Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2003., 13:50   #21
Quote:
penelopa kaže:
Vec sam se udavila, ali hvala sto pitas

I tocno je to za " prinocit", isto kao i sarma.
Imas li mozda sestru koja se jos nije "udavila"

hehe
__________________
Dalmatinska Zagora !
Hrvoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 14:03   #22
Jel iko voli "tafce na grafce"?
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 14:20   #23
gravce na tavce?obozavam ga pa u svezi s time evo mog recepta

Fazol operite i potopite ga da stoji u hladnoj vodi preko noci.Staviti ga da provri, ocijedit ga od vode u kojoj se kuvao i nalit vrelom vodom (nikako hladnom jer se produzuje vreme kuvanja) i nastavit sa kuvanjem. Dok se fazol kuva izdinstat na ulju kapulu najvecu sto postoji,dok se skoro ne raspadne. Tada u kapulu dodati papar, crvenu papriku ,vegetu, lovorov list(ko voli)i pomisati ga sa prethodno ocedjenim skuvanim fazolom... Pola ove mase sipati u tepsiju(ja koristim zemljane posude), i prekriti tankim koluticima domace kobasice. Ovdi (po zelji) mozete staviti i koju feferonu. Dodati drugu polovinu mase, preliti sa vodom u kojoj se kuvao fazol. Po povrsini poredjati fete pancete dalmatinske i peci oko 45 min.na 200c.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 14:24   #24
Emili, recepte za pasticadu imas u " najdrazim jelima".
Hrvoje, moja sestra ti ne zna ni caj skuhat, valjda se zato nije udavila ( a i nema neku zelju)

Gravce na tavce:
U vodu u kojoj se kuha grah staviti luk, mrkvu, papriku, sol, papar, malo ljute paprike, suho meso, kobasice.
Na ulju prodinstati dosta luka i prebaciti ga u posudu u kojoj cete grah peci. Grah iz vode uzimati kacijolom ( sefjom, onim sto se vadi juha ) i cijediti vodu uz rub posude. Pomijesati grah za prodinstanim lukom i ako je previse suho dodati jos vode u kojoj se grah kuhao. Po vrhu posloziti meso i kobasicu iz graha ( sve ovo moze i bez mesa) i staviti peci na oko 200°. Kad dobije koricu peci jos 10-ak minuta.
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 14:41   #25
Bukvalist-Bukva-drvo
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 14:42   #26
...al se dinsta u tavi
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 14:54   #27
I ja sam pravio u rerni ali originalno je u tavi. Ovo se inace puno jede u Makedoniji i u juznoj Srbiji. Imaju neke ljute faferone i stavljaju ih do besvjesti.
Kad se grah kuha dobro je dodati malo preprzene slanine i radi mirisa i radi ukusa. Dalje ja zaprsku promjesam samo s toplom vodom. Negdje sam procitao da je zaprska koja se przi kancerogena. Ne drzite me za rijec.
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 16:54   #28
zaprska obavezna
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 13:24   #29
ajmo se mi lipo dogovorit na zajednicku veceru kod penelope,
nek nam spremi manstre i vazola

Moze penelopa? Usput cu te oslobodit onog tipa koji te "davi".
Ako budes samnom isto neces doc do zraka jer cu stalno manstre i vazola ist i kad to prokuva u meni ajme se tebi hehehe

__________________
Dalmatinska Zagora !
Hrvoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 15:30   #30
Thumbs up

Quote:
Hrvoje kaže:
najbolja je manstra i vazol kad prinoci jedan dan
onda je optimalno lipo gusto
A joooj di me nadje... ja mislila da sam jedini pacjent koji to bas tako voli. Mogla bi se zajest u tome!
A bas me to danas ceka - mater to jucer skuhala za danas
Yaaaamiii!!!
__________________
...ostaje mi to sto se volimo...
zrakasunca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 21:20   #31
Quote:
zrakasunca kaže:
A joooj di me nadje... ja mislila da sam jedini pacjent koji to bas tako voli. Mogla bi se zajest u tome!
A bas me to danas ceka - mater to jucer skuhala za danas
Yaaaamiii!!!
to je jasna stvar
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 00:39   #32
I ja ga tako volim ali ne mogu da se sjetim kad sam ga zadnji ut jeo. Jel iko jeo vojnicki grah ?

Jel iko pasira grah? E kad se propasira posuti ga crvenom paprikom u prahu i maslinovim uljem. Jesti rukama sa svjezim kruhom.
Inace meni je uz grah uvijek najbolje stimala zelena salata.
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 15:07   #33
Grah - recepti razni - grupnjak

Ostao sam samac a sutra treba kuhati.Trebam hitno recept za obican grah sa kobasicom. Sto jednostavnije to bolje.Hvala!
__________________
Nije da se ne slazem sa tobom ali nisi u pravu.
Ante is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 15:35   #34
Ante: Nema ti nista jednostavnije....
Ostavi grah da odstoji u vodi bar nekoliko sati. Onda promjeni vodu. Stavi ga da prokljuca na najjacem pa onda smani nek kuha. Posoli i pobiberi. Sve vrste graha se ne kuhaju isto dugo. Zato ces probavati jel taj tvoj grah skuhan( tj mek). U medjuvremeno mozes preprziti tu tvoju kobasicu u tavi i dodati grahu recimo 20-30 min prije nego sto je gotov. Pozeljno bi bilo i malo preprzene slanine radi mirisa i ukusa. Kad je grah gotov treba ga zaprziti. Stavi malo brasna u casu i dospi tople vode i izmjesaj da ne bude grudvica. Dodaj u grah i pusti neka prokuha. To je sve.
Najbolja salata koja ide uz grah je zelena. Ako nisi nesto razumio ili imas pitanja slobodno se obrati.
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 15:37   #35
Recept je sve 5, ali ja sugeriram grah iz konzerve. Jako je dobar a beskonacno stedi vrijeme.
Bili is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 16:09   #36
***

Ja prvo namocim grah. Promijenim vodu i kuham oko 20 min..
Bacim vodu, onda opet novu vodu, za to vrijeme nakosam spek, mrkvu, a luk ostavim u cijelo, dodam par cesanja cesnjaka, moze i paprike, ako imam svjezu, na rezance narezes, ne puno,moze i paradaj svjezi na kockice (ne mora, ali tko voli vise povrca) , sve to osim cesnjak dinstam, na malo ulja, ako treba podlijes s malo vode, spojim dinstanu masu s grahom i kuham jos dobrih 40 min. Dodam lovorov list, sol, papar, zlicu paradajz koncentrata.
Grah sam od sebe pusti svoju gustinu i ne treba mi zaprska. Ovisno o kobasici , ako je masna ja bih ju do pola kuhala u vodi, vilicom ispikala da ode masnoca, a tek onda dodala da se kuha do kraja s grahom.
ankada is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 16:12   #37
ankada: kad si pripremam grah radim ga drugacije.
Ako se ne varam Ante to radi prvi put i nisam zelio previse komplicirati. I siguran sam da ce mu njegov grah biti bolji od bilo kojeg drugog ili iz konzerve.
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 20:57   #38
Joj, Ante..trebo si doć k meni. Baš sam imala grah
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 20:59   #39
Najedi se fino graha i poslije ce ti biti drago da si samac
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 11:01   #40
Pa...

ne velim da on mora moj recept probat. Sto fali ako se malo muci dok radi, tj. vise uziva u kulinarskim carima spremanja papice? Pa jel' napisao da je samac, jel' nije posegnuo za konzervom, znaci covjek zeli sam biti svoj majstor. Meni je zaprska nepotrebna od kako kuham grah ovako. Inace najvise volim od graha vrstu : zelencec.
Mogu rec jos samo da si jako promijenjljiv.
ankada is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.