Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2015., 10:05   #581
Quote:
Fishkal kaže: Pogledaj post
Pa koda ima 35 lagerosa koji imaju dijelove.

I jesi dobio informaciju koju trebaš? Jesi. Jesi u krivoj temi? Jesi.
Pozdrav i tebi

....zašto kriva tema? pa jel ovdje forumaši nisu oglašavalI što prodaju i što bi kupili, tako ja trebam jedan dio i razmišljam tko bi mogao imati, pošaljem PM istome, no ne javlja se, zadnja aktivnost 20.08., nisam siguran da je to ta firma što mi google nudi (jer postoji od 1992.).... gdje da pitam nego ovdje, ili sam možda trebao otvoriti temu ALO!!!! TREBAM BROJ OD ANĐELKA IZ LAGEROSA!!!!!!!!!!!!!

....drži se ti svog nicka, jer pristaje ti.... i kad smo već sitničavi, u google si unio Lageros kontak....

oprostite, ali morao sam
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 14:17   #582
Pa dal ti treba kontakt od Lagerosa? Jesi pitao za broj? Kaj je kontakt nego broj?

Jebote budeš gotovan, dobiješ kaj si tražio i sereš po meni.
Pomozi sirotu na svoju sramotu.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 15:33   #583
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Ja sam spustio nekih 500 €
mislim na aute vrijednosti 20-30K eura

da li se njima da spustiti cijena 10-20%?
Bongo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 15:45   #584
Quote:
Bongo kaže: Pogledaj post
mislim na aute vrijednosti 20-30K eura

da li se njima da spustiti cijena 10-20%?
A nisi precizirao

Uostalom tko kupuje rabljene aute za 20-30 tisuća Eura
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 23:51   #585
Quote:
Fishkal kaže: Pogledaj post
Pa dal ti treba kontakt od Lagerosa? Jesi pitao za broj? Kaj je kontakt nego broj?

Jebote budeš gotovan, dobiješ kaj si tražio i sereš po meni.
Pomozi sirotu na svoju sramotu.
....raspišeš post.... zbog čega? svašta, samo sam naveo da si napisao kontak, fali slovo jel, to je to.... A ti tepeš svoje.... 7g na forumu redovito, i nikad, ama baš nikad se nisam s nikim zakačio....
Ti očito imaš viška vremena lega....
Nikad mi nije bio problem drugima dati info ako je imam i nikad nisam imao problema dobit istu ako sam trebao, naravno, prvo googlam, a ponavljam, za ovo nisam bio siguran, šta ćeš, očito sam manje inteligentan....

Ispričavam se moderatorima, evo doista sam pretjerao u off....
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 23:52   #586
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
A nisi precizirao

Uostalom tko kupuje rabljene aute za 20-30 tisuća Eura
Onaj tko želi razdrmanu mećku ili bmVa
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 23:15   #587
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
A nisi precizirao

Uostalom tko kupuje rabljene aute za 20-30 tisuća Eura
Iznenadio bi se.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 13:56   #588
Kupio sam novi auto. Radi se o autu koji je bio par mjeseci u salonu sa 0 km. Zatražim ponudu, sredim kredit i sve skupa. Na ponudi godina proizvodnje 2015. u Ugovoru isto tako. kod registracije auta mi vele da je godina proizvodnje 2014. i tako ispadne da jest. Što napraviti? A sve plaćeno, auto vozim. Baš i nije to mala stvar po meni. Makar u prometnoj se piše otkad je auto u prometu, ali smatram da sam doveden u zabludu... što bi vi napravili?
hukers is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 14:55   #589
-za početak bih volio znati o kojem trgovcu se radi, čisto da drugi pripaze
-kažeš na ponudi 2015 god. a isporučena 2014 god. - sigurno nisi dobio neki extra popust (kia je imala slično ali je bilo naznačeno da se radi o novim vozilima ali 2014. godina proizvodnje) ?
-ne znam, osim opcije tužbe i sličnoga, razgovarati s njima, zaprijetiti medijima, i eventualno dobiti par besplatnih servisa, zimske gume i slično...
__________________
"Da me bude sram navijat za Dinamo, do tog su me doveli." -prof. Ivanković
"Ukupno 265,6 milijuna kuna oštećen je nogometni klub Dinamo u tri dosadašnje Uskokove istrage. Uskok smatra Zdravka Mamića glavnim organizatorom izvlačenja novca."
marko_31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 19:50   #590
odi tamo i odmah na njih daces ih tuziti, al nesto vise od povrata novca, par servisa, gume itd idt sumnjam da ces dobiti bez prave tuzbe. iako vjerujem da bi mogao cak zatraziti potpuno ponistavanje ugovora
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 13:49   #591
Quote:
hukers kaže: Pogledaj post
Kupio sam novi auto. Radi se o autu koji je bio par mjeseci u salonu sa 0 km. Zatražim ponudu, sredim kredit i sve skupa. Na ponudi godina proizvodnje 2015. u Ugovoru isto tako. kod registracije auta mi vele da je godina proizvodnje 2014. i tako ispadne da jest. Što napraviti? A sve plaćeno, auto vozim. Baš i nije to mala stvar po meni. Makar u prometnoj se piše otkad je auto u prometu, ali smatram da sam doveden u zabludu... što bi vi napravili?
Ja tebe ne razumijem moram priznati. Kao prvo nigdje u prometnoj više ne piše godina proizvodnje, već "u prometu od" i "datum prve registracije".

Znači u prometnoj će ti pisati u prometu od 2015, prva reg xx.xx. 2015.

God proizvodnje 2014. ti može pisati samo na onim papirima iz uvoza koji ostaju na MUP-u, a u prometnoj ti sigurno nigdje neće ni ne smije pisati 2014.

I ulaskom u EU uskladili su se zakoni pa tako već ni trgovci ne prodaju na akciji nova vozila početkom 2015. iz 2014. g.
Sad se kao godina proizvodnje upisuje godina koje je vozilo prvi put registrirano.
Može se eventualno desiti da prodavač krajem godine vozilo registrira na jedan dan i onda ga početkom iduće godine na akciji prodaje kao rabljeno vozilo iz 2014.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 13:58   #592
al u mupu i po broju šasije vidit ce se proizvodnja 2014 i potencijalni buduci kupac ce rec da je auto stajao godinu dana u salonu itd itd.... zato ja kad sam kupovao nove nikad salonsko
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 14:13   #593
U prometnoj će pisati 2015. i to je to, kakva je razlika jel auto proizveden krajem 2014. a kupljen u 2015. A takvu info u MUP legalnim putem ni ne možeš dobiti, a ni ne moraš ni tražiti jer to preko broja šasije možeš provjeriti ako te zanima i ako ti je to bitna stavka.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 14:27   #594
pa bitna je stavka, npr servis remena nakon 5godina starosti ili 100tkm.. je zapravo nakon 4 godine jer on godinu dana stoji itd itd..
koliko sam ja vidio njemu svagdje su rekli godina proizvodnje 2015 a nije nego je 2014, druga stvar je sto auto nije bio koristen al taj auto minimalno 9-10mjeseci stoji negdje
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 18:53   #595
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Ne treba nikakav vanredni tehnički. Kad nađeš kupca i napravite KPU, nakon toga kupac ide uplatiti osiguranje i nakon toga si na MUP-u diže probe za TP koje traju 3 dana. Te probe stavi na auto i vozi se doma.
Kako ne treba tehnički? Šta ako ga murija zaustavi u tehnički neispravnom autu, kazne su ogromne. Neodgovorno je dijelit ovakve savjete
Artu Ditu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 23:33   #596
Ajde se molim te nauči čitati sa razumijevanjem. Znači, ako je vozilo neregistrirano imaš mogućnost izvaditi probne tablice na 3 dana, a potrebna ti je samo polica osiguranja za dobivanje istih. Unutar tih 3 dana bi trebao napraviti tehnički i registrirati vozilo.

Drugim riječima, ako prodaš vozilo kojem se istekla rega kupac si uplati policu i sa KPU i tom policom na MUP-u si uzima probe na 3 dana i može sa autom na cestu.

Ako ga murja zaustavi imat će valjanu policu osiguranja i probne tablice na autu.

Ne brini, kupio sam i prodao više nereganih auta nego što ti vjerojatno imaš godina i ne dijelim savjete na pamet.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 17:00   #597
jep josip je u pravu, i sam sam to radio
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 11:00   #598
Quote:
hukers kaže: Pogledaj post
Kupio sam novi auto. Radi se o autu koji je bio par mjeseci u salonu sa 0 km. Zatražim ponudu, sredim kredit i sve skupa. Na ponudi godina proizvodnje 2015. u Ugovoru isto tako. kod registracije auta mi vele da je godina proizvodnje 2014. i tako ispadne da jest. Što napraviti? A sve plaćeno, auto vozim. Baš i nije to mala stvar po meni. Makar u prometnoj se piše otkad je auto u prometu, ali smatram da sam doveden u zabludu... što bi vi napravili?
gleda se što piše u prometnoj

moj Golf godina proizvodnje 10/2008 a u prometu 3/2009.
carevsin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 14:38   #599
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Ajde se molim te nauči čitati sa razumijevanjem. Znači, ako je vozilo neregistrirano imaš mogućnost izvaditi probne tablice na 3 dana, a potrebna ti je samo polica osiguranja za dobivanje istih. Unutar tih 3 dana bi trebao napraviti tehnički i registrirati vozilo.

Drugim riječima, ako prodaš vozilo kojem se istekla rega kupac si uplati policu i sa KPU i tom policom na MUP-u si uzima probe na 3 dana i može sa autom na cestu.

Ako ga murja zaustavi imat će valjanu policu osiguranja i probne tablice na autu.

Ne brini, kupio sam i prodao više nereganih auta nego što ti vjerojatno imaš godina i ne dijelim savjete na pamet.
Bez brige, znam čitati a znam i proceduru za vađenje obje vrste probnih tablica. Ovo što si opisao odnosi se na tablice koje vrijede do najbliže STP, i imaju oznaku 3 sa lijeve strane. Prilikom vađenja istih u Mup-u moraš navest u koju STP ideš. Ti si čovjeka poslao "doma" a za to mu trebaju tablice sa oznakom P r O b A sa strane (vrijede 15 dana) i dobiju se samo za tehnički ispravan auto.
Uostalom I Wonder je par puta opisao ispravnu proceduru na ovoj temi, a ako tebe nisu uhvatili ne znači je da po pravilima.
Artu Ditu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 14:42   #600
al probe ne moze dobit bez vazeceg tehickog pregleda.... moze dobit "do stp" 3 dana probe...
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.