prebacit natrag u nižu). Nit trese, nit trza, nit se nešto posebno čuje .... eventualno tuljenje superchargera ako nagaziš gas ali nedovoljno da DSG "skine" par brzina.
Nitko pametan ne vozi 60 km/h u 6. ili 7. brzini na 1100-1200 o/min, to je trganje auta i kako ti kažeš točka.
Može tvornica pisat što hoće, kažu, odnosno piše u mojim uputama od auta, radi manje potrošnje, to nije vožnja već ometanje drugih sudionika u prometu.
mr.ivek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:50.