Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2013., 23:46   #1
Prestanak pušenja i nuspojave

Nije mi baš za zdravlje tema, nego više za ovako lupetanje.... ima tjedan dana da sam bacila duvan i sad sam agresivna u vražiju mater... sad ne kuzim jesam agresivna sta sam stalno gladna ili sto nema nikotina ili sto jedem pa se grizem jer jedem i grizuci jedem i grizući pričam i grizem dok pričam ugl. jebemu zivot

a koliko cu tek grizt ako se udebljam... a to mi je nocna mora

nego kako ste vi prezivili tj koliko ste preživili dok se nije stanje normaliziralo...koliko vremena za to treba?

e da i umorna sam ko pas stalno spava mi se a nemam vremena za spavanje pa sam i zbog tog agresivna...ne ljuta ili razdrazljiva nego agresivna, jer obicno sve sta obavljam otresam... neki kuhinjski elementi vec stradali, razdr...sam zavjesu od tuša i tak
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2013., 23:50   #2
Orbit-žvake za kompenzaciju bavljenja ničim i što intenzivnija tjelesna aktivnost za istjerivanje vragova iz sebe.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2013., 23:53   #3
joj da i smrad.... sve smrdi.... hodam cestom osjetim sve ispusne plinove auta sve smradove restorana i kafića i drugih ljudi i njihovih mirisa... dođem doma u zgradu...jebote znam sve sta je ko kuhao i koliko je ko luka natrpo u tanjur.... najradije bi u stanu zatvorila ventilaciju da mi ne ulaze ti mirisi ali .... i onda živčanim što sve smrdi


kakve bi još nuspojave mogla očekivat
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 00:00   #4
Kupi si nešto skupo što ćeš otplaćivati idućih 6 mjeseci do godinu dana na rate i to tako da ti visina rate bude uteg zbog kojeg jednostavno nemaš još i za cigarete.

To nešto mora biti i nešto jebački dobro osim što je skupo da te svaki pogled na to tješi u trenucima krize.
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 00:07   #5
Još jedan topic o pušenju

Nisam imala nikakve nuspojave, jednostavno ujutro više nisam kupila cigarete i kao da nikad nisam ni pušila.

Naravno danas mi cigarete užasno smetaju, pušači mi smrde ko kuga te sam licimur.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 00:11   #6
Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post

Naravno danas mi cigarete užasno smetaju, pušači mi smrde ko kuga te sam licimur.
Smrdi i meni, ali šutim. Ili se ja maknem ili trpim, nemam srca prigovorit.
Kad se vratim iz kafića perem i zimsku jaknu, na cesti prelazim na drugu stranu jer ispred mene hoda netko s cigaretom... al ne prigovaram.
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 00:15   #7
Ako ti bude kasnila menga, nemoj se tripovati da si trudna.
Ja sam jadna poludila nakon 7 dana kašnjenja, iako ovo nije direktno posljedica prestanka pušenja, nego činjenice da sam dobila 5 kg naglo, pa mi se organizam malo pogubio.

Čestitke za prestanak!
Miss Dalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 00:21   #8
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Smrdi i meni, ali šutim. Ili se ja maknem ili trpim, nemam srca prigovorit.
Kad se vratim iz kafića perem i zimsku jaknu, na cesti prelazim na drugu stranu jer ispred mene hoda netko s cigaretom... al ne prigovaram.
Živim u zemlji gdje se nigdje ne puši osim na ulici i naravno tko želi u svom domu, ako je vlasnik, ako renta sumnjam da smije. Ali kad dođem u Zagreb i sjednem u kafić, prestrašno
Ne prigovaram ni ja, također jednostavno se maknem.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 00:44   #9
Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
Živim u zemlji gdje se nigdje ne puši osim na ulici i naravno tko želi u svom domu, ako je vlasnik, ako renta sumnjam da smije. Ali kad dođem u Zagreb i sjednem u kafić, prestrašno
Ne prigovaram ni ja, također jednostavno se maknem.
Ja svako malo naletim na nekoga u javnom prijevozu tko smrdi kao jebena hodajuća hrpa pepela. Osjeti se preko pola autobusa. Nije mi jasno što točno takvi primjerci rade, dime se u istoj odjeći tjednima u hermetički zatvorenom prostoru ili koji kurac.
Valja spomenuti i onu stoku koja puši na tramvajskim stanicama u gužvi, tome treba pucati u koljena.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 00:47   #10
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Ja svako malo naletim na nekoga u javnom prijevozu tko smrdi kao jebena hodajuća hrpa pepela. Osjeti se preko pola autobusa. Nije mi jasno što točno takvi primjerci rade, dime se u istoj odjeći tjednima u hermetički zatvorenom prostoru ili koji kurac.
Valja spomenuti i onu stoku koja puši na tramvajskim stanicama u gužvi, tome treba pucati u koljena.
Ne osjete da smrde po cigaretama. zvuči nevjerojatno ali zbilja.
Ne mogu vjerovati da sam nekad tako smrdila
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ

Zadnje uređivanje a1exa : 14.04.2013. at 00:53.
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 00:53   #11
Svaka čast! Meni je danas iskočila zanimljiva objava neke stranice na fejsu o svim štetnim tvarima u cigaretama, a SAD provode nekakvu anti-pušačku kampanju. Imate na youtubeu snimke ljudi koji su oboljeli od bolesti uzrokovanih cigaretama.
Uglavnom, ja sam prestala kupovati kutije prije godinu dana. Imala sam neki "krizni" period kada sam opet kupila kutiju i bile su mi odvratne. Ono, kao da sam se igrala u laboratoriju i udahnula neku gadnu kemikaliju. O tome da mi se vrtilo u glavi bolje da i ne govorim. Ne bih se mogla više vratiti na to.

Zadnje uređivanje Lozimka : 14.04.2013. at 01:26.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 01:18   #12
Ja sam prestala prije 3 mjeseca, isto kao da nisam nikada pusila, ne fale mi, a pusila sam preko 10 godina. Smrde mi sada za popizdit

Nuspojave:

Hrana ima skroz drugaciji okus, na bolje
Kava takodjer
Nakon 20 stepenica vise ne kasljem ko kreten i ne gusim se.
Zubi su mi vidljivije bjelji.

Nisam se udebljala, zapravo sam smrsavila, ali mislim da to ima veze jer sam u isto vrijeme i prestala pit kontracepcijske.

Ali da, prva 3 tjedna sam bila luda baba zivcana, samo sto meni nije palo na pamet da je to zbog cigareta

Nakon toga je sve ok. Uglavnom, jako sam zadovoljna svojom odlukom i mislim ustrajat u njoj do kraja zivota, nadam se.

Sada sam samo iritanta cura koja puse za vratom dragom koji jos nije prestao pusiti
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 14:20   #13
instaliraj si quit keeper, on ti broji dane od prestanka i ustedjene novce pa te razveseli.
jednokratna nika is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 17:29   #14
Jooj, mislim da sam već ovdje na ŽK istresla sve nuspojave i horore svog prestanka pušenja pa te ne bi štela strašit i ovaj put
Svaka čast n prestanku, čestitam.
A za koliko se stanje normaliziralo...hm...za godinu dana recimo kaj se tiče šiza, a s kilama sam se tek tada počela boriti jer sam tek tada skužila da sam se udebljala. I onda to još godinu dana da stabiliziraš i na konju si
E sad, ne znam koliko si ti dugo pušila. Možda bude tebi sve skupa pis of kejk.

Zadnje uređivanje Gilda. : 14.04.2013. at 17:44.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 19:17   #15
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 21:47   #16
ovo je dobro
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 22:01   #17
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno što točno takvi primjerci rade,
Puše u malom zatvorenom prostoru. Moj brat je tako bazdio dok je pušio u svojoj sobi.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 22:17   #18
ma ne mora bit uopće.... smrdis gdje god da jesi jer se to upija odmah u kozu u dah u robu u sve.... meni je recimo doma zabranjeno pušenje i moram van dakle odem skroz van iz kuće...vraćam se untra i stari kaže da smrdi zrak zamnom dok prolazim i smrdi zrak vani di sam stajala hahha no taj svoj smrad nisam toliko kuzila tek u zadnje vrijeme kad sam pocela sama sebi smrdit.... nego me sad iritira sto osjetim sve znoj na drugim ljudima, dah u drugih ljudi mirise parfeme...ma njuh mi je ko pseći

pušila inače 10 godina, kutiju dnevno ili više od tog 9 godina plavi walter... zadnju godinu najslabija smeća koja sam uspjela naći kojekakve lajtove i slimse i tako
inače tih zadnjih godinu dana sam samo razmišljala kako prestat kako prestat i svaki put čim počnem mislit o prestajanju moram zapalit da ne bi nedaj bože to mi bila zadnja i onda eto prije 10 dana, nakon x popušenih taj dan dođe mi samo od sebe u glavu neću više.... i eto nosim još u torbi cigare doma imam još 3 kutije i sl. ali nisam zapalila.... nekako mi je lakše da ih imam za svaki slučaj nego da me hvata panika od toga da ih nemam.... kad se sjetim vremena kad sam išla u 2 ujutro po kvartu gledat sta radi samo da kupim cigare umjesto da odem spavat ...koja ovisnost jbt
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär

Zadnje uređivanje romantic_ass : 14.04.2013. at 22:23.
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 22:19   #19
Smrdiš gdje god pušio, da. Ali smrad nastao pušenjem u malom prostoru u koji se upio dim je poseban smrad.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 22:25   #20
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Jooj, mislim da sam već ovdje na ŽK istresla sve nuspojave i horore svog prestanka pušenja pa te ne bi štela strašit i ovaj put
Svaka čast n prestanku, čestitam.
A za koliko se stanje normaliziralo...hm...za godinu dana recimo kaj se tiče šiza, a s kilama sam se tek tada počela boriti jer sam tek tada skužila da sam se udebljala. I onda to još godinu dana da stabiliziraš i na konju si
E sad, ne znam koliko si ti dugo pušila. Možda bude tebi sve skupa pis of kejk.
godinu dana???
pa za godinu dana ko živ ko mrtav
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:54.