Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2015., 22:21   #1
The Royals / Kraljevska obitelj (2015-2018)


Quote:
The Royals is an American television drama series that premiered on E! on March 15, 2015. Created by Mark Schwahn, it is the network's first scripted series. E! renewed The Royals for a second season two months before its debut.

Power is everything, there are no limits and trust is nonexistent for the royal family featured in this drama series. Queen Helena and King Simon try to present an aura of class and grace to the public, but the truth of the family's life is much different, as tainted politics and family issues threaten to cause chaos and turmoil for the royals. The monarchs' rebellious daughter, Princess Eleanor, provides lots of fodder for the tabloids with a life full of activities that include sex, drugs, and even hung-over helicopter rides. Her twin brother, Prince Liam, is a playboy who takes full advantage of being one of the planet's most eligible bachelors. It's a life Liam enjoys until his older brother -- and heir to the throne -- dies, making Liam next in line to inherit the throne. With that distinction comes much scrutiny, putting a crimp in his womanizing ways.

Elizabeth Hurley stars as Queen Helena, a fictional contemporary queen consort of England, along with Vincent Regan as her husband, King Simon, William Moseley and Alexandra Park as their twin children, Prince Liam and Princess Eleanor, and Jake Maskall as Simon's brother, Prince Cyrus. The show also features Merritt Patterson as Liam's love interest, Ophelia; Oliver Milburn as the Royal Family's head of security and Ophelia's father, Ted; and Tom Austen as Eleanor's bodyguard, Jasper.

The show is a loose adaptation of the Michelle Ray novel Falling for Hamlet. Alessandra Stanley of The New York Times described the show as "a tongue-in-cheek nighttime soap" and "a Dynasty about a real dynasty".
Creator Schwahn said of the series, "It's a family drama. It's about a family, and it just happens to be a royal family ... [but] not the royal family."
Hurley called The Royals "a very nice combination of what the public sees and what the public will never see."

IMDB
The ROYALS


Serija nije ni krenula, al već je obnovljena za 2. sezonu.

Zadnje uređivanje lie : 27.08.2015. at 10:28.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 17:25   #2
Ovo izgleda tako trashy i loše da će biti super!
__________________
Don’t be afraid of wearing your heart on your sleeve
YellowPoppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 22:21   #3
Jel gledao tko ovo?
Loreanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 10:53   #4
Evo pogledala. Kao što sam i mislila skroz je trashy, mislim na E!-u je. Ali je i malo zarazno. Onako prikazano je sve što mislimo o royal obiteljima posebno britanskoj. Sex, droga, partijanje, podmićivanje, kontoliranje svega. Iako vladajuća obitelj nije ko sad britanska, ali imaju sestrične i ujaka koji su totalno preslikani prinzece beatrice i eugenie i njihov otac princ andrew.
Nije loše ko Keeping up with the Kardashians, ali nije ni neko ostvarenje. Ali mislim da ću gledat.
__________________
Don’t be afraid of wearing your heart on your sleeve
YellowPoppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 21:55   #5
Pratit će se dalje, jedva čekam Joan Collins
__________________
After all this time? - Always.

Motto
BlueSka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 22:02   #6
Jao koji treš i to od tvorca OTH-a

E.Hurley je odlična, nisu mogli bolju odabrat

Eleanor, koji start bit će tu još svega

I još J.Collins
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 22:33   #7
bas gledam prvu, sviđa mi se
super je i kralj i liz i william iz narnije i ona njegova cura i sestra i one dvije rodice (totalni sprd)
samo jos fali kraljevski babac
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 26.08.2015. at 22:44.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 12:48   #8
Gluma na razini Krv nije voda,traš ali ne onaj dobar.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 13:22   #9
ja sam sve pogledala uz pomoć ffw naravno
baš je treeeš al ono, hardcore, al probavi se
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 15:41   #10
Zašto ovako dobar treš ima samo 5 postova? navučena sam totalno, 7 epizoda u komadu sam pregledala Naravno, Jasper i Eleonor su glavni razlog zašo gledam, malo mi bacaju na Chuck i Blair
Serija je pravi gulity pleasure
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 15:46   #11
tres tres tres ali nekak zanimljivo
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 16:05   #12
najdrazi guilty pleasure u zadnje vrijeme. sve ih volim
jasper
i naravno

proslu sezonu sam pogledala u komadu i sad me zivcira tjedno cekanje
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 01:07   #13
Vidjela sam da je treća epizoda bila danas, znate li kad bude dostupna na torentima?

Sad sam gledala 8 i 9 epizodu, malo su mi dosadni s ovim oko napada na kralja, fali mi Jasper
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 10:15   #14
probala sam ovo gledat', ali meni je to ubibože dosadno
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 14:18   #15
Zanimljiva serija odgledala prvu sezonu na Fox lifeu

Već treća izašla na torrentima kasnim ali nema veze ulovit ću ja njih

Jedino koji me živcira je novi kralj

zaboravih mu ime toliko mi je zanimljiv
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 00:40   #16
Meni ovo nije toliko loše. Zarazno je
Prvu sezonu sam pogledala u komadu i sad sam mislila ali nisam mogla izdržati da se nakupi dovoljno.
mariaanamaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 22:24   #17
Zadnje dvije epizode su mi onako posebno mi se ne sviđa u kojem smjeru ide priča sa Jasperom i Eleanor, već viđeno mnogo puta
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 21:52   #18
Ja sam tek na trećoj epizodi prve sezone, ali stići ću vas do kraja praznika Meni se sviđa
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 14:34   #19
Konačno se nešto počelo događati, riješili smo se Mandy nadam se da će sad dati malo oduška Eleanor
I helenin ljubavnik je živ
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 22:48   #20
Zašto sam se sad spojlala
Ja sam prešla na drugu sezonu, 5 epizoda u zaostatku
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:59.